PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a mutlaka ulaşmaliyiz, hitt müzik'e gidip randevu almaliyiz görüşmek için!

fatihvefatih
14-10-09, 01:32
Ben diyorum ki toplanalım tüm tarkancoll fanları hitt müzik'e gidelim ve Tarkan'la görüşmek için randevu isteyelim, neden mi çünkü Tarkan son yıllarda düşüşte uyarmalıyız mutlaka Tarkan'ı alaturka parçalar okumalı yeni albümünde (elektronik veya başka bir tarz değil, metamorfozda elektronik okudu gördük onun sesine en güzel alaturka şarkılar gidiyor) sorarım sana Şımarık mı Dilli Düdük mü, ya da Kuzu Kuzu mu Vay Anam Vay mı daha güzeldi! Mutlaka Tarkan'a ulaşmalı ve uyarmalıyız yoksa meydan serdar Ortaç'a kalacak iyiden iyiye bunada en çok biz fanları üzüleceğiz. Yeni konu açamadığım için böyle mesaj çektim, herkesede çekersem mesaj yönetim atıyor :))

**MegaStarkan**
14-10-09, 01:36
Mesajinizi konu olarak actim, konularimizi alakasiz mesajlariniz ile isgal etmeyiniz.
Konu nasil acildigini inceleyin lütfen.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

Dark_blue
14-10-09, 18:32
Tarkanin akila filan ihtiyaci yok , sacma sapan seyler düsünüp aklinizi bulandirmayin :)

özge
14-10-09, 19:24
Tarkan bizim düşündüğümüzün daha fazlasını düşünecek kadar zeki biri bence bunlara gerek yok.. hem serdara filan meydan kalmaz korkmayın herkezin kendi kulvarı var.boşuna megastar ünvanını vermemişler öyle değilmi yani.biz destekçisi olduğumuz herşey mükemmel olur.

ece**
14-10-09, 19:25
tarkan'da bi gelir kiiii sormayın gitsinn...!!! görüşmek isteyen adam insanları bukadar yormadan bide ben "hayranlarım"için özel bişi yapiyım onlara zaman ayırıyım vs. derdi...bukadar uğraştırmazdı bile..ben bu konulara tarkanın hiç mi hiçç değer verdiğini düşünmüorum açıkçası...."kendi çapımızda" debeleniyoruz gibi geliyo bazen.. :S

MassConfusion
14-10-09, 19:29
tarkan'da bi gelir kiiii sormayın gitsinn...!!! görüşmek isteyen adam insanları bukadar yormadan bide ben "hayranlarım"için özel bişi yapiyım onlara zaman ayırıyım vs. derdi...bukadar uğraştırmazdı bile..ben bu konulara tarkanın hiç mi hiçç değer verdiğini düşünmüorum açıkçası...."kendi çapımızda" debeleniyoruz gibi geliyo bazen.. :S

Zaten öyle sadece debeleniyoruz.

günışığım
14-10-09, 20:54
Tarkanin akil almaya ihtiyaci yok yeterince akilli ve zeki biri. SACMALAMAYİN ALLAH ASKİNA.

TarkanColl
14-10-09, 21:02
Ben Şımarık'ı da Dilli Düdük'ü de Kuzu Kuzu'yu da Vay Anam Vay'ı da çok beğeniyorum. Herbirinin kendi şahsına münhasır güzellikleri var. Ayrıca Hitt'e yürümemize gerek yok. Buradan da yazdıklarımızı okur Tarkan...

_trkn_
14-10-09, 21:24
Ben diyorum ki toplanalım tüm tarkancoll fanları hitt müzik'e gidelim ve Tarkan'la görüşmek için randevu isteyelim, neden mi çünkü Tarkan son yıllarda düşüşte uyarmalıyız mutlaka Tarkan'ı alaturka parçalar okumalı yeni albümünde (elektronik veya başka bir tarz değil, metamorfozda elektronik okudu gördük onun sesine en güzel alaturka şarkılar gidiyor) sorarım sana Şımarık mı Dilli Düdük mü, ya da Kuzu Kuzu mu Vay Anam Vay mı daha güzeldi! Mutlaka Tarkan'a ulaşmalı ve uyarmalıyız yoksa meydan serdar Ortaç'a kalacak iyiden iyiye bunada en çok biz fanları üzüleceğiz. Yeni konu açamadığım için böyle mesaj çektim, herkesede çekersem mesaj yönetim atıyor :))

hayır saçmala ben türk sanat müziğinden nefret ederim :7:

