PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKANCOLL-ANKARA BULUŞMASI yapıldı..

bounce
17-10-09, 21:38
arkadaşlar çok güzel bi gün oldu bugün ankarada..çok eğlendik..çok da yorulduk ama gercekten değdi...
SERPİL(hilfa) sağolsun çok şımarttı bugün bizleri...böyle organizasyonlar kolay değildir...ama altından başarıyla çıktı..
gelicem deyip te gelmeyen üyeler çok şey kaçırdı(mesela benimle tanışma fırsatını kaçırdılar:))
gelen arkadaşlar:
SERPİL,CİHAN ,TALİP,KEFSER,CANSU,SEÇİL,SELİN,HANDE, GENCE,ONUR,ÜMİT,AYŞE,NURAY,ÖZGE,ÖZGÜR,IŞIK
ÜMİT ve ÖZGE okulları başka kentlerde olmasına rağmen sırf buluşma için geldiler..teşekkürler kendilerine
bu arada SERKAN ve GÖKHAN ESKALEN in yapmış olduğu davranış çok klastı..kendilerine çok çok teşekkürler..
GENCE ve ONUR un kuzu kuzu danslarını görmeliydiniz...SEÇİL zaten hiç oturmadı...ben en çok CANSU nun gelmesine çok sevindim!!sağolsun bizi yalnız bırakmadı..
keşke YİĞİDO sen de gelseydin...
yöneticilerin kararı olacak ama bence TARKANCOLL-ANKARA sorumlusu SERPİL olmalı...
resimleri biraz sonra atacağımm..
çok yorgunum..
HİLFA+BOUNCE

TarkanColl
17-10-09, 21:45
Başta buluşmayı düzenleyen Serpil ve Cihan olmak üzere katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...:29:

Bir dahaki buluşmayı daha kapsamlı şekilde bir Tarkan konserinde yapmanızı dilerim. Bende bu buluşmaya katılmayı isterim, sizlerle birlikte bir konser izlemekten çok zevk alacağıma eminim....:24:

özge
17-10-09, 21:49
tarkanın sürprizi neydii çok merek ediyorum

badboyserkan
17-10-09, 21:51
Yinede iyi bir bulusma olmus. Ikinizede cok tesekkurler detaylari ve resimleri bekliyoruz :)

ösgee
17-10-09, 21:56
seneLer boyunca anKarada yaşadıktan sonra buqün orda olamamaktan doLayı qerçekten üzüntü duydum ..
çok qüzeL bir qün qeçirmişsiniz beLLi .. :) resimLeri ve detayları bekliyoruz .. :41:

MassConfusion
17-10-09, 21:58
Resimleri merakla bekliyoruz...

eskalen
17-10-09, 22:11
Desenize sagsalim gelismis ilk bulusma:) Ama yine de ben katilimi az buldum...Serpil saat basi haber verdi zaten gelismeleri :) Orda olmak bende isterdim...Serpil ile hande gel gel dedi durdular bizde dayanamadik icimiz gitti bari bir cicek gonderelim dedik :) Guzel bir gun gecirmissin iyi olmus...Birbirinizi tanima firsati dogmus oldu...Bundan sonra daha nice Istanbullu Ankarali bulusmalara... Hilfa ve bounce tesekkurler...Gelen uyelere de cok tesekkurler :)

trknmania
17-10-09, 22:26
harika bir gün geçirmişsiniz umarım tekrarı da olur hatta gelenekselleşir bu buluşmalar...çook sevindim hepiniz adına...resimleri bekliyoruz sabırsızlıkla...
bu arada cihan ve serpil abla emekleriniz için sonsuz teşekkürler:))

HakanÇelik
17-10-09, 22:28
Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Fotoğrafları da merakla bekliyorum. Neler konuşuldu, neler yiyilip içildi [benim de işim gücüm yemek mi ne? :):) ], bunlar hakkında daha detaylı bilgiler almak beni mutlu ederdi. Hepinizin sefası olsun, iyi eğlenmişsiniz belli...

cansu06
17-10-09, 22:40
çok teşekkür ederim cihan abi bende çok mutlu oldum çok eğlendm:D serpil ablacım çok güzel oldu hersey cok ugrastın yoruldun ama değdi:D en yakın zamanda devamı gelir umarım:D

cansu06
17-10-09, 22:45
hilfa(serpil ablacım) cok güzel bi pasta yaptırmıstı:D hakan abi.müzik hiç kesilmedi.dansların biri bitti diğeri başladı:DSeçil abla çok güzel bir şiir yazmıs Tarkana.Genceyle Onurun dansları harikaydı.Pankart yaptırılmıstı en son Tarkana doğum günü mesajlarımızı yollayıp pankartı imzaldk.Tarkana ulaşıcakmıs onlar:D

trknmania
17-10-09, 22:49
hilfa(serpil ablacım) cok güzel bi pasta yaptırmıstı:D hakan abi.müzik hiç kesilmedi.dansların biri bitti diğeri başladı:DSeçil abla çok güzel bir şiir yazmıs Tarkana.Genceyle Onurun dansları harikaydı.Pankart yaptırılmıstı en son Tarkana doğum günü mesajlarımızı yollayıp pankartı imzaldk.Tarkana ulaşıcakmıs onlar:D

harika yaaaa :)))yani bu gün çook şey kaçırdık ankara'da olamamakla...üzüldüm şimdi:(((

tarkaseksüel
17-10-09, 23:06
felekten bir gece ....

