PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a yeni imaj

szr67
18-09-09, 10:59
http://img156.imageshack.us/img156/7092/1809200904492431344263.jpg (http://img156.imageshack.us/i/1809200904492431344263.jpg/)

Tarkan'ın İngiliz şarkıcı Boy George'u anımsatan imajı, fanları tarafından beğenilmedi

Yaz boyunca süren yoğun konser maratonunun yorgunluğunu atmak için ABD'ye giden megastar Tarkan'ın yeni imajı dikkat çekti. ABD'de çeşitli şov ve defilelere katılan, bol bol da kafasını dinleyen Tarkan'ın yeni imajı ise fanları tarafından hiç beğenilmedi. Megastar'ın www.tarkancoll.com.tr adlı resmi internet sitesinde yayınlanan yeni imajının hayranları tarafından beğenilmediği, gelen mesajlardan anlaşıldı. 1980'li yıllarda özellikle dünyaca ünlü yıldız Boy George'un meşhur ettiği saç modeli ile objektiflere poz veren Tarkan'ın, hayranlarının tepkilerine nasıl karşılık vereceği merak konusu.

ABD'DE DİNLENİYOR

Bir süre daha ABD'de dinlenip enerji depoladıktan sonra Türkiye'ye dönecek olan Tarkan, yeni albümünün çalışmalarıyla uğraşacak. Megastar, hazırladığı tüm şarkıları Sezen Aksu'nun beğenmemesi üzerine çöpe atmış ve sil baştan yeniden kayıt çalışmalarına başlamıştı.

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Tarkana_yeni_imaj_&tarih=18.09.2009&Newsid=259993&Categoryid=8

trknmania
18-09-09, 11:39
[CENTER]http://img156.imageshack.us/img156/7092/1809200904492431344263.jpg (http://img156.imageshack.us/i/1809200904492431344263.jpg/)
Megastar'ın www.tarkancoll.com.tr adlı resmi internet sitesinde yayınlanan yeni imajının hayranları tarafından beğenilmediği, gelen mesajlardan anlaşıldı.

wooww takip altındaymışız da haberimiz yokmuş:)zaten bu imaj kalıcı değildi bence sadece orası için özel yapılmıştı...farklıydı ve bana göre kötü de sayılmazdı...şu yeni albüm bir gelsede artık bizde dinlesek doya doya...

szr67
18-09-09, 11:42
tarkan bu horoz tipli saçlardan yıllardır vazgeçemiyor nedense kim yakıştığını söylüyor acaba tarkana hatırlarsanız bu saç modelini opet reklamları -hay hay nazan öncel klipleri ve arada bir klipinde görmüştük. tarkana yakışan saç modeli ve asla değiştirmemesi gerektiren model kuzu kuzu modeli.

madheart44
18-09-09, 11:45
Bu imajının kalıcı olcağını düşünmüyorum belki de değiştirmiştir bile...

badboyserkan
18-09-09, 12:04
http://img21.imageshack.us/img21/6435/17708756.png (http://img21.imageshack.us/i/17708756.png/)

ABD'ye giderken yeni imajıyla hayranlarının karşısına geçen Tarkan hayal kırıklığı yarattı. Çünkü resmen kafaya kuş kondurmuş.
Yaz boyunca süren yoğun konser maratonunun yorgunluğunu atmak için ABD'ye giden megastar Tarkan'ın yeni imajı dikkat çekti. ABD'de çeşitli şov ve defilelere katılan, bol bol da kafasını dinleyen Tarkan'ın yeni imajı ise fanları tarafından hiç beğenilmedi.

Megastar'ın www.tarkancoll.com adlı resmi internet sitesinde yayınlanan yeni imajının hayranları tarafından beğenilmediği, gelen mesajlardan anlaşıldı.

