PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Foruma yenilikler lazım !!!!

pare pare
09-09-09, 12:27
Selam tüm TARKANCOLL üyeleri.

Benim Forum Yöneticilerine bi önerim var.

Neredese 1 yıldır bu forumdayım amma hep dikkat ediyorum konular ve yorumlar coğu zaman aynı üyeler tarafından ekleniyor.Buda beni çok rahatsız ediyor.Hep bizler (aynı üyeler ) forumda paylaşıyoruz Tarkanla ilgili bilgilerimizi :(((

Oysa herkes konu acsa elindeki Tarkan resimlerini vidyolarini bizlerle paylaşsa ne güzel olur ! Hep birlikde forumu dahada güzelleşdire biliriiz.

Bence yeni yasak koyalım foruma 2 yada 3 ay foruma girmeyen üyeleri yasaklı edelim yada sizler daha iyi bilirsiniz bunun için bir çözüm yolu bulalaım hep birlikde !

Nede olsa TARKAN daha çok ilgi görmesi olan bir sanatçı !

Örneğin şimdi forumda yalnizca ben varım bide Eskalen ! Megastar sitesinde en az her gun 50-100 kişi olmali düşünüyorum :11: saat 18:00

Sizlerin yorumlarını merak ediyorum !

madheart44
09-09-09, 12:32
Kesinlikle katılıyorum arkadaşım sana...

trknmania
09-09-09, 14:03
bence de yaaa..bazen bir bakıyorum bir iki kişi online..diğer insanlar nerde diyorum..herkes sadece burdaki paylaşılanları pc'lerine atacaklarına,facebookta veya başka biryerlerde yayınlayacaklarına kendi arşivlerini de burda bizimle paylaşsalar...o zaman forumumuz ne kadar renklenir;))

*HiLaL*
09-09-09, 14:24
HakLIsIn arkada$Im.. Cok dogru..
Madem TARKAN fanLrIyIz hep birLikte bu Forumu renkLendirmemiz gerekir.. Sadece 1 kac ki$iyLe oLacak i$ degiL. ki dedigin gibi TARKAN daha cok daha iyiLerine Laik..

Dark_blue
09-09-09, 14:57
Forum aslinda yeterince iyi , yani tr de baska bir sanatcinin bukadar kapsamli bir fan sitesi varmi merak ediyorum.

pare pare
09-09-09, 15:13
Forum aslinda yeterince iyi , yani tr de baska bir sanatcinin bukadar kapsamli bir fan sitesi varmi merak ediyorum.

Her zaman dahada iyi ola biliriz eger hep birlikde calisirsak !:27:

Dark_blue
09-09-09, 16:55

Kesinlikle :) Bu arada senin fikirlerinede katiliyorum ;)

dudu_dilli
09-09-09, 21:01
Bencede arkadaslar yenilikler lazım evet buraya sırf tarkan resimlerini tarkan videolarını görmek icin gelmeyin buraya tarkanı Sevenler gelsin

ece**
09-09-09, 22:19
forum gayet iyi ama ..bizlerin çabasıyla dahada ii olabilir..yönetim yapmış zaten yapacağnı.yemekte bizimde tuzumuz olmalı !!...ve forumda 2-3 kişi onlıne konusuna bende katılıorum çok az :S

pare pare
09-09-09, 22:42
forum gayet iyi ama ..bizlerin çabasıyla dahada ii olabilir..yönetim yapmış zaten yapacağnı.yemekte bizimde tuzumuz olmalı !!...ve forumda 2-3 kişi onlıne konusuna bende katılıorum çok az :S

Sorun yöneticilerde diğil bunu hepimiz qayet güzel biliyoruz.Sadece üyelerin çoğu forumda kayıtlı olmalarına rağmen online diğiller.Sorunda bu :16:

Hep aynı insanlar konular ekliyib Tarkanın yeniliklerini takip ediyorlar

Diğerleri nerde ??????????? :13::6:

TarkanColl
09-09-09, 22:44
Foruma yenilikler yaptık ama sen farketmedin sanırım...

Ayrıca bizim forum yıllardır var ve yıllardan beridir bazı arkadaşların işleri, okulları veya tatiller sebebiyle foruma giremedikleri zamanlar oldu. Forumun çok sakin zamanları olduğu gibi çok yoğun günleri de oldu. Özellikle Tarkan'ın albümünün çıktığı veya konserlerinin olduğu zamanlar çok yoğun günler yaşıyor forumumuz. Bu yüzden üyelere müdehale gibi bir şey yapmıyoruz...

