PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkana neler oluyor

mehmeteren
25-10-09, 15:14
tarkan son zamanlarda hem şarkıları hemde imajı ile nereye gittigi belli olmayan (...)bi kurşuna döndü, dudu albümünden sonra iyice çöküşe geçti, ne arabaya konulup dinlenecek nede bir dügün yada discoda eglendirecek bi çoşkulu şarkı yaptı hepsi sıradan bi şarrkı,, ayrıca imaj yerle bir

gecende izmir konserinde giydigi kıyafetler tam fiyaskoydu benim için bembeyaz düşük bel keten pantolon tam bi kro görünümlü olmuş hani türistik yerlerde bu tipler vardırya bembeyaz giyinir dogudan gelmiş tipler aynı onlar gibi,

imajıda çok kötü tarkana uzun saç daha çok yakışıyor daha bi gösterişli oluyor,
gecende gördüm yeni halini artık bitme noktasına gelmiş tarkan dedim, saçlarının yanlarını kazıtmış üstlerde bi acayip bence hiç olmamış, tarkanın en parlak dönemi ve satışlarının çok oldugu zaman uzun saçlıyken oldugu dönemdi şarkılarıyla imajı birbirini tamamlıyordu, şimdi ne imaj nede kalite var ayrıca 100 kasetin otuzunu imaj sattırır ve imaj çok önemlidir

alttaki resimler bir zamanki tarkan ve şimdiki tarkan sizce hangisini tercih ederdiniz

http://img524.imageshack.us/img524/3230/tarkan45.jpg (http://img524.imageshack.us/i/tarkan45.jpg/) http://img26.imageshack.us/img26/9652/tarkanyeni.jpg (http://img26.imageshack.us/i/tarkanyeni.jpg/)

mehmeteren
25-10-09, 15:23
ayrıca ekleyeyim tarkan hiç sözlerinin arkasında durmaz oldu hiç bir albümü zamanında çıkmıyor, sözde haziranda albüm çıkaracaktı hala tık yok sürekli aynı milleti atlatıp duruyor buda tarkana hiç yakışmıyor çıkaramayacagın albüm için tarih vermek hoş degil atık

MassConfusion
25-10-09, 15:56
Sadece bekleyeceğiz yapacak başka bir şey yok.

Bamboo
25-10-09, 16:29
saçları çok kötü yaa offf....:(

eylül
25-10-09, 17:29
ben Tarkan ı her türlü seviyorum Onun mutlaka bi bildiği vardır

_trkn_
25-10-09, 17:34
ben Tarkan ı her türlü seviyorum Onun mutlaka bi bildiği vardır

çok haklısın :)

bu kadar eleştirmeyin, hangi sanatçı sözünde duruyor albüm çıkıcak diyor 2 yıl sonra ancak çıkıyor :11:

daha metamorfoz albümü çıkalı 1 sene oldu bu kadar sabırsız olmayın !

tarkan hayranlarına güzel bir albüm verebilmek, albümdeki imajını yenilemek istiyor

ama siz :9:

**MegaStarkan**
25-10-09, 18:30
gecende izmir konserinde giydigi kıyafetler tam fiyaskoydu benim için bembeyaz düşük bel keten pantolon tam bi kro görünümlü olmuş hani türistik yerlerde bu tipler vardırya bembeyaz giyinir dogudan gelmiş tipler aynı onlar gibi,

...bu tarzi forumda cogunlukla begenildi (resimlere bakiniz). Sirf begenmediginiz bir tarzi baska bir toplum ile özlestirip kücümseme hakkini size forumumuzda tanimiyorum, biraz daha secici olmalisiniz. Yaklasik iki senelik üyeliginizde ilk kez aktifliginizi elistiriler ile baslamaniz düsündürücü ve samimiyetsiz. Tarkan'a yakisdirdiginiz sifati (ilk mesajinizda silinmistir kelime) ve alinti yapdigim yazi yüzünden yazilariniz takip edilicektir. En ufak diger bir aykiri da uyari alicaksiniz, bu gibi aciklamalara tahmülüm yok.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

http://img171.imageshack.us/img171/7517/101027471220620091.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/637/101027471220620092.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/7696/101027471220620094.jpg

muck muck
25-10-09, 18:54
Ne olursa olsun,Tarkan düsüstedir,ancak müzikleri hala güzeldir,imajini tazelemesine gerek war sadece...Bi de Karma tarzi bi albüm...Tamam.. :)