1980'li yıllarda özellikle dünyaca ünlü yıldız Boy George'un meşhur ettiği saç modeli ile objektiflere poz veren Tarkan'ın, hayranlarının tepkilerine nasıl karşılık vereceği merak konusu.

internethaber.com

madheart44
18-09-09, 12:11
vayyyy beeee ismimiz heryerde geçiyo süper bu :)

MEGASTARİX
18-09-09, 12:20
h,ç yakışmamış bu şaç tarkana :( bnce en iyisi yeniden 3 numara yaptırsın kısa saç yakışıyor tarkana

MEGASTARİX
18-09-09, 12:21
bnce en iyisi 3 numara yapsın çok yakışıyo o saç tarkana

HND
18-09-09, 13:00
Madem mercek altındayız düşüncelerimize de önem verilse dinlenilse..

OnUrRrR
18-09-09, 13:03
Hiç yakışmamış.

ece**
18-09-09, 13:06
waayyy takip edlioruzz haaa :))) oda güzelmiş tabi tarkanın kulağna küpe olucaksa ii bişey bu :)

ece**
18-09-09, 13:08
tarkanım canım benim gel dön şu kuzu kuzu tarzına kır şu şeytanın bacağnı :) :D

muck muck
18-09-09, 13:17
Anaa sitenin haberi geçmiş artık ünlüyüz ünlüyüz :P Haber'e gelince,evet kötü saçlar...Aman sadece saçları kötü olsun..ondan çok iyi bir albüm bekliyoruz...isterse gitsin saçlarını mora boyatsın ama yeterki albüm iyi olsun..aman !

badboyserkan
18-09-09, 13:23
Ilk defa sitemizin ismi bir internet mecrasinda dile getiriliyor.Hemde resmi dilde.. Ilginc dogrusu :)

**MegaStarkan**
18-09-09, 13:27
Bu imajda Amerikadaki ünlü arkadasi Avo Yermagyan'in katkisi cok oldugunu düsünüyorum... Amerikada sanki artik o onu yönlendiriyor; iyi veya kötü. Yazara da bu arada yazisinda bize yer verdigi icin tesekkürler ;)

Ilk defa sitemizin ismi bir internet mecrasinda dile getiriliyor.Hemde resmi dilde.. Ilginc dogrusu :)

Hayir, bu ilk degil.

sparrow
18-09-09, 13:31
Aynı haber uçankuştada var..kaynak olarak sabah'ı göstermişler..veee Tarkanın saçı iğrenç :D
kötü falan değil bildiğin rezalet..ya niye saçıyla başıyla bu kadar uğraşıyorki..şu kuzu kuzu zamanındaki saçın kendisine en çok yakışan saç olduğunu anlayamadı mı hala ya

gence
18-09-09, 14:07
Tarkan çok kısa zaman aralıklarında imajını değiştiriyo, dolayısıyla da yeni bi stil bulmak kolay olmuyo.Bence arada beğenilmeyen imajların olması normal.Aslında bu da hoş olmuş.Ama albüm imajı olmaz sanırım:)

scorpioness
18-09-09, 14:30
Umarım bu sayede Tarkan'ın kulağına daha çabuk gider tüm medyada yer almış haberin aynısı güzel de reklam oldu :)

Daha önce de çeşitli siteler de yer aldık arkadaşım eski üyelerden olmana rağmen nasıl kaçırmışsın ilginç :4:

tarkaseksüel
18-09-09, 14:58
wooww takip altındaymışız da haberimiz yokmuş:)zaten bu imaj kalıcı değildi bence sadece orası için özel yapılmıştı...farklıydı ve bana göre kötü de sayılmazdı...şu yeni albüm bir gelsede artık bizde dinlesek doya doya...bencede kesınlıkle oylee

MEGASTAR
18-09-09, 15:30
Bu imajin kalici oldugunu hic sanmiyorum

trknmania
18-09-09, 15:51

ben senden sonra üye olmama rağmen bunun ilk olmadığını biliyorum..:)sen gözünden kaçırmışsın serkan:)

bounce
18-09-09, 16:22
hürriyet tarkancoll.com a ait resimleri kullanmıştı..
SİTENİN BU HALE GELMESİNDE BAŞTA TARKANCOLL VE YÖNETİME SONRASINDA DA BÜTÜN ÜYELERE TEŞEKKÜRLER.
BU ARADA SEZERİN VERDİĞİ LİNKTEKİ HABERİN YORUMLARINDAKİ 16 KİŞİDEN 1 İ DAHİ BEĞENMEMİŞ.

