PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yok Yok YOk!!!!!!1

dumbledoor
06-10-09, 19:40
Yeni albümden ne bir haber ne bir tüyo ne bir çıkış tarihi ne kaç parça olacagı ne kımden beste aldıgı ne studyoda oldugu hiç bir bilgimiz yok yok yok!! birde tarkan fanlarıyız diyoruz tarkanın hiç birşeyinden haberimiz yok aslında konserlerden haberimiz olmasa forumda konu olmayacak artık sıkıldım bu bekleyısten.....

_trkn_
06-10-09, 19:43
ben biliyorum :28:

dmc stüdyosundan çıkacak albüm, Sezen Aksu"dan da iki şarkı aldı :20:

ama yeni albümde kaç şarkı olacağını Tarkan söylemeden biz nasıl bilelim :9:

ece**
06-10-09, 20:08
albüm çıkmaya yakın herhengi bi haber olur bence...şimdi olması anlamsız

dumbledoor
06-10-09, 20:27
dmc ve sezen aksu oldugnu tarkan fanı olmayan biri de biliyor fan olmanın ayrıcalıgını hiç bir zaman yasayamadık ki....

Ferya
06-10-09, 21:13
Kimden nerden bilelim.Evet hic ses yok ama ne yapalim??Ben artik hic düsünmüyorum merak ta etmiyorum.Artik cikinca alir dinlerim.Bilimiyorum neden bu kadar cok sürüyor.Bazilari burda albüm anca 2010 da cikar diyordu,bence öyle de olacak.

pare pare
06-10-09, 21:29
Katiliyorum sana . . .

sally
06-10-09, 21:54
Beklemekten baska caremiz yok albüm anca 2010 dogru cikar

muck muck
07-10-09, 01:04
Yıllardır şunu anlamam ...
Tarkan dünya standartlarına uygun bir sanatçıdır.İster albümü tuttu desinler,ister tutmadı desinler.Avrupa'da 10 tane ödül almış tek türk şarkıcıdır,yapar eder ne yapar bir yerden tutunur...Ama dünya standartlarına uygun olmayan Tarkan'ın yaptığı bazı tavırlar,mesela şu albüm olayı...Ricky Martin 2007 yılında tek şarkılık(versiyonu falan da olmayan)bir single çıkardı,single dan tam 6 ay önce websitesinde yer aldı.Baktım araştırdım buldum,ki evet tam 6 ay sonra,günü gününe olmasa dahi - 2 gün aksamalı - single 25 ülkede satılmış - 7 milyon civarı - ve bir çok da ödül almış - MTV ödülü bile - ...

Ancak Tarkan bir kaç ay önceden - aslnıda ay önemli değil burada önemli olan Tarkan'ın tutumu - "şu şu tarihte şu şu zamanda albüm çıkacak" demiyor,ve hayranlarını bekletiyor.
Bu siteye günde en az 2 haber ekleniyor Tarkan'ın albümü ile ilgili...Ne yalanlıyor ne doğruluyor.İngilizce albüm bile tam bir muamma!

Tarkan sanal ortamdan kopuk bir insan - bu belli - kaç küsür aydır www.tarkan.com'da "Coming Soon - Yayında,Yakında" yazısı yazıyor,ama hiç bir zaman o süre yaklaşmıyor...Website tasarımcısı falan bahane,Tarkan bu siteyi biliyor.Gelebilir,gelmese bile,site sahiplerine mail gönderebilir - merak etmeyin şu şu tarihte albümüm çıkıyor diye.

Düşünsenize,Madonna çok sıkı fanlarıyla 4 ayda 1 kere buluşma yapıp albümle ilgili sohbetler ediyormuş,Tarkan'ı böyle bir işte gördük mü? Yoo...

Anlayacağınız Tarkan'ın adı sağlam da ayağından bir tutan olması lazım,yoksa tavşan,"ooo o beni zaten yakalayamaz,ben şurada 2 dakika dinleneyim"derken kaplumbağa yarışı bitirmiş bile olacak...

denizmavisi
07-10-09, 01:21
Tarkan albümlerinin ne zaman çıkacağını kendisi de bilmediği için tarih vermiyordur zaten verse de ben inanmam:15: hiçbir zaman sözünü tutmuyor çünkü biz fanlarının diğer kişilerden farkı olmalı ama maalesef bizleri pek de önemsemiyor :16:diğer sanatçıların bazıları fanlarıyla o kadar ilgileniyor ki kıskanmıyor da değilim hani bizden sadece Ebru bilgi alabiliyorsa alıyordur ama bu albümle ilgili onun da pek bilgisi yok sanıyorum, albüm çıkmadan biz fanların bazı bilgileri bilmesi gerektiğini düşünüyorum o kadar da hakkımız olmalı bence umarım bu yazdıklarımız kendisine iletilir

Dark_blue
07-10-09, 13:57
evet belirli bi tarih yok yapicak bisey yok beklemek gerek...

