PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkancoll'den Umut Bekliyorum

dudu_dilli
06-09-09, 19:44
Arkadaslar Ben Dudu Dilli: Bu foruma kayıt olmanın anlamı Benim gibi Bütün tarkan hayranları ile tanışmak icn buradayım ,Tarkan ile tanışmak icn geldim , gerçekten bu Tarkancoll sitesi artık hayatımın bir parçası halinde geldi , Her gün Acaba Tarkan Hakkında yeni ve anlamlı konular açıldımı ve Tarkanın yaklaşan doğum günü hakkında ne gibi bir projeler yapılacak cok merak ediyorum. Aslında Bir ümidim var Burda ki Tarkancoll sahibinden Zor bişey olacak Burda herkez konserlere katılıyor Cok güzel cok mutlu oluyorum Ama neden bende tanışamıyorum die düşünüyorum Aslında bende bir eksik mi var diye kara kara düşünüp duruyorum. Herkez tarkan ile tanıştı bir tek ben kaldım die düşünüyorum Kimse burda elimden tutmuyor yani kimim ki tutsun sonuçta burda ki Tarkancol Sahibi kaç bin kis ile uğraşıyor sonuçta Haklılar yani Ama Konser günü geldiğinde En ufak bir Yanıt bekliyorum Bursa Konserinde buluşmak istiyorum herkez ile Çok Güzel olacağından gerçekten eminim Ben Tarkancoll Fan clup Sitesini cok seviyorum

:41: TARKAN FAN Clup :41:

Saygılarımla Dudu Dilli

trknmania
06-09-09, 20:29
Ama neden bende tanışamıyorum die düşünüyorum Aslında bende bir eksik mi var diye kara kara düşünüp duruyorum. Herkez tarkan ile tanıştı bir tek ben kaldım die düşünüyorum

hııımm zor bir konu bu aslında samet..yani bu forumdaki üyelerin çoğu da kendi çabalarıyla görebilmişler aslında tarkanı...yani şans lazım birazcıkta..yoksa kimse seni kolundan tutup da kulise sokmaz...kendin direticeksin biraz ancak o zaman...yani ebru abla'nın da isteyen herkesi tarkanla tanıştırmaya gücünün yeteceğini sanmıyorum...bende henüz görmüş değilim tarkanımı hatta birkerecik konserine bile gidemedim:(((ama herşeyin bir zamanı var...onu göreceğim(iz) günler de gelicek inşallah...boşuna üzmemeliyiz kendimizi....

TarkanColl
06-09-09, 21:37
Bende Tarkanla tanışmak için 16 sene bekledim Sametçim... Ben Tarkan ile tanışma şanslarını arttırmak için elimden geleni yapıyorum. Ama malesef bazı engellerle karşılaşıyorum çoğu zaman. Sizler mutlu olun diye çoğu zaman ben kötü oluyorum ilgili kişilerle. Hitt'den hiç destek almadan zorun da zorunu başarıyoruz.

Ajda Pekkan ve Gülben Ergen bu ramazanda iftar yaptılar fanlarıyla. Biz yapamıyoruz. Çünkü destek yok.

Tarkan'ın doğumgünü için parti düşünüyoruz, bu düşüncemizide gerekli kişilere ilettik 2 hafta kadar önce, şu anda bu partiden tüm Hitt'in haberi var ama bize geri dönüş olmadı. Malesef biz her türlü organizasyonu yapmak istesek de hiç ama hiç destek alamıyoruz ve geri çekilmek zorunda kalıyoruz.

Fanlarıyla tanışmak için her konserinden önce Tarkan'ın 5 dakikasını ayırabileceğine eminim. Ve ayırmasıda gerekir. Onu hiç birimiz rahatsız etmek istemeyiz. Fazla zamanını alıp konsantresini bozmak istemeyiz, veya konserden sonra yorgun argın haliyle rahatsız etmek istemeyiz. Sadece 1-2 dakika görmek isteriz. Bize de bu fırsatı vermesi gerekir...

Senede 1 defa da olsa bazı fanatik hayranları ile bir araya gelip sohbetler edebilir. Bu onu küçültmez aksine yüceltir. Hem ona hem bize motivasyon olur...

trknmania
06-09-09, 21:47
Bende Tarkanla tanışmak için 16 sene bekledim Sametçim... Ben Tarkan ile tanışma şanslarını arttırmak için elimden geleni yapıyorum. Ama malesef bazı engellerle karşılaşıyorum çoğu zaman. Sizler mutlu olun diye çoğu zaman ben kötü oluyorum ilgili kişilerle. Hitt'den hiç destek almadan zorun da zorunu başarıyoruz.

Ajda Pekkan ve Gülben Ergen bu ramazanda iftar yaptılar fanlarıyla. Biz yapamıyoruz. Çünkü destek yok.

Tarkan'ın doğumgünü için parti düşünüyoruz, bu düşüncemizide gerekli kişilere ilettik 2 hafta kadar önce, şu anda bu partiden tüm Hitt'in haberi var ama bize geri dönüş olmadı. Malesef biz her türlü organizasyonu yapmak istesek de hiç ama hiç destek alamıyoruz ve geri çekilmek zorunda kalıyoruz.

Fanlarıyla tanışmak için her konserinden önce Tarkan'ın 5 dakikasını ayırabileceğine eminim. Ve ayırmasıda gerekir. Onu hiç birimiz rahatsız etmek istemeyiz. Fazla zamanını alıp konsantresini bozmak istemeyiz, veya konserden sonra yorgun argın haliyle rahatsız etmek istemeyiz. Sadece 1-2 dakika görmek isteriz. Bize de bu fırsatı vermesi gerekir...

