PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan neden müzik piyasasının içinde

szr67
26-10-09, 12:35
Evet sorulacak soru bu Tarkan türkiyede tek starımız olarak adlandırıyoruz,tarkanı megastarımız diyoruz,tarkan'ı övüyoruz yanlız;

Hiç tarkandan Hiç hedeflenen yerleri duydunuzmu?

Profesyonel bir star hedeflediği noktalar vardır,Dünya turları düzenler,yeni müzikler kazandırmaya çalışır,yenilikçidir,Üst düzey organizasyonlarla insanları birbirine hayran bırakır.Eğer Dünya starı adını kendine yakıştırıyorsa peki tarkan'a göre kendisi nerede?Grammy'i hedefliyorum dediğini duydunuz mu?Hedeflediğimiz sehirci sayımızı kat kat çıkarıcaz ve yenilikçi olucaz dediğini duydunuzmu

Tarkan'nın etrafındaki insanlar bu kadar vasat vizyonu olmayan insanlar yüzünden mi böyle ?

Neden Bu kadar bir albümün üstünde çok duruyor ?

Büyük bir arena konseri düzenlemiyor?

Nereye kadar sponsorsuz cepten yemeğe devam edecek?

Nezman'a kadar canlarım muck muck tiplerinden vazgeçecek?

Tarkan ya sehircilerler dalga geçiyor yada ekibi tarafından uyutuluyor.başka bişey düşünülemez.Bir starın daima hedefleri olmalı maalesef bu tarkan hiç olmadı.

İZMİRLİ
26-10-09, 13:31
Tarkan daha önce bir çok kez hedefinin grammy kazanmak olduğunu söylemişti, ayrıca Tarkan da büyük konserler vermek ister fakat bu sadece onun istemesiyle de olmuyor bunlar büyük prodiksiyon gerektiren işler...Arkadaşlar biraz daha sabredin yeni albümle o özlediğimiz Tarkan çıkacak ortaya buna eminim...

ekrem
26-10-09, 13:36
Tarkanın kendi ağzından grammy kazanmayı hedefşlediğini söylediğini ben duymuştum ve ben bi gün alacağına bütün kalbimle inanıyorum...Tarkana laf atanlar ona köstek olmayı bırakıp destek olurlarsa bu hayal gercekleşir bence medyaya düşen tarkanı desteklemek

ece**
26-10-09, 15:23
artık alacağmı aldım,bana bukadarı yetiyo...gibi bi düşünce war tarkan'da.bu albüm bence çok önemli tarkan için,bu albümle incelen pamuk ipliğini ya hepten koparır ya hepten onarır...bunu halk için söylüyorum biz hayranları için değil.gelecek albüm vasat bile olsa deli gibi dinleyenler albümü alanlar bizler olucaz.ama tarkanı sadece "müziği" için sevenler albüm vasat olduğu takdirde almıcaklar bile...neyse demek istediğim,silkelenip kendine gelip "karma" dönemindeki gibi en başta kendinin isteyip coşması lazım...sonrasında da "herşey mümkün eğer inanırsan..." ;)

SESA
26-10-09, 15:32
Tarkan son zamanlarda bana bu kadarıda yeter dönemi içinde resmen toz oldu piyasada eskisi gibi gündemde değil albüm desen hala bekliyoruz ama bu yüzden Tarkana köstek olmak atıp tutmak doğru olmaz belki yeni albümle süper bi dönüş yapacak ve eskisi gibi yapacağı herşeyiyle merak edilen olacak.

mage
26-10-09, 15:44
Tarkan büyükse büyük prodüksyonlar gerçekleştirsin bıraksın artık küük sahneleri herkez çıkıyor o sahnede 2-3 lazerle olmuyor bu iş dans desen dans yok albüm desen albüm yok haber desen haber yok ne biçim iş ya bu....

muck muck
26-10-09, 16:06
Tarkan grammy almak istediğini söyledi...Arada bir dünya turları da yapıyor...Avrupa da belli bir kitlesi var...Evet,dünya starı olmasa da,Avrupa ve Asyada çoğu insan tanıyor...Türkiyede sadece lokum ve Tarkan biliniyor...Türkiyeye gelen turistler sadece Şıkıdımı Şımarıkı Kuzu Kuzuyu ezberliyor...Bir çok dünya kanalı tarafında haberi yapıldı Tarkan'ın...BBC,CNN ve daha bir çok...Adamın attığı adım olay oluyor,albüm hakkında her gün asıllı ya da asılsız haberler çıkıyor,Wyclef Jean,Black Eyed Peas,Shakira gibi bir çok dünyaca ünlü isim Tarkan'ı tanıyor...Dünya çapında 15 küsür milyon satan tek Türk...E kusra bakmayın ama size de eleştirmek yerine birazcık susmak kalıyor...