Başka aklınıza gelen yenilikler var ise önerilere açığız. Ama forumun ve sitenin gerektiğinden fazla yeni olduğunu düşünüyorum...:20:

pare pare
09-09-09, 22:48
Foruma yenilikler yaptık ama sen farketmedin sanırım...

Ayrıca bizim forum yıllardır var ve yıllardan beridir bazı arkadaşların işleri, okulları veya tatiller sebebiyle foruma giremedikleri zamanlar oldu. Forumun çok sakin zamanları olduğu gibi çok yoğun günleri de oldu. Özellikle Tarkan'ın albümünün çıktığı veya konserlerinin olduğu zamanlar çok yoğun günler yaşıyor forumumuz. Bu yüzden üyelere müdehale gibi bir şey yapmıyoruz...

Başka aklınıza gelen yenilikler var ise önerilere açığız. Ama forumun ve sitenin gerektiğinden fazla yeni olduğunu düşünüyorum...:20:

Yorumunuz için teşekkürler inşallah her zaman yoğun oluruz !
Ebru siz benden daha iyi bilirsiniz !
Bana düşen sadece bu konuda elimden geldikçe size yardımçı olmak !:29:

**MegaStarkan**
09-09-09, 22:51
Ebru'ya katiliyorum, arti isteginiz forum maddelerine uygun degil. Üyeler sirf aktif olmadiklari icin veya mesaj yazmadiklari icin forumdan uzaklastiramayiz. Sömürücü üyeler her sitede olabilir... ayrica uzun süre foruma ugramayan üyenin zaten zarari yok bu yüzden atilmasina da gerek yok. Girmemesi özel sorunlar da icerebilir, biraz anlayisli olmak gerek. Onlari bu yüzden yadirgamayiz. Herkes bi' sekilde kidemli veya degil bir hayran; katilim üyelere kalmis. Diger yandan sikayetini anliyorum... ama bizim elimizden gelen birsey yok; zorlamak da yakismaz.

pare pare
09-09-09, 22:54
Ebru'ya katiliyorum, arti isteginiz forum maddelerine uygun degil. Üyeler sirf aktif olmadiklari icin veya mesaj yazmadiklari icin forumdan uzaklastiramayiz. Sömürücü üyeler her sitede olabilir... ayrica uzun süre foruma ugramayan üyenin zaten zarari yok bu yüzden atilmasina da gerek yok. Girmemesi özel sorunlar da icerebilir, biraz anlayisli olmak gerek. Onlari bu yüzden yadirgamayiz. Herkes bi' sekilde kidemli veya degil bir hayran; katilim üyelere kalmis. Diger yandan sikayetini anliyorum... ama bizim elimizden gelen birsey yok; zorlamak da yakismaz.

Doğru söylüyorsun amma bu konuyu gördükden sonra kim bilir belkide bazı üyeler kendine gelir ! Teşekkürler :29:

au13
09-09-09, 23:24
evet arkadashm bende taaabiki sana katiliyorum bazi uyeler hic foruma gelmiyorlar hep ayni kishiler konu ekliyorlar bir sheyler ekleyip forumu renklendirmek gerekiyor boyle ne zamana kadar devam edicek Konu icin teshekurleeeeeeeeeeeeeer

Ferya
10-09-09, 00:58
Ben bu konuya pek katilmiyorum.Ebru ve Kenanin yazdiklari na da katiliyorum.Sirf mesaj olsun biseyler yazayim diye herkesin konusuna ve her konuya yazmak zorunda degilim.Bazi acilan Konular mesela Siir kösesi olabilir Arkadaslar burda bizimle yazdiklarini paylasmak istiyorlar,ama belki okurum ama bisey yazmam.Hem herkesin Archivinde Tarkan Fotograflari posterleri yok!Olsa kim istemez paylasmayi ama benim elimde hic bisey yok.Haber acma konusuna gelince acilmis haberin aynisi acmanin ne alemi var sirf haber acmak icin.Hem suan yeni bi albüm bille yok ki biseyler hakkinda yazalim tartisalim falan filan.Hem bazi haberlere yazacak bisey yok,okuyorsun tamam.

Rumeli59
10-09-09, 01:03
Ben bu konuya pek katilmiyorum.Ebru ve Kenanin yazdiklari na da katiliyorum.Sirf mesaj olsun biseyler yazayim diye herkesin konusuna ve her konuya yazmak zorunda degilim.Bazi acilan Konular mesela Siir kösesi olabilir Arkadaslar burda bizimle yazdiklarini paylasmak istiyorlar,ama belki okurum ama bisey yazmam.Hem herkesin Archivinde Tarkan Fotograflari posterleri yok!Olsa kim istemez paylasmayi ama benim elimde hic bisey yok.Haber acma konusuna gelince acilmis haberin aynisi acmanin ne alemi var sirf haber acmak icin.Hem suan yeni bi albüm bille yok ki biseyler hakkinda yazalim tartisalim falan filan.Hem bazi haberlere yazacak bisey yok,okuyorsun tamam.