badboyserkan
18-09-09, 16:26
Umarım bu sayede Tarkan'ın kulağına daha çabuk gider tüm medyada yer almış haberin aynısı güzel de reklam oldu :)

Daha önce de çeşitli siteler de yer aldık arkadaşım eski üyelerden olmana rağmen nasıl kaçırmışsın ilginç :4:

O kadar cok basin haberimiz oluyor ki gozden kacirma muptelasi oluyor..
Tarkancoll Marka danismani departmanida acmak gerekiyor sanirim :4:

Dark_blue
18-09-09, 16:31
begenende var begenmeyende :)

asd1234
18-09-09, 16:55
Umarım bu imaj geçicidir,kesinlikle yakışmamış..

Bu arada "Tarkan'ın resmi internet sitesi tarkancoll.com" olarak sitemizin adının geçmesi güzel :)

denizmavisi
18-09-09, 18:04
bizlerden haberdar olmaları çok güzel keşke Tarkan da bizim söylediklerimizi duysa da şu abuk sabuk hallerinden vazgeçse gönül ister yeni albüm haberleriyle Tarkan anılsın ama kötü imajıyla haber oluyor maalesef

TarkanColl
18-09-09, 18:39
Saçı başı bir tarafa bırakın da resmi olduk gazetecilerin sayesinde...:17::4::1:

Sitemizin takip edilmesi ve fikirlerimizin değerlendirilmesi beni çok sevindirdi. Biz burada Tarkan'ın kötülüğü için hiçbirşey yapmıyoruz. Hep iyiliğini düşündüğümüz için gerekirse eleştiriyoruz. İnşallah bizlerin sözlerine Tarkan da kulak verir artık... :20:

dudu
18-09-09, 18:50
vay bee biz neymişiz heryere çıkıyoz:)) bencde bu imajı kalıcı değildir ya

eskalen
18-09-09, 18:55
Aslinda Tarkanin yuzu saci tipi hep degisiklige ugrayacak sekilden sekile sokulacak hali var...Kuzu kuzu'da uzun sac, dudu dudu da farkli metamorfoz'da kisa sac ve son olarak hippi saci..Bence bu sac modeli Amerikaya ozgu ki orada su an bulundugu icin katildigi davete gosterisli farkli gitmek istemistir..Bizler pek alisik olmadigimizdan yadirgiyoruz...Ama yeni album icin bole imajla cikmaz....

Gazetelerde yer almamiz gercekten cok sevindirici...Demek ki biz de burada fotolari yayinlamasak gazeteciler bulamicak bu Tarkan'in yeni imajini....Magazin servisi Tarkan'i takip etmekte biraz uzak gibi :)

yiğit
18-09-09, 20:20
site adına çok sevindim gerçekten

trknmania
18-09-09, 22:32
sabah gazetesinin haberine göre tarkan kendisi yayınlamış o fotoğrafları burda:)))hiç güleceğim yoktu valla:))biz neciyiz burda yaaa?????:))biz burda tarkan birkerecik forumumuza gelsin diye yalvarıyoruz gelmiyor da,işi gücü yok birde fotoğraf ekliycek foruma:)))gerçekten çok komik bu gazeteciler yaa:))

ottoboys34
18-09-09, 22:46
Bence biran önce saçlarını Ölürüm Sana albümündeki zamanlardaki gibi yapsın o şekil saç ona çok yakışıyor!!..