HND
17-10-09, 23:37
felekten bi aksamüstü desek caner:))
Hilfa'ya ne kadr teşekkür etsem azdır onun sayesinde böyle samimi sicak güzel bi organizyona katıldım cok eğlendik:D bu sayede birkac üye arkadasımla tanısma firsatim oldu..Oynadik bol bol:D:D
Konumuz hep Tarkandı..gence onur ve seçilin dansları cok gzl bi süprzdi;)
dostlukların artmasi dilegiyle nice buluşmalara...
Serkan ve gökhan ciceklerinizde sizin gibi nadideydi:))

Ferya
17-10-09, 23:56
Cok sevindim bulusmanin güzel gectigini.Resimleri bekliyoruz artik sizden.

ümitcoll
18-10-09, 00:02
buluşma gerçekten çok güzeldi, katılım azdı ama bidaya daha fazla olmak ümidiyle diyoruz, emeği geçen herkese çok çok teşekkr ederm prensesm(HİLFA) ve cihan(BOUNCE) kardeşim, iyiki varsınız ve iyiki varsın TARKAN ki bu sağlam dostlukları yaşatıyosun bizebravo

MassConfusion
18-10-09, 00:19
Keşke şu buluşmada bende olsaydım ya

ozgee
18-10-09, 00:39
gercekten cok güzel bi aksamdı emegi gecen herkese tesekkür ederim burdanda bize böyle bi gün yasattıgınız icin ben cok eglendim cok hos bi gün oldu benim icin ayrıca serkan ve gökhanın gönderdigi cicek ayrı bi sürpriz oldu arkadasların dansıda cok eglendirdi müzikler süperdi pastaya gelince tarkanın yüzünün oldugu kısmı yemeye kıyamadık ama lezzetliydi oda:)bu bulusma vasıtasıyla bikac arkadasımızı tanımak beni memnun etti

yiğit
18-10-09, 01:04
offf offff...orda olamadım ya içim gitti cihanım yaaaa..ama aklım sizdeydi vala:))) ne yaptılar acaba dedim durdum..güzel geçtiğine çok ama çookkkk sevindim inanki..kazasız belasız yırttınız vala hadi bkmmmm:)))
bu arada o kadar kargaşada beni unutmadığın için de çook teşekkür ederim aldım haberleri serpil ablamdan;)))
gelen arkadaşlara bir de ben teşekkür ederimmmmm..yalnız bırakmadınız orda çok uğraşmışlardı çünkü...
bi dahaki sefere aranızda olmak istiyoruuummmmm..onur ve seçili de çok kıskandım bende oynamak isterdim orda kısmet artık:)))))

SESA
18-10-09, 15:50
ankarada olduğum halde fırsat bulamadığımdan gidemedim buluşmaya çok güzel geçmiş anlaşılan

gence
18-10-09, 19:42
Çok eğlendikkk:)))Valla süzüldük eridik ,ama danssız da yapamadık:)Güzel yorumlar için ve tabiki Serpil ve Cihana tekrar tekrar teşekkürler:)

security
18-10-09, 21:41
valla benn çok eğlendimm.. iyiki gitmişim fırsatı olupta gelemeyenlerde güzell bir etkinliği kacırdılar dıyeyım.. katılım azdı belkı ama oraya gelen güzel insanlarla güzel vakıt gecırdığimize yürekten inanıyorum.. malesef dans konusunda beceriksizliğim diz boyu.. amaa muhteşemm gösterilerıylee gecemize renk katan gence'ye onura seçile teşekkürler.. selin'i de unutmamak gerek..artıııı geldiklerı ve samimi tavırlarından dolayı CİHAN ,TALİP,KEFSER,CANSU,SEÇİL,SELİN,HANDE, GENCE,ONUR,ÜMİT,AYŞE,ÖZGE,IŞIK VE ÖZGÜRE teşekkürler.. serpilimee binlerce kez öpücüklerımı ve sevgilerimi iletiyorum.. bu güzel anı onaa borçluyuzz

ece**
18-10-09, 21:47
bende gelemediğim için okadar üzgünüm ki anlatamam...dün hep düşündüm ne güzel şimdi onlar buluştular ben eksik kaldım diye:(((( ama bidahakine inş.çok üzüldüm okadar...:(

secil.06
18-10-09, 21:48
evet cok mersi orda olan herkeze süperdiiii