Tarkan düşüşte değil, bunlar her albüm çıktığında söylenen laflar...

badboyserkan
14-10-09, 21:30
Bu tip konularda ne kadar ugrasirsak ugrasalim iletilerimiz ve ricalarimiz hitt tarafindan hicbirsekilde dikkate alinmiyor bazi istisnai durumlar haric. O yuzden bazi durumlar artik bole gelmis boyle gider vasiyetlerinden ibaret olmasindan dolayi biz fanlara ve onu seven kitlesel hayranlarina hicbir renkli tat yada bir heyecan katmiyor var olan konserleri disinda.Bu konuda Tarkan ve HITT Muzik cok pasif olarak kalmakta.Sirket olarak vizyonlari ve misyonlari hakkinda cok ciddi supheler duymaktayim.

MassConfusion
14-10-09, 22:54
Tarkan burada ki yorumları okuyorsa neden hala bir değişim içine gidemiyor.

fatihvefatih
14-10-09, 23:13
Arkadaşlar çoğu yoruma bakıyorum da herkes benim saçma düşündüğüm konusunda hem fikir. Size kızamam nihayetinde sizde benim gibi bir Tarkan fanatiğisiniz, ama lütfen aklı selim düşünelim, ya siz Tarkan'ı tanıyamamışsınız ya da ben çok iyi tanıyorum. Tarkan Oynama Şıkıdım şarkısını seslendirdiğinde tüm Türkiye'de hatta Dünyanın bir çok ülkesinde inanılmaz bir ses getirmişti, keza aynı etki Şımarık, Kuzu Kuzu ve Dudu'da da gerçekleşti. Peki sorarım size Bounce ve Vay Anam Vay'daki sessizliğin sebebini? Sizde gayet iyi biliyorsunuzki bu albümler maalesef Şımarık ve Dudu gibi ses getirmedi, bırakın Dünyayı Türki'ye de bile yeterince ses getirmedi! Bunu kabul etsenizde etmesenizde bu böyle! Peki şimdi bunu değiştirmeye çalışsak Tarkan'a gidip ondan Şımarık, Oynama Şıkıdım veya Dudu tarzında sound'lardan oluşan parçalardan ibaret bir albüm çıkarmasını, hem Sezen Aksu'dan hemde Nazan Öncel'den şarkılar almasını, yeni bir arayışa girmesinin kariyeri açısından çok çok riskli olacağını anlatsak, ve tabii karizmasınında en iyi Kuzu Kuzu dönemindeki uzun saçlı hali olduğunu anlatsak kötümü etmiş oluruz? Açık konuşayım ona asıl kötülüğü, "Tarkan herşeyi bilir o ne yaparsa alır dinlerim, onun yaptığı her işin arkasındayım" demekle sizler yapmış oluyorsunuz! Lütfen samimi olalım Tarkan son yıllarda düşüşte, bunu albüm satışalarından da çok rahat anlayabiliriz, ne kadar korsan ve MP3 patlaması olsada son yıllarda bir Megastar hatta Dünya Starı dediğimiz bir sanatçı en azından kendi ülkesinde 1 milyon satmalıdır, bunu korsanın bu kadar ilerlediği bir dönemde dahi gerçekleştirebilmelidir! Metamorfoz kaç satmıştır, Bounce'dan bahsetmiyorum bile! Metamorfoz çok detaya takılmadan söyleyebilirim en fazla 400 Bin civarı satmıştır, yani nerdeyse Serdar Ortaç ve Ferhat Göçerle aynı rakamlarda! Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve beni dinleyin, gidelim Hitt Müzik'e randevumuzu talep edelim, ben tek başımada giderim ama tabiiki o zaman beni hiiiç saymazlar, ben neden hepinize sesleniyorum bunun için, "ne kadar kalabalık gidersek o kadar etkili olacağımızı iyi bildiğim için!!!" Şansımızı denemeliyiz Tarkan'ı kaybetmemeliyiz, o bizim biricik Megastar'ımız! Daha anlatacak, konuşacak çok şey var ama mesajımı bir an evvel yollamak adına aklımda kalanları şimdilik yazmıyorum, sizden tek ricam Kafası karışık olan Tarkan'a doğru yolu gösterebilmek! Bazı arkadaşlar daha iyi bilir bir Futbol maçında Televizyon başındaki seyirci maçı sahadaki Teknik Direktör'den çok çok daha iyi analiz eder ve yapılamsı gereken değişiklikleri Teknik Direktörden çok daha iyi görebilir! Bizde Tarkan'daki yanlışları Televizyondan çok daha iyi gözlemleyebiliyoruz yanlış mıyım, elinizi vicdanınıza koyun ve kararınızı verin ama acele edin Tarkan'ı kaybetmek istemiyorsak tabi! Bide lütfen onunda bir insan olduğunu her şeyin en iyisini daima bilemeyeceğini kabul edin, yani bir dakikalığınada olsa Kuzu Kuzu daki Tarkan'ı ve Vay Anam Vay'daki Tarkan'ın etkisini karşılaştırın ve doğru sonuca ulaşın, onu kaybediyoruz, kafası çok karışık Tarkan'ın. Müzik Direktörü olan Ozan Çolakoğlu'nun açıklamalarını okuyabilirsiniz Tarkan'ın kafasının karışık olduğunu açık açık beyan etmiş! Bişeyler yapmalı ona mutlaka ulaşmalıyız!