TarkanColl
25-10-09, 19:54
3 senedir forumdasınız tek yazdığınızın Tarkan'ı eleştirmek olması düşündürücü... Ben Tarkan ile ilgili bir yorumu olmayanların onunla ilgili sadece eleştirel yazılar yazmalarını doğru bulmuyorum. Bu zamana kadar nerelerdeydiniz. :16:

au13
25-10-09, 21:52
ben Tarkana guveniyorum yine super bir album ve yeni stille geliceyine eminim.

Ferya
25-10-09, 23:21
Bizim gibi gercek Tarkan hayranlari bekler albüm cikana kadar.Mutlaka bir gün cikacak.

bounce
26-10-09, 00:17
genelde tarihler konusunda tutturamıyor.bu TARKANIN ''mükemmelliyetçi'' olmasından kaynaklanıyor...dudu yu bir ay sonra yayınlamıştı..
daha önceki albümleri hakkında tarihleri tutturmuş mu bilmiyorum ama

Bamboo
26-10-09, 00:41
aman yaa türkiyede hangi sanatçının hangi abüm tarihi tutmuş ki tarkanın ki tutsun...

Tugcee
26-10-09, 06:54
ya Tarkan bu sagi solu belli olmuor ne yapsa yakisiorrr bnce cok tatli ve deisik olmus yeni haliyle herkesi sasirrtti deisik bi imaj yine eskiye doner sonucta ayni kisi TARKAN bu :)

İZMİRLİ
26-10-09, 10:19
O konserde bende vardım, kıyafeti super di...Sırf eleştirmiş olmak için eleştirmeyin, yazmış olduğun yazıda bir tane aklıselim eleştiri yok...Kaldı ki bu adam zaten hafta da bir imaj değiştiriyor demek ki bir arayış içinde biraz daha sabredelim eminim ki yeni albümle bambaşka bir Tarkan çıkacak karşımıza...

İZMİRLİ
26-10-09, 10:20
Bizim gibi gercek Tarkan hayranlari bekler albüm cikana kadar.Mutlaka bir gün cikacak.

Var mı ötesi bravobravobravo

pare pare
26-10-09, 11:50
Bence TARKAN bizi sasirticak iyi anlamda . . . Sadece beklememiz gerekiyor sabretmemiz . . . !

özlemmis
26-10-09, 11:56
Arkadaşlar siz nasıl Tarkan hayranısınız bir kerede iyi şeyler söyleyin.Ne zaman görsem eleştiri eleştiri Tarkan'ın yaptıklarının ya arkasında duracaksınız yada bırakacaksınız.Sürekli bir şikayettir gidiyor.Ben Tarkan'ın hep en iyisini yapacağına inanıyorum bunun için çok çalıştığını biliyorum. Bir Tarkan daha gelmez lütfen herşeyiyle sahip çıkalım Tarkan'a.

SESA
26-10-09, 12:09
Tarkanı beklemicezde kimi beklicez gerçi tarih konusunda bende kızıyorum biraz yazın yıl sonu gelecek yıl fln tarihler hep erteleniyor ama sonuçta her seferinde daha iyisini yapıyor biraz daha beklemekten bişey olmaz.ztn her sene albüm çıkaranlar iyi işler yapıyor anlamına gelmez

ece**
26-10-09, 15:35
bende yeni üye sandım 3 msj görünce..2 yıl sonra yenmemiş içilmemiş eleştri yapılmış oda ilginç..imajını bende beğenmiyorum ama bukadar yıl aradan sonrada girer girmez eleştri olmamış..

