PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : serdardan tarkana soğuk duş

günışığım
14-09-09, 18:39
SERDAR'DAN TARKAN'A SOĞUK DUŞ

http://i25.tinypic.com/2evzsbs.jpg

Megastar Tarkan'a Sezen Aksu'dan sonra ikinci bir şoku da Serdar Ortaç'ın sözleri yaşatacak.

14.09.2009

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç iki bayan arkadaşıyla kahve içerken Süper Star Life tarafından görüntülendi. Ayaklı Gazete'nin haberine göre, bayanların menajeri ve arkadaşı olduğunu söyleyen sempatik popçu, Sezen Aksu'nun Tarkan'ın albümünü beğenmediği yönünde çıkan haberleri yorumlayarak, "Hepimiz yetenekli insanlarız ama herkesin bir dönemi var" diye konuştu. Bu sözleriyle Tarkan'a döneminin geçtiğini ima eden Serdar Ortaç, bakalım Megastar'dan nasıl bir yanıt alacak.

kaynak. ayakli gazete

WILDBOYS
14-09-09, 18:47
Haber İçin Sağol Ancak Serdar Ortacın Dönemi Çoktan Kapandı Haberi Yok Tarkan Sürekli Sarkılarıyla Yasar Fakat Serdar Ortac Gecicidir ;)

dumbledoor
14-09-09, 19:08
Bu adam kendini ne zannediyo be!!!! Senin bu yıl çıkartıgın gold remix 45 bin satarken tarkanın Teklı kuzu kuzusu bile 450.000 satıyordu. 3-5 sarkım hit oldu diye hemen pohpohlanmıssın oncekı albumlerınının adını bile hatırmalmıyorm kara biberli serdar !!!kendine gel ve senden büyük santçılara laf etme!!!! sonra geçer satış rakamları milyonları yenı albumunde tarkanın o zmn ne dersin bilemem !!!

Mega Fanat
14-09-09, 19:19
TARKANin bir donemi yok ki,dunya dondukce TARKAN firtinasi da hep esecek,Insallah..Serdara da bi cvp vermeyeceyine eminim..Dilli duduk ishte dir dir otuyor...Boshverelim:))

haluk seki
14-09-09, 19:24
serdar ortaç doğru söylüyor ama kendinide kast etse iyi olacak
serdar ortaç,mustafa sandal ve tarkanın ne yazıkki devri kapandı yerlerini
abidik gubidik şarkıcılar aldı ama bunun tek nedeni kendilerinde daha iyi albümlere imza atarak daha kalıcı şeyler yaparak tahtlarını koruyacaklar
serdar ortaç evinde otursun beste satsın yaşlı dedeler gibi
tarkan sana çok kızıyorum böyle insana benzemez şarkıcı bozuntularını kendine güldürüyorsun yaaaaa

denizmavisi
14-09-09, 19:42
tek diyeceğim kedi uzanamadığı ciğeri mundar edermiş yoruma bile değmeyecek insan:7::16:

dudu_dilli
14-09-09, 19:45
Bu konularda yorum yapmaktan bıktım birşey demiyorum

istanbul 1453
14-09-09, 19:49
yalan haberdir ya, serdar her fırsatta tarkanı övüyo,medya şişirmesi inanmayın

pare pare
14-09-09, 19:51
TARKANin bir donemi yok ki,dunya dondukce TARKAN firtinasi da hep esecek,Insallah..Serdara da bi cvp vermeyeceyine eminim..Dilli duduk ishte dir dir otuyor...Boshverelim:))

Katiliyorum sana aynen oyle Dilli Dudukler hepsi :D:17:

trknmania
14-09-09, 19:52
haaaaaaa çok komiksin serdar..sen dönde bir aynaya bak bence...tarkanımın dönemi asıl şimdi başlıyor..esas senin gibi bakkal şarkıcılarının devri kapanıyor..senin haberin yok..:)))))

Dark_blue
14-09-09, 20:00
Bu haberlerden herkes bikti onlar yazmaktan yada söylemekten SIKILmadi.

