PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : keşke tarkan okumasaydı?

HakanÇelik
13-06-06, 00:42
ben tarkan'ın bütün şarkılarını beğeniyorum. uzun süredir nette dolaştığım
için tarkan hayranlarının hangi şarkıları beğenmediğini az çok biliyorum...
sizce tarkan'a şimdi sorsalar hangi şarkıyı albümüne aldığı için pişmandır?

Khaos
13-06-06, 01:38
Tarkanın elinde bulunan, daha piyasaya sürmediği şarkıları bilirsek ancak yorum yapabiliriz..
Eğer o bunları koyduysa hiçbir pişmanlığı yoktur...
İnce eleyip sık dokuduğunu biliyoruz...
Ama ben bi albümünde karagözleri isterdim açıkcası..Havalımı da sadece kendine saklasaydı keşke...

RaSKaS
13-06-06, 04:19
bencede karagözler cok güzel olabilirdi.pismanlık konusuna gelince tarkan ın pisman olacagı bir sarkısı yok ki :36_3_15:

yiğit
13-06-06, 18:52
kara gözleri dinleyince hep aklıma a acaipsin albümü geliyo...........
ilginç......

Khaos
13-06-06, 18:58
Çünkü o dönemin şarkılarına benziyor...
Belli ediyor şarkı kendini...

Nzl
13-06-06, 19:31
sadece bu beş şık içinden değil bütün albümlerini genel olarak düşündüğüm zaman benim söylememesini tercih edeceğim şarkılar bu şarkılarda olmasa ve kıl oldum abi...
Kıl oldum abiyi söylemesini yadırgayamam sonuçta henüz hiç bir tecrübesi yoktu tarkan'ı tanıtmayı amaçlayan bir şarkıydı ve bu amaca ulaşıldı ama bu şarkılarda olmasa gibi kendi tarzına zıt bir şarkıyı kariyerinin zirvesinde olduğu bir dönemde neden söyledi hiç anlamıyorum. bütün diğer şarkılarından hiç bir şikayetim yok. Yıllara meydan okuyan şarkılar herbiri.......

scorpioness
13-06-06, 19:46
bence Tarkan pişman olacak bişey yapmaz o şarkıların herbirinde emek var o yüzden bu konuda yorum yapmak istemiyorum

HURRICANE
13-06-06, 19:57
Sevmedim demek mümkün değil ki..tüm parçalarının yeri ayrı bende..

Blg
13-06-06, 21:59
dudu albümündeki tüm nazan öncel şarkıları

TarkanColl
13-06-06, 22:06
İyiki hepsini okumuş. Bazı şarkıları Tarkan okumasaydı ve bu şarkıları başka şarkıcılardan dinleseydik eminim beğenmezdik. Tarkan ruhunu katıyor şarkılara ve o muhteşem yorumuyla birlikte çok beğendiğimiz hale geliyorlar.

HakanÇelik
14-06-06, 00:04
tarkancılardan nazan öncel şarkılarına karşı bir tavır hissediyorum. ben de hüp'e kadar hiç nazan öncel dinlemezdim. sonradan tüm albümlerini alıp dinledim. bu yüzden ne kadar kaliteli işlere imza attığını biliyorum. bence hüp, her nerdeysen ve dudu harika şarkılar... bu şarkılar da olmasa da ise bir umutsuz hava hakim... aslında böyle şarkıları pek sevmem ama nedense zamanla hastası oldum...

Nzl
14-06-06, 00:56
ben nazan önceli ilk albümünden bu güne kadar takip ediyorum... Süper bir kadın...sesiyle, tarzıyla, şarkılarıyla bambaşka. hernerdeysense benim en sevdiğim nazan şarkıları arasında ilk sıralarda gelir.
Ama bu şarkılarda olmasa bana pek fazla hitap etmiyor malesef... Senin gibi hakan sonradanda ısınamadım birtürlü...

Blg
14-06-06, 01:06
Ben Nazan Öncel'i beğenirim, ama Dudu albümündeki şarkıların müzikalite açısından Tarkan'a yakışmadığını düşünüyorum. Tabii ki kötü şarkılar değil, Tarkan'da güzel yorumlamış, ama Tarkan daha iyisine layık. Zaten söz ve bestesini kendisinin yaptığı şarkılar, bence en güzel Tarkan şarkıları...

