PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan acil bişeyler yap medya da yer al

scorpioness
11-10-09, 23:49
:19:Tarkan çok acil bişeyler yap medya da yer al yoksa forum Sibel Can hayranlarına kalıcak benden söylemesi :18:

muck muck
12-10-09, 00:08
:18: Hehe,valla doğru...Sibel Can albümleri,sibel can haberleri,sibel can resimleri...Sibel Can son günlerde İngiltere kraliçesinden bile ünlü valla :28:

inci tanesi
12-10-09, 00:20
Ya iyide niye ben anlayamadim.Gitsinler Sibel Can haberlrerini onun formunda yayinlasinlar bize ne yaa.

günışığım
12-10-09, 02:13
Mustafa sandal bolumude acilsin =p

Dark_blue
12-10-09, 03:43
evet bi tane tarkan haberi varsa 50 tane sibel var

ece**
12-10-09, 13:34
aslında diğer sanatçılara ayrılan kısım biraz fazla gibi ondan heralde..bende çok hoşnut değilim açınca sibel can haberlerini görmekten, ama okumuyorum geçiyo gidio...

mega37
12-10-09, 14:42
dumbledoor adlı üye bundan şikayetçi olmustu zaten ama uyeliği yasaklanmıs :S forumumuzda fikir özgürlüğü olması lazım !!

tara
12-10-09, 16:05
hele dun aksam tarkana yer yoktu forumda sanki her yer sibel can
ama sibel hayranlarinin bi kabahati yok ki onlara verilen bolumu deyerlendiriyorlar asil tarkan bi seyler yapmali ki biz de foruma bi seyler koya bilsek

HakanÇelik
12-10-09, 16:40
dumbledoor adlı üye bundan şikayetçi olmustu zaten ama uyeliği yasaklanmıs :S forumumuzda fikir özgürlüğü olması lazım !!

Forumumuzda fikir özgürlüğü hiçbir forumda olmadığı kadar vardır. Fikir özgürlüğü başka bir şey, olayları çarpıtmak tamamen başka bir şey. Art niyetli olmak da cabası. Forumuzda diğer sanatçılara ayrılan kısmın birçok nedeni var. Bunların nedenleri forumumuzun lehinedir. Ebru gerekirse bunları açıklayacaktır. Küçük çocuk gibi davranmanın manası yok, hemde hiç yok...

pare pare
12-10-09, 16:43
TARKANCOLL tarkan fan clubu bunun icinde yanizca Tarkanin olmasi gerekiyor Sibel Canin digil !!!!!! Sibelcan forumunda Tarkan yer aliyormu acaba ??????

muck muck
12-10-09, 19:25
TARKANCOLL tarkan fan clubu bunun icinde yanizca Tarkanin olmasi gerekiyor Sibel Canin digil !!!!!! Sibelcan forumunda Tarkan yer aliyormu acaba ??????

Hayır,sadece Sibel Can-Tarkan'ın şarkıları için konular var ama böyle Tarkan hakkında konular eklenmiyor!

TarkanColl
12-10-09, 20:31
Admin arkadaşlarda böyle konular açıp üyeleri kışkırtıyorsa artık ben bir şey diyemiyorum...

scorpioness
12-10-09, 23:04
Admin sadece Tarkan'ı kışkırtıyor üyeleri bağlamaz burası Tarkan'a mesajlar bölümü :20:

MerveGül
13-10-09, 00:02
Yönetim eger Sibel Can kategorilerini foruma uygun görüyorduys acılmıştır.www.sibelcan.com.tr adresinde'de Tarkan'a acılan kategori deilde başlık vardır herkes orda Tarkan'a hayranlıgını belirtebilir ama bizler sizin yaptıgınızı yaparak tepki göstermeyiz.İki kadim dostun sitesinde'de belirli bilgiler var eger bu kategori acılmıssa bir sebebide vardır elbet..

Ebru abLa ilginden ve actıgın Sibel Can kategorisinden dolayı tesekkür ederiz..

ßunu söylemek istemezdm ama gercekten kırıldıgım için belirtmek istiyorum www.tarkancoll.com adresinin kapanmasına karar verildigi zaman tepki veren isimlerden biride bizlerdik bunun karşılıgı bu olmamalı diye düşünüyorum..