Solist
18-09-09, 23:42
yakin profil den gormek lazim

Dark_blue
18-09-09, 23:59
sabah gazetesinin haberine göre tarkan kendisi yayınlamış o fotoğrafları burda:)))hiç güleceğim yoktu valla:))biz neciyiz burda yaaa?????:))biz burda tarkan birkerecik forumumuza gelsin diye yalvarıyoruz gelmiyor da,işi gücü yok birde fotoğraf ekliycek foruma:)))gerçekten çok komik bu gazeteciler yaa:))

bilemeyiz ki tugce belkide sen tarkansin :))) tarkansan bi video cekte bana selam gönder :)))

ozgee
19-09-09, 01:00
simdiye kadarki tarzlarının herbirini begenmistim ama bu seferki sacına alısamadım bitürlü haberde siteninde adının gecmesi güzel olmus burda yapılan her elestiri onun iyiligi icin yapılıyo hem adının yer alması tarkana bi adım daha yaklastırır belki:)

Ferya
19-09-09, 01:20
Aman bir an önce degissin bu imaji.Demek Tarkanin resmisitesi.:1:
Umarim Tarkan da duyar bunlari.

sEçİl
19-09-09, 02:06
tarkan bu horoz tipli saçlardan yıllardır vazgeçemiyor nedense kim yakıştığını söylüyor acaba tarkana hatırlarsanız bu saç modelini opet reklamları -hay hay nazan öncel klipleri ve arada bir klipinde görmüştük. tarkana yakışan saç modeli ve asla değiştirmemesi gerektiren model kuzu kuzu modeli.

:20:kesinlikle katılıorummm nolur ya kzu kuzudakı halıne donsun ya dgerlerı neysede bu en kötüsüydü yani bu arada cıdden takıp edılıomusuzda haberımız yokmus çok mtlu oldummm umarım tarkanda duyar geregını yapar forumda gelır saclarıda eskı halıne getırırrrrr:16:

HakanÇelik
19-09-09, 17:53
Tarkancoll hep haber yayınlardı, bu defa kendisi haber olmuş. Ne güzel, sitede emeği geçen her kişinin başarısıdır bu. Çok mutluyum... Ebru başta olmak üzere sitedeki herkese teşekkür ediyorum.

:17::17::17:

Pamela_beyazgul
20-09-09, 00:20
bence insan her seyi denemeli, yani tarkan hep p kuzu kuzu imajinda kalamazki, kalsada cok konusurlar hic imaj degistirmiyor falan diye

hilfa
20-09-09, 00:28
bu kadar eleştiriden sonra eminim değişir:8:Tarkanın artık ayrı bir site kurmasına gerek yok ki(basın da anlamış bunu) bu sitede istediği herşey var yani onu çok seven Biz:10:

levent_taka61
20-09-09, 00:57
http://web.wireimage.com/images/tnm/11845349.jpg

bu resimdeki şahıs black eyed pies grubundanmı benmi yanlış görüom..

**MegaStarkan**
20-09-09, 01:06

Evet, ama bu konu ile ne alakasi var? Eski o resim.

muck muck
20-09-09, 01:32

Evet,O beyefendi,black eyed "peas"taki Taboo lakaplı beydir.
Ama konuyla alakası ne :D

MassConfusion
20-09-09, 02:08
Değişicek değişicek merak etmeyin...

sEçİl
20-09-09, 03:51
ayy ewet ya aklıma geldıkçe mutluo oluyorum yaşasın sesımızı duyurmamıza yardımcı olan ebru ablaya we sıte ıcınde emegı gecen herkeze mınnet borcumuz war tesekkurler "TARKANCOLL"=)))

levent_taka61
21-09-09, 10:07
Evet, ama bu konu ile ne alakasi var? Eski o resim.

yani tutup sadece şu resmi sormak için yeni konumu açaydım ????

**MegaStarkan**
21-09-09, 13:29
Evet, son care olarak yardim veya isteklerde bilgi edinebilirdiniz. Konu ile alakasiz sorular yer almamali; forumun düzenini bozmayalim. Herkes sorucagi bir soruyu herhangi bir konuya yazamaz. Arti arama motoruna grubun adini yazarak da bulabilirdiniz.

12. Madde

Forumlarımıza içeriksiz, gereksiz veya açılan başlıkla ilgisiz mesajlar gönderemezsiniz.

TarkanColl FanClub | Kenan

_trkn_
21-09-09, 19:03
yeni imajı mükemmel olmuş diğer şarkıcılar gibi hep aynı imajda kalmıyor tebrikler TARKAN

ünlü olduk fan sitemiz haberlere çıkmış :D