Dark_blue
14-09-09, 20:06
serdar ortaç doğru söylüyor ama kendinide kast etse iyi olacak
serdar ortaç,mustafa sandal ve tarkanın ne yazıkki devri kapandı yerlerini
abidik gubidik şarkıcılar aldı ama bunun tek nedeni kendilerinde daha iyi albümlere imza atarak daha kalıcı şeyler yaparak tahtlarını koruyacaklar
serdar ortaç evinde otursun beste satsın yaşlı dedeler gibi
tarkan sana çok kızıyorum böyle insana benzemez şarkıcı bozuntularını kendine güldürüyorsun yaaaaa

Neden ozaman Tarkanin fan sitesindesin madem tarkanin devri kapandi ?

tarkaseksüel
14-09-09, 20:27
habrin yalan olduğunu duymamış galıba

ece**
14-09-09, 21:50
ben hiiççç inanmıorum bu habere..heleki bu ayaklı gazete,gecce,gezen tilki.. bunaların haberlerine hiç mi hiç inanılmaz bence..we ben serdarın okadar kötü bi adam olduğna inanmıorum.tamam eskiden çok laf atardı ama oda bi dönem di o dönem kapandı artık serdar da tarkan da olgunlaştı.kendi yollarında yol alıolar.ikisinin de böyle ucuz polemiklere hiç ihtiyacı yok.hele ki tarkanın hiç yok.kendini bilen insanlar onlar...

eskalen
14-09-09, 23:17
Boyle sorulari magazin muhabirleri bilerek soruyor! Serdar ortac da dilini tutamamis yine iste.. Boyle soylemlere hic gerek yok halbu ki, etki yaratmaz bole ufak tefek seyler.... Ortac konusma artik boyle bosuna cunku anlamiyor kimse, sen bak beste yapmalarina nice mankenler var beste verebilecegin daha!! :D

gülcan
14-09-09, 23:32
Hani bir söz vardır ya gençler arasında

Çok da tın .;) diye işte aynen öyle :21:

**MegaStarkan**
14-09-09, 23:42
Sözler carpitiliyor gibime geliyor.

Ferya
14-09-09, 23:52
Bana pek inandirici gelmiyor.Yine biseyler yazmislar durduk yere.

hilfa
14-09-09, 23:53
Basının çarptırılmış haberlerinden biri daha :14:

au13
15-09-09, 00:04
GERCEKDEN KENDISININ DONEMI COKDAN GECTIYI ICIN ARTIK NE DIYECEYINI SHASIRDA. hELE BIR MEGA STAR OLSUNDA SONRA KONUSHSUN O.

tarkan_karma
15-09-09, 00:15
umarım tarkan cıkartacagı albümü iele cogu insanın dilinin kemigini baglar cünkü gerçektende cok sesiz kaldı serdar ortaç ı sevmiyorum objektif bakacak olur isek aslında en azından kendi gemisini yürütüyo ...
tarkan dan beklentim karma albümü kadar muhteşem bi albüm. umudlar azalsada sevgi sonsuz

MEGAFUN
15-09-09, 03:00
arkadaşlar aramızda para toplayıp ona anten alalım napsın yazık anteni yok çekemiyo

Yakisikli89
15-09-09, 04:21
Deger mi durduk yere böyle konusmalar. Her koyun kendi bacagindan asilir. Kendi isine baksa Serdar olmuyor mu sanki ?

MassConfusion
15-09-09, 04:38
Serdar ı takan kim ya:15:

madheart44
15-09-09, 10:35
Serdar Ortaç die biri mi var ben ilk defa duyuyorum :D :D

aliyaşar
15-09-09, 12:09
ya arkadaşlar artık şu tür haberleri eklemeseniz ii olur."Serdar Ortaç Tarkana laf attı" başlıı adı altında şu forumda bi milyon tane haber var.sırf mesaj sayım artısn,forumda aktif görüneyin diye,aynı "UYDURMA" haberi o kadar çok yayınlıyosunuz ve altına da 10yaşındaki bi çocuğun yapacağı yorumları yapıyosunuz.ben artık bıktım bu tür haber ve yorumlardan.burda Tarkan için varız,onunla ilgili güzel haber,vidyo fotoğraf vs. paylaşmak için varız;fakat o kadar saptırıyosunuz ki forumun amacını.

1.si:Tarkan ve Serdar Ortaç çok iyi arkadaştır ve ne Tarkan,Serdar Ortaç hakkında ne de Serdar Ortaç,Tarkan hakkında olumsuz bi şey söyler.

