PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kraliçe veda ediyor(muş)..

muck muck
27-09-09, 00:53
Arkadaşlar haberlerde gördüm ama anca yazabiliyorum kusura bakmayın bide araştırmadan yazmayim dedim ama doğruymuş..
Sezen Aksu müziğe son noktayı koyacakmış,ve son konserleriymiş.. :6: Sezoş'un bu 1 yıl içinde sahnelere veda etmesi bekleniyormuş.. :6: :6: Ama Tarkan'la tekrar bi' konser vermeden neden veda ediyor ki ?

Ferya
27-09-09, 02:04
Olabilir,ama pek sanmiyorum.Haberi nerden duydun??

günışığım
27-09-09, 02:15
Onumuzdeki hafta ankarada konseri olacak ben gidecegim son konseri oldugunuda sanmiyorum yalandir

tarkaseksüel
27-09-09, 12:42
çıkmaz deildir abartmışlardır özel konserlerdeç ıkar sedece bence harbiye gibi

muck muck
27-09-09, 14:13
Olabilir,ama pek sanmiyorum.Haberi nerden duydun??

Haber Turk'te ;)
Album cikarmaya devam edecekmis,ama sahnelerde yer almayacakmis.
Zaten bu yil deil,Ocak'tan sonra sahnelere veda etmesi bekleniyormus.

MassConfusion
27-09-09, 14:44
Zannetmiyorum....

eskalen
27-09-09, 15:00
http://img84.imageshack.us/img84/3487/6089218750.jpg (http://img84.imageshack.us/i/6089218750.jpg/)

Sezen Aksu, İstanbul'daki konserinde, "Bu son olabilir, seneye burada olur muyum bilmiyorum. Dinlenmem gerekiyor" dedi
İstanbul'da muhteşem bir konser veren Sezen Aksu artık yorulduğunu ve sahneye biraz ara vermek istediğini söyledi. Sezen Aksu'nun bu yılki konser maratonuna bakıldığında sevenleri üzülse de isteğine hak vermemek elde değil. Bu yıl yurtiçi ve yurtdışında birçok konser veren Sezen Aksu, 2009 boyunca 10'u ekstra olmak üzere 40 kez sahne aldı. Maratona Hırant Dink gecesiyle başlayan sanatçının yıl sonuna kadar başka konserleri de sırada bekliyor.

ŞIKIDIM' A SAHİP ÇIKTI
Geçen yıl İzmir Mordoğan'dan bir yazlık alan ve senenin bir bölümünü orada geçireceğini söyleyen Sezen Aksu, konser esnasında, "Artık bahçeme domates ekeceğim. Biraz ara vermek lazım" demişti. Seyircilerin tepkisiyle karşılaşan Aksu, "Aaa.. ne kadar kocam varmış. Bilseydim, adamları boşamaz oturur evde çamaşır yıkardım" diyerek gönül almıştı. Önceki gün Turkcell Kuruçeşme Arena'da bir kez daha sevenleri ile buluşan Sezen Aksu, bir kez daha üstün performansı ile göz doldurdu. Konser esnasında açıklama yapan Sezen Aksu, "Bu son konser olabilir. Bir kaç yıl ara vermek istiyorum, seneye buralarda olur muyum belli değil, dinlenmem gerekiyor" dedi. Dinleyenleri üzen bu açıklama, "Kürt açılımı ile ilgili yorumu tepki gördü. Sebebi bu olabilir" diye yorumlandı. Konserde ilk kez Tarkan'ın seslendirdiği "Oynama Şıkıdım" adlı parçasını da seslendiren Sezen Aksu, uzun süre alkışlandı. Ajda Pekkan'la yaptığı düette "A acayip süper starsın" diyen Tarkan'a gönderme yapan vokaller, Minik Serçe'ye "A acayip Sezen Aksu'sun" demeyi de ihmal etmedi. Öte yandan konser öncesi biletlerin karaborsaya düştüğü gözlendi.

Kaynak:Sabah

trknmania
27-09-09, 15:03
bencede artık özel konserlere çıkar..zaten sezen aksunun yeri belli artık..kendini paralamasının alemi yok...

ece**
27-09-09, 20:35
albüm yapıpta konser yapmayacağnı sanmıorum ben...

sEçİl
28-09-09, 00:29
belkı sadece bıraz ara werır yada daha az konser we daha seçici olur ama kendınız ozletıcek gıbı gozukuo;(

Dark_blue
28-09-09, 01:06
mümkündür :)

_trkn_
28-09-09, 01:20
sezen aksu"yu ben sevmem ama çok büyük bir star sahneleri bırakmasın :6::6::6:

tarkantutkunu
02-11-09, 12:24
Nedir ne değildir bilmiyorum ama bence herhalükar'da Ajda'dan çok daha önemli bir isimdir.
hep üretti hep en tepe'deki şarkı'ları yazdı o yüzden değer'i olmayınca anlaşılır.
Tarkan'la çalışsın yada çalışmasın birşey farketmez.
Tarkan ondan şarkı almasa bile onun yeri sevenlerinin kalbinde bambaşka bir yerde
Tarkan'dada öyle

ezel1710
07-11-09, 13:50
kendiisini sevmem ve dinlemem ama sarkilarini severim kendisinide taktir ederim.
hayirlisi olsun .