Khaos
14-06-06, 01:11
Her albümünde okuduğu şarkılar Tarknın o dönemki ruh halini,
düşüncelerini,
kendinde olan değişiklikleri anlatıyor.
Hep değişmekte olan biri öylede olmak zorunda içnden nasıl gliyorsa o tür şarkılar seçiyor...
Ben pek yadırgamıyorum şarkılarını,bütün şarkılarını o'na yakıştırıyorum
Çünkü kendinden hep birşeyler sunuyor.
Şarkıları onu anlatıyor...

HakanÇelik
14-06-06, 21:45
bu arada "dudu" şarkısı sadece nazan öncel'e ait değil... jeff koplan ve tarkan'ın da emeğini unutmamak lazım... yukarıdaki yorumumda sanki öyle bir
yorum çıkmış... özür dilerim...

EmiLy
14-06-06, 21:51
ben de karma albümü çıktığı zamanlarda ''uzak'' şarkısını pek beğenmemiştim, ama zamanla o şarkıyı da sevmeye başladım, sözleri gerçekten çok anlamlı..zaten her zaman söylenildiği gibi Tarkan'ın şarkıları demlendikçe güzelleşiyor...
''bu şarkılarda olmasa'' nın Tarkan'ın tarzına uygun olmadığını düşünüyorum, ama o şarkıyı da sevdim ben zamanla, belki de Tarkan okudu diye sevdim bilmiyorum..ama o şarkıda da emek var, her şarkıda olduğu gibi, yine ince elenip sık dokunmuştur eminim...zaten Tarkan güzelleştirmesini biliyor..onun tarzına uygun olmadığını düşünsem de yine de Tarkan'ın ağzından o şarkıyı seviyorum...

Khaos
14-06-06, 21:54
Ben Nazan Öncel'i beğenirim, ama Dudu albümündeki şarkıların müzikalite açısından Tarkan'a yakışmadığını düşünüyorum. Tabii ki kötü şarkılar değil, Tarkan'da güzel yorumlamış, ama Tarkan daha iyisine layık. Zaten söz ve bestesini kendisinin yaptığı şarkılar, bence en güzel Tarkan şarkıları...

Dudu albümü sadece 2 aylık bir çalışmanın ürünüdür...
Tarkanın bi albümü en az 2 sene sürer...
O kadar da olsun...

eratin
14-06-06, 21:57
katılıyorum kardeşim :))

HakanÇelik
14-06-06, 22:00
Dudu albümü sadece 2 aylık bir çalışmanın ürünüdür...
Tarkanın bi albümü en az 2 sene sürer...
O kadar da olsun...

gökhan'cım dudu albümü iki ay değil, tam sekiz ay sürmüştür. bunu tarkan'ın
ağzından duydum. üstelik gülümse kaderine de en az 7 yıllık bir şarkıdır. bunu 2000
yılındaki amann dergisini alanlar bilirler. yani dudu albümünün temelleri taa o zamanlardan atılmıştır. 2 ay sürdü demek haksızlık olur. ozan çolakoğlu bu tuhaf açıklamayı yapmıştı yanılmıyorsam. haa eğer 2 ayda böyle şahane bir maxi sıngle çıkartabiliyorsa tarkan hiç onca zaman uğraşmasın... ben razıyım böyle albümlere...

Khaos
14-06-06, 22:05
gökhan'cım dudu albümü iki ay değil, tam sekiz ay sürmüştür. bunu tarkan'ın
ağzından duydum. üstelik gülümse kaderine de en az 7 yıllık bir şarkıdır. bunu 2000
yılındaki amann dergisini alanlar bilirler. yani dudu albümünün temelleri taa o zamanlardan atılmıştır. 2 ay sürdü demek haksızlık olur. ozan çolakoğlu bu tuhaf açıklamayı yapmıştı yanılmıyorsam. haa eğer 2 ayda böyle şahane bir maxi sıngle çıkartabiliyorsa tarkan hiç onca zaman uğraşmasın... ben razıyım böyle albümlere...

Stüdyo çalışmaları 2 ay sürmüştür...
Orda ki 2 senelik bi süre zarfı da sadece stüdyo içinde gecen zamandı..
Yoksa şarkılar zaten albüm için yazılan şarkılar değil...
Hazırda olan şarkılar..
Dudu albümü tanıtım gecesi videosu var bende orda acıklama yapılmıştı 2 ay sürdü diye...

eratin
14-06-06, 22:57
katılıyorum :)

serkan
15-06-06, 15:09
Tarkanın elinde bulunan, daha piyasaya sürmediği şarkıları bilirsek ancak yorum yapabiliriz..
Eğer o bunları koyduysa hiçbir pişmanlığı yoktur...
İnce eleyip sık dokuduğunu biliyoruz...
Ama ben bi albümünde karagözleri isterdim açıkcası..Havalımı da sadece kendine saklasaydı keşke...

havalım yıldız tilbeye kış güneşine teşekkür için verildi yanlış hatırlamıyosam...?

ayrıca hakana sesleniyorum burdan...:36_1_21:

bu ankette gecemin ürkek kanatlarında`nın ne işi var hakancım?

bence o kadar güzel bi albümde arada kaynamış süper bi şarkı...