Dark_blue
26-10-09, 21:44
Tarkan tarkandir ya biraz yapici elestirilerrrrrrrrrrrrrr ,

trknmania
26-10-09, 21:49
tarkana bişey falan olduğu yok yaaa....nerden çıkarıyorsunuz böyle şeyleri....iyiki bir albüm gecikti..ne yani dünyanın sonu değil ya..bu sene olmaz da seneye olur..ne gerek var bu kadar üstüne gitmeye anlamıyorum....

mehmeteren
27-10-09, 20:26
arkadaşlar eski üyeyim ama yorum yapmıyorum sadece takip ediyorum, eleştirilerim ne agır nede öylesine, sadece gerçekleri yazıyorum, içinizde tarkanı savunanlar belki benim yarım kadar tarkancı degillerdir, tarkan düşmanı degilim 10 dan fazla konserine gittim denizli gibi bi yerde yaşadıgım halde ayrıca birsürü fotograflarım var tarkanla vede beraber yemek bile yedim, biraz olaylara mantıklı bakmanızı tavsiye ederim, tarkan kendini bitirmeye başladı ama bunu kabul etmek size zor geliyor, kaseti cıkmadan firmalar sponsorluk yarışına girerdi ve bir sponsorluk anlaşmasından 5 milyon dolar aldıgını bilirim, şimdiyse kaseti tutmadıgı için bir tane sponsor bile cıkmadı, eskiden böylemiydi, illa imaj yapacagım diye kendini şekilden şekile sokmasına ve acaip bi hale bürünmesine gerek yok mıchael jacson bile yıllardır aynı saç ve imajla vede dansılya geçindi ama hiçbirşey kaybetmedi, dün tarkan boş kaset cıkarsa bile alırdım diyenler bügün içi dolu kasetini bile almıyor, izmir konserinde seyirci bile yoktu biraz gerçekleri görün ikaz niteliginde yazılar yazınki tarkana faydalı olalım

tarkan ne yaparsa iyidir der durursak tarkana zarar veririz, firmaların müşteri hizmetleri bölümü neden var en iyi hizmeti vermek müşteri şikayetini dinlemek için sanatcı içinde o yer burası

leten
27-10-09, 21:56
Konuyu açan arkadaşa katiliyorum tarkan kendi kendini bitirdiğinin farkinda değil saçlarini uzatip karma dönemine geri dönüyor diye sevinirken tekrar iğrenç bir imajla karşimiza gelmesi anlaşilamaz sahne kostümleri de çok siradan micheal jackson tarzi sahne giysilerini özledim şahsen ve danslarini

fatihvefatih
27-10-09, 23:14
Mehmet Eren kardeşim sende benim bundan 1 ay kadar önceki eleştirilerimi yeniden dile getirmişsin, ben demiştim ki bundan 1 ay kadar önce arkadaşlar Tarkan yanlış yolda bunu kabullenelim lütfen gerçekler gün gibi ortada ve bu yanlış yoldan Tarkan'ı ancak biz hayranları vazgeçirebiliriz, hep birlikte toplanalım ve Hitt Müzik'e gidelim ve Tarkan'la görüşmek için randevu talep edelim, kalabalık gidersek ancak randevuyu kopartabiliriz, randevuyu kopardığımızda ve Tarkan'la buluştuğumuzda onun yanlışlarını üslubunca dile getirirsek eski tarkan'ımıza yeniden kavuşabiliriz demiştim ama nerdeee herkes bana yüklendi Tarkan'dan iyimi bilicez biz dedi, Tarkan doğru yolda yanlışı yok dendi, dendide dendi anlayacağın ama görüyorum ki seninle aynı fikirdeyiz ne dersin böyle bir işe bizimle ortak hareket edecek en az 20 kişi bulabilir miyiz ben fikrimdeyim halen daha sen ne dersin?

