PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa Tarkan Buluşması

MassConfusion
13-09-09, 22:31
Arkadaşlar Bursa da buluşma düzenlemeyi düşünüyoruz.Bize katılan arkadaşlar bana özelden veya msn den ulaşabilirler. Umarım bize katılırsınız eğlenceli bir kaç saat birlikte vakit geçiririz. Şimdiden teşekkürler.

Tarih: 27.09.2009
Yer : Belli değil katılıma göre ayarlanacak.
Msn : if_only_you_knew_@hotmail.com
Tel :0538 877 80 48
Yer :Heykel Şehri Sefa...
Saat : 15 :00
Bu arada böyle bir şeyi ilk defa yapıyorum yönetiminde bana yol göstermesini istiyorum...

:27::29:bravo:27:bravo

Gökhan BOLAMAT

Rumeli59
14-09-09, 00:26
cok güzel düsünmusun gökhancim keske türkiyede olsam:-(( umarim bu bulusma olur

MassConfusion
14-09-09, 00:28
Ebru ablacım valla umarım katılan olur... Seni tekrar görmek güzel olurdu...

bounce
14-09-09, 01:05
gökhan güzel bir düşünce ama kenan(megastarkan) ın bana dediği gibi bu işler çok büyük sorumluluk ister..eğer başarırsan başka şehirlerde de buluşmalar sağlanır sayende...
tebrikler

**MegaStarkan**
14-09-09, 01:53
Konuyu yapiskan yapicagim. Konuyu güncel tutmaya gayret gösterin (yer, katilim sayisi gibi güncel bilgiler ile) ki görmeyen üyeler de görmüs olur diger yandan. Konu bulusma gerceklesdigi gün silinicektir, bulusma ile ilgi bu bölümde yeni konu acip aninizi anlatabilirsiniz...

Su an bu tür bir destek verebiliriz anca... özel mesaj ile fikrin varsa paylasabilirsin. Yardim etmeye calisirim.

Cihan, söylemis olabilirim ama hatirliyamadim simdi ;) Sorumluluk bi' sekilde tabii ki var... ama cok büyük bir sorumluluk tasiyan birsey degil hersey düzenli yapilirsa; sadece öyle gözüküyor.

Basarilar
Yönetim

MassConfusion
14-09-09, 02:02
Teşekkürler... İlk defa yapıcaz bakalım umarım güzel ve eğlenceli olur...

eskalen
14-09-09, 03:13
Bulusmaya aslinda yonetim tarafindan organize edilse!! Bu bulusmalarin yonetilemsi lazim ve site yonetimin ciddi destegi lazim...yoksa gecici olur...Belki bana bilmislik tasliyorsunuz diyebilirsiniz ama gercekten bunlarin ciddi bir sekilde oturup konusulmasi lazim...Yoksa boyle ayni sekilde senelerce surer...Diger forumlardan tek farkimiz Tarkanin bu siteyi bilmesi ve buyuk bir Tarkan arsiv sitesi olmasi ama bunu yonetecek farklilastiracak yani gercek hayata tasimak gerek bu gucu kullanmak gerek..Ama tek olmuyor iste cok zor olur....Bunu farkina vardim ondan diyorum altini cizerek...Neyse fazla kafa sisirmim bu konuda...Umarim Bursa basarir, nasil olacak, bitecek ve "nasil surecek" bunu zaman gosterecek!

MassConfusion
14-09-09, 03:38
Şu an Yönetim den kimse Bursa da yok ama Bursa dan baya fan var sitede o kadar ahım şahımda bir gösterişe gerek yok sadece tanışma olucak....

hilfa
14-09-09, 09:53
:20:Harika bir olay Gökhancım:20: inanmak başarmanın yarısıdır derler çok güzel bir buluşma olur ve bizde sizin bu anınızı mutlulukla buradan okuruz:20:

**MegaStarkan**
14-09-09, 13:18
Bilgisayarin basinda bilmedigimiz bir sehirde birsey organize etmek aksine isin daha da zorlastirildigini gösterir, arti karsi tarafdan sürekli birsey beklemek ne kadar dogru buda soru isareti. MassConfusion güvenilir bir üye. Herhangi biri acmis olsaydi, konu silinirdi.

