PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan dön 2006 ya!!!

trkntrkn89
07-09-09, 02:28
Bence tarkanın yabancı albüm zamanı çok tarzdı yani biraz ağır kaçacak ama
şu dönemki hali ölümünü bekleyen bi hastayı hatırlatıyor, beni açıkcası 2006 yıllarında
verdiği konserler çok mutlu ediyor,ukrayna,dubai gibi konserler bana işte megastar
budur dedirtiyor ama son 1 yıldaki konserleri çok çapsız yani bi megastara yakışmıyor .
Ajda Pekkanın son yorumunada katılıyorum tarkanla serdar ortaç şeker gibi,serdar zaten
şekerdi ama tarkan bence sexiliğini kullanamıyor bosbol pantolonlarla sahneye çıkmazdı
boynuna kadar dümdüz kravat takmazdı herzaman bi işvesi bi cilvesi olurdu hatırlayın o kırmızı
yanan gömleğini takımını bakışları falan şimdi bi cool triplerine girdi,bilmiyorum kim tarzını
belirliyor ama tarkana ben bu hali yakıştıramıyorum,tarkan 2006 daki gibi biraz hard olmalı...

Şarkılarına gelince belki metamorfoz istenilen düzeyde diildi ama yine 2008 in en iyi
albümüydü ama tarkan gitti albümü kışın savaşın ortasında çıkardı o günlerde yine
iyi konuşuldu tarkan s.ortaç çıkarıyor yazın albümü iyi kötü zaten insanlar şarkı dinliyor.
Son olarak ben tarkana yabancı albümüyle hayran oldum o zmanki görüntüleri
klipleri herşeyi çook güzeldi bence tarkan yabancı albümün tekrar üzerine gitmeli
ve uqraşmalı ben onu orlarda görmek istiyorum,çünkü türkiyede kıymet bilmiyorlar
ipten saptan şarkıcılarla kıyaslıyorlar ve benim en üzüldüğüm nokta bu kadar kabiliyet
bu kadar karizma buralarda harcanması ve yaşının ilerlemesi ben onu kaliteli filmlerde
güzel düetlerde görmek istiyorum bilmiyorum belkide çoook fazla şey istiyorum...:12:

szr67
07-09-09, 12:01
ingilizce albüm konusunda okuma dersleri almalı tarkan ve eğer bu işe yani yabancı albüm işine gerçekden zaman harcıyacaksa dünyaca ünlü starların aranjörleri ile çalışmalı

tarkaseksüel
07-09-09, 12:17
belkı de yasındandolayı bu karragitmiş olabilir .... negunlerdi ama

ece**
07-09-09, 12:49
tarzı konusunda bende katılıorum sana hemde sonsuz !! nerde o eski uzun saçlı ateş kırmızısı gömleklerle ateşli danslar..tarkana "yakalarsammmm..."tarzında şarkılar gidyo bence..

trknmania
07-09-09, 15:14
tarzı konusunda bende katılıorum sana hemde sonsuz !! nerde o eski uzun saçlı ateş kırmızısı gömleklerle ateşli danslar..tarkana "yakalarsammmm..."tarzında şarkılar gidyo bence..

kesinlikle yaaa tarkanım dön eskiyeee;)

onursamed
07-09-09, 15:28
2006 da saçını kestirmesine gerek yoktu.ama yetersiz ortam yaptı 2006 yılında.albüm olarak değil.konserler azdıi üstüne düşmedi ingiizce albümünün üstüne.çok kaliteli dünya standartlarının üstünde bir albümdü.ama tarkan çok çalışmadı albüm pyasaya çıktıktan sonra..bence yanlış menejer.çünkü tarkan dünya çapındaki insanlarla çalışması gerekir.

gülcan
07-09-09, 16:18
Katılmıyorum.Tarkan her haliyle tam bir Megastar.Her dönemde ve her daim.