PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, yeni albümü ile geliyor

gülcan
13-09-09, 13:16
Megastar, Lefkoşa konserinde yakında çıkaracağı yeni albümünden parçalara da yer verecek

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin Yaz Etkinlikleri çerçevesinde ülkemize getireceği Tarkan’ın konseri için hazırlıklar aralıksız devam ediyor.
3 Ekim’de Atatürk Stadı’nda gerçekleştirilecek dev konserde Tarkan, bir yandan 70 kişilik ekibiyle adeta ülkemize çıkarma yapacak, diğer yandan ise Kıbrıslı hayranları için ocak ayında çıkaracağı yeni albümünde yer alan parçalarını seslendirecek.

Birçok Sezen Aksu bestesi olan ve adı sır gibi saklanan albümünden en az iki üç parçasını ilk kez Kıbrıslı hayranları için seslendirecek olan yıldız sanatçının Lefkoşa’daki konserinde başka sürprizlerinde yer alacağı öğrenildi.

Tarkan konserinden önce ise Türkiye müzik piyasasında son dönemlerde “Salla” adlı parçası ile çıkış yapan Atiye, sahneye çıkacak.

öte yandan Lefkoşa Türk Belediyesi, Tarkan konseri biletlerinin Salı günü satışa çıkarılacağını duyurdu.

http://www.kibrisgazetesi.com/popup.php/cat/9/news/78160/PageName/Magazin

Haber kısmına kendi yorumumuzu katmayalım lütfen.

HakanÇelik
TarkanColl FanClub Yönetimi

asd1234
13-09-09, 13:19
Ben doğru olduğunu düşünmüyorum bu haberin.Tarkan şarkılarının birkaçını söyleyecek olsaydı Harbiye'de,en azından Türkiye'deki bir konserinde söylerdi bence. Eğer haber doğruysa da 3 Ekim'deki konseri merakla bekleriz. Teşekkürler :)

**MegaStarkan**
13-09-09, 13:21
Bence yapmaz... aylar var arasinda. Internet'e dolanmasini istemiyordur sanirim... zaten konser de yeni sarkilari playback ile okur büyük ihtimalle; buda korsancilar icin yem. Albüm den bir kac hafta önce tanitim konseri galasi birseyler yapsin daha iyi.

badboyserkan
13-09-09, 13:49
Boyle bir sey olmaz. En son Harbiye acikhava konserindede yeni sarkilarini seslendirecek dedikosu cikmisti ama olmadi.

HakanÇelik
13-09-09, 15:30
Tarkan'ın yeni albümü ne kadar fazla haber oldu. Daha albümün çıkmasına belki yıllar var, hakkında bir sürü asılsız haber çıktı. Bu haber de doğru değildir. Tarkan böyle bir şey yapmaz... Aylar öncesinden albümünü yem etmez korsancılara.

Yakisikli89
13-09-09, 15:39
'Bounce' ve 'Love Speak/ Shh' gibi parcalarinin zamaninda internete sizdigini göz önüne alirsak, tarkanin böyle bir seye giresecegini sanmiyorum.

Sütten agzi yanan yogurdu üfleyerek yer. Bence Kibris Konseri öylede böylede dolar, bu tur yalanlara ve promosyonlara ihtiyac yok bence. :22:

Dark_blue
13-09-09, 15:40
Cikmamis bi albümden parca okuyacagini hic sanmiyorum ayni yalan haber harbiye konserindede vardi ;)

eskalen
13-09-09, 16:03
Boyle bir sey yapacagini zannetmiyorum...Haber icerigini doldurmak icin boyle bir haber yazilmis basligindan belli! Tarkan uzak kalinca medyadan boyle asparagas cok haber cikiyor! Ki kendisi medya onundeykend e cikmiyor degil gerci de!

bounce
13-09-09, 17:26
Anlamadiğim şey şu:
Hem yaz etkinlikleri diyor hemde ekim ayinda düzenlenen bir etkinlik...
Kibris ta antalya ya 30 dakika uzaklikta uçakla(tahmini olarak)
ekimde halen orada yaz mi acaba.biz ankarada donuyoruz da ekim ayinda

denizmavisi
13-09-09, 17:52
hayatta böyle bişey yapmaz albümün ne zaman çıkacağı belli edeğilken yapması da saçma olur zaten, bu aralar albüm haberleri de iyice çoğaldı nedense bi ocak deniliyor bi mart çok kızıyorum bu habercilere:13: tarih verip bizi de heveslendiriyorlar eminim daha Tarkan ne zaman çıkaracağını tam kestiremiyordur

HakanÇelik
13-09-09, 17:52
Anlamadiğim şey şu:
Hem yaz etkinlikleri diyor hemde ekim ayinda düzenlenen bir etkinlik...
Kibris ta antalya ya 30 dakika uzaklikta uçakla(tahmini olarak)
ekimde halen orada yaz mi acaba.biz ankarada donuyoruz da ekim ayinda

Evet oradaki insanlar hala denize girebilir. Hatta Kıbrıs'ta kar yağsa (ki bu çok nadir görülür, hatta nadirden de öte bir şeydir) millet işini gücünü bırakıp karla oynama gider. Kıbrıs'ta 8-9 ay hava güneşli... Geriye kalan aylar da hafif yağışlı... Kış mevsimi orada yok denecek kadar kısadır. Yazın da çok uzun olmakla beraber nemden dolayı çekilmemektedir.

szr67
13-09-09, 18:09
Evet oradaki insanlar hala denize girebilir. Hatta Kıbrıs'ta kar yağsa (ki bu çok nadir görülür, hatta nadirden de öte bir şeydir) millet işini gücünü bırakıp karla oynama gider. Kıbrıs'ta 8-9 ay hava güneşli... Geriye kalan aylar da hafif yağışlı... Kış mevsimi orada yok denecek kadar kısadır. Yazın da çok uzun olmakla beraber nemden dolayı çekilmemektedir.

