PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serdar Ortaç rusların yeni gözdesi(ymiş)

_trkn_
09-10-09, 16:52
Rusların, yeni gözde Türk pop müzik starı Serdar Ortaç oldu. Ruslar, Türk popunda tercihlerini Tarkan'dan Serdar Ortaç, Mustafa Sandal ve Bengü'ye kaydırdı.
Rusya'nın önde gelen turizm seyahat acentelerinden biri, Moskova'da 3 bin turist üzerinde yaptığı anket çalışmasında, halkın yeni gözde Türk pop starının Serdar Ortaç olduğunu açıkladı.

Yaptıkları anket çalışmasıyla ilgili açıklamada bulunan acenta sahibi Andrey Baranov, Rusya'da son bir yıldır Serdar Ortaç, Mustafa Sandal ve Bengü sevgisinin arttığını ifade etti. Rusya'da Tarkan'ın yavaş yavaş popülaritesinin azalmaya başladığını belirten Andrey Baranov, ankette 'en fazla sevdiğiniz 4 Türk pop müzik sanatçısı kimdir ?' sorusuna 3 bin kişiden bin 600 kişinin Serdar Ortaç dediğini söyledi.

Baranov, Rusya'da 680 oyla ikinci sırada tercih edilen sanatçısının Mustafa Sandal, 465 oyla üçüncü sırada Tarkan ve 255 oyla dördüncü sırada Bengü'nün olduğunu ifade etti. Baranov, "Rusların yeni pop yıldızı Mustafa Sandal, Rus gençleri Moskova ve St. Petersbug'ta Serdar Ortaç'ın Nefes, Heyecan Full İhtişam ve Hadi Çal şarkılarını hep bir ağızdan söylüyor. Turizmciler, başta Moskova Fuarı olmak üzere tanıtımlarda mutlaka Serdar Ortaç'tan yararlanmalı. Antalya'da otel ve destinasyon bölgesi reklamları Serdar Ortaç'la yapılırsa iyi olur. Rus gençleri Serdar Ortaç'ta Şeytan şarkısını Rusça Side Apollon Tapınağı önünde söylemesini istiyor." diye konuştu.

Baranov, Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 2010 yılı Rusya Federasyonu'nda destinasyon bölgesi tanıtımlarda Ortaç'tan mutlaka istifade etmesi gerektiğini kaydetti.

kaynak : Sabah gazetesi
http://www.sabah.com.tr/Yasam/2009/10/06/serdar_ortac_ruslarin_yeni_gozdesi

_trkn_
09-10-09, 16:55
fark ettiniz mi Tarkan"ın herşeyini haber yapıyorlar, çok üstüne gidiyorlar yeter artık !!!

demek ki ruslarda ne dinleyeceğini bilmiyor yazık...

dumbledoor
09-10-09, 17:41
Rusyadada popülorite giderse wayy haline tarkanın :S:S

Pamela_beyazgul
09-10-09, 17:54
Yok ya ruslar cok seviyor onu, bence bu anket sacmalik

ece**
09-10-09, 18:13
bence o japonların gözdesi :D :P tarkan'ı ruslar çoookkk sewio diye biliorum ben :)

Dark_blue
09-10-09, 19:41
ruslar cakiyo vodkayi tarkanmis serdarmis fark etmiyo :))

istanbul 1453
09-10-09, 19:44
kolpa haber yine inanmayın

günışığım
09-10-09, 20:10
Tarkan rusya ihracatcilari icinmi ne reklamlarda oynayacak ya magazinciler hemen ruslar tarkani degil serdar diye haber yapiyorlar gazeteciler iyice sacmaliyorlar artik tarkan hakkindaki herseyi haber yapiyorlar ama tarkan sadece sanati haricindeki herseyi gectigimiz iki yaz boyunca yurt ici yada yurt disi olsun o kadar guzel konserler verdiki birini dahi adam akilli haber yapmayan magazin gazetecilierini kaale almiyorum artik

au13
09-10-09, 22:21
benim rusyada yashayan cok akrabam var onlar hep ruslarin siki bir tarkan fanatikleri olduklarini soyluyorlar. Bence serdara oy verenler turkiyeye turist gelen ruslardir. Yaz boyu serdar rus turistlerin bol oldugu yerlerde konser veriyor onun icindir bu oylar

bounce
09-10-09, 22:23
türkiye TARKAN a hayran.yok daha ötesi.

muck muck
09-10-09, 22:59
serdar ortaç mı ? serdarı sevse sevsen japonlar sever,çünki serdar da japon :)

djan
10-10-09, 00:38
7 senedir Rusya da yasiyorum arkadaslar.Su anda Moskova'dayim.Serdar Ortac veya Mustafa Sandali burada bin kisiye sorsaniz 10 kisi belki cikar belki cikmaz..Bengu yu saymiyorum bile ki ben bile bilmiyorum kim oldugunu..O yuzden bu haber sacma ve anlamsiz.21 kasim da konseri var burada ve biletlerin 3/2 bolumu satildi..Sevgiler ve Saygilarla...

Bu arada dikkat ettim de aciklamayi yapan kisi Kafkas kokenli soyadindan anlasiliyor.Demek ki kendisi Serdar Ortac in bir hayrani.

emrepulcu
10-10-09, 00:58
Verilen konserlerden belli oluyor tarkani mi yoksa serdarimi daha çok sevdikleri saçma sapan bir anket rusya 3000 kişden ibaret değil hem bize ne tarkani rusya sevse nolacak sevmese nolacak....nerenciye tanitiminda tarkani seçmelerinin sebebi ney ozaman....herkesin ekmek teknesi oldu tarkan önüne gelen ondan prim yapmaya çalişiyor....

--JOHNSON--
10-10-09, 01:03
Zaten serdarla karşılaştırma yapmasalardı şaşırdım ne zamandı böyle haber yoktu..şaçmalıyorlar yavv uçmuş gene bunlar vodkammı içtiler acaba :)

pare pare
10-10-09, 01:10
ruslar cakiyo vodkayi tarkanmis serdarmis fark etmiyo :))

Aynen oyle . . . :27:

Ferya
10-10-09, 01:11
Haber yine sacma,yine yazmislar ipin ucunu kacirmislar.

babeface2
10-10-09, 02:44
tarkan finito

günışığım
10-10-09, 03:40
Serdar ortac tarkanin saclari icin magazin 1 de tarkan begenmisse bize laf dusmez dedi sana hicbir sekilde dusmez =)=)

MEGASTAR
10-10-09, 13:43
Serdar ortacn neyini dinliyolar ki bu Ruslar,,, sallama bu habrler

SESA
10-10-09, 17:17
böyle anketlere istatistiklere fn hiç inanmam Tarkan yeni albümü patlatsın bakalım rusyada kim seviliyor görelim ondan sonra
kıyasladıkları isimlere bak bengü mustafa sandal hadi serdar bi nebze tanınır ama öbürleri ne alaka

denizmavisi
10-10-09, 18:27
Serdar ancak japonların ve çinlilerin gözdesi olabilir:28:

eLiF
10-10-09, 19:03
serdar da rusya'da ödül alsın da görelim o zaman madem bu kadar seviyorlar..

Hüli 82
10-10-09, 20:12
yine uydurmuslar herzamanki gibi resmen salliyorlar

Bamboo
10-10-09, 20:45
ee sadece 3000 kişiye sorarlarsa tabiki böle bi sonuç çıkabilir şöle adam gibi milyonlarca kişiye sorsalar yaa sıkıyosa...

MassConfusion
11-10-09, 02:25
Sabah ta artık sallama haber yapmaya başladı.