_trkn_
14-10-09, 23:18
Tarkan"a herkes çok ön yargıyla davranıyor böyle yapmayın :15: vay anam vay şarkısı dudu gibi muhteşem Tarkan düşüşte değil vay anam vay, dilli düdük şarkıları da süper beğenmiyorsan dinleme eski albümünü dinle :4:

fatihvefatih
14-10-09, 23:32
Zaten öyle sadece debeleniyoruz.

Ama ben gerçek Tarkan'ı geri istiyorum o kadar, fakat seninde dediğin gibi boşuna debelenip duruyoruz onun umurunda bile değiliz!

fatihvefatih
14-10-09, 23:39
Tarkan"a herkes çok ön yargıyla davranıyor böyle yapmayın :15: vay anam vay şarkısı dudu gibi muhteşem Tarkan düşüşte değil vay anam vay, dilli düdük şarkıları da süper beğenmiyorsan dinleme eski albümünü dinle :4:

Arkadaşım maalesef yanılıyorsun ve ben eski Tarkan'ı mı, Oynama Şıkıdımdaki, Şımarık'daki ve Kuzu Kuzu'daki Tarkna'ı mı geri istiyorum, mücadelem bunun için, ama öte yandan görüyorum ki sizlerinde Tarkan'dan bi farkınız yok, oda sizler gibi inatla herşey yolunda ben eski benim diyor inatla ve uçurumun kenarında geziniyor, son bir hata daha yaparsa, ki korkarım o hatayı yapmaya da çok yakın çünkü okuduğum kadarıyla yeni albümünde yine değişik soundlar deneyecekmiş tıpkı Metamorfoz albümündeki gibi! Eğer yine hüsran olursa Come Closer ve Metamorfozdaki gibi işte o zaman görürüm siz Tarkan herşeyin en iyisini yapar diyen arkadaşları! Silinip gittiği zaman bakalım ne diyeceksiniz, o zaman dediğime geleceksiniz ama iş işten geçmiş olacak maalesef! Şimdi dersin ki Tarkan hiçbir zaman silinmez, bişey diyemiycem o zaman, albüm satışları ve basındaki sürekli eleştiri yazıları ne oluyor o zaman diyebileceğim sadece!

inci tanesi
14-10-09, 23:46
acikcasi bence de Tarkan dususte deil ama ne yazik ki medya bunu boyle gosteriyo.

fatihvefatih
15-10-09, 00:12
Bu tip konularda ne kadar ugrasirsak ugrasalim iletilerimiz ve ricalarimiz hitt tarafindan hicbirsekilde dikkate alinmiyor bazi istisnai durumlar haric. O yuzden bazi durumlar artik bole gelmis boyle gider vasiyetlerinden ibaret olmasindan dolayi biz fanlara ve onu seven kitlesel hayranlarina hicbir renkli tat yada bir heyecan katmiyor var olan konserleri disinda.Bu konuda Tarkan ve HITT Muzik cok pasif olarak kalmakta.Sirket olarak vizyonlari ve misyonlari hakkinda cok ciddi supheler duymaktayim.

Çok haklısın arkadaşım, vizyon ve misyonları çok dar bu konularda! Bizi takan yok açıkçası!

fatihvefatih
15-10-09, 00:15
hayır saçmala ben türk sanat müziğinden nefret ederim :7:

Tarkan düşüşte değil, bunlar her albüm çıktığında söylenen laflar...