Harikasin arkadasim bizim düsünceklerimiz ayneyiz bravo
Bu arada Ebru ya sonsuz tesekkürler tabi ki diger yönetcelerimiz :20:

Ferya
10-09-09, 01:05
Harikasin arkadasim bizim düsünceklerimiz ayneyiz bravo
Bu arada Ebru ya sonsuz tesekkürler tabi ki diger yönetcelerimiz :20:

Evet ama,sonucta burda kimse kimseye rakip degil.Hem burasi Tarkancoll sirketi de degil ki desek herhez ayni maasi aliyor ayni isi yapsin.
:21:

rosebüşra
10-09-09, 01:14
bu site için bişiyler yapmak istemene hak veriyorum ama siteye uzun süre girmeyenleri uzaklaştıralım fikri yada tarkan fotosu videosu paylaşmayanları uzaklaştıralım düşüncesi bana hoş gelmedi çünkü bende sınavım yüzünden uzun süreler giremedim ama bu benim tarkana olan sevigimi ve busiteye olan ilgimi azaltmadı şartlar bööleydi. yinede tarkan için bişiyler yapmak istemen çok güzel :)

Zara
10-09-09, 14:06

Forumumuz çok güzel ve başka Tarkan forumlarına benzemiyor bambaşka çekici bunun için bize bu forumu açan Ebru ablaya ve yoneticilerimize sonsuz teşekkurler gerçekten emeğinize ellerinize sağlık böyle bi güzel forum açıp
bizleri Tarkan hayranlarını biraraya gelip inanılmaz bi aıle yarattığınız için çok sağ olun. :29: sende çok haklısın Cavidcım forumumuzu dahada iyi olması için bu konuyu açıp uğraşmanda gayet güzel buda forumumuzu ne kadar sevdiğini ve önem verdiğini gösteriyorbravo sana katılıyorum gerçekten hep birlıkte çalışırsak dahada iyi olurduk :21:

gülcan
10-09-09, 14:18
Benim forumla alakalı hiçbir şikayetim yok, çok güzel bir forum..Hele son zamanlarda yapılan yeniliklerlede daha güzel oldu. Tek bir şey var konu açılyor diyelim; belli kişiler yorum yazıyor diğer arkadaşlar yazmıyor. konuşma(chat) bölümünde ise kimse birşey yazmıyor konuşma olmuyor hep aynı yazılar duruyor arada ebru abla Kenan Nes yazarsa yazıyor o kadar ya da ben bir soru sorarsam bir de tarkanmania yazarsa o kadar. Sohbet yok.Anlıycanız Tarkancoll fanları birbirini tanımıyor. Bu yüzden hep aynı kişiler hep aynı yorumlar oluyor...

pare pare
10-09-09, 15:04
Benim forumla alakalı hiçbir şikayetim yok, çok güzel bir forum..Hele son zamanlarda yapılan yeniliklerlede daha güzel oldu. Tek bir şey var konu açılyor diyelim; belli kişiler yorum yazıyor diğer arkadaşlar yazmıyor. konuşma(chat) bölümünde ise kimse birşey yazmıyor konuşma olmuyor hep aynı yazılar duruyor arada ebru abla Kenan Nes yazarsa yazıyor o kadar ya da ben bir soru sorarsam bir de tarkanmania yazarsa o kadar. Sohbet yok.Anlıycanız Tarkancoll fanları birbirini tanımıyor. Bu yüzden hep aynı kişiler hep aynı yorumlar oluyor...

Benimde söylemek istediğim bu :6:

au13
10-09-09, 18:55
Forumumuz çok güzel ve başka Tarkan forumlarına benzemiyor bambaşka çekici bunun için bize bu forumu açan Ebru ablaya ve yoneticilerimize sonsuz teşekkurler gerçekten emeğinize ellerinize sağlık böyle bi güzel forum açıp
bizleri Tarkan hayranlarını biraraya gelip inanılmaz bi aıle yarattığınız için çok sağ olun. :29: sende çok haklısın Cavidcım forumumuzu dahada iyi olması için bu konuyu açıp uğraşmanda gayet güzel buda forumumuzu ne kadar sevdiğini ve önem verdiğini gösteriyorbravo sana katılıyorum gerçekten hep birlıkte çalışırsak dahada iyi olurduk :21:

BENDE sana katiliyorum bravobenimde forumdan hic bir shikayetim yok cook guzel haaarika bir forum. Ama bu forumu dahada guzel yapan sey foruma yeni konularin eklenmesi ve Tarkan fanlarinin aktiv olmasi bencede Bu konuda Cavide katiliyorum. Bu da benim dushuncem

pare pare
11-10-09, 02:29
Nerde o zaman bu uyeler . . . .????????

