PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Ingilizce Single 2010

Yakisikli89
29-09-09, 13:07
Arkadaslar,

sizce Tarkanin Türkce albümünü yayinladiktan sonra bir ingilizce single cikarmasi dogru olmaz mi avrupada .. .
(Yada bir ingilizce single ile avrupayi yokluyacagina daiir bir bilginiz varmi?)

Sevgiler Saygilar.

trknmania
29-09-09, 13:22
Arkadaslar,

sizce Tarkanin Türkce albümünü yayinladiktan sonra bir ingilizce single cikarmasi dogru olmaz mi avrupada .. .
(Yada bir ingilizce single ile avrupayi yokluyacagina daiir bir bilginiz varmi?)

Sevgiler Saygilar.

bir bilgim yok ama olsa gerçekten de mükemmel olur..zaten son röportajında böyle bir ing.single lafı etmişti..umarım gerçekleşir..ama henüz türkçe albüm hazır değilken single'ın çıkış tarihi çook uzak gözüküyor maalesef:23::23:

dumbledoor
29-09-09, 15:08
Geçin bu işleri artık ya .. Daha türkiyedeki albümünü çıkartması 2 seneyi buluyo sşiz dunya avrupa diosunuz . Tarkan ilk önce türkiyedeki prestijini düzeltmeye çalışır . Dünyaymıs Avrupaymıs 2015 e anca oda tarkann yeni türkçe albumu tutarsa !!!

tarkaseksüel
29-09-09, 15:51
biz dilaraabla ile konuşmuştuk onun planı süperdi
söyleyeyimsize:

ona gore mart da album çıksın, nisan sonu mayıs bası 2 klip, hazıranda 3 klip. fazlasına gerek yok (bu aradada konserler)
ağustosta yabancı single ve yurtdışı konserleri :))

ece**
29-09-09, 15:58
albümden sonra yapsa dediğin sıngle'ın bi 3-5 yılı wardır eminim..turkçe albümlerde bile kaç yıl beklediğmiz oldu.hayırlısıyla şu albümü çıksaydıda sıngle düşünebilseydik keşke..

Russell
29-09-09, 16:01
Bence İngilizce single , Türkçe albümünden önce olmalı . Türkiyede en son çıkardığı Metamorfoz albümünün üzerinden henüz çok zaman geçmedi . Türkçe albüm için biraz daha beklenebilir . Dünya ve Avrupa projeleri için daha fazla vakit kaybetmekse pek doğru olmaz . Üstelik İngilizce single tutarsa arkası da gelecektir . Bu sefer umarım yaptıkları işin arkasında dururlar . Çünkü Come Closer'a yazık ettiler .

TEVETOGLU
29-09-09, 17:49
Bence İngilizce albüm yapılmasın.Bu sadece benim şahsi fikrim.

_trkn_
29-09-09, 17:53
bence yabancı albüm çıkarsın süper olur :18:

muck muck
29-09-09, 17:59
Tarkan artık avrupa defterini kapattı ... 1999'da salladığı kadar salladı Avrupayı zaten...2005'teki Come Closer albümü başarısız olunca,bence kapattı o defteri..

MassConfusion
29-09-09, 18:44
Tarkan'ın pek avrupa ile ilgili işi kalmadığını düşünüyorum...

denizmavisi
29-09-09, 18:47
şahsi kanaatim ingilizce single ya da albümle uğraşmamalı, zaten come closer ile denedi ve olmadığını gördü kendisi de röportajında benim için ingilizce albüm bitti demişti niye tekrar aynı şeyleri düşünmeye başladı ilginç; bana göre bomba etkisi yapacak Türkçe albümünü yapsın ve bu albümle yeniden doğsun hem ingilizceye de hiç gerek yok:15: 1999 da şımarığı ingilizce mi söyledi de patladı tabiki hayır müzik evrenseldir şarkı güzelse hangi dilde olursa olsun beğenilir ve en önemlisi şu ingilizce sevdasından bi kurtulalım dışarıya açılacaksa Türkçe şarkılarla açılsın:22:

