PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a tavsiye, Hadise'ye tam not

gülcan
07-09-09, 16:32
Müzisyen Ferdi Özbeğen, Tarkan'ı çok beğendiğini ancak zamana ayak uydurması gerektiğini söylerken Hadise'ye de tam not verdi.

Dünyadaki müzik sektöründe bir sorun yaşandığına dikkat çeken Ferdi Özbeğen, teknolojinin değişmesiyle gençlerin daha farklı seslere kulak vermesiyle bir karmaşanın yaşandığını belirtti.

Kanaltürk'te Bilal Özcan'ın sunduğu 'Laf Aramızda' programına konuk olan Özbeğen, yeni isimlerden Tarkan'ı çok beğendiğini belirterek "Bence insanın yaşıyla birlikte müzik tarızını da o yaşına göre değiştirmesi gerekiyor. Bu işin en anlaşılır cevabı bu" diye konuştu.

Tarkan'ın kendi emsalleri dünyada ne yapıyorsa onun Türkçesi'ne dönmesinde yarar olduğunu belirterek "Çünkü belli bir yaşta komik oluyor. Tarkan için söylemiyorum ama yaşıyla uygun olmayan kıyafetler ve şarkılar yapması"ifadesini kullandı.

Hadise'yi de çok beğendiğini belirten Ferdi Özbeğen, "Bu kızı ilk gördüğüm zaman sesindeki o zenci tınısını, sahnedeki o star ışığını, dansını. Yani bütün bunlar onun başarılı bir geleceği olduğun gösteriyor ama tabi ki iyi yönetilirse" şeklinde konuştu.

http://www.televizyongazetesi.com/?im=yhs&hn=37343&kw=Tarkan'a+tavsiye%2C+Hadise'ye+tam+not

trknmania
07-09-09, 16:38
tarkan yaşadığı çağa neden ayak uydursun ki, öncü olup çağ atlamak varken...offf herkesin dilinde tarkan tarkan tarkan....çook sıkıldım artık hepsinden yaa...merak ediyorum acaba tarkanım olmasaydı bu insanlar ne konuşacaklardı acaba?

dumbledoor
07-09-09, 16:49
Bnecede değişmesi lazım ama yada durun durun metamorfoz igibi bir facia daha istemıyorum değişmesin hüp donemındekı gibi olsun yeter ...etrafa saçacagı sarkıları metamorfoza koysaydı sımdı bunları soluyo olmayacaktım aranjorunden imaj make!ırına kadar herseyini değiştirsin farklı olsun artık paradan kaçmasın dev sahneleri olsun seyirciyle bütünlesmesine karksıyım sen megastarsın elin serdarlarıyla bir tutulmaya basladın daha ne olsun be Tarkan!!!!

denizmavisi
07-09-09, 17:18
Tarkan'ın paradan kaçtığını hiç sanmıyorum evet üzerindeki ölü toprağından kurtulup eski şaşalı günlerine dönmesini bende çok istiyorum ama bunun için çağa filan da ayak uydurmasına gerek yok çünkü metamorfoz ile onu yaptı ve sonucunu genelde beğenmedik tabiki çok kötü bi albüm değildi ama Tarkan'a ölürüm sana,karma,dudu gibi albümler yakışıyor her zaman şunu söylerim çağa ayak uydurmak ya da dünya soundunu yakalamak ile çok güzel şarkılar yapılmış olmuyor önemli olan şarkıların insan ruhunda bıraktığı izdir ama maalesef bazıları dünya soundunu yakalamak ile güzel albüm yapmayı eş sayıyor buna kesinlikle katılmıyorum bakın mustafa sandal albümüne evet soundlar modern ama şarkılarda iş olmayınca vasatın üstüne çıkamıyor onun için Tarkanın da böyle bir hataya düşmesini hiç istemem yeni albümüyle eski günlerine geri döneceğini umuyorum

TheLastAirBender
07-09-09, 17:41
heh tamam buda yorum yaptı tarkan hakkında bi sormak lazım başı göğe erdimi diye sıraya geçseler bari böyle aralıklı aralıklı olmuyor bi o yapsın yorum bi o yapsın 2-3 ayda biter bütün tarkanı çekemeyen antenler yorum yaparsa sonra kimse yorum yapmasın sussun mümkünse ... bide sormak lazım tarkan kendisinin muhattapı olarak görecekmi acaba bülent ersoya falan sataşsın bari 1-2 ay kavga edip gündemde kalırlar tarkan cevap vermez evladım sana yarın unutulur bu ettigin boş laflar :12::13::11::9:

dudu_dilli
07-09-09, 19:11
tarkan yaşadığı çağa neden ayak uydursun ki, öncü olup çağ atlamak varken...offf herkesin dilinde tarkan tarkan tarkan....çook sıkıldım artık hepsinden yaa...merak ediyorum acaba tarkanım olmasaydı bu insanlar ne konuşacaklardı acaba?

Sözlerine katılıyorum canım bu medya bu yazılanları Tarkanımız giç hak etmiyor evet tarkan olmasa idi ne olacaktı ne konuşacaklardı merak konusu:20:

centrino
07-09-09, 19:15
Tarkan üzerinden reklam yapamazsınız anlamanız lazım artık başka starlara sataşın tarkan türkiyede bence eskisi kadar sevilmiyor artık tarkanın yabancı şarkılara yönelmesi lazım türkiye hadiseyle serdar ortaç'la zaten oyalanıyor ibo falan filan tarkan bize 2 numara büyük beden kalıp oturmadımı oturmuyor ne kadar zorlarsan zorla.ben beyonce tarkan düeti istiyorum süper olur o zamanda bizimkiler tarkan bizim starımız der nasıl bir milletiz yauww anlamadım anlamakta istemiyorum...

au13
07-09-09, 23:43
Evet tuuum sanatcilar caga ayak uydurmak zorunda bu gercek. Ama Tarkan metamorfoz gibi mukemmel bir album cikaran bir insan ama bu album icin ona demedikleri kotu soz kalmadi. :13: Tarkanin techno ve clup muzikleri da yapmasini isterdim. Ama o zaten en yeni sheyleri yapiyor. Eyer yakishiyorsa sahnede her shey giyinmek mumkun mesela Ajda Pekkan Madonna

prenses_elaa
08-09-09, 03:32
hadiseye destek veriyorlar tarkanımın anca arkasından konuşuyorlar
BENDE TAM TERSİNE İLK BAŞTA HADİSEYİ GÖRDÜĞÜMDE BU KIZDAN Hİ BİŞEY OLMAZ DEDİM VE BENCE OLMAZ OLAMAZ TARKANIMIN YERİNİ KİMSECİKLER TUTAMAZ

gülcan
08-09-09, 13:23
Bence Tarkan hem çağa ayak uyduran biri hem de çağın içinde yaşayan insanları kendine hayran bırakan ve örnek alınan bir insan Tarkan hemen hemen ne yapsa moda oluyor bunu da unutmamak lazım. Müziğinde yaptığı değişiklikte zaten Metamorfoz albümünde gözüküyor..

Dark_blue
08-09-09, 14:34
Bu ne simdi böyle :)

ece**
08-09-09, 16:47
neresi yaşına uygun olmayan hareketler anlamıorum !! kendine yakışanı yapıo hatta bence artık durgunlaştı bile :S üzerindeki o durgunlauğun kalkmasını kıpır kıpır olmasını istiorum eskisi gibi tam tersine...ama öncelikle yaptığı saçma seylerden kurtulup bi silkelenip kendine gelmesi lazım bunlar için ....

MassConfusion
08-09-09, 21:13
Dilli Düdükler :D