Kendi adima ve eminim diger yönetici arkadaslarim da bu bulusmalarin gidishatini gözlemek istemektir. Hersey istedigimiz gibi olursa organize eden üyelere özel rütbe ve yetki düsünebilinir; sehir temsilcileri olucaklardir, gecici bir durum degil. Fakat bunu hayata gecirmeden önce test asamasi yapmamiz en dogal hakkimiz, cabuk karar verip zarara girmek istemiyoruz. Üyelere bu bölümde bulusmalari organize etmek icin imkan sunuyoruz suan sadece. Belirtdigim gibi konular zaten silinicektir ve bunun nedeni daha yetkisi olmayan bir üye'ye forumumuzda organize hakki tanimamaktir. Bu projeyi yönetim olarak hayata gecirmemiz icin bir sehirde sürekli devamini da getiren bir üye'ye gerekdiginin düsünmemizdendir. Bugün den yarina olmaz bu isler; bir kere organize edip de yetkiye sahip olucagi düsünülmesin.

Yönetimin destegi bu sekilde gerceklestirilicektir. Her yönetici forum tarafindan yapilan bulusmalara sicak bakmadigini tahmin ediyorsunuzdur; bu yüzden ilk önce örnek lazim argüman edebilmek icin. Hepimiz icin yeni bir durum, üyelerinde destegi olmali ve en iyi sonuca varmak icin böyle bir izlem ile tercübe edinmek. Sicak bakdigim halde bu olaya, endisilerimizin ilk önce ortadan kalkmasi gerekdigini düsünüyorum. Cogu yöneticilerin uzaktan izleme nedeni budur. Umarim basarili temsilcilerimiz olur.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

trknmania
14-09-09, 15:17
süper bir fikir bu gökhan..keşke bende bursada otursaydım..veya bizde böyle bir buluşmayı istanbulda düzenleyebilsek...umarım çook eğlenceli bir buluşma olur...bu büyük buluşmanın fotoğraflarını bekliyoruz heyecanla:)))

MassConfusion
14-09-09, 15:54
Bana güvendiğiniz için çok teşekkür ediyorum.Umarım Bursa'daki tüm arkadaşları aramızda görürüz. Daha buluşma tarihine çok var tarihi baya ileri söyledim, çünkü herkez işini ayarlasın diye tekrar teşekkür ederim.

madheart44
14-09-09, 15:59
süper bir fikir bu gökhan..keşke bende bursada otursaydım..veya bizde böyle bir buluşmayı istanbulda düzenleyebilsek...umarım çook eğlenceli bir buluşma olur...bu büyük buluşmanın fotoğraflarını bekliyoruz heyecanla:)))

Bakarsın bizde İstanbulda böle bişi yaparız canum dimi ama :) :)

dudu_dilli
14-09-09, 19:29
Giden arkadaslara iyi eğlenceler dilerim Bu Arada Kenan Bey Bize güvenmiyormusun peki , onu anlamış değilim , Saten ben güvensizlik yüzünden gitmeyeceğim .

**MegaStarkan**
14-09-09, 23:21
Sizin bu konu hakkinda konu acdiginiz ve silindigi görüldü mü? Gereksiz yere sözlerimi carpitmayin.

Tesekkürler.

Ferya
14-09-09, 23:46
Iyi fikir güzel düsünmüsün Gökhan.Insallah Almanyada da böyle bi bulusma yapariz.

gülcan
14-09-09, 23:49
Bencede çok güzel bir düşünce eğer fanlar arasında bütünlük olursa daha samimi ortamlar olursa Tarkan'ın doğum günü için belki daha güzel şeyler yapılabilir ..

ece**
14-09-09, 23:53
güzel bi öncülük yapmışssın gökhan tebrik ederim..ankarada da yapsak böyle bişey keşke...