SESA
29-09-09, 19:17
türkçe albüm için yıllarca beklediğimiz oldu hala da bekliyoruz albüm 2010a ertelendi ve muhtemelen yaz başlarında çıkar yeni albüm aynı yıl avrupada ingilizce single çıkaracağını düşünmüyorum türkçe albümü güzel olursa konserlerle fln avrupayı gezer ama aynı yıl 2 proje biraz zor gibi hele come closer dan sonra

ozangüney
29-09-09, 19:51
şu an kesinleşmiş bişey yok ama tarkan bence ingilizce single çıkarcak ki çıkartmalı zaten gerçi bu ülkede böle insanlar varken zor hadise ni düm tek tek i ni dinlerler onaylarlar ama tarkan ingilizce yaptımı vay aman niye ingilizce söylüyoda türkçe sölemiyo

yigit
29-09-09, 23:14
Ben başından beri İngilizce albüm sevdasından vaz geçmemesi gerektiğini savunuyorum ve Tarkan'ın yurt dışında ne denli işler yapabildiğini görüyoruz,okuyoruz.Umarım ne kısa zamanda iddalı bir şarkıyla piyasa yoklaması yapar ve çok başarılı olur.

bounce
29-09-09, 23:27
gerek yok artık..
neyi kanıtlayacak ki!!!
dünyada bir tane efsane adam vardı.m.j. o da gitti.
TARKAN asla dünya starı da olamaz.zaten bu sevdası nedeniyle türkiye deki kariyeri sallantıda.

szr67
30-09-09, 01:24
tarkan şuanda ingilizce single üstünde duruyor gibi son fashion tv de söylediğinden de anlaşılıyor.Her ikisi aynı anda piyasaya sürelecek anlaşıldı.imaj bu nedenle batıya dönük uçuk bir tarkan oldu.Türkçe ve yabancı single aynı anda piyasada olacak kanısındayım

sEçİl
30-09-09, 02:19
ılk once bızım bekleıdgımız trkce albumun cıkarsın tekrar sallasın ortalıgı da snra ıngılızce album ısterse neden olmasın ama bnde muzıgın ewrensel oldugunu dusunuorumm tarkan tanınmayan bırı deegıl gzel muzık we sozler bır araya gelırse yıne sallar ortalıgı

levent_taka61
30-09-09, 09:33
arkadaşlar bi bırakmadınız şu var sayımları bunlar artık içi boş şeyler burda konuşupta ancak nefesimizi tüketiriz ömrü boyunca bu konulardan haberdar bile olmucak Tarkan nerdeyse gün verdiği albümü çıkarmadı bide ing. single he ben Tarkan ın artık ingilizce hiç bişe çıkarcağına inanmıyorum bence sizde pek inanmamıyın yada hayal etmeyin zaten türkçe çok çok güsel şeyler yapıyor ne gerek var şindi ingilizceye...

Dark_blue
30-09-09, 15:03
Bide Almanca denesin :)

MEGASTARİX
30-09-09, 15:21
gerek yok artık..
Neyi kanıtlayacak ki!!!
Dünyada bir tane efsane adam vardı.m.j. O da gitti.
Tarkan asla dünya starı da olamaz.zaten bu sevdası nedeniyle türkiye deki kariyeri sallantıda

ne demek neyi kanitlayacak dünya stari olamaz falan sen herhalde tarkanin zamaninda neler yaptiğini bilmiyosun yada hatirlamiyosun ayrica tarkan türkiyede her zmn bir numara ve kariyeride sallantida falan değil ayrica şunu da dip not olarak belirtiyim tarkaninda sölediği gibi dilli düdüklerden farkin yok diğer yorumlarinida okudum genelde hep tarkanin alehine yazmişsiz ilginç

bounce
30-09-09, 16:42
ne demek neyi kanitlayacak dünya stari olamaz falan sen herhalde tarkanin zamaninda neler yaptiğini bilmiyosun yada hatirlamiyosun ayrica tarkan türkiyede her zmn bir numara ve kariyeride sallantida falan değil ayrica şunu da dip not olarak belirtiyim tarkaninda sölediği gibi dilli düdüklerden farkin yok diğer yorumlarinida okudum genelde hep tarkanin alehine yazmişsiz ilginç

terbiyesizlik yapma DİLLİ DÜDÜK felan..önce efendi ol.
şu arkadaşın yazdığı yazıda eğer bana karşı bi hakaret yoksa(yönetim tarafından öyle düşünülüpte silinmezse) saydıracağım buradan bu arkadaşa