TarkanColl
28-10-09, 18:41
Siz üçünüz toplanın gidin. Benim sitem üzerinden Hitt'e yürüme projenizi gerçekleştiremezsiniz...

gokhantevetoglu
28-10-09, 19:12
tarkan kadar elestırı alan baska sanatcı varmıdır acaba walal cok ıyı dayanıyor bazen hıc polemıge bıle gırmıyor ılk baslarda elestırıyor herkes sonra tarkan ın dedıklerıne gelıyorlar tarkan sımdıye kadar ne yaptıysa ılk baslarda hıc begenılmedı ama sonradan bır trend halıne donustu kuskusuz tarkan turkıyede bır numara ve herzaman da ole kalacak tarkan hayranları tarkan ne yaparsa yapsın herzaman yanındadır ve olacaktırda...

aylin_23
29-10-09, 01:49
bende mehmet erene katiliyorum tarkanin son 5 senede dillere mars olan sarkisini soyleyin bi karmadan bu yana bence sarki yok ortada

aylin_23
29-10-09, 01:51
ve tarkanin en buyuk hatasi da ona hic bir yarari olmayan 7 yillik su iliskiyi yasamasiydi

Bamboo
29-10-09, 02:18
yapılan eleştrilerde ve de yorumlarda çok fazla haklı yön var ama daha yeni albümünü duymadan asıp kesmek de olmaz sabredelim bekleyelim görelim bakalım nası bi iş çıkçak ortaya...

Yakisikli89
29-10-09, 03:16
Tarkan'a laf yok. O herseyin en iyisini bilir! Sen dügünlerde, arabalarda yeni sarkilarini duymuyabilirsin, biz duyuyoruz o yetiyor bizlere :)

mehmeteren
29-10-09, 14:07
tarkanı sevmeyen biri olsam burda hakkında yorum yapmam banane tarkandan tarzından derim,ama durum öyle degil her sanatcı hata yapabilir kim olursa olsun (yerli sanatcıları demiyorum onların herşeyleri hata zaten) tarkanda yapmaz die birşey yok, tarkanın o dönemi çok geçmişte kaldı hatasız günleri yani ayrıca bazı arkadaşlar tarkan hata yapmaz eleştirilmez herkes ona yükleniyor gibi şeylar yazmış, tarkan eleştirilmez die bi kaidemi var,,
şarkıları ve şarkı sözleri tarkanı diger sanatçılardan ayıran en büyük özelliğiydi ama şimdi tam tersi kafiyeli şarkı sözleri yazmış mesela açmaz oldu güller ötmüyor bülbüller bu sözleri tarkandan duyacagımı hiç zandetmezdim ben açıkçası, zaten albüm birilerine kendini savunma üzerine yazılmış sözler arabesk tarzı sözler bunu herkes iyi biliyor ama nedense kabullenmek istemiyor ayrıca birşey daha diyeyim burda çogunun belki haberi yok colaturka tarkana sponsor olacaktı konserleri için ve yüklü bir sponsorluk parası ayırmıştı ama albümün begenilmemesi ve albüme olan negatif tepkiler sonuçu vazgecildi, buda bazı şeylerin işareti sanırım anlayan anlar