**MegaStarkan**
14-09-09, 23:57
Bana gelen bilgiye göre bir V.I.P üyemiz Ankara da 15 üyele belirli bir günde bulusma organize edicek. Konu acilir daha sanirsam... katilim daha da artar.

gülcan
14-09-09, 23:59
Ne güzel neden İsatanbul da da düzenlemiyoruz ?

bounce
15-09-09, 00:44
Giden arkadaslara iyi eğlenceler dilerim Bu Arada Kenan Bey Bize güvenmiyormusun peki , onu anlamış değilim , Saten ben güvensizlik yüzünden gitmeyeceğim .

ben hiç birini tanımıyorum ama gökhandan ve diğerler katılacaklardan bir yamuk olacağını sanmıyorum..
bence gitmelisin.hem kaynaşalım diyorsun sonrada güvensizlik nedeniyle gitmeyeceğim diyorsun!!!
bu arada o gitarı da yanlış ve ters tutmuşsun!

trknmania
15-09-09, 01:04
Bana gelen bilgiye göre bir V.I.P üyemiz Ankara da 15 üyele belirli bir günde bulusma organize edicek. Konu acilir daha sanirsam... katilim daha da artar.

evet çook önceden planladılar ama gökhan daha hızlı çıktı bu konuda...inşallah ankaradaki buluşma da en kısa zamanda gerçekleşir:))

MassConfusion
15-09-09, 01:56
Bazı arkadaşların yanlış anlaşılma sebepleri var kimse kimseye özel bilgisini vermek zorunda değildir. Buluşmayı organize eden kişinin özel bilgilerini aldınız mı yeter de artar bile ama bazı arkadaşlarımız katılan arkadaşlarımızın özel bilgilerini almaya çalışıp alamayınca güven konusuna vurması beni çok derinden etkiliyor. Hiç bir bayan arkadaşımız özel bilgilerini kimseyle paylaşmak istemez, bu konuyu lütfen güvene vurmayalım sadece düşünüp öyle konuşalım.Biliyorsunuz ki internet ortamında kimse kimseye güvenmez ki daha hiç böyle bir görüşme olmadı.

Saygılar...

dudu_dilli
15-09-09, 20:25
bounce gitar kullanmıyorum ben ve solak olduğum icin öyle gözüküyor , ve ben gitar calmayı bilmiyorum , öyle hatıra cektirdim fotorafı Ben güvenmiyorum dedim ve bitti gelmeyeceğim ve iyi eğlenceler dedim bitti bu kadar uzatmanın bir anlamı yok kimin burda yamuk yaptığını biliyorum ben aylarca bekletenlere sormak lazım

Kenan bey ben bu konu hakkında aylar önce Grup açmıştım Arkadasım kimse ilgilenmedi, ve benim bu konu çok canımı sıktı ve Vip Üyelerinden biri konu açınca nedense güvensizlik oldu hiç anlamış değilim tartışmakta istemiyorum , burda bana yapılanları anlatsam tarkancoll dolar taşar o yüzden hic gerek yok tatsızlığa arkadasım .

**MegaStarkan**
15-09-09, 22:03
Konuyu acan üye V.I.P üye degildir; arti cabalariniz ilgi görmedigi icin kimseyi sorumlu tutamazsiniz. Konuyu acan üyede basarip basaramicagi soru isareti. Yapilan düzenlemede TarkanColl sorumlu tutulamaz, hayranlarin kendi aralarinda yapdigi bir "TarkanColl" bulusmasidir. Biz belirtdigim gibi forum adina bir düzenleme yapma yetkisini kimseye henüz vermedik - bizim icin "official" degil. Bunu zaman göstericek ama olumlu bakmaktayiz.

Arti burda cocuksu hareketlerle duygu sömürüsü yapmayin. Bu üyeliginiz sizin icin son sansiniz bunu sizde biliyorsunuz... Déjà-vu yasamaya gerek yok sanirim. Herkes herseyin farkinda merak etmeyin.

