PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir yorumda Ayse Ozyilmazel'den!

eskalen
24-09-09, 14:36
http://img136.imageshack.us/img136/3868/665342812500.th.jpg (http://img136.imageshack.us/i/665342812500.jpg/)

Tarkan'in Saci

İster 'Tarkan The Ten Ten' makarası yapsınlar. İster beğenmeyip burun kıvırsınlar. İster 'Tarkan Son Mohikan' dalgasını geçsinler. 'Tarkan şaşırdı, Tarkan hadiseyi iyice karıştırdı' desinler. Desinler de desinler. Birileri yenilik yapar, birileri de devamlı 'der' zaten. Onlar hep derler... Yeni Tarkan konumuz; yanları kısacık, önü havaya kalkık saçları. Rihanna havaları... Vayy! Bayıldım! Çok beğendim. 10 puan! 10 puan! Kuaförü Yıldırım Özdemir'in de demeçlediği gibi 'müthiş eğlenceli' olmuş. Ve evet! Yine Özdemir'den alıntı yaparsak; Tarkan'ın eğlenmesi lazım... Onun gibi isimler eğlensin, korkmasın, denesin, yanılsın ki biz de aynısını yapmak için cesaret bulalım.

GÜNDEM YARATTI
Hazır ayaktayken belirtmeden geçemiciiiim; Tarkan'a zayıflık çok yakışıyor. Çünkü o, ne kadar zayıflarsa o kadar güzelleşen, seksileşen insanlardan. Fotoğraflarda ilk göze çarpan da etinden budundan kurtulmuş hali. Alkış! Gelelim üst tarafa... Bir saç da Amerika'lardan Türkiye'nin gündemine birinci sayfalardan giriyorsa, herkes onu konuşuyorsa bence başarılıdır. Üstelik yakışmış! Şimdi Tarkan'dan dört gözle başka bir yenilik bekliyoruz. Megastarımızın saçında gösterdiği yenilikçiliği, değişimi ve özgürlüğü yeni albümünde de göstermesi tek dileğimiz. Seni özledik Tarkan!

Kaynak:Sabah/Gunaydin

muck muck
24-09-09, 14:47
Reçetemiz;Ayse hanim'a bir cift gözlük ! :28: Ayse Yilmazel'i seviorum ben,şeker bi kadin,nerede ne yazacagini biliyor,nerede susacagini biliyor hic bir magazinci gibi çenesi düşük değil :28: Ama gözlük alıp bi Tarkan'ın yeni haline tekrar bakmalı..

ece**
24-09-09, 14:52
zewkli olduğnu tahmin ettiğim bi kadındı ama şaşırttı beni :D ewet tarkanı çoookkk özledik hemde çoookkkk ama;eski tarkanı çok özledik...

trknmania
24-09-09, 15:02
zaten bayılıyorum bu kadına tarkanım için de harika şeyler söylemiişşş ...benden ayşeye 1000 tam puan:)))aynen ben ne düşünüyorsam tek tek kaleme almış yaa...çok sevindiimm:))

madheart44
24-09-09, 15:08
Ahhh Ayşe ahhhhh :) :)

szr67
24-09-09, 15:24
tarkanda yenilikçi hiç birşey göremiyorum tarkan bu modeli 2004 yılından bu yana her seferinde gözlerimizin içine basa basa sokuyor işte size tarkanın yıllardır aynı saç modeli;
http://img169.imageshack.us/img169/4916/31201980.jpg (http://img169.imageshack.us/i/31201980.jpg/)

trknmania
24-09-09, 15:27
tarkanda yenilikçi hiç birşey göremiyorum tarkan bu modeli 2004 yılından bu yana her seferinde gözlerimizin içine basa basa sokuyor işte size tarkanın yıllardır aynı saç modeli;
http://img169.imageshack.us/img169/4916/31201980.jpg (http://img169.imageshack.us/i/31201980.jpg/)

bence gayet değişiklik var her modelde...zaten kısacık bir erkek saçı kaç farklı şekile sokulabilir ki...uzun olsa hadi neyse..yapılabilecek hertürlü yeniliği yapıyor tarkan bence..bu arada resimlerde süpermiş:))

centrino
24-09-09, 16:18
Ben asıl tarkan hayranlarına şaşırıyorum niye bu kadar tarkan'ı suçlar vaziyettesiniz ben anlamadım yapsın tarkan saçını zaten her 15 günde degiştiriyor tarkanı tarkan yapan sadece sacımı çok saçma kıyafet saç bunlar zaten parayla halledilebilecek şeyler önemli olan ses bana şarkılarında heyecan duygu veriyorsa helal ama tarkanı bu hale getirmeye çalışmayın zaten o kendisi istemezse hayran falan dinlemez içine sinecek tarkan o zaman tarkan.Ben tarkanın yabancı ülkede kalıp yabancı albüm beyonce shakira gibi sanatcılarla düey yapmasını istiyorum.