Alaturka şarkılar yapsın derken Türk Sanat Müziğini kastetmedim, demek istediğim eski albümlerindeki soundlarda (yani Kuzu Kuzu, Şımarık, Oynama Şıkıdım gibi) şarkılar yapsın, yoksa bende Türk Sanat Müziği albümü çıkarmasını kesinlikle istemiyorum, sadece Pop Müzik albümleri çıkarsın diyorum ama soundları Şımarık, Oynama Şıkıdım gibi olsun, Vay Anam Vay gibi olmasın diyorum!

denizmavisi
15-10-09, 02:29
Tarkan sanat müziği kökenli biri olduğu için şimdiye kadarki şarkılarında hep pop içinde alaturkalık vardı; hüp-gülümse kaderine-sen başkasın vs... ne zamanki sound değiştirip yeni bişeyler yapim dedi metamorfoz gibi olanlar oldu kendisi de farkında ki bu gerilemenin yeni albüm ne come closer ne metamorfoz gibi olmayacak demişti; ama son ozanın röportajında tekrardan yeni bişeyler denemek istediğini okudum o yüzden yeni albüm için tereddütlerim bayağı arttı umarım yanılıyorumdur da harika bir albüm gelir; şunu da yazmadan edemeyeceğim eski tarzına dönmediği sürece hep sıradan ya da vasat albümler dinleyeceğiz gibi

tarkantutkunu
15-10-09, 13:59
Neden devamlı aynı konular üzerinde konuşuluyor
yani bazılarını sevindirmek için bizi Metamorfoz'u beğenmediğimize ikna etme çabası
Tarkan istesin her zaman Kuzu Kuzu yapar.
onun son albümü'nü hala anlamamış insanlar
tüm olumsuz görüştülerin belirtildiği o bitti denildiği ortamda çıktı en güzel cevabı satışlar'da verdi albüm
gazeteler'in tv^lerin görüştülerinden çok kendi görüştüleri olmalı insanın
medya benim için birşey ifade etmez.
Tarkan'da Tarkan'lığından hiç birşey kayıp etmez.

SESA
15-10-09, 14:43
Tarkanın eski parçalarının daha çok dinlendiği sevildiği ortada ama metamorfozda ismi gibi farklıydı . ben yeni albümün süper olacağına inanıyorum çünkü konserlerinde fln bilgisayar destekli şarkılar sevmediğini söylüyor enstrrüman ağırlıklı akustik tarzları seviyorum fln demişti Tarkan kendine her tarzı yakıştıran nadir sanatçılardan ne yaparsa yapsın bi kaybı olmaz.

tarkaseksüel
15-10-09, 15:15
kesinlikle öyle...

MassConfusion
15-10-09, 18:38
Tarkan sanki tekno müziğe kaymak istiyor. Bu şarkılardan sıkıldı poptan sıkıldı galiba

_trkn_
15-10-09, 18:43
değişiklik iyidir metamorfoz albümü muhteşem eğer beğenmediyseniz hitt müziğe gider, halledersiniz ama Tarkan"ımın kalbini kırmadan konuşun yani metamorfoz albümü, vay anam vay şarkısı falan çok güzel diye başlayın sözünüze :29:

fatihvefatih
15-10-09, 23:38
değişiklik iyidir metamorfoz albümü muhteşem eğer beğenmediyseniz hitt müziğe gider, halledersiniz ama Tarkan"ımın kalbini kırmadan konuşun yani metamorfoz albümü, vay anam vay şarkısı falan çok güzel diye başlayın sözünüze :29:

Şunu anladım ki arkadaşlar siz Tarkan'ı gerçekten sevmiyorsunuz! Onun geçmişteki başarılarının gerçek sebeplerini çözememişsiniz! Tarkan şu sıralar uçurumun kenarında geziniyor ve ben onu öylesine seviyorum ki Tarkan'ı o uçurumun kenarından çekip almaya çalışıyorum! Tabii ki şimdi aklınızdan geçenleri tahmin edebiliyorum, ya sen kimsin diyorsunuzdur! Evet ben kimim ya! Ben gerçekleri görebilen az sayıdaki Tarkan hayranlarından biriyim ben onu gerçekten yürekten sevdiğim için kaybetmemek adına elimden geleni yapmaya çalışan gerçek bir hayran gerçek bir dostum! Ya herşey ortada nerdeee 2001 Karma Albmü nerde 2007 Metamorfoz Albmü ve karizası bu iki albüm ve iki karizma arasıda gerçekte dağlar kadar fark var! Tarkan yeni arayışa girerde (ki durmayacak girecekmiş, yeni albümünde de değişik soundlar deneyecekmiş sizlere müjdeler olsun!) ve yeniden başarısız olursa böylece Tarkan'da sıradan bir sanatçı vasfına bürünürse bunun yegane sebebi "hesapsızca sırf geçici heveslerinizin uğruna o ne yapsa güzeldir hep böyle devam et Tarkan deyip sürekli pohpohlayan" sizler olacaksınız bunu unutmayın!