Mesajlarinizi birakmam cevap hakkinizi saglamak. Bunun disinda yine gereksiz, konu ile alakasiz bir mesaj yazarsaniz, siliniceklerdir ve duruma göre önlem alinicaktir. Konuyu kisisel sorunlardan uzak tutunuz; anaokulda degiliz. Arti ard arda yazmayiniz, forum kurallarina uyunuz.

Konunun baska boyutlar almasina izin vermicegim; konu tartismaya acik degildir, bilginize.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

MassConfusion
16-09-09, 02:04
Arkadaşlar lütfen Bursa da ki fanların bu konuyla ilgilenmesini istiyorum...

MassConfusion
21-09-09, 23:44
Arkadaşlar lütfen ya katılım yok mu?

MassConfusion
22-09-09, 23:33
Tarih: 27.09.2009
Yer : Belli değil katılıma göre ayarlanacak.
Msn : if_only_you_knew_@hotmail.com
Tel :0538 877 80 48
Yer :Heykel Şehri Sefa...
Saat : 15 :00

madheart44
23-09-09, 12:13
Tebrik ederim kardeşim umarım bunu sürekli kılabilirsiniz...

trknmania
23-09-09, 12:52
umarım herşey yolunda gider ve biran önce buluşursunuz arkadaşlar:)

madheart44
23-09-09, 13:00
umarım herşey yolunda gider ve biran önce buluşursunuz arkadaşlar:)

Darısı İstanbuldaki arkadaşların başına dimi ama :)

trknmania
23-09-09, 13:04
Darısı İstanbuldaki arkadaşların başına dimi ama :)

hele bursalı fanlar bi buluşsunda bizde düşünürüz bişeyler:)

emitan
24-09-09, 15:35
Ben de gelicemmmmmm =) yer var mı ?:)

MassConfusion
24-09-09, 17:58
:):) Var Var bekleriz

MassConfusion
27-09-09, 02:37
Arkadaşlar bu gün son gün telefon numaram belli bana ulaşmanızı rica ediyorum

Saygılar
Gökhan BOLAMAT

sEçİl
27-09-09, 02:54
ayy ınsallah gerceklesır gokhannn;)darısı biz istanbuldakılerın basına=))

MassConfusion
27-09-09, 14:47
Arkadaşlar katılım hiç yok mu? Son yarım saat daha bekleyeceğim, eğer katılım olmazsa buluşma iptal edilecektir.

MassConfusion
27-09-09, 15:19
Arkadaşlar katılım hiç yok kimse gelmiyor. Kusura bakmayın bu işi beceremedim buluşma iptal edildi...

TarkanColl
27-09-09, 15:22
17 ekimde forumda buluşuruz hiç üzülme. Çabaların için sana teşekkür ediyorum...

:22::29:

trknmania
27-09-09, 15:37
Arkadaşlar katılım hiç yok kimse gelmiyor. Kusura bakmayın bu işi beceremedim buluşma iptal edildi...

sorun sende değil ki gökhan hiç sıkma canını...çabaların için sonsuz teşekkürler:))

bounce
27-09-09, 15:56

hiç de değil.becerememekle alakası yok.sen elinden geleni yaptın bursadaki arkadaşlarımızın o gün işleri var sanırım
sen başlattın TARKANCOLL-ŞEHİR BULUŞMALARInı.
TEŞEKKÜRLER GÖKHAN.

MassConfusion
27-09-09, 16:06
Destekleriniz için çok teşekkür ederim :6::6::6:

**MegaStarkan**
27-09-09, 16:34
Konu kilitlenmistir

MassConfusion'a cabalari icin yönetim ve tüm üyeler adina tesekkürler. Her ilk zordur, üzülme.
Konu belirli bir süre sonra üyelerin giris hakki olmayan Yönetim bölümüne tasinicaktir.

Tesekkürler
TarkanColl Fan Club