MEGASTARİX
30-09-09, 16:52
senin tarkana yazdığın yazıda hakaret yoksa bundada yok sadece eleştiri gerçekler acıdır kardeş ayrıca yönetimde adamına göre davranmıycaktır tarafsız olacağına eminim saygılar

MEGASTARİX
30-09-09, 16:53
ayrıca efendiliğide senden öğrenmicem sen bnmle efendi konuş bn sana hakaret falan etmedim

onursamed
30-09-09, 20:54
bence tarkan türkçe albüm yapmasın yaparsadaa öncelikli hedefi ingilizce albüm olsun.kim nederse desin come closer albümü benim 1 numaralı albümüm.

**MegaStarkan**
30-09-09, 22:56
Uyari |

Meselerinizi lütfen düzeyli bir sekilde halledin. Dilli düdük agir hakaret olsaydi Tarkan'in sarkisi hicbir yerde calmaz, albümde olmazdi. Fakat bu demek olmuyor ki, üyeler bir birine sürekli bu tür yakistirmalar yapabilir. Diger yandan hicbir üye yapilmayan islemler yüzünden "saydirma" gibi cüretinde bulunmamali. Saygili olalim bir birimize.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

_trkn_
30-09-09, 23:21
evet dilli düdük kötü birşey olsa Tarkan şarkıda kullanmaz eğlencesine söylemiştim yanlış anlaşılmış. ayrıca Tarkan ingilizce sıngle yerine albüm çıkarsın

Yakisikli89
07-10-09, 04:37
Actigim konuyu nerelere getirmissiniz be arkadaslar. Yapmyin böyle ama.
Fashion Tv röpörtajini az önce dinledim. Icime mi dogmus ne, ingilizce single üzerinde calisiyormus :) Hehe

Ganador
11-10-09, 23:51
Tarkan isim olarak bir Dunya staridir.Surekli avrupa ve uzak dogu gezen biri olarak soyluyorum bunu.Cok olaya sahid oldum,tahmin ettiginizden cok daha fazla taninir.99dan bu yana 10 sene gecmesine ragmen hala simarik sarkisini avrupda bilmeyen yok.Bollywood Tarkan sarkilarindan gecilmiyor.Herkeste cok seviyor.

Ama Tarkan isim olarak olsada hareketlerle dunya starliginin hakkini veremiyor.Albumu butun dunyada satisa cikmiyor bile.

Ingilizce album cikararak bu kadar taninmadi bu arada,turkce sarkilarla tanindi.

tarkantutkunu
12-10-09, 00:05
Tarkan'ın herşeyiyle inandığı üzerinde durduğu bir proje olmadığı sürece bence çıkartması onun için hata olur.
Tarkan diğerler'i gibi büyük konserler veremiyor Avrupa'da bu yüzden tam anlamıyla büyük bir iş çıkartması gerek ki
Come Closer yokmuş gibi davranması bence artık İngilizce şarkı söylemek istemediğini gösteriyor.
umarım onun için en iyisi olur.
bizde mutlu oluruz.

MEGASTARİX
23-12-09, 16:56
bnce tarkan ing. albüm işini bırakmamalı inadına albüm yapmalı

Bamboo
23-12-09, 17:47
ne olursa olsun ben yinede ingilizce bi single sonrada ing. bi albüm bekliom tarkandan hemen öle pes etmemeli bi albüm olmadı die 2.side olmayacak demek değil yaa,bir kez daha denemeli eğer o zmanda olmaz ise isterse pes edebilir tarkan..

levent_taka61
23-12-09, 23:10
valla bu varsayım konuları sizi sıkmadımı ya tarkan söyle yapsa böyle yapsa tarkan bu kadar akılsızmıda ikidebir şunu yapsa bunu yapsa diyoruz anlamadım yani...

denizkazali
26-12-09, 19:28
Arkadaslar,

Sevgiler Saygilar.

öyle yapmayi düsünüypr zaten:21: amerika basta olmak üzere ingilice bir single cikarip ardindan da bir albüm cikaracak