PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın Saçları

MassConfusion
17-09-09, 02:37
Arkadaşlar yeni saç stili kusura bakmayın ama bu ne Tarkan sana hiç yakışmıyor ya o kadar güzel ve harika bir yüzün var ki bu tarz stillere gerek yok kafanı kel yapsaydın daha harika olurdu. Sizler ne düşünüyorsunuz... ?:14::14::14:

denizmavisi
17-09-09, 03:39
kendini çirkinleştirmek için elinden geleni yapıyor iğrençç tabiki şimdiye kadar birçok imaj denedi ama bu gerçekten çok kötü:16: böyle yakışıklı bi adam nasıl bu hale gelir halen anlayabilmiş değilim:11:

muck muck
17-09-09, 05:25
valla ne yalan söyleyim prens erkan'in saclari daha güzel.. :O

ece**
17-09-09, 14:21
cidden en kötü hali inanmadım fotoğrafları görünce döndüm 50 kere baktım sewebilmek için ama yok :S gerçekten hiç olmamış dazlak olsa daha ii beterin beteri wardır dedikleri buymuş yaşadım şuan ben o ajdanın konserindeki halini hiç beğenmmeiştim ama şuan ona bile razıyım tek şu değiştirde konserdeki gibi bile olsa olur :s nerde o karizmalı tarkan aaahh aaahhh dedirtti bugün .çok üzüldüm gerçekten.dilerim kendini toplar hiç iiye gitmio onun içinde kötü bi durum...we aşırı zayıfladı burnu çok siwri çıkmadımı zayıfladıkça.bukadar zayıflıkta ii değil sağlık açısından kendine gel tarkanım yalwarırım !!! keşke bizi biraz önemseyip ciiddiye alsa bu yazılanları görse we okusa... !! keşke....

trknmania
17-09-09, 14:25
ben bayıldım acaayip karizmatik olmuş ..kıyafetlerine de bittim...10 numara bir imaj yapmış tarkanım...:)))

tarkaseksüel
17-09-09, 14:35
ben bayıldım acaayip karizmatik olmuş ..kıyafetlerine de bittim...10 numara bir imaj yapmış tarkanım...:)))
aynen aynen bi dearkadaslar bu kalıcı bi stil değil orası için yapılmış modahaftası için yapılmış bir tarzz

trknmania
17-09-09, 14:38
aynen aynen bi dearkadaslar bu kalıcı bi stil değil orası için yapılmış modahaftası için yapılmış bir tarzz

zaten tarkanın en sevdiğim özelliği bu yerine ve zamanına göre imaj yapması...türkiyede bu tarzla bir davete katılmaz tarkan .çünkü biliyorki türkiye bu imajı öyle hemen bağrına basmaz...bunu uygulayabileceği en uygun yer moda haftasıydı..orda da yaptı zaten...bence bu kadar da abartılacak bişey yok ortada...
tarkanın bu değişimini gönülden destekliyorum ben...zaten ne demişler:değişmeyen tek şey değişimin kendisidir...:)))

madheart44
17-09-09, 14:55
Ona herşey çok yakışıyor yorumsuz bence ;)

GMZ
17-09-09, 15:18
bnce çok kötü valla umarım türkiyeye bu halde gelmez metamorfoz tarzı bndan kat kat kat iyiydi ki o saçlar çok eleştiri aldığı halde...

*HiLaL*
17-09-09, 19:00
Cok kötü duruyOr vaLLa. Bircok arkada$Im, Ajda konserindeki saclarni begenmedim diyor, katilmiyorum bnCe cok güzeLdi o imajI, bugüne kadar her haLini cok begendim ama bunun icin aynIsnI diyemice maalesef.. SacLarI punkcILara benzemi$ resmen !! Sadece orasI icin yapm$ oLmasada, berabet .. KEndine ne yapiyOrsun TarKan'm ya :(( Kendine geL ne oLurrr ..

TEVETOGLU
17-09-09, 19:15
:) Mutluysa benim için problem yok.

Ferya
18-09-09, 01:30
Hic yakismiyor hic.

MassConfusion
18-09-09, 02:12
Umarım o saçları kestirir ya...

tarkantutkunu
19-09-09, 15:52
abartıldıgı kadar kötü değil

Dark_blue
19-09-09, 16:29
Güzel ve farkli bi tarz !

Lorenser
19-09-09, 18:47
hep demezmiydik "o ne yapsa yakisir'' diye.