Yönetim eger Sibel Can kategorilerini foruma uygun görüyorduys acılmıştır.www.sibelcan.com.tr adresinde'de Tarkan'a acılan kategori deilde başlık vardır herkes orda Tarkan'a hayranlıgını belirtebilir ama bizler sizin yaptıgınızı yaparak tepki göstermeyiz.İki kadim dostun sitesinde'de belirli bilgiler var eger bu kategori acılmıssa bir sebebide vardır elbet..

Ebru abLa ilginden ve actıgın Sibel Can kategorisinden dolayı tesekkür ederiz..

ßunu söylemek istemezdm ama gercekten kırıldıgım için belirtmek istiyorum Tarkancoll.com.tr adresinin kapanmasına karar verildigi zaman tepki veren isimlerden biride bizlerdik bunun karşılıgı bu olmamalı diye düşünüyorum..

edit: www.tarkancoll.com dogrusu budur:20:

günışığım
13-10-09, 12:07
Tarkanin sibel cani cok sevdigine inanmiyorum hersey bir ticari olaydan ibaretmis gibi alan razi veren razi sibel can tarkan besteleriyle gundeme geldi tarkanda besteciligini konusturdu iyi bir yorumcu ariyordu besteleri icin sibel cani secmis belli sibel canin sesi yorumunu severim ama tarkan seviyor diyede kendisini sevecek degilim ama dedigim gibi tarkaninda sibeli cok sevdiginden emin olamaz kimse ben isim dolayisiyla foruma cok nadir giriyorum ve her girdigimdede sibel can haberleriyle karsilasiyorum bu foruma girdigimde sadece tarkan haberlerini gormek istiyorum ama yoneticilerin bazilari boyle uygun gormus yapacak fazla biseyde yok galiba saygi duymaktan baska ;-)

mage
13-10-09, 13:42
Forumumuzda fikir özgürlüğü hiçbir forumda olmadığı kadar vardır. Fikir özgürlüğü başka bir şey, olayları çarpıtmak tamamen başka bir şey. Art niyetli olmak da cabası. Forumuzda diğer sanatçılara ayrılan kısmın birçok nedeni var. Bunların nedenleri forumumuzun lehinedir. Ebru gerekirse bunları açıklayacaktır. Küçük çocuk gibi davranmanın manası yok, hemde hiç yok...

Sana katılmıyorum !!! Sebebi şudur madem Tarkanla çalışanlar yer alabılıyor pekala neden sadece sibelcanın site reklamı var ... çıkar içinde olanları tekrar dusunmenız lazım bence....

HakanÇelik
13-10-09, 16:48
Sana katılmıyorum !!! Sebebi şudur madem Tarkanla çalışanlar yer alabılıyor pekala neden sadece sibelcanın site reklamı var ... çıkar içinde olanları tekrar dusunmenız lazım bence....

Siben Can'ın forumunda hem de resmi forumunda da Tarkancoll.com'un reklamı var. Ayrıca bana katılman için söylemedim onları, katılmayadabilirsin.

simmm
13-10-09, 17:00
MSLNA&SİBEL :
doğruları söylediğim içinmi engellendim neslihann???????
zoruna giden tarafı neydi yorumumun sibel hanımla sohbet edip gülüp eğlenip arkasından konuşuyor olduğunuzu söylememmiydi ama doğruydu değilmi ??
:18::18:

scorpioness
13-10-09, 17:06
Kırk yılda bir Tarkan'a mesaj yazmışım şevkimi kaçırmayın :11:

scorpioness
13-10-09, 17:09
MSLNA&SİBEL :
zoruna giden tarafı neydi yorumumun sibel hanımla sohbet edip gülüp eğlenip arkasından konuşuyor olduğunuzu söylememmiydi ama doğruydu değilmi ??

Haddini bil kendine gel niye atılmış olduğunu ve saygısız olduğunu bir kere daha gösterdin Sibel Can hayranına yakışır şekilde davranışlar da bulun akıllı üye ol.