TarkanColl
11-10-09, 15:28
Bende hitimizi arttırmak amacı ile çalışmalar yapıyorum ama malesef bazı arkadaşlar şevkimi kırıyorlar. Herşeyi ben de yapamam. Bu forumu açmayı ve büyütmeyi kolay sanıp beni yargılayanlar var. Destek olup her zaman teşekkür eden arkadaşlar çoğunlukta. Sözüm onlara değil...

Ayrıca, sadece albüm çıktıında ve konser zamanları (özelliklede buluşma olacaksa) ortaya çıkan ve aktif olarak konulara katılan arkadaşlarımız da yok değil. Ben bu arkadaşlarla ilgili kötü düşünmek istemiyorum. Okullarından ve işlerinden dolayı aktif olamadılar diye düşünmeyi tercih ediyorum. Tarkan hayranlığını kategorileştirmek istemem. Forumdan haberdar olmayıpda çok koyu Tarkan hayranları da var. Bu konserlerden belli oluyor. Eğer konsere gelen herkes üye olsaydı üye sayımız milyonu bulurdu...

pare pare
11-10-09, 22:58
Bende hitimizi arttırmak amacı ile çalışmalar yapıyorum ama malesef bazı arkadaşlar şevkimi kırıyorlar. Herşeyi ben de yapamam. Bu forumu açmayı ve büyütmeyi kolay sanıp beni yargılayanlar var. Destek olup her zaman teşekkür eden arkadaşlar çoğunlukta. Sözüm onlara değil...

Ayrıca, sadece albüm çıktıında ve konser zamanları (özelliklede buluşma olacaksa) ortaya çıkan ve aktif olarak konulara katılan arkadaşlarımız da yok değil. Ben bu arkadaşlarla ilgili kötü düşünmek istemiyorum. Okullarından ve işlerinden dolayı aktif olamadılar diye düşünmeyi tercih ediyorum. Tarkan hayranlığını kategorileştirmek istemem. Forumdan haberdar olmayıpda çok koyu Tarkan hayranları da var. Bu konserlerden belli oluyor. Eğer konsere gelen herkes üye olsaydı üye sayımız milyonu bulurdu...

Bu konuda katılıyorum sana ! Senin bizler icin yaptiklarin cok buyuk seyler . . . !
Bu forumda sana yardimci olmak istiyorum her konuda !
Bence forumda bir konu acalim ve yonetime kimin eklenmesini tum uyelerden cevaplari ile isteyelim uyeler kimi daha cok uygun gorurlerse onu yonetime ekleyelim nasil bir fikir hem herkesin bir yardimi olur foruma sonucta . . . ?!
iyi dusunun bence :27:

fatihvefatih
12-10-09, 01:22
Bu konuda katılıyorum sana ! Senin bizler icin yaptiklarin cok buyuk seyler . . . !
Bu forumda sana yardimci olmak istiyorum her konuda !
Bence forumda bir konu acalim ve yonetime kimin eklenmesini tum uyelerden cevaplari ile isteyelim uyeler kimi daha cok uygun gorurlerse onu yonetime ekleyelim nasil bir fikir hem herkesin bir yardimi olur foruma sonucta . . . ?!
iyi dusunun bence :27:

bu resimi açıklar mısın, televizyonda tarkan karşısında obama ne alaka ve bu resim gerçek mi yoksa fotomontaj mı?

**MegaStarkan**
12-10-09, 01:42
bu resimi açıklar mısın, televizyonda tarkan karşısında obama ne alaka ve bu resim gerçek mi yoksa fotomontaj mı?

Gercek degil.

günışığım
12-10-09, 02:16

malesef var =( bir kac defa denk geldim o sanatcilarin kim oldugunu soylemiyecegim forumda 3-5 bin kisi kayitli ve inanirmisiniz her aksam 2 bini yada 3 bini ortalamasi bu cevrimici. haberler canli yayinlaniyor aninda bir iki gun sonra degil. hersey kapsamli.

Dark_blue
12-10-09, 03:47
malesef var =( bir kac defa denk geldim o sanatcilarin kim oldugunu soylemiyecegim forumda 3-5 bin kisi kayitli ve inanirmisiniz her aksam 2 bini yada 3 bini ortalamasi bu cevrimici. haberler canli yayinlaniyor aninda bir iki gun sonra degil. hersey kapsamli.