_trkn_
15-10-09, 23:43
heyy heyy benim hayranlığım tartışılamaz Tarkan"ı herkesten daha çok seviyorum !!!

ama çok üstüne gidiliyor ve kalbi kırılıyor...

ayrıca karma albümü de çok güzel metamorfoz da çok güzel yine sensiz dışında hepsi muhteşem karma albümünede çok eleştiri gelmişti şımarık şarkısı gibi vay anam vay şarkısıda süper sana dilli düdük şarkısını armağan edeyim;

"Tarkan"ı seven iyi seviyor boşa çabaların bu gönüllerde hükmün geçmiyor hadi metamorfoz albümünü sev hadi vay anam vay dinle, sen sen ol kalp kırma uykuların kaçar sonra akıllı ol Tarkan"ı eleştiri bombardımına tutma tepe takla olursun eden bulur sonunda...

:18::18:

Tarkan"ın metamorfoz albümünü beğendim diye "gerçek tarkanı sevmiyorsun" diye nitelendiremessin beni o albümdeki soundlar, müzikler çok kaliteli metamorfoz albümünü sevmeyenin kulağından şüphe ederim mesajımı alıntılama, cevaplama forum kirleniyor !...

fatihvefatih
16-10-09, 00:17
heyy heyy benim hayranlığım tartışılamaz Tarkan"ı herkesten daha çok seviyorum !!!

ama çok üstüne gidiliyor ve kalbi kırılıyor...

ayrıca karma albümü de çok güzel metamorfoz da çok güzel yine sensiz dışında hepsi muhteşem karma albümünede çok eleştiri gelmişti şımarık şarkısı gibi vay anam vay şarkısıda süper sana dilli düdük şarkısını armağan edeyim;

"Tarkan"ı seven iyi seviyor boşa çabaların bu gönüllerde hükmün geçmiyor hadi metamorfoz albümünü sev hadi vay anam vay dinle, sen sen ol kalp kırma uykuların kaçar sonra akıllı ol Tarkan"ı eleştiri bombardımına tutma tepe takla olursun eden bulur sonunda...

:18::18:

Tarkan"ın metamorfoz albümünü beğendim diye "gerçek tarkanı sevmiyorsun" diye nitelendiremessin beni o albümdeki soundlar çok güzel metamorfoz albümünü sevmeyenin kulağından şüphe ederim !...

Evet itiraf edeyim gülümsettin beni, :)))) güzel yazmşsın ama ne yazıkki gerçekleri görmekte halen daha diretiyorsun, yapacak bişey yok tabiiki, ben sadece gerçek Tarkan'ımı, benim yaşam kaynağımı geri istiyorum ve üzülerek görüyorum ki her geçen gün onu kaybediyoruz! Gerçekler maalesef acıdır! Bu satırları yazmaktan hoşlandığımı sanıyorsan aldanıyorsun, ben istiyorum ki O Dünyanın Yeni Michael Jackson'u olsun!

bounce
16-10-09, 00:53
, ben istiyorum ki O Dünyanın Yeni Michael Jackson'u olsun!

o biraz ZOR!!!!

hup Remix
23-10-09, 23:42
I hope you received my letter of interest Thank aatea

fatihvefatih
24-10-09, 00:23
I hope you received my letter of interest Thank aatea

I could not understand exactly what you said, Tarkan write letter to let you do you say!

Bamboo
24-10-09, 23:13
ben tarkanın bizim onu düşündüğümüz kadar onun bizi düşündüğünü düşünmüyorum... :15: tekerleme gibi oldu ama öle bence...:54::35::52::30::35::48:

fatihvefatih
24-10-09, 23:46
ben tarkanın bizim onu düşündüğümüz kadar onun bizi düşündüğünü düşünmüyorum... :15: tekerleme gibi oldu ama öle bence...:54::35::52::30::35::48:

Zaten sorunda burda bizim onu sevdiğimiz kadar Tarkan'da bizi sevse ortaya DÜNYA ÇAPINDA işler çıkacak!

