PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın albümü ufukta gözükmüyor....

kartales26
12-10-09, 01:42
SOSYETEYE IADE-İ ZİYARET VE TARKAN
L’Entrecote çıkışı bu sefer de partime gelen sosyeteye saygılarımı sunmak için Ulus 29’un yoluna düştüm. Bu kulübü de ayrı severim. Gelenlerin hepsi zengindir belki ama hava atma duyguları törpülenmiştir en azından. Manzarasının muhteşemliğinden dolayı alkolik olma ihtimalinizin yüksek olduğu mekanda Selin İmer’e merhaba deyip teşekkür etmek üzere bir masaya doğru ilerlerken bir de baktım Tarkan orada! Yazdığım binlerce eleştiri yazısından dolayı olsa gerek önce soğuk bir el sıkışma hadisesi yaşansa da daha sonra kulübün bir yerinde kestim önünü. “Bana sinir oluyor musun?” diye açıkça sorup başladık konuşmaya. “Bazı eleştiriler sinir bozucu oluyor” diye genel bir havada yanıtlasa da beni, zaman zaman gerilen konuşmamızı pozitif bir yöne çekmeyi başardık. Çünkü diğer şarkıcıları eleştirmeye bile vakit ayırmazken gözümüzün bebeği Tarkan’ın daha da iyi olmasını canı gönülden istiyoruz, olay bu, kötü niyet yok! Neyse sonuçta derdimi anlattım, ben onun daha önce görmediğim ensesindeki Love yazılı dövmesine iltifat ettim o da benim papyonuma laf attı derken iş tatlıya bağlandı. Yaz dönemini kaçırdıktan sonra biraz rahat bir dönem geçirmek isteyen Tarkan, yeni albümü için çalışmaya devam ediyormuş ama anladığım kadarıyla ufukta gözüken bir şey yok, biraz bekleyeceğiz. Yakında yurtdışıyla alakalı projelerinin kokusu çıkacak ama ben o gece “dost” kontenjanından dinlediğim için her şeyi, yazamıyorum! Kısmet başka bir gazeteciye…http://www.obenbudak.com/post/209155356/sosyeteye-iade-z-yaret-ve-tarkan-lentrecote

**MegaStarkan**
12-10-09, 01:52
Su an ufukta zaten birsey gözükmesin. Yaz sezonunu beklesin, calismalari simdiden devam etsin bu sefer bahane istemiyoruz ;) Yurtdisi projeleri umarim albüm ile ilgili olur. Peta ve diger sosyal konulara yönelmesi iyi ama bunlar sanirim orda ün kazanabilmek icin yapilan girisimler. Tesekkürler haber icin.

scorpioness
12-10-09, 02:00
Eleştirileri yakından takip ettiğinin kanıtı.

denizmavisi
12-10-09, 02:07
ocakta çıkarsın bari hem yaza kalacağını da hiç sanmıyorum

tarkaseksüel
12-10-09, 10:27
kenanın dediği gibi album işi yaza kada uzasın şimdi çıkmamalı albumm..
yaz albumlerinin yeri her zaman farklıdır.. hem yazınçıkarsa konserler fazla sarkmaz..
albumun peşinden baslayabilir..

cc2 çıkacak olursada bu albumun peşine çıksın... böylece her iki tarafıda dengede tutmuş olur.. ilk turkçe album çıkarır turkıyede yapar konserleri sonra ingilizce album çıkar onun konserlerinide yurtdışında yapr.. türkiye ye dönüncede ankara ve istanbulda ingilizce album için birer konser tamamdır bu işş.... tarkan da iki ödül alır en çok satan tarkan 2. en çok satan yine tarkan....

ama ingilizce albumu çıkardıktan sonra peşini bırakmamalı
kulağı yurt dışında olmalı hep davetleri kaçırmamalı, organizasyonlara katılmalı kendini tanıtmalı..

szr67
12-10-09, 11:32
anlaşıldı tarkanın gönlünü biri çelmiş yerli albümü çöpe attı yabancı albüme endekslenmiş sürekli o projeden söz ediliyor.

Ganador
12-10-09, 11:54
Tarkanin basin danismani hergun onunla ile ilgili cikan haberleri onunu getiriyor.Okuyordur heralde ama elestirilerden hoslandigi soylenemez.

Su an ufukta zaten birsey gözükmesin. Yaz sezonunu beklesin, calismalari simdiden devam etsin bu sefer bahane istemiyoruz ;) Yurtdisi projeleri umarim albüm ile ilgili olur. Peta ve diger sosyal konulara yönelmesi iyi ama bunlar sanirim orda ün kazanabilmek icin yapilan girisimler. Tesekkürler haber icin.

Ün degilde, biraz gönül almak için diyebiliriz. Nede olsa cok tepki almisti kürk giydigi için. O yüzden bunun biraz politika oldugunu düsünüyorum, PETA ile dostluk baglari kuralim, fotograf çekimi yapalim. Hem onlarin isine yarasin, hem zedelenen imajimizi düzeltelim stratejisidir bu.

ece**
12-10-09, 13:27
zaten şuan beklemioduk(dum) albümü...yaz'a çıkmalı bence de bu albüm..ama bu görünmeyen ufukta yaz'da varsa işte ozaman yandık...yurt dışı çalışmalrına gelice de,iyibi strateji uygulaması,elinde hiç bişey patlamaması lazım...

eLiF
12-10-09, 14:26
yaza kalsın albüm yazın bomba gibi bir dönüş yapsın zaten biz beklemeye alıştık

prenses_elaa
12-10-09, 14:33
albüm geç çıksın ama değsin birşey olmaz

SESA
12-10-09, 16:54
bencede yeni albüm yazı bekleyecek

MassConfusion
12-10-09, 18:03
Ne zaman gelecekse gelsin artık şu albüm.

serennn
12-10-09, 18:41
bencede albüm yazın çıkmalı öyle bi albüm olmalı ki bu kadar beklemeye de değmeli zaten alıştık beklemeye bu yazı da bekleriz

Ferya
12-10-09, 22:15
Bencede artik yazin ciksin,bu kadar bekledik ne olcak bit kac ay daha bekleriz.:21:Yeterki Albüm süper ötesi olsun.2010 yazi Tarkanla gececek oley:20:

aylin_23
13-10-09, 15:08
bencede yaz sezonunda cikarsin albumu ama su yurtdisi seruveninide bitirsin artik bu yuzden turkce albume tam anlamiyla odaklanamiyor

siboss1992
15-10-09, 18:13
bencede yaz ciksa daha guzel oluyo.. :D
Hotellerde tarkanin sarkilari calip durur.. ne guzel olurdu

TEVETOGLU
15-10-09, 18:29
Yurtdışıyla alakalı proje dediği narenciye ile ilgili reklam filmi ve Kasım ayındaki yurtdışı konserleridir bence.

fincan
15-10-09, 19:13
zannetmiyorum başka projeleri var

au13
15-10-09, 22:53
sonunda Tarkani gordukden sonra nasil insan oldugunu anladi o da. Artik kotu sheyler yazipta onu uzmez inshAllah