PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasli Hadise “düet” Yapmak Istediği Tarkan’la Ilk Taniştiğinda Nasil Şoke Olduğunu

Lorenser
12-06-06, 15:50
Hadise Megastar Tarkan’la tanışma anında yaşadığı heyecanı Milliyet’in magazin müdürü Ali Eyüboğlu’na anlattı...

http://ucankus.com/img/imgyeni/hadise1.jpg

Hadise, “Çok güzel bir tanışmaydı. Ben bayağı sevinerek girdim odasına. Sarıldık, öpüştük. Ben biraz bir şeyler diyemedim. Biraz şoke oldum onu görünce. Çok seviyorum onu küçük yaşımdan beri hayranıyım. Şarkılarını beğeniyorum dedi bana. Ben ona albümümü verdim o da bana albümünü verdi, imzalı”dedi...

Hadise, megastarla önümüzdeki ay bir kez daha aynı sahneyi paylaşacak. 8 Temmuz'da Hadise, 9 Temmuz'da ise Tarkan, Karadeniz Ereğlisi'nde sevenlerinin karşısında olacak. Hadise ile Tarkan'ın bir ortak noktaları daha var. Hadise'ye Türkiye'de danışmanlık yapan Avukat Süheyl Atay, Tarkan'ın beyin takımından...

Tarkan’la düet yapmak istediğini yineleyen Hadise şöyle konuştu “Tarkan’la düet yapmak çok güzel. İnşallah olur. Çok istiyorum. Bence beraber bir şey yaparsak çok güzel olur. Bundan eminim. Onu zaten Belçika’ya götürürüm ben. Şarkıyı burada yapmayız.”

wengin
12-06-06, 16:11
Belçikaya görürürsün. Burada bir shey yapmazsın o da kusel .. Hiç olmazsa rusyada azerbaycandan sıyrılmış olur Tarkan :D
Teşekkürler Lorenser :D

eastanbul
12-06-06, 17:40
Hadise sen kimsin? Titrin nedir allah aşkına? Bir de Türkiyeyi beğenmemezlik ediyorsun.Zaten burada yapmazmışız:36_11_6:

EmiLy
12-06-06, 17:55
evet ya, Türkiye'nin neyi var ki?
hem o kim ki Tarkanla düet yapacak..
çok çalışması gerek çoookk :))

HURRICANE
12-06-06, 18:03
Hadisenin de çok sıkı bir TARKAN Hayranı olduğunu unutmamk lazım diye düşünüyorum..Evet müzik kariyeri daha yeni yeni meyvalarını veriyor...ama sen kimsin falan demekte doğru değil bence!Sonuçta oda bir TARKAN Fanı;)

seracan
12-06-06, 18:05
allah allah... neden burda yapılamıomuş... sezen nazan tarkan nasıl yapıo burda beste?? enteresan bi şahsiet.. ülkeyi tanıttığı için bişey demiorumda nedense ısınamadım şu kıza....:36_1_23: :36_1_6:

eastanbul
12-06-06, 18:14
evet ya, Türkiye'nin neyi var ki?
hem o kim ki Tarkanla düet yapacak..
çok çalışması gerek çoookk :))

Eminecim ben Hadisede çok azda olsa ışık görmüyorum bence hiç çalışmasın boşuna heveslendirmeyelim kızı... Kızın senden ne köy olur ne kasaba . heh oldumu şimdi otur yerine bakalım çocuğum notun:sıfır:36_11_6:

RaSKaS
12-06-06, 20:54
Kız ne yapsın tarkan la düet yapmayı kim istemez orda haklı ama niye türkiyede olmuyor orayı anlamıs degilim :s429lj5cs: :s429lj5cs:

EmiLy
12-06-06, 21:27
Eminecim ben Hadisede çok azda olsa ışık görmüyorum bence hiç çalışmasın boşuna heveslendirmeyelim kızı... Kızın senden ne köy olur ne kasaba . heh oldumu şimdi otur yerine bakalım çocuğum notun:sıfır:36_11_6:
otur sıfır...
Tarkanla düet yapmak isteyen çok da, insanda da bi ses olması gerek ama :)

Blg
13-06-06, 21:55
Hadise kötü bir şarkıcı değil bence, umarım hayallerine kavuşur.