Khaos
15-06-06, 16:36
havalım yıldız tilbeye kış güneşine teşekkür için verildi yanlış hatırlamıyosam...?

ayrıca hakana sesleniyorum burdan...:36_1_21:

bu ankette gecemin ürkek kanatlarında`nın ne işi var hakancım?

bence o kadar güzel bi albümde arada kaynamış süper bi şarkı...

Onu bilmiyordum ama başka şarkıda verebilirdi...
Gecemin Ürkek kanatları eşi benzeri olmayan bi şarkdıır....
Kesinlikle o listede yer almaması gerek...
Muhteşem bi şarkı..Birde biz nereye var tabi....

serkan
15-06-06, 17:53
Onu bilmiyordum ama başka şarkıda verebilirdi...
Gecemin Ürkek kanatları eşi benzeri olmayan bi şarkdıır....
Kesinlikle o listede yer almaması gerek...
Muhteşem bi şarkı..Birde biz nereye var tabi....

biz nereye enfestir. en koyu heavy metalcilerin bile şapka çıkardığı bi şarkıdır...
tarkan ben istesem rockta söylerim demiştir babalar gibi...:)

ayrıca fikrim tarkan kesinlikle bu şarkılarda olmasayı söylememeliydi...hiç uygun bi şarkı değil ona...

ama şarkının başındaki enfes darbuka solosu bitiriyo beni o ayrı...:36_1_23:

zynprtrk
16-06-06, 02:24
Tarkan'ın okuduğu her şarkı süper...Bence hiçbiri.:)

megastar_mert
16-06-06, 16:37
öle bi şarkı yokkk

hhcatak
17-06-06, 04:25
arkadaşlar hatırlayanınız vardır belki "karma" albümü çıktıktan sonra bi programda tarkana sorulmuştu 'keşke okumasaydım dediğin şarkı var mı?' diye tarkan da '"kimdi" yi keşke okumasaydım diyorum içimden' dedi yanlış hatırlıyor olabilirim (32. gündü sanırım program m. ali birand sordu diye hatırlıyorum çünkü)

matthew
29-04-07, 14:11
bu sarkılar da olmasa ya bır turlu alısamadım ben

**MegaStarkan**
29-04-07, 14:33
yapmayin ya uzak ve bu sarkilarda olmasa süper sarkilar bence.
niye tarkanin tarzi degiller? ozm verme'demi tarkanin tarzi olmuyor?
her tarkan sarkisi güzel. bence pisman degildir.
ama alman viva kanalinda birkere tarkan demisdi benimde ilk albümüm o kadar iyi degildi....belki kil oldum abiyi kast etmisdir.

sally
30-04-07, 01:02
Tarkanin Bütün Sarkilari süper. Bir sarki haric Bu Sarkilar da olmasa o sarkiya bir türlü alisamadim

omermountain
30-04-07, 01:09
bence bütün şarkılar çok güzelllllllllllllllllllllll

the_rasmus_zcy
10-05-07, 16:21
Hepsini de iyi ki koymuş, Tarkan ın kötü yorumlayacağı bir şarkı yok dünya üzerinde, şarkı berbat bile olsa Tarkan söyledği için kendini dinletir ve sevilir ki Tarkan berbart şarkı okumaz zaten =) Böyle bi ankete gerek yoktu kanımca =)

the_rasmus_zcy
10-05-07, 16:24
biz nereye enfestir. en koyu heavy ****lcilerin bile şapka çıkardığı bi şarkıdır...
tarkan ben istesem rockta söylerim demiştir babalar gibi...:)

ayrıca fikrim tarkan kesinlikle bu şarkılarda olmasayı söylememeliydi...hiç uygun bi şarkı değil ona...

ama şarkının başındaki enfes darbuka solosu bitiriyo beni o ayrı...:36_1_23:
Biz nereye hakkındaki yorumlarının altına imzamı atıyorum kardeş =)

esra_tarkanizim
10-05-07, 16:30
hepsini iiyi okumuşşş