3 yıl kıbrısda yaşadım kıbrıs şubat sonu mart başı şiddetli yağışlar olur onun dışında yaz mevsimi yaşanır.Onun dışında Büyük ihtimalle tarkan bayramdan sonra ki hafta albümünü çıkarması an meselesi amerikaya gitmesinin sebeplerindn biride budur.1ekim gibi albüm çıkabilir.

TarkanColl
13-09-09, 18:40
Güneyde Kasım'ın 15'inde kışlıkları giyeriz biz. Ekimde denizde çok güzel olur. Çok temiz ve sakin olur...

dudu_dilli
13-09-09, 20:17
:17::18:pardon ben hava durumu sitesine mi geldim pardon ebru ablacım :21:

Hava durumu yağmuruna tutulduk sele teslim olmayalım kayıkları sandalları hazırlayın :20:

tarkaseksüel
13-09-09, 20:59
hayatta böyle bişeyapmaz yalan haberr....

ece**
13-09-09, 22:03
ben inanmıorum öyle bişey yapacağna.ki yaparsada internete şarkılarının düşeceğni iyi bilir...hem yaz ayları diyolar hemde ekim ayında diyolar..yazılan da bi abeslik war zaten :)

ozgee
14-09-09, 00:04
ocakta cıkarcagı albümden ekimde sarkı söylemez tarkan sanmıyorum arada o kadar uzun bi süre varken

MassConfusion
14-09-09, 00:34
Yalan haber gibime geliyor...

kartales26
14-09-09, 00:59
3 yıl kıbrısda yaşadım kıbrıs şubat sonu mart başı şiddetli yağışlar olur onun dışında yaz mevsimi yaşanır.Onun dışında Büyük ihtimalle tarkan bayramdan sonra ki hafta albümünü çıkarması an meselesi amerikaya gitmesinin sebeplerindn biride budur.1ekim gibi albüm çıkabilir.
Bence de albümü bayramdan sonra çıkaracak pek 2010 yılına kalmaz gibime geliyor albüm...Umarım Ekimde albüm müzik marketlerdeki yerini alır zaten bu ocak vey mart söylentilerini basın uyduruyo sonra kendileri de buna inanıyor bu basın çok komik.Ben albümün yazın çıkıpta daha fazla ilgi göreceğine inanmıyorum eğer albüm iyiyse yazın da tutar kışın da...Hem 2010 yazı ramazana denk geliyor ben tarkan'ın 2010 yazında albüm çıkaracağını hiç zannetmiyorum

dumbledoor
14-09-09, 04:12
3 Ekim’de Atatürk Stadı’nda gerçekleştirilecek dev konserde Tarkan, bir yandan 70 kişilik ekibiyle adeta ülkemize çıkarma yapacak, diğer yandan ise Kıbrıslı hayranları için ocak ayında çıkaracağı yeni albümünde yer alan parçalarını seslendirecek.

Birçok Sezen Aksu bestesi olan ve adı sır gibi saklanan albümünden en az iki üç parçasını ilk kez Kıbrıslı hayranları için seslendirecek olan yıldız sanatçının Lefkoşa’daki konserinde başka sürprizlerinde yer alacağı öğrenildi

bu bi haber tarih 3 EKİm Tarkan ne demisti ; yaza yetismesse okullar açılınca demişti. 3 ekimde okulların açıldıgı hafta yani hem yeni albumu tanıtabılır yeni albüm çıkabilir sonucnu çıkarttım ben:!

muck muck
14-09-09, 06:27
Tarkan,albümden aylar önce(Konser Ekim'de Albüm belki seneye bile değil)yeni şarkısını söyleyecek heh,hemde bir değil,iki değil 3-4 şarkı..Hahaha,ölsem inanmam valla...Don't Speak şarkısının çalınmasından sonra Tarkan,şarkı değil nakarat bile söylemez bırak nakaratı,müziğini bile mırıldanmaz.Ayrıca,Sezen Aksu parçası umarım her Sezen Aksu parçası gibi patlar,ve Şıkıdım gibi avrupa'da 2 milyon satar ki,avrupa'da Tarkan'ın bitmediğini herkes görür...Mp3'ler var iken biraz zor..Ama imkansız deil..

madheart44
14-09-09, 10:40
Keşke dediğin gibi olsa ama sanmıyorum nedense... :(

tarkaseksüel
14-09-09, 12:06
çıkmasın yaaa

gence
14-09-09, 12:16
Belki single çıkaracaktır.Onu da Kıbrısta tanıtacaktır.Albümü çıkaracağını sanmıyorum Ekime

kartales26
14-09-09, 12:17
Arkadaşlar kesin bir bilgi olmadan böyle başlıklar açmayalım.Görünce heyecanlanıyoruz konunun içeriğini görünce hayal kırıklığı... hevesimiz kursağımızda kalıyor

sEçİl
17-09-09, 03:25
yapmasın zaten kıskanırımmm benn:6::5:=))ewet harbıye konserı ıcınde bole solentıler wardı magazıncılerın hayal guclerı masallah süper bu haberde onların hayal gucuyle olusan bır haberdır mutlaka!!!