PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan-Kıbrıs Gazetesi

badboyserkan
24-09-09, 15:13
http://img200.imageshack.us/img200/926/kibrisshownewssept09.jpg (http://img200.imageshack.us/i/kibrisshownewssept09.jpg/)

trknmania
24-09-09, 15:18
vay beee:))böyle haberler duymak istiyoruz işte....harika bir konser olacağa benziyor...bilet fiyatları da çok ucuz...keşke bende gidebilseydim..

szr67
24-09-09, 15:41
star AS ne yahu :17: staras o hahahahahha djler:ihsan ve demirhan bunuda burda söyleyeyim herkez starasda djlikden kaçar her işe gönderiyorlar diye :17:

ece**
24-09-09, 16:07
çok özledim yaa konserlerini.ne kadar şanslı kıbrıslılıa :S ankarada olsa da gitsek bizde yaw :)

emrepulcu
24-09-09, 17:42
bu konserden sonra tarkana antipati duymaya başlamış gibi görünen fanlarının yorumalrını çok merak ediyorum enbüyük zararı kendilerinin anlamsız istekleri ve beklentilerinin verdiğini enkısa zamanda anlarlar umarım sürekli yanlış iş yapıyormuş gibi göstermelerinden gına geldi eleştilidiği dönemlerde bile aldığı basarlı sonuçları bir incelesinler.Burdan yola çıkarak Tarkana nasıl bir haksızlık yapıldığını anlasınlar...bu adam torpilli değilki eleştirilemsine rağmen hayatı başarılarla dolu,demekki doğru işler yapıyor.enson albümü(okadar eleştilmesine rağmen) en çok satan albüm oldu....konserleri full e bitmiş adam böle mi olur....

MassConfusion
24-09-09, 18:00
Bakalım bu konser nasıl olcak...

ece**
24-09-09, 20:09
bu konserden sonra tarkana antipati duymaya başlamış gibi görünen fanlarının yorumalrını çok merak ediyorum enbüyük zararı kendilerinin anlamsız istekleri ve beklentilerinin verdiğini enkısa zamanda anlarlar umarım sürekli yanlış iş yapıyormuş gibi göstermelerinden gına geldi eleştilidiği dönemlerde bile aldığı basarlı sonuçları bir incelesinler.Burdan yola çıkarak Tarkana nasıl bir haksızlık yapıldığını anlasınlar...bu adam torpilli değilki eleştirilemsine rağmen hayatı başarılarla dolu,demekki doğru işler yapıyor.enson albümü(okadar eleştilmesine rağmen) en çok satan albüm oldu....konserleri full e bitmiş adam böle mi olur....

tarkan'a en çok zararı böyle konuşmalar weriyo ama haberiniz yok..." ne yaparsan yap en iyisini yapıosun diyerek en kötüsünü yapıosunuz..."tarzını beğenmemek demek başarılarını unuttuk,sesini beğenmioruz,her işi kötü yapıyo demek değildir...! bu ufak ayrıntıyı fark edin artık !! ben tarkan diye diye büyüdüm kimsenin hayranlığı fanlığı sewgisi kimseye kalmadı ! eleştiren insanları tarkan düşmanıymış gibi yansıtmaktan da wazgeçin artık ! LÜTFEN !her düşünceye saygı biraz...burda tarkanı kötüleyen yada sewmeyen yada sewgisi azalan biri dahi warsa ben kafamı kırmaya razıyım...

muck muck
24-09-09, 20:21
Eee,Tarkan'ın Kıbrısta'da seveni çok...Gayet doğal bir haber...Eğer bitmeseydi,şaşırırdım.

tarkantutkunu
24-09-09, 20:36

katılıyorum

emrepulcu
24-09-09, 21:07
tarkan'a en çok zararı böyle konuşmalar weriyo ama haberiniz yok..." ne yaparsan yap en iyisini yapıosun diyerek en kötüsünü yapıosunuz..."tarzını beğenmemek demek başarılarını unuttuk,sesini beğenmioruz,her işi kötü yapıyo demek değildir...! bu ufak ayrıntıyı fark edin artık !! ben tarkan diye diye büyüdüm kimsenin hayranlığı fanlığı sewgisi kimseye kalmadı ! eleştiren insanları tarkan düşmanıymış gibi yansıtmaktan da wazgeçin artık ! LÜTFEN !her düşünceye saygı biraz...burda tarkanı kötüleyen yada sewmeyen yada sewgisi azalan biri dahi warsa ben kafamı kırmaya razıyım...
konuşmamda tarkana zarar verici hiçbir kelime yok sen neyaparsan yakışır tarzında bişe midedim yada saçma sapan bir şarkı sölesen bile herkesten iyimisin dedim onun özeline kimsenin karışmaya hakkı yok giyimi saçı sakalı anlamında hangi sanatçı kendini onun kadar yeniliyor ki kimsede ondaki cesaret yok albümleri ve karakteri bozulmadığı sürece benim için bir problem yok onun insan olduğunu unutmayın bence saçı yakışmış demenizi falan beklemiyorum düşüncelerinize saygı da duyuyorum ama tarkana noluyor tarkan bizi kaybedecek sen bizi takma tarkan falan lafları bana saçma geldi begenmeme ayrı bişe bu şekilde laflarla eleştirmek bitiyormuş gibi göstermeyte çalışmak ayrı bişe bence bu tarz kelimelerle eleştirenler saçından dolayı giyiminden dolayı gözden düşüyormuş gibi göstermye çalışanlar zarar veriyorlar begenmeyebiliriniz buna kimse laf söleyemez ama siz begenmediniz diye de bitmez beğeneler de var....

trknmania
24-09-09, 21:45
arkadaşlar ne bu saçları beğenen insanlar zevksiz,ne de beğenmeyen insanların tarkana olan sevgisi az...hepimiz eşitiz burda...sadece zevklerimiz farklı..bu da gayet doğal bişey..ama burda konu tarkanın kıbrısta vereceği konser....bununla ilgili yorum yazacağımıza neden hala tarkanın saçlarını konuşup duruyoruz....unutalım artık lütfen şu saç mevzusunu...bitti gitti...daha fazla üstünde konuşmanın ne anlamı var...

ve ufak bir rica:lütfen fikir ayrılığına her düştüğümüzde kimse kimseyi tarkanı az sevmekle,ona zarar vermekle falan suçlamaya kalkmasın...burda kayıtlı olan her üyenin tarkana olan sevgisi en üst düzeyde..bundan kimsenin şüphesi olmasın...zaten forumumuz tarkanı sevmeyenleri sinir edecek düzeyde tarkan la dolu...onu sevmeyen birinin burada işi ne...o yüzden lütfen hepimizin eşit olduğu gerçeğini unutmadan yorumlar yazalım...

teşekkürler...

hilfa
24-09-09, 22:04
:24:mükemmell bir konser olacağı kesin:24:aramızda Kıbrısdan arkadaşlar var mı acaba:27:

trknmania
24-09-09, 22:07
:24:mükemmell bir konser olacağı kesin:24:aramızda Kıbrısdan arkadaşlar var mı acaba:27:

bir tane üye var serpil abla:)..herseyim nickli üye kıbrıstaydı galiba...umarım konsere gider de video veya resimleri ekler foruma:))

sEçİl
25-09-09, 01:05
ayy çok heycan werıcııı wıdeo we rsım beklıoruzzz süper bır konser olucagı bellı;)