MSLNA&SİBEL :

Provokasyon yapacaksaniz, bu sefer ben atmak zorunda kalcam sizi.
Lütfen Forum Kurallarina uyacak sekilde davranin, aksi taktirde uzaklastirilcaksiniz.

simmm
13-10-09, 17:10
aklı sizden almiycağım kesin çok mantıklı düşünüyor olsaydınız yetkilerinizi kullanıp yasaklamak yerine açıklamalarda bulunurdunuz rahatsızlığınızı bildirirdiniz dalga geçmezdiniz değilmi ? neden bunu denemediniz önce

scorpioness
13-10-09, 17:31
Bir konu açtım maşallah herkesin biyerinden,kenarından köşesinden tam yerine rast gelmiş,görüyorum ki abesle iştigal şeyler yazmak insanların hayatına renk getirir olmuş madem öyle ben arada açayım Tarkan'a bir konu gündeme otursun.Tarkan suskunken hiç olmazsa böyle forum alevlenir dimi :18::18:

bounce
13-10-09, 18:37
ben şunu söylemek istiyorum
EBRU bi güzellik yapmış ''TARKANLA ÇALIŞANLAR'' bölümü koymuş ama bu demek değildir ki burada ölümüne SİBEL CAN reklamı yapılması gerektiği...
eğer öyle bişey olacaksa koyalım SEZEN AKSU,NAZAN ÖNCEL,YILDIZ TİLBE nin tüm albümlerini,şarkı sözlerini şarkı akorlarını....
sibel canla ilgili haber koyacaksanız sadece TARKAN la yapmış olduğu projelerin haberlerini koyarsanız daha hoş olur.
yani sözüm her SİBEL CAN haberin buraya koyan üyelere.sibel can bugün kral tv de,sibel can bugün boşanıyor tarzı haberleri lütfen koymayın...gidin SİBEL CAN forumuna oraya yükleyin

MerveGül
13-10-09, 19:13
ben şunu söylemek istiyorum
EBRU bi güzellik yapmış ''TARKANLA ÇALIŞANLAR'' bölümü koymuş ama bu demek değildir ki burada ölümüne SİBEL CAN reklamı yapılması gerektiği...
eğer öyle bişey olacaksa koyalım SEZEN AKSU,NAZAN ÖNCEL,YILDIZ TİLBE nin tüm albümlerini,şarkı sözlerini şarkı akorlarını....
sibel canla ilgili haber koyacaksanız sadece TARKAN la yapmış olduğu projelerin haberlerini koyarsanız daha hoş olur.
yani sözüm her SİBEL CAN haberin buraya koyan üyelere.sibel can bugün kral tv de,sibel can bugün boşanıyor tarzı haberleri lütfen koymayın...gidin SİBEL CAN forumuna oraya yükleyin

Dmek istedigimi tekrar vurgulamak istiyorum Sibel Can ile kategoriyi yönetim uygun görmüş ve acılmış haberler,albümler ve resimler bunlara içerik eklemekte biz Sibel Can fanlarına düşüyor.Nazan öncel,Sezen Aksu gibi sanatcılarında kategorisi var zaten onlar alt forum olarak degilde bir başlıkta toplanmış eger olsaydı elbet başlıklar gerekli sekilde doldurulacaktı yine.Burda kimsenin suclu durumunda kalmasını istemiyorum. Ebru ablanın düşüncesine saygı duyuyorum ve bir kez daha tesekkür etmek istiyorum.

TarkanColl
13-10-09, 22:02
Sibel Can ile ilgili bölümü doldurmalarını ben Mervegül ve MSLNA'dan ben rica ettim. Biraz sabretseydiniz o bölüm dolacak ve daha sonra nadir olarak mesajlar eklenecekti. Sabırsızlığınız için teessüf ediyorum hepinize... Bu konuyuda kapatıyorum....

scorpioness
13-10-09, 23:34
Bu güne kadar yönetimle olan prensiplerimizin birkaç zamandır uyuşmadığını gördüm ve bu durumdan ötürü ''kendi arzumla yönetimden ayrılıyorum'' Tarkancoll forum yönetiminin yolu açık olsun,artık normal üye olarak burda ki hayatıma devam edeceğim saygılar.