2.si:Serdar Ortaç 1994 yılndan beri kariyerinde başarıyla ilerlemiş ve şu an Türkiye'de Tarkandan sonraki en iy pop sanatçısıdır;fakat siz böyle bi kişi için her zaman,"Serdar Ortaç da kim","Tarkan'ın tırnağı olamaz" gibi yorumlar yaıyorsunuz.Serdar Ortaç eğer Tarkan'ın tırnağı olamasaydı 16senedir Türk halkını kendisine hayran bırakamazdı.En basit örneği,bu sene Avea Harbiye konserlerinde 3konser verdi ve 3 de tıklım tıklım doluydu.Bu adam iyi bi sanatçı değilse bunu nası başatıyo acaba soruyorum size!

3.sü:Burdan herhangi bir kişi için bilgisayarı başına oturup da aklına geln her şeyi yazmak çok kolay bi şey,bunu 7yaşındaki bi çocuk bile yapabiliyo.Öyle şeyler yazıyosunuz ki sanki karşınızdaki bi insan değil.Öncelikle karşınızdaki kişinin de bi insan olduğunu unutmayın.Tarkan'a laf söyleyen(medyanın uydurma haberleiyle tabii) herkese özellikle de Serdar Ortaç'a çok kaba saba şeyler söylüyorsunuz.Merak ediyoruma caba karşınıda olsa da o sözleri burda yazdığınız kadar kolay bi şekilde söyleyecekmisiniz.Yaptığınız çok ayıp ve ayrıca da SUÇ!Şu an istese burda yazmış olduklarınızda dolayı herhangi birinizi mahkemey verebilir.Bu onun en doğal hakkı.kendi lehinizede hiç bir şey iddia edemessiniz.

İşin özü artık medyanın uydurduğu böyle saçma haberleri eklemeyi ve altına da o çocukça yorumlarınızı yazmayı bırakın.
Sevgiler

HakanÇelik
15-09-09, 13:06
Serdar Ortaç gibi sesi olmayan, kaliteli müzik yapmayan, bakkal müziğiyle uğraşan birinin adının Tarkan'la aynı satırda anılması bana utanç veriyor. Bu ülke için hakikaten üzülüyorum. ÇOK YAZIK !!!

serennn
15-09-09, 14:18
Serdar ı takan kim ya:15:

sana katılıyorum...şimdi tarkanım bu haberi duyunca bi üzülür bi üzülür allah için :18::18::18: boşverin gitsin yorum yapmaya bile değmezz onu takan yok çünküü

tarkantutkunu
15-09-09, 14:21
böyle bişey demez.

muck muck
15-09-09, 16:23
2.si:Serdar Ortaç 1994 yılndan beri kariyerinde başarıyla ilerlemiş ve şu an Türkiye'de Tarkandan sonraki en iy pop sanatçısıdır;fakat siz böyle bi kişi için her zaman,"Serdar Ortaç da kim","Tarkan'ın tırnağı olamaz" gibi yorumlar yaıyorsunuz.Serdar Ortaç eğer Tarkan'ın tırnağı olamasaydı 16senedir Türk halkını kendisine hayran bırakamazdı.En basit örneği,bu sene Avea Harbiye konserlerinde 3konser verdi ve 3 de tıklım tıklım doluydu.Bu adam iyi bi sanatçı değilse bunu nası başatıyo acaba soruyorum size!

3.sü:Burdan herhangi bir kişi için bilgisayarı başına oturup da aklına geln her şeyi yazmak çok kolay bi şey,bunu 7yaşındaki bi çocuk bile yapabiliyo.Öyle şeyler yazıyosunuz ki sanki karşınızdaki bi insan değil.Öncelikle karşınızdaki kişinin de bi insan olduğunu unutmayın.Tarkan'a laf söyleyen(medyanın uydurma haberleiyle tabii) herkese özellikle de Serdar Ortaç'a çok kaba saba şeyler söylüyorsunuz.Merak ediyoruma caba karşınıda olsa da o sözleri burda yazdığınız kadar kolay bi şekilde söyleyecekmisiniz.Yaptığınız çok ayıp ve ayrıca da SUÇ!Şu an istese burda yazmış olduklarınızda dolayı herhangi birinizi mahkemey verebilir.Bu onun en doğal hakkı.kendi lehinizede hiç bir şey iddia edemessiniz.