TheLastAirBender
24-09-09, 16:43
Bu kadın tam cins ya bi öyle diyo bi böyle dio daha geçen aylarda yerden yere vuruyordu tarkanı nasıl bir hayranlıkdır bununkide anlam veremedim ..:9::5::11:

**MegaStarkan**
24-09-09, 16:46
Ayse hanim'in hayatinda Tarkan'i övücegi ilk saskinligim, ikincisi Tarkan'i övdügü halde katilamicagim...

**MegaStarkan**
24-09-09, 17:10
Tarkan'in sesini kim sorguluyor burda? Baska boyutlara cekip durmayin...

emrepulcu
24-09-09, 17:23
Ben asıl tarkan hayranlarına şaşırıyorum niye bu kadar tarkan'ı suçlar vaziyettesiniz ben anlamadım yapsın tarkan saçını zaten her 15 günde degiştiriyor tarkanı tarkan yapan sadece sacımı çok saçma kıyafet saç bunlar zaten parayla halledilebilecek şeyler önemli olan ses bana şarkılarında heyecan duygu veriyorsa helal ama tarkanı bu hale getirmeye çalışmayın zaten o kendisi istemezse hayran falan dinlemez içine sinecek tarkan o zaman tarkan.Ben tarkanın yabancı ülkede kalıp yabancı albüm beyonce shakira gibi sanatcılarla düey yapmasını istiyorum.
haklısın arkadasım aynen katılıyorum bazıları eleştiride ipin ucunu çok kaçırdı insanı demoralize etmekten başka bi işe yaramıyor bunları okumak.tarkanın işi gücü yok sizin istediğiniz gibi mi sürekli hareket edecek.renkler ve zevkler tartışılmaz tarkan nezaman hayranlarından yola çıkıp saçını giyimini ayralmışkı bu görülmemiş bişe aksine onun yaptıkları moda oldu herzaman çoğu erkeğin idolüdür kendisi....

denizmavisi
24-09-09, 17:25
Ayşe hanım her yeniliğin güzel olamayacağını kavrayamamış maalesef bazıları gibi:16: gönül ister Tarkan güzel bişeyler yapınca gündeme gelsin böyle kötü bi saçla değil

eskalen
24-09-09, 19:43
Neredeyse bir yil once Tarkani yerden yere vuruyordu...Simdi bi sac bas imajiyla yorungesini degistirdi herhalde Ayse hanim :)) Sunu kabul etmiyoruz; Koseyazarlarini bi elestiriyorlar bi ovuyorlar diye samimiyetsiz sacma gibi dusuncelere kapilmamak gerek...Onlarin isi bu, fikirleri degisebilir, belki sadece bir sanatcinin yeni bir yonunu begenmistir yazmistir...Gerisi faso fiso yani yarin baska bir kisi kosesindeki konuda yer alicaktir mesela ...Buyutulcek durum degil.. kI Hos ve olumlu bir yazi bence...Ki acimasizca yerlerden yere vurulacak haksiz bir elestri de degil....

Bizlerde cok acimsiz elestri yapmakla kendimize zarar veriri bence... Ben mesela foruma yazilan fazlsiyla negatif ve acimasiz elestirilerden hic etkilenmiyorum cunku gerek yok...Tarkan sanki kotu yola dustu gibi neredeyse kufurler edilecek yani olacak is degil :) Bana gore bir elestiri yapilacaksa yapici ve nazik bir dille yapilmali ve yazilmali... Acelececi davranmamali ve sakin yazmaliyiz...Belki bi anlik sokla, durtuyle yazioruz bu fazlasiyla olumsuz elestrileri...

ece**
24-09-09, 19:48
bu konu yine almış başını başka yerlere gidiyo..saçlarını beğenmemek demek sesinidemi beğenmioruz demek !? artık çekmeyin ya başka başka yerlere...her görüşe biraz SAYGI !!!

centrino
24-09-09, 20:16
bu konu yine almış başını başka yerlere gidiyo..saçlarını beğenmemek demek sesinidemi beğenmioruz demek !? artık çekmeyin ya başka başka yerlere...her görüşe biraz SAYGI !!!