Bamboo
26-10-09, 17:35
bana da tarkan artık herşeyden vazgeçmiş gibi geliyo.. tabii bişeyde hakkını yememek lazım tarkanın zamanında çok iyi işler yaptığı doğru ama bunların devamı gelemedi malesef kesildi artık bu saatten sonrada dünyada bişeyler daha başarabilirse çok büyük mucize olur...
hee umarım o mucizeyi kendide bizde daha fazla yaşlanmadan yaşabilmeyi diliyorum...:)

yigit
27-10-09, 02:16
arkadaslar bu adam da bı ınsan unutmayalım kendını yeterklı derecede basarılı ve mutlu hıssedıyorsa sorun yok..ama hayatını yasama zamanı da tanımalı kendıne dunyaya bı kere gelıyorsun..bı de bu ulkede star olmak kolay degıl cok yıpratılıyorsun cok mucadele vermek gerek ne kadar basarılı olursan ol mutlaka bırılerının soyleyecek bısıyı oluyor..tarkanın da ınsan oldugunu unutmayalım onunda bıraz hayatını yasama hakkı var..artık hedefı ne ne yaparı tartısmak yerıne boyle bı starı canlı ızleyıp onunla aynı dılı konusup aynı donemde yasadıgımız ıcın sanslı oldugumuzun farkına varalım ;)

MEGASTARİX
23-12-09, 16:48
tarkan 1 numara her zaman

_trkn_
23-02-10, 06:29
Evet sorulacak soru bu Tarkan türkiyede tek starımız olarak adlandırıyoruz,tarkanı megastarımız diyoruz,tarkan'ı övüyoruz yanlız;

Hiç tarkandan Hiç hedeflenen yerleri duydunuzmu?

Profesyonel bir star hedeflediği noktalar vardır,Dünya turları düzenler,yeni müzikler kazandırmaya çalışır,yenilikçidir,Üst düzey organizasyonlarla insanları birbirine hayran bırakır.Eğer Dünya starı adını kendine yakıştırıyorsa peki tarkan'a göre kendisi nerede?Grammy'i hedefliyorum dediğini duydunuz mu?Hedeflediğimiz sehirci sayımızı kat kat çıkarıcaz ve yenilikçi olucaz dediğini duydunuzmu

Tarkan'nın etrafındaki insanlar bu kadar vasat vizyonu olmayan insanlar yüzünden mi böyle ?

Neden Bu kadar bir albümün üstünde çok duruyor ?

Büyük bir arena konseri düzenlemiyor?

Nereye kadar sponsorsuz cepten yemeğe devam edecek?

Nezman'a kadar canlarım muck muck tiplerinden vazgeçecek?

Tarkan ya sehircilerler dalga geçiyor yada ekibi tarafından uyutuluyor.başka bişey düşünülemez.Bir starın daima hedefleri olmalı maalesef bu tarkan hiç olmadı.

Tarkan'ın etrafindaki insanlar vasat değiller. Tarkan çok kaliteli kişilerle çalışıyor.

Hayranlarına güzel bir albüm çıkarabilmek için bu kadar uğraşıyor.

Tarkan hep arena konserleri düzenledi. En az 20 bin kişilik stadyumlarda konser veriyor.
Dudu albümü çıktığı dönem 60 bin kişiye konser vermişti..
100-200 bin kişilik stadyumlarda konser vermesini beklemeyin.

Tarkan'ın parası bizi hiç ilgilendirmez.

'Canlarım muck muck' Tarkan'ın simgesi oldu artık.

TorNadO
23-02-10, 15:59
Bir değilde bir kaç tane büyük sponsor anlaşması imzalarda 50 milyarlık maslafları 1 milyon euro yapar 10 konser verse yeter ,büyük çapta.

Hedeflere gelince
Tarkan hedefsiz bir insan değil Tarkan ingilizce albüm için yıllarını Amerika'da geçirmiştir çeşişli ülkelerden hayran edinmiştir ve Grammy kazanmak istediğini söylemiştir.

İlk albümde yaptıgı şarkılara bakın birde sonrası albümlerde ki şarkılarına bakın
yada ilk albümde tavrına bakın birde şimdie haline bakın
ilk zaman ki danslarına bakın bide sonrası.

Tarkan hedeflerini birbir gerçekleştirdi.
fakat ondan en büyük beklentim son zamanlarda sahne ve dansda kendi çizgisinin bile altında kaldı

Bu albümle beraber çıtayı yükseltip İngilizce albümü Amerika'da yayınlamalı ve yapacağınada inanıyorum büyük sponsorluk anlaşmları dev konserler
az olsun öz olsun. ve seksi şarkılarla.

Tarkan'ı böyle bekliyorum.

start_the_fire
23-02-10, 20:39
Tarkan yine sensiz zamanında pop şarkılarının pek yeri zamanı yoktu ölürüm sana şıkıdımda ve büyük patlama kuzu kuzuda ise tarkan büyük patlama yaptı tarkan yaptığı yardımlar ve kendine güveni ile medyanın gözdesi oldu , kimselere söylentilere kulak asmadı ve , o yıllarda kuzu kuzudan sonra zaten meyvelerini yavaş yavaş vermeye başladı dudu yıktı geçti ortalığı start the fire tüm dünyada konusuldu ve hasankeyf icin yaptığı şarkıyı söylemiyorum orhan gencebay ile yaptığı düet harika idi , Murat bozu ön plana cıkartması tarkanın en büyük kozlarından biri idi ve simdi emir var piyasada daha neler olacak neler