siz yanlis foruma gelmissiniz sanki..
Serdar ortaç forumu bi üst katta :14:
Serdar ortaç şarkılarının "slow"olanlarını severim..güzeldir,özeldir..
ama haraketli şarkıları bana hep aynı geliyor..hem cıvıdı artık yani..1 değil 2 değil..ayrıca Serdar Ortaç gibi kalitesiz bir ismi Tarkanla bir tutmak hiç bir değil..şöyle ki Serdar Ortaç'ın beste verrdiği kişiler 2 yılda kayboldu,Tarkan'In beste verdiği kişilerse hala ayakta..
Serdar Ortaç iyidr/kötüdür o herkesin kendi yorumudur ama,Eğer Tarkan'ın devri bittiyse(Ki yalan,daha bitmedi..düşüşte,doğru ama bitti denemez),serdarın adı geçemez bu piyasa da..bu olaya da,insan elmaya laf atmış elma diye,aynaya bakmış aslında armutmuş olayı diyebiliriz :14: :19:

trknmania
15-09-09, 16:39
Merak ediyoruma acaba karşınıda olsa da o sözleri burda yazdığınız kadar kolay bi şekilde söyleyecekmisiniz.Yaptığınız çok ayıp ve ayrıca da SUÇ!Şu an istese burda yazmış olduklarınızda dolayı herhangi birinizi mahkemey verebilir.Bu onun en doğal hakkı.kendi lehinizede hiç bir şey iddia edemessiniz.

valla değil serdar kralı gelse bile burda ne söylediysem aynısını direkt yüzünede söylerim..kimse kimseyi fikirlerinden dolayı değil mahkemeye vermek,eleştiremez bile...

trkntrkn89
15-09-09, 17:13
ya arkadaşlar artık şu tür haberleri eklemeseniz ii olur."Serdar Ortaç Tarkana laf attı" başlıı adı altında şu forumda bi milyon tane haber var.sırf mesaj sayım artısn,forumda aktif görüneyin diye,aynı "UYDURMA" haberi o kadar çok yayınlıyosunuz ve altına da 10yaşındaki bi çocuğun yapacağı yorumları yapıyosunuz.ben artık bıktım bu tür haber ve yorumlardan.burda Tarkan için varız,onunla ilgili güzel haber,vidyo fotoğraf vs. paylaşmak için varız;fakat o kadar saptırıyosunuz ki forumun amacını.

1.si:Tarkan ve Serdar Ortaç çok iyi arkadaştır ve ne Tarkan,Serdar Ortaç hakkında ne de Serdar Ortaç,Tarkan hakkında olumsuz bi şey söyler.

İşin özü artık medyanın uydurduğu böyle saçma haberleri eklemeyi ve altına da o çocukça yorumlarınızı yazmayı bırakın.
Sevgiler

peki senin burdaki insanlara yaptıqın hakaratler suç diilmi?ayrıca bu tür haberleri kimse tekrar tekrar koymak istemez ama serdar bey tekrar tekrar aynı şeyleri söylediği için haber niteliği kazanıyor.Son olarak lütfen abilik,bilmişlik taslamayalım:16:

cansu06
15-09-09, 17:41
tarkan süper bi albümle dönüp türkiyeyi hatta dünyayı eskisi gibi sallamadığı sürece bu haberler devam edicek..

ozangüney
15-09-09, 22:10
kaynak ayaklı gazete diyo yanlız arkadaşlar yalan olabilir

sinemis
17-09-09, 00:46
tarkanın ismini kullanarak reklam yapmak istemiştir

sEçİl
17-09-09, 02:26
boyle gıderse herkez bsey solemeye dewam edıcek acılen toparlanmaya ıhtıyacı war gercekten yeter artık!!!! çalısma arkadaslarını gozden gecırsın lutfen tarkanım ya koca bır yazımız sensızzz gectı bu sacma sapan yorumlar gereksiz tartısmalarla:(

hsaex123
17-09-09, 17:54
herkesın bır bakıs acısı var saygı duymak lazım herkez goruyor kımın nerelerde oldugunu..O donemlerın farkındayız yanı

--JOHNSON--
19-09-09, 00:58
gene bunun kafası ii herhalde hiç kafası çalışmıyor bunun,serdar sen git barlarda sahneye çık hadi yorma kafanı tarkan die.

Bu arada bazı arkadaşlar siteleri karıştırmış serdarı övmüşte övmüş..yıllardan beri serdarın neler dediğini çok çok ii biliyoz kimse boşuna bilmişlik yapmasın..

Pamela_beyazgul
19-09-09, 23:55
Tarkanin bu sacmaliga yanit verecegini hic sanmiyorum. haber icin tesekkurler.