Tarkan emir'e verdigi şarkı öyle diyorlar böyle diyorlar şekile mekile takılıp üzüyorlar lafını herhalde size söylememiştir.ben tarkanın saçına kıyafetine laf etmem çünkü olağanüstü güzel herşey yakışıyor da benim anlamadıgım bu eleştiri normaldede vardı ama tarkan hayranlarında yoktu ses konuşulmuyor vallahi billahi adamın sesi son 2 senede unutuldu takım elbise saç kilo bunlar beni şahsen sıktı.saygı dedigini sende yapabilirsin tarkan kendisi saçını böyle şekilde yapmayı seviyorsa onunda kendisine saygı göstermeliyiz.bu insan tanrılaştırmanın hakkaten anlamı yok hata yapabilir.

ozgee
24-09-09, 20:51
Şimdi Tarkan'dan dört gözle başka bir yenilik bekliyoruz. Megastarımızın saçında gösterdiği yenilikçiliği, değişimi ve özgürlüğü yeni albümünde de göstermesi tek dileğimiz.

demiş ama bu sacla olmasa:8:

au13
24-09-09, 22:29
Teshekurler sana ne kadarda dogru soylemishsin keshke bunu her kes anlasa:10::10::10:

tarkantutkunu
24-09-09, 23:19
ala ala şimdi ne olduda bu böyle bi anda uu dönüşü yaptı
sevinsem mi üzülsem mi bilemedim vardır bu işin içinde bir bit yeniği hayırlar olsun

MassConfusion
24-09-09, 23:30
Ayse hanim'in hayatinda Tarkan'i övücegi ilk saskinligim, ikincisi Tarkan'i övdügü halde katilamicagim...

Sana katılıyorum...

_trkn_
24-09-09, 23:34
yeni imajı pek güzel olmamış ama o kadar kötü değil ben tarkanı her türlü severim fark etmez sürekli imaj değiştirmesi çok güzel birşey dudu albümündeki imajı yapsa süper olur tabi yeni imajıda fena sayılmaz:17::17:

Ferya
24-09-09, 23:35
Amma da konu oldu Tarkanin sac modeli.Artik her önüne gelen yazar bu konu hakkinda.

HakanÇelik
25-09-09, 00:15
Dün gece de Tarkan'ın kuaförü CNN Türk'te Saba Tümer'in programına katıldı. Tarkan'ın yeni saç modelini beğendiğini ve O'na çok yakıştığını söyledi. Ayşe Özyılmazel'de beğenmiş. Tanrım biz beğeniriz onlar beğenmez, biz beğenmeyiz onlar beğenir. Pek zevklerimiz örtüşmüyor galiba...

Bir de herkes Tarkan'a saygısızlık yapmadığı sürece görüşlerini söylemekte özgürdür. Kimse Tarkan'ın saçını zorla beğenecek diye bir şey yok. Aynı zamanda Tarkan'da birileri beğenmedi diye saçını değiştirecek hali yok. Bana göre de bu bir geçiş dönemidir, Tarkan bu saçla ortalarda fazla dolaşmayacaktır, dolaşmamalıdır. :)

sEçİl
25-09-09, 00:32
hayırdır ayşe özyılmazel şaşırtıosun bızı zewkler we renkler burda dewreye gırıyor işte=)ya bnde bastan cok tepkı gostermıstımmm tepkıden ote çok uzulmustumm tarkan aslında çok zewklı bır adam bu zamana kadara bu denli bir yenılık yapmamıstı ama snra dusununce adam herseyı denedı yanı bır yenılıkkk yaptı yakısmamısta olabılırr ama o da bunun farkındadır we zamanla eskı halıne yada farklı bır tarza donucektır...Sen bizim başımızın tacısın TARKANnnnN'IMMMMmm=)))

tarkaseksüel
25-09-09, 10:25
ne güzel konumıuş

Pamela_beyazgul
25-09-09, 18:20
Bravo !!! Cok guzel konusmus !!! Tesekkurler !!!

gülcan
26-09-09, 14:02
Zaten Tarkan'ın yeni imajı hakkında birşey yazmasaydı şaşırırdım neyse bu sefer düzgün birşeyler yazabilmiş.

MEGASTAR
26-09-09, 14:50
Bence Tarkan in yeni sac modeli o kadar da kotu deil, ama yine de bnm icin en iyi sac modeli karma doneminin ki idi...

sparrow
28-09-09, 21:26
ne alaka ya biz Tarkan'ı sevmiyor değiliz sesini tabiki seviyoruzda sesle saçı nasıl bağdaştırdınız anlayamadım..illa Tarkan'ı seviyoruz diye körü körüne bağlanıp beğenmediğim bişeyede beğendim diyemem ben..Tabiki şarkılarını, sesini seviyorum ama tekrar söylüyorum saçları kötü..!

zekersin
01-10-09, 00:22
hey allahım ya ne sizofrenik ne dönek yazarlar var afedersin bu hayatta anlamış değilim hakkaten. bu hanfendinin de tarzı belli. dişi hıncal yaratmaya çalışıyor kendince. kim ne derse tersini savunmak aksini iddia etmek birinci görevi. şimdi herkes karşı ben farklıyım ben beğendim argümanları ile ortaya çıkıp farklı olduğunu empoze etmeye çalışıyor. 'naim dilmener vakası 2'
allah akıl fikir ve de dosdoğru tutarlı yazılar yazabilmeyi nasip etsin bu güzide ülkemizin güzide yazarlarına..

MassConfusion
01-10-09, 10:24
Bu değişimi albümde de görmek istiyoruz...