SESA
07-10-09, 14:04
Tarkan albümleriyle ilgili herşey albüm çıkmasına yakın su yüzüne çıkıyor yeni albümle ilgili 2010 Ocak tarihi verildi ama ne kadar doğru bilmiyorum ayrıca Tarkanın fanları ve netle ilişiği yok .İnternet sitesi sözde geçen yıl açılacaktı yeniliklerle fln ama hala hiç bir hareket yok Tarkanın kararsızlığı yüzünden aylardır bekliyoruz albümü single olcak albüm olcak ingilizce single fln diye hiç bi açıklama yapmıyor çalışmalarıyla ilgili bekleyin demekten başka bişey yok

İZMİRLİ
07-10-09, 23:40
Arkadaşlar ne zaman Tarkan tarafından güncel haber alabildik ki, alışın artık Tarkan da böyle ne yapalım yani...

MassConfusion
08-10-09, 02:28
Tarkan'ın zamana karşı zaafı var.

kartales26
09-10-09, 23:46
hitt production'a mail gönderdim cevap veren de olmadı anlaşılan biz fanları kimse takmıyor.belki herkes hitt production'a mail gönderirse belki bıkıp cevap verirler

fatihvefatih
10-10-09, 18:05
Yıllardır şunu anlamam ...
Tarkan dünya standartlarına uygun bir sanatçıdır.İster albümü tuttu desinler,ister tutmadı desinler.Avrupa'da 10 tane ödül almış tek türk şarkıcıdır,yapar eder ne yapar bir yerden tutunur...Ama dünya standartlarına uygun olmayan Tarkan'ın yaptığı bazı tavırlar,mesela şu albüm olayı...Ricky Martin 2007 yılında tek şarkılık(versiyonu falan da olmayan)bir single çıkardı,single dan tam 6 ay önce websitesinde yer aldı.Baktım araştırdım buldum,ki evet tam 6 ay sonra,günü gününe olmasa dahi - 2 gün aksamalı - single 25 ülkede satılmış - 7 milyon civarı - ve bir çok da ödül almış - MTV ödülü bile - ...

Ancak Tarkan bir kaç ay önceden - aslnıda ay önemli değil burada önemli olan Tarkan'ın tutumu - "şu şu tarihte şu şu zamanda albüm çıkacak" demiyor,ve hayranlarını bekletiyor.
Bu siteye günde en az 2 haber ekleniyor Tarkan'ın albümü ile ilgili...Ne yalanlıyor ne doğruluyor.İngilizce albüm bile tam bir muamma!

Tarkan sanal ortamdan kopuk bir insan - bu belli - kaç küsür aydır www.tarkan.com'da "Coming Soon - Yayında,Yakında" yazısı yazıyor,ama hiç bir zaman o süre yaklaşmıyor...Website tasarımcısı falan bahane,Tarkan bu siteyi biliyor.Gelebilir,gelmese bile,site sahiplerine mail gönderebilir - merak etmeyin şu şu tarihte albümüm çıkıyor diye.

Düşünsenize,Madonna çok sıkı fanlarıyla 4 ayda 1 kere buluşma yapıp albümle ilgili sohbetler ediyormuş,Tarkan'ı böyle bir işte gördük mü? Yoo...

Anlayacağınız Tarkan'ın adı sağlam da ayağından bir tutan olması lazım,yoksa tavşan,"ooo o beni zaten yakalayamaz,ben şurada 2 dakika dinleneyim"derken kaplumbağa yarışı bitirmiş bile olacak...

helal olsan ne güzel sçylemişsin, bravo sana

Hüli 82
10-10-09, 20:18
beklemekten baska caremiz yok

Bamboo
10-10-09, 21:12
çok doğru hiiç tarkan hakkında bi bilgimiz yok gerçekten sanal ortamdan kopuk bakın yabancı santçıların single'nın albümlerinin hangi tarihte çıkacakları,turları,tur hazırlıkları,ödülleri,şakıları,klip çekim görüntüleri,çalıştıkları kişilerin görüşleri,her çeşit her yerlerdeki güncel resimleri gibi gibi herşeylerini fanlar ne güzel takip edebiliyorlar hepsini biliyolar...
peki bizim neyimiz eksik yaa yazık değilmi bize böle yalarca bihaber bekliyoz acaba diyom şöle tolanıpta tarkana bu konuda bi mesaj yada mektup falan mı yollasak altına binlerce imza da olur ne bileyim bişeyler yapalım yaa tarkanın ne yakınlarına mesela menejerine falan ulaşabilecek birisi yokmu içimzde yaa off...:6:

UYGAR ATAŞ değilmi tarkanın menejeri off onu bile tam bilmiyom... gerçi mailde tarkanın adı geçiyo ama neyse...

HİTT MÜZİK PRODÜKSİYON TANITIM TURİZM SAN. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
AKATLAR MAH. 5. GAZETECİLER SİTESİ SÖLTAŞ EVLERİ HARE SOK. G-12 NO:5
LEVENT/İSTANBUL

TEL: 0212 283 65 50
FAX: 0212 283 57 70

e-mail: uygar@tarkanonline.net

burdan ulaşamazmıyız acaba... eğer olursa bişeler söleriz tarkana belki iletir...

Ferya
11-10-09, 00:13
Durum hos degil,ama ne yapalim.Kesin bisey söylese ona da ragziyiz.

Ganador
11-10-09, 23:44
Tarkanin uzerindeki stresi unutuyorsunuz.