fatihvefatih
29-10-09, 14:12
tarkanı sevmeyen biri olsam burda hakkında yorum yapmam banane tarkandan tarzından derim,ama durum öyle degil her sanatcı hata yapabilir kim olursa olsun (yerli sanatcıları demiyorum onların herşeyleri hata zaten) tarkanda yapmaz die birşey yok, tarkanın o dönemi çok geçmişte kaldı hatasız günleri yani ayrıca bazı arkadaşlar tarkan hata yapmaz eleştirilmez herkes ona yükleniyor gibi şeylar yazmış, tarkan eleştirilmez die bi kaidemi var,,
şarkıları ve şarkı sözleri tarkanı diger sanatçılardan ayıran en büyük özelliğiydi ama şimdi tam tersi kafiyeli şarkı sözleri yazmış mesela açmaz oldu güller ötmüyor bülbüller bu sözleri tarkandan duyacagımı hiç zandetmezdim ben açıkçası, zaten albüm birilerine kendini savunma üzerine yazılmış sözler arabesk tarzı sözler bunu herkes iyi biliyor ama nedense kabullenmek istemiyor ayrıca birşey daha diyeyim burda çogunun belki haberi yok colaturka tarkana sponsor olacaktı konserleri için ve yüklü bir sponsorluk parası ayırmıştı ama albümün begenilmemesi ve albüme olan negatif tepkiler sonuçu vazgecildi, buda bazı şeylerin işareti sanırım anlayan anlar

Mehmet bu satırları yazmak bana çok zor geliyor ama evet maalesef haklısın. Fakat Hitt Müzik'e toplanıp gitme fikrimede bakıyorumda kimsecikler sıcak bakmıyor o zaman senden ricam kapatalım bu konuyu ve şimdiden dua edelim (çünkü yapacak başka bir şansımız yok) Tarkan Karmadaki gibi, Ölürüm Sana daki ya da Aacayipsin deki gibi bomba gibi şarkılarla ve yepyeni sahne şovlarıyla 2010 Mayıs'ında aramıza dönsün. AMİNNNNNN

_trkn_
29-10-09, 14:15
metamorfoz albümünü herkes çok beğendi Tarkan"ın zaten bütün albümleri ilk başta öyle eleştirilir
"anlamadan dinlemeden" atıp tutulur

beğenmiyorsanız dinlemeyin ama bu size hakaret etme yetkisini vermez, alakası yok arabeskle
neyse daha fazla yüklenmeyelim tarkana
2010"de muhteşem bir albüm gelecek

mehmeteren
29-10-09, 15:06
o dedigin karma albümüne kadardı şarkılar dinledikçe güzelleşmesi ama artık öyle degil, tarkan en yakın rakibine önceden 1, 1,5 milyon kadar fark atarak satışta gecerdi şimdi 50 bin yada 100 bin gibi farkla zor geçiyor sizce başarılımı oluyor bu satış, hatırlarsanız hepsi seninminin albüm satışı o yılki türkiyede çıkan bütün albümlerin satışının toplamından daha fazlaydı biz o tarkanı istiyoruz anlatabildimmi

mehmeteren
29-10-09, 15:14
Mehmet bu satırları yazmak bana çok zor geliyor ama evet maalesef haklısın. Fakat Hitt Müzik'e toplanıp gitme fikrimede bakıyorumda kimsecikler sıcak bakmıyor o zaman senden ricam kapatalım bu konuyu ve şimdiden dua edelim (çünkü yapacak başka bir şansımız yok) Tarkan Karmadaki gibi, Ölürüm Sana daki ya da Aacayipsin deki gibi bomba gibi şarkılarla ve yepyeni sahne şovlarıyla 2010 Mayıs'ında aramıza dönsün. AMİNNNNNN

herkes biz gibi düşünmüyor tarkanı çok sevmek degil bu yaptıkları tam tersi aslında ona zarar vermekten başka birşey yapmıyor çogu kral çıplak demeleri zor geliyor sanırım ama ilerde anlarlar, ayrıca hittmüzige yürümeye gerek yok sanırım tarkan bu siteyi takip ediyordur yüksek bi ihtimal,, oda okur bu satırları

_trkn_
29-10-09, 15:20
artık satışlar çoook düştü
en fazla 100 bin satıyor albümler
ama Tarkan 300 binden çok sattığı için müyap ödülü aldı

her neyse burası tartışma yeri değil

daha çok uzatmayalım konuyu:14:

pare_pare
29-10-09, 15:28
son çıplak resimleri hiç beğenmedim ben hiçç ......