MEGASTARİX
23-12-09, 16:55
randevu falan vermez onlar

fatihvefatih
24-12-09, 01:26
Tarkan biraz sakin olup geçmişten bugünü analiz etmeli ve kendine çeki düzen vermelidir! Böyle yaparsa yanlışlarını çok daha rahat görecek, ama herşeyin en iyisini bir ben bilirim derse onun adına hiiç iyi olmaz diye düşünüyorum, çünkü görünen köy klavuz istemez, bu herkesin bildiği bir söz ama düşününce gerçek manasını anlıyor insan. Tarkan Dudu'dan sonra dü-şüş-te, bunu düzeltmekse kendi elinde!

twilight
24-12-09, 02:08
Çok abartıyorsunuz...
Tarkan Dudu'dan sonra düşüşte diyorsunuz da,
Allah aşkına son 5 yıldır kim adam akıllı bir albüm çıkardı?Serdar Ortaç mı Kenan Doğulu mu?Sezen Aksu bile doğru düzgün bir albüm yapamadı.Eski albümlerindeki bütün şarkılar ezberlenirken son Sezen Aksu albümünde anca 2 şarkı ezberlendi.Tarkanınsa yine en azından herkes tarafından bilinen "Vay Anam Vay"ı,"Dilli Düdük"ü,"Arada Bir"i ve "Dedikodu"su var...Bu şarkıları başka birileri yapamaz.
Come Closer şöyleymiş,böyleymiş,öyle olmuş böyle olmuş vıdı vıdı vıdı vıdı...Yahu madem beğenmiyorsun albümü niye satın alıyorsun?Yemekteyiz programı gibisiniz yahu,"Tadı kötüydü,ama yine de yiyeceğim"var mı böyle bir şey?İstemem,yan cebime koy hesabı yapıyorsunuz.Adam diyor,"Let us all come closer - Haydi yakınlaşalım"siz gittikçe adamı sizden uzaklaştırıyorsunuz.Yok efendim Tarkan'a kadar yürüyelim,Tarkan'a telefon edelim,
Tarkan bizi dinlesin,Kuzu Kuzu gibi soundlar yapsın.Başka bir isteğiniz var mı?İsterseniz bir de bulaşıkları yıkasın.İyice saçmalıyorsunuz siz.Eleştirdiğiniz kişi bir Murat Boz değil bir Yaşar değil bir Sibel Can değil bu bir dünya starı.Her yerde dinlenen bir adam.Yok efendim Michael Jackson,Tarkan'dan iyiymiş,Tarkan hiç Michael Jackson olamazmış...E olamaz tabi siz öyle vıdı vıdılarken.Dünyanın en çok satan albümü Thriller 100 milyon satmış,Tarkan'ın Ölürüm Sana albümü 5 milyon satmış.Yani Michael Jacksonun albümünü alan 20 kişiden 1i Tarkan'ın da albümünü almış.Ölürüm Sana avrupada Tarkan olarak sürüldü satışlar 15 milyon falan civarı.Tarkan'ın diğer toplam satışları da 15 milyon desek.Etti mi size 50 milyon?Heh,artık Michael Jackson öldü.Bir kaç yıl bekleyin Tarkan'ın tirajı da 100 milyonu geçer...Haa,ama Tarkan'dan da öyle Grammy'ler falan beklemeyin...O bir Türk!Yeteri kadar tanınsın Michael Jacksondan bana ne?

jetaime
27-12-09, 02:07
cok komik yaaa
nasil bir randevu verecek
sadece ruyanda olabilir boyle bir sey

denizkazali
27-12-09, 02:11
tarkan zaten bir magazin repotajinda yeni albümünde eski tarkan sarkilari olacagini belirtti!!!!!
yeni albümde bol bol alaturka parca var tabi ki günümüze uyarlanmis alaturka tarzi yani kuzu kuzu gibi

fatihvefatih
27-12-09, 02:19
tarkan zaten bir magazin repotajinda yeni albümünde eski tarkan sarkilari olacagini belirtti!!!!!
yeni albümde bol bol alaturka parca var tabi ki günümüze uyarlanmis alaturka tarzi yani kuzu kuzu gibi

Bende bu yönde bir duyum almıştım, umarım yanılmayız!

prenses_elaa
27-12-09, 09:29
tarkan düşüşte felan değil bence bu metamorfozdaki şaarkılar eskiler kadar güzel ve insanlar şarkıdan anlamıyorsa yapacak bir şey yok