PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan-Gül Döktüm Yollarina (farkli klip)

dilaraer
07-09-09, 21:05
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ePxY0nas5dw&hl=de&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ePxY0nas5dw&hl=de&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

http://www.youtube.com/watch?v=ePxY0nas5dw

iyi izlemeler :4:

dudu_dilli
07-09-09, 21:27
Malesef o site acılmıyor arkadasım başka nereden izleme gibi bir şansımız var acaba

Lorenser
07-09-09, 23:16
gitme klip´e benziyor , herhalde 2 si ayni anda cekilmis ,

tesekkürler Dilara

aliyaşar
07-09-09, 23:38
ben bunu hatırlayamdım ya çok güselmiş
saol dilaraa :20:

Verem06
08-09-09, 02:40
thank you so much I love this song!!

stranger
08-09-09, 03:31
very cute Tarkan :1: very old klip , very new to me !!
but i happen to know the song.. one of my fav.
thnx for sharing !!

HakanÇelik
08-09-09, 10:50
Daha önce hiç izlememiştim. Dönemine göre çok iyi bir klip. Teşekkürler Dilara...

:20::20:

gitme klip´e benziyor , herhalde 2 si ayni anda cekilmis ,

tesekkürler Dilara

Gitme'nin de mi klibi var? Onu da hiç izlemedim. Demek ki Tarkan A-acayipsin albümündeki bütün şarkılara klip çekmiş....

gence
08-09-09, 11:50
Daha önce hiç izlememiştim. Dönemine göre çok iyi bir klip. Teşekkürler Dilara...

:20::20:

Gitme'nin de mi klibi var? Onu da hiç izlemedim. Demek ki Tarkan A-acayipsin albümündeki bütün şarkılara klip çekmiş....

:)Evet Gitme'nin de var.Klipteki kızla oynuyo yine.Bunu ben de ilk defa gördüm

trknmania
08-09-09, 11:52

valla bende izlemedim...nasıl bir klipti acaba çook merak ettim şimdi...:9:

klip için teşekkürler dilara çook güzelmiş:)

**MegaStarkan**
08-09-09, 12:57
Cin mi Japon mu bilmiyorum alakasiz olmus... ama farkli güzel birsey. Imkanlara göre orjinal birsey.
Tesekkürler Dilara (:

gülcan
08-09-09, 13:08
Bende ilk defa izledim Teşekkürler:)

xmenon
08-09-09, 18:09
Süper ya ilk defa izledim hehe arşivime ekledim hemen bütün kliplerini olduğu gibi ;)

Dark_blue
08-09-09, 20:11
tesekkürler dilara , bu arada avatardaki resim Matrix gibi :))))

yandim
08-09-09, 20:22
wonderful song for all the times.I love it thank you :41:

dilaraer
09-09-09, 02:02
rica ederim - you're welcome...

böyle kayip klipleri bulupta paylasmak ayri bi heyecanli oluyo...
bu arada sanirim Lorinser yanlislikla "Gitme" klibine benzedigini dedi..."Gitme" degilde daha cok "Bekle" klibinde oynayan ayni bayan oynamis ve benzeyen mekanlarda cekilmis...

Lorenser
09-09-09, 02:13

bu arada sanirim Lorinser yanlislikla "Gitme" klibine benzedigini dedi..."Gitme" degilde daha cok "Bekle" klibinde oynayan ayni bayan oynamis ve benzeyen mekanlarda cekilmis...

evet dogru Bekle olmasi lagzim yanlis bakmisim

trknmania
09-09-09, 13:41

bende kaç gündür arıyorum arıyorum yok hiçbir yerde...birde heyecanlanmıştım hiç görmediğim bir klibini izliycem diye...:)teşekkürler dilaracım;)

dilaraer
09-09-09, 14:30
bende kaç gündür arıyorum arıyorum yok hiçbir yerde...birde heyecanlanmıştım hiç görmediğim bir klibini izliycem diye...:)teşekkürler dilaracım;)

öyle bi klip vardiysa belki Gitme de meydana cikar-kim bilir...:21:

fener01
29-11-09, 23:05
hiç izlememistin bu klipi ,, çok beyendim !