mehmeteren
29-10-09, 15:30
o satışı serdar ortaç, ferhat göçer, bengü, kenan doguluda yaptı, hepside 300 ve 400 bin satışı arasında kaldı 400 bin satışına ulaşan olmadı, kaldı ki geçmişte diger sanatçılarda çok satıyordu şartlar bütün sanatçılar için aynı şimdi satışlar düştüyse sadece tarkan için degil bütün sanatçıların düştü şartlar eşit ama tarkan aynı şartlarda rakiplerini ikiye üçe katlamalıydı en çok satan albüm 300bin ferhat göçerse tarkan bir milyon satmalıydı bilmem anlatabildimmi yani tarkanın diger sanatçılardan farkı görünmüyor şu anda onlarda tarkanla aynı satıyor sence onlarmı iyi yoksa tarkanmı kötü

fatihvefatih
29-10-09, 16:15
o satışı serdar ortaç, ferhat göçer, bengü, kenan doguluda yaptı, hepside 300 ve 400 bin satışı arasında kaldı 400 bin satışına ulaşan olmadı, kaldı ki geçmişte diger sanatçılarda çok satıyordu şartlar bütün sanatçılar için aynı şimdi satışlar düştüyse sadece tarkan için degil bütün sanatçıların düştü şartlar eşit ama tarkan aynı şartlarda rakiplerini ikiye üçe katlamalıydı en çok satan albüm 300bin ferhat göçerse tarkan bir milyon satmalıydı bilmem anlatabildimmi yani tarkanın diger sanatçılardan farkı görünmüyor şu anda onlarda tarkanla aynı satıyor sence onlarmı iyi yoksa tarkanmı kötü

Harfiyen katılıyorum yukarıdaki yoruma, noktasına-virgülüne kadar katılıyorum hemde..

fatihvefatih
29-10-09, 16:19
Gerçi unutmadan ekleyeyim geçen sene 300.000 rakamına ulaşan sadece 3 isim vardı Türkiye'da 1) Tarkan 2) Serdar Ortaç 3) Ferhat Göçer. Bengü felan 100.000'i ya bulmuşlardır ya bulamamışlardır, bunuda ekleyeyim yani harfiyen katılıyorum derken bu ayrıntıyı atlamışım ama önemli değil asıl önemli olan Mehmet'inde dediği gibi şartlar ne kadar kötü olursa olsun diğerleri 300.000 satıyorsa Tarkan onların 3-4 katı satmalıdır yani 300.000 serdar ortaç satışı varsa Tarkan en az 1.000.000 olmalıdır-olabilmelidir! offfff canım sıkılıyor bu durumdan ötürü, ya kendi dertlerimi unutuyorum Tarkan'ın son yıllardaki başarısızlıkları aklıma geldikçe :((

muck muck
29-10-09, 16:57
Ona bakarsanız 2003 yılında da korsan vardı,ancak Dudu 2 milyon sattı...Şimdi mp3 var diye satmıyor deyip kandırmayın kendinizi,tamam 2 milyon satmasa da 1 milyon falan satması lazımdı...Dudu albümü,metamorfoz albümünü 2 ile çarpar,5'e de böler.Tarkan'ın Yine Sensiz'den sonra ki en kötü albümü metamorfoz.

_trkn_
29-10-09, 17:22
ben hiç bir sanatçının fan sitesinde bu kadar eleştiri görmedim
her şarkıcını fanları sevdiği sanatçıya toz kondurmaz

ama Tarkan fanları...

metamorfoz Tarkan"ın en kötü albümüyse dinlemeyin
size zorla dinlettiren yok !

eleştiriler bölümünün kapanması lazım...

mehmeteren
29-10-09, 17:31
Ona bakarsanız 2003 yılında da korsan vardı,ancak Dudu 2 milyon sattı...Şimdi mp3 var diye satmıyor deyip kandırmayın kendinizi,tamam 2 milyon satmasa da 1 milyon falan satması lazımdı...Dudu albümü,metamorfoz albümünü 2 ile çarpar,5'e de böler.Tarkan'ın Yine Sensiz'den sonra ki en kötü albümü metamorfoz.