Merak ettim simdi kim acaba ?

Aktif Tarkan = Aktif Forum
Pasif Tarkan = Pasif Forum

Hiç üyelere yada yönetime mâna bulmayalim.

prenses_elaa
12-10-09, 14:35
haklısın ama 2 3 ay giremeyenleri atmayalım çünkü bzim artık internetimizi olmayabilir o yüzden ayda bir girebilirim lütfen anlayışlı olun

**MegaStarkan**
12-10-09, 14:44
haklısın ama 2 3 ay giremeyenleri atmayalım çünkü bzim artık internetimizi olmayabilir o yüzden ayda bir girebilirim lütfen anlayışlı olun

Korkma, öyle birsey söz konusu olamaz.

pare pare
12-10-09, 16:40
mesajlarda e-mail ardesi vermek yasaktir.

Niye yasak oluyor ne varki bunda . . . boyle seylerle urasacagina foruma yenilikler getirsen daha iyi olur bence . . .

**MegaStarkan**
12-10-09, 16:54
Niye yasak oluyor ne varki bunda . . . boyle seylerle urasacagina foruma yenilikler getirsen daha iyi olur bence . . .

Forumda yapilan islemleri sorgulamak senin haddine degil. Düzenimizi sana göre degil, oldugu gibi saglicagiz. Arti moderatörlügü bile kavrayamayan biri muhatabim olamaz. Suana kadar dizayn konusundaki katkilarim görevim disinda olan islerdir. Bunlari ögren sonra gel... tercübe gerek, ordan burdan kopya yapdigin resimler ile site kurmak degil. Kendi forumunu gelistirmeye calis sen en iyisi...

pare pare
12-10-09, 16:58
Forumda yapilan islemleri sorgulamak senin haddine degil. Düzenimizi sana göre degil, oldugu gibi saglicagiz. Arti moderatörlügü bile kavrayamayan biri muhatabim olamaz. Suana kadar dizayn konusundaki katkilarim görevim disinda olan islerdir. Bunlari ögren sonra gel... tercübe gerek, ordan burdan kopya yapdigin resimler ile site kurmak degil. Kendi forumunu gelistirmeye calis sen en iyisi...

Peki arkadasim sana basarilar benim simdiye kadar kurdugum ve Design-nin bana ait oldugu onlarca site var !!!!!!
Bilgisayar Muhendisiyim !!!!!
Bana ogretmeye calisma nolur sadece ben forumda son zamanlar cok sessizlik goruyorum fanlari olaraq birseyler dusunmemiz lazim !!!!!!!!
Son zamanlarda Foruma eklenen sadece asilsiz yalan haberler . . . . Bilge noldu nebiliyim tarkan kime ne dedi duet yapmam . . . daha citdi seyler yapmak lazim !:22::29:

Tikla > FORUM KURALLARI (http://www.tarkancoll.com/forum/uyulmasi-zorunlu-kurallar-t2364.html)

Paylasmakta fayda var, sonra bilmiyoduk, söylenmedi demesin kimse :4:

**MegaStarkan**
12-10-09, 17:07
Görülen o ki mühendislik ve tasarim islerde gereken yaraticilik sende gözükmemekte. Yoksa benim calismalarimi kendi siten icin promosyon amacli kullanmaz, KarMa arkadasimin calismasini sitenin anasayfasinda kendi calisman olarak koymazdin zamaninda... neyse herkes kimin ne oldugu az cok biliyor. Bu tür seviyelere katilamam... konuyu kapatalim.

Saygilar

pare pare
12-10-09, 21:22
görülen o ki mühendislik ve tasarim islerde gereken yaraticilik sende gözükmemekte. Yoksa benim calismalarimi kendi siten icin promosyon amacli kullanmaz, karma arkadasimin calismasini sitenin anasayfasinda kendi calisman olarak koymazdin zamaninda... Neyse herkes kimin ne oldugu az cok biliyor. Bu tür seviyelere katilamam... Konuyu kapatalim.

Saygilar

neyse . . .

Yakisikli89
12-10-09, 23:02
Forum gayet güzel. Hayran'lar ile röpörtaj bölümünede ayriyetten bayildim. Cok güzel bir fikir.

günışığım
13-10-09, 12:10
merak ettim simdi kim acaba ?

sahsen o sanatcilari buraya yazarak reklamlarini yapmis olmak istemem isimlerinin tarkan forumunda gecmesi taraftari hic degilim o yuzden yazmiyorum ama ozelden yazarim tabii.