PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hey canlı !

ece**
06-10-09, 22:50
arkdaşlar az sonra kanal 1 de hey canlı adlı programda TARKan'ı gösterecekler...hem hasankeyfle ilgili hem hıtt'teki üzücü olayla ilgili...bilginize...:41:

trknmania
06-10-09, 22:51
canım ben izleyemiyorum hasankeyfle ilgili ne olmuş ki...????noolur bize de anlat izleyince:)

ece**
06-10-09, 23:03
canım ben izleyemiyorum hasankeyfle ilgili ne olmuş ki...????noolur bize de anlat izleyince:)

izledim canım şimdi; ajda pekkan hasankeyf'e konsere gitmiş.bende gönüllüyüm buraya tarkan gibi dedi..ve tarkanın yeni albümüne yardımcı falan olmuomuş.tarkanım bana hiç danışmadı öyle bişey,bunlar sadece yazılan yalan haberler dedi..yani ajdanın tarkanın albümündeki şarkıyı beğenmedi bilmem ne hepsi balon :) hıtt'teki konuyu daha wermediler..o da birazdan :) onuda anlatırım ;)

_trkn_
06-10-09, 23:03

ben izledim zaten 1 dakika bile sürmedi Tarkan konuşmadı Ajda Pekkan konuştu :7: muhabir " yeni albümde beraber çalışcaksınız doğrumu" ajda "hayır, onlar yazılanlar çizilenler benim haberim bile yok" muhabir "yeni imajını nasıl buldunuz" ajda" çok yakışmış" bu kadar yani izlememekle birşey kaybetmemişsin Tarkan konuşmadı bile :7: