PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : doğum günü mesajı

İZMİRLİ
19-10-09, 16:40
tarkan için yazmış olduğum günü mesajı silinmiş ve sadece resim var bunun nedenini ögrene bilirmiyim? Mesajda hazır değil yazıyor acaba mesaj begenilmedimi de silindi kaldı ki öyle olsa bile bi haber verilmesi gerekmezmiydi...Çok sinirliyim lütfen yönetimden biri cevap yazsın umarım ben yanlış algılamışımdır...

cansu06
19-10-09, 16:55
ben yollanan hiç bir mesajı göremiyorum. hepsinde hazır değil yazıyo seninkinin silindiğini sanmıyorum

trknmania
19-10-09, 17:03
tarkan için yazmış olduğum günü mesajı silinmiş ve sadece resim var bunun nedenini ögrene bilirmiyim? Mesajda hazır değil yazıyor acaba mesaj begenilmedimi de silindi kaldı ki öyle olsa bile bi haber verilmesi gerekmezmiydi...Çok sinirliyim lütfen yönetimden biri cevap yazsın umarım ben yanlış algılamışımdır...

arkadaşım galeriye yüklediğin mesajdan mı bahsediyorsun acaba???....eğer ondan bahsediyorsan ben baktım ve fotoğrafın da mesajın da duruyor orda silinmemiiş...:)panik olmaya gerek yok:))...

bazı üyelerin resimlerinin yanında mesajları da yazıyor bazı larında hazır değil yazıyor.bunun nedeni şu.eğer mesajını resminin altındaki açıklama bölümüne yazsaydın seninde mesajın resminin yanında gözükürdü..ama sen mesajını resminin altına yorum olarak yazmışsın bu nedenle resminin yanında hazır değil yazıyor...
hepimizin mesajı kaydettiğimiz yerde duruyor hala;)

İZMİRLİ
19-10-09, 20:44
trknmania teşekkür ederim, demek ki ben yanlış algılamışım, özür dilerim...