PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ortak Aciklama

Son zamanlarda merak uyandıran olaylara sahit oldugunuz icin öncelikle kendi adımıza özür dileriz. Kurdugumuz bu kardesligi artik aranizda normal birer üye olarak sürdürmekten yana yaptik secimimizi,forumu tamamen terk etmedik çünkü bizim sevdamız rütbeyle ölçülmez.

Daha once imzamızda da belirtmis oldugumuz gibi prensiplerimize ve bize ögretilen dogrulara aykiri bir durum içinde bulduk kendimizi. Ardimıza baktigimizda kötü seyler yada kavgalar hatirlamamak için vakitli bir “dur” dedigimizi dusunuyoruz bu pozisyona. Belki cogu kisiyi tatmin edemeyecegiz bu yazdigimiz yaziyla, cunku “neden, niçin” gibi sorulari detayina kadar aciklama taraftari degiliz, şunu bilin ki bir günde alınmış bir karar deildir.

Sizlerin bizim için açtığı konu kurallara herhangi bir aykırılık olmasa da kapatıldığı için yeni konu açmak zorunda kaldık ve buda bize ne kadar doğru karar verdiğimizin bir belgesi olarak kalacaktır.

Kısaca...

Bugüne kadar vermiş olduğumuz emeklerimizin boşa gitmediğini konuya yazılan mesajlardan gördük yönetimde olduğumuz sürece bizlere saygıda kusur etmeyen herkese çok teşekkürler sevgiler.

KarMa & Scorpioness

bounce
19-10-09, 03:19
hakkınızda hayırlısı..

MassConfusion
19-10-09, 10:11
Gene de sizi yönetimde görmek isterdik.

ece**
19-10-09, 12:41
hayırlısı olsun ozaman yapacak bişey yok...kararlara saygı....

tarkaseksüel
19-10-09, 13:32
aynen hayırlısı neyse o olsun bi tatsızlık çıkmış olmasındaa

trknmania
19-10-09, 13:59
kararınıza saygı duyuyorum....ama yine hepberaber olacağımızı bilmek bile güzel....tarkana olan sevgimiz bizi buraya bağlayan ve bizi tarkan yolunda 'BİR' yapan.... rütbelerin ne önemi var ki zaten:)))çok seviyoruz ikinizi de ve burda olmanızdan dolayı çoook mutluyuz;)

RaSKaS
19-10-09, 17:27
Olayın iç yüzünü bilmediğim için çok şaşırdım.Keşke eskisi gibi olabilseydi.Ancak vermiş olduğunuz bu karara saygı duyduğum için yönetimdeki bu ayrılığın nedenini de sorgulamak istemiyorum.
Yönetimde bulunduğunuz süreç içerisinde foruma yapmış olduğunuz büyük katkılardan ötürü ikinizede ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz. :41:

muck muck
19-10-09, 17:48
gitmenize o kadar üzülüyorum ki...bir yandan da şaşırıyorum...bir şey de yapamıyorum herkesin kendi kararıdır diye...evet,forumdasınız,evet aktif üyesiniz,ama biz size aylarca admin olarak alıştık ness ve duygu;küçüück bir tartışmadan dolayı gideceğinizi hiç istemiyorum!Bence yönetimdeki birliğinizi böyle bir nedende bozmayın..Gelin kafa kafaya verin,konuşun dertleşin,tartışın,ama birliğinizi bozmayın...Niye hem kendinizi üzüyorusnuz hem de bizi ?

HakanÇelik
19-10-09, 18:52
Sizlerin bizim için açtığı konu kurallara herhangi bir aykırılık olmasa da kapatıldığı için yeni konu açmak zorunda kaldık ve buda bize ne kadar doğru karar verdiğimizin bir belgesi olarak kalacaktır.

Hayatınız boyunca hep böyle doğru kararlar vermenizi diliyorum. İmzanız da zaten gerekli açıklamayı yapmışsınız. Yeni bir başlık açarak olayı taze tutmanın mantığını anlamış değilim. Galiba bu forumdaki üyelerin "gitmeyin, geri dönün, ne oldu da gittiniz?"vb... çağrıları gururunuzu okşuyor.

Açıklamanız bile ortak olmuş. İkiniz de aynı anda kendi kararınızla gittiniz. Yönetimdeyken de her kararınız ortaktı. Sizinle hiçbir şahsi problemimiz yok. Sadece yönetimin başı ile düşünce farklılığı nedeniyle yollarınızı ayırdınız. İnsanların kafasında soru işareti bırakmanın lüzumu olmadığı gibi, gereği de yok. İsterseniz aramızda para toplayıp, Hürriyet Gazetesine yönetimden ayrıldılar diye reklam verelim.

Eee ne olmuş yani yönetimden ayrılmışsanız? Tarkancoll kişilere bağlı bir forum mu? Yarın ben de giderim bu forum yine ayakta durur. Verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ettik, konu uzamasın dedik. Bu neyin nesi oluyor peki? Siz kendi isteğinizle gittiniz, biz de bir şey mi dedik? Yolunuz hayat boyu açık olsun. Ebru ben dahil hiçbir gidene kal demez.

Konuyu tekrardan kilitliyorum. Merak edenler size özel mesajdan ulaşsın lütfen. Burası Tarkan forumu, özel meselelerin tartışılmasına hiç gerek yok...