evet haklısın, dudu albümü kaşla göz arası yapıldı aniden cıktı ortaya ama şarkılar mükemmeldi hele dudu insanın kanını kaynatıyordu çoşturuyordu ama tarkanın çıkmadan önce överken bitiremedigi metamorfoz tam bi fiyasko bence, tarkanın ilk albümünden duduya kadar olan bütün şarkılarını 50 bin defa dinlesem yine bıkmam yine dinlerim hepside birbirinden güzel ama metamorfozda öyle degil bırak dinledikçe güzelleşmeyi, dinledikçe bıkkınlık veriyo, ben hayatımda ilk defa bir tarkan albümünü satın almadım, bazen diyorum bu albümü almayan benmiyim die, benim gibi bi tarkan hastası hemde, ayrıca insanların beyninde şu oluştu tarkanın albümü dinledikçe güzelleşir die ve millet bu düşünceyle aldı ama dinledikçe güzelleşmedi bu defa, o yüzden 300bin kadar sattı yoksa onuda satamayacaktı şarkılar tam bi felaket, felaket derken bizim bildigimiz tanıdıgımız tarkan için felaket ona yakışmayan bi şarkılardı

mehmeteren
29-10-09, 17:37
ben hiç bir sanatçının fan sitesinde bu kadar eleştiri görmedim
her şarkıcını fanları sevdiği sanatçıya toz kondurmaz

ama Tarkan fanları...

metamorfoz Tarkan"ın en kötü albümüyse dinlemeyin
size zorla dinlettiren yok !

eleştiriler bölümünün kapanması lazım...

dogrular dile gelmedikçe yanlışlıklardan kurtulunmaz

biz tarkanı karalamıyoruz sadece yanlışlıklarını görüp eleştiriyoruz

örnek verecek olursak bi magzaya girersin bi kıyafet almak istersin ne giysen magza çalışanı sana şöyle der size çok yakıştı çuval bile giysen çok yakıştı der amaç satmak, ama deseki beyefendi o size pek gitmedi başka birşey deneseniz, sence hangisi mantıklı

Bamboo
29-10-09, 18:19
tarkan 300 bin satışta kaldı çünkü 1 milyon satçak kadar iyi bir albüm değildi buna kabul... ama müzik sektörünün çökmek üzere olan durmunu düşünürseniz bu rakam çok iyi bile hem yine en çok satan isim oldu tarkan.. o yüzden fiyasko yada felaket demek çok ağır olmuş yaa yapmayalım sektör ne alemde ortada tarkan daha ne yapsın bu yokluk içinde..
ee tabii insan tarkan deyince 1milyon satış beklemiyo değil ama karma gibi hit olcak bi albüm bile yapsa yinede en çok 700 binlerde kalır satış daha fazlası olmaz ki artık insanlar albüm almıyo... bu da bi gerçek... ama evt bi konuda hakılsınız çok iyi bir albüm değildi ama fiyaskoda değil di yani içinde karma albümde ki gitti gideli gibi klasik olabilecek slov bi şarkısı vardı tarkanın adıda ''gün gibi''muhteşem sözlü çok hoş müzikli bi şarkı o... dedikodu ve dilli düdükte çok güzeldi... sadece öle yeri göğü oynatacak kadar iddalı değildi bu albüm bunu da kabul...
çok haklı olduğunuz yanlar var tabii,sadece eleştrileriniz yaparken kelimleri daha dikkatli seçerseniz haklı olduğunuz yönlerde haksız duruma düşmessiniz..
ayrıca bencede bişeyler yapmamız gerekiyo hit müziğe gitme gibi bi organizasyon düznlerseniz ben katılırm...

MEGASTARİX
23-12-09, 16:46
tarkan her zaman 1 numara