Senede 1 defa da olsa bazı fanatik hayranları ile bir araya gelip sohbetler edebilir. Bu onu küçültmez aksine yüceltir. Hem ona hem bize motivasyon olur...

ne güzel söylemişsin ebru abla ...bunu en azından bir defa yapmalı tarkan..çok da zor bişey değil bu...ayrıca bu doğum günü partisi inşallah gerçek olur:17::17:okurken bile heyecandan kalbim duracak sandım:17:çook teşekkürler ebru ablacım bunca emeğin ve çaban için:29:

dudu_dilli
06-09-09, 22:21
Yanlız Ebru Ablacım bu doğum günü Partisi İstanbuldamı olacak nerede olacak kesin bir tarih belirlemeniz lazım Benim daha yaşım 18 arkadaslar Yani il il dolaşamam Ama keske benim yaşım 21 yada askerden gelmiş olsa idim emin olun tarkanı kac defa tanımıştım ama simdi İstanbul büyük bir yer kimsede destek vermez bana korkuyorum acıkcası Keske bursada olsada Ama imkansız İşte sizleri görmek tanımak istiyorum emin olun tarkanı görmüş kadar mutlu olalım Ebru Ablacım sana güveniyorum ben biraz elimden tutmanı istiyorum sadece birazcık, Bursaya tarkan gelse tanışacağım ama gelmiyor ki

bounce
07-09-09, 01:42
bende tarkanla tanışmak için 16 sene bekledim sametçim... Ben tarkan ile tanışma şanslarını arttırmak için elimden geleni yapıyorum. Ama malesef bazı engellerle karşılaşıyorum çoğu zaman. Sizler mutlu olun diye çoğu zaman ben kötü oluyorum ilgili kişilerle. Hitt'den hiç destek almadan zorun da zorunu başarıyoruz.

Ajda pekkan ve gülben ergen bu ramazanda iftar yaptılar fanlarıyla. Biz yapamıyoruz. çünkü destek yok.

Tarkan'ın doğumgünü için parti düşünüyoruz, bu düşüncemizide gerekli kişilere ilettik 2 hafta kadar önce, şu anda bu partiden tüm hitt'in haberi var ama bize geri dönüş olmadı. Malesef biz her türlü organizasyonu yapmak istesek de hiç ama hiç destek alamıyoruz ve geri çekilmek zorunda kalıyoruz.

Fanlarıyla tanışmak için her konserinden önce tarkan'ın 5 dakikasını ayırabileceğine eminim. Ve ayırmasıda gerekir. Onu hiç birimiz rahatsız etmek istemeyiz. Fazla zamanını alıp konsantresini bozmak istemeyiz, veya konserden sonra yorgun argın haliyle rahatsız etmek istemeyiz. Sadece 1-2 dakika görmek isteriz. Bize de bu fırsatı vermesi gerekir...

evet ebru fikirlerin çok güzel
ama hitt teki ekip o kadar profesyonel olmadiği için bu fikirlere sicak yaklaşamiyorlar...(bu benim fikrim değil tarkan la çalişan bi insan söyledi bana, ama o kimdi unuttum:)))
dediğin gibi bu tarkani küçültmez,daha da verimli hale getirir,en azindan ne düşündüğümüzü, kendisinden ne beklediğimizi söylerdik.bu da tarkan için faydali olurdu.
Mesela mustafa sandal her sene d.gününü hayranlariyla kutluyor, gecen sene oğlu nedeniyle kendi resmi sitesinden canli yayin yapti...
Mesela tarkan da böyle bişey yapabilir,en azindan internet sitesinden canli yayinla bir mum üflese, çok şey kazanir tarkan(manevi anlamda)
bu organizasyonu(kapsamli anlamda) tarkan hayranlarindan yapabilecek kişiler var..bunlarin başindaki isim de ebru(tarkancoll) ki eğer ona da böyle zorluklar çikariyorlarsa sözün bittiği yerdeyiz...
Sadece temenni olarak kalacak sanirim..
DÜZELTME: BEN SADECE D.GÜNÜ TARZI BİRŞEY İÇİN DEDİM..İFTAR GİBİ ŞEYLERE TARKAN KATILMAZ...BENCE DE BUNA GEREK YOK.

ece**
07-09-09, 01:45
tarkan çok çekiliyo ya kabuğuna :S hitt te öyle hiç ser werip sır wermio gibiler sanki bilmiorum ama...çok gıcık bi durum aslında biraz söylenenleri ciddiye alsalar biz fan'lar olarakta kendimizi biraz özel we dikkate alınmış hissederiz öyle değil mi?? tarkan'la da ben bigün tanışacağma eminim.inanmak başarmanın yarısı.ama 1 yıl sonra ama 20 yıl sonra.hiö fark etmez geç olsun güç olmasın..herşey mümkün eğer inanırsan diorum bende we çokta inanıorum bigün tanışacağma..

trkntrkn89
07-09-09, 02:05
bence böyle daha iyi fanlarla biraz samimiyeti kur hemen kanka muhabbetine giriyorlar
,ya ben keremcemin fan muhabbetini izledim tvde adamı rezil ettiler..
iftar yemeği olayı ise tarkan öyle bi insan diil iftar falan kasar onu,
ayrıca tarkan bursayada gelir yani ülkemizin büyük şehirlerinden
ama onu getirebilen varmı bilemem..

sEçİl
07-09-09, 04:04

bravobravoyani gercekten süper bir anlatım olmus kalbımızden gecen her seyı yazmıssın ebru ablacım ben bu kopuklugu da anlamıs degılım zaten gercekten her sanatcının funlarıyla programları oluyo ama bız daha konser grıs cıkıslarında bıle gorusemıoruz inş zamanla bu da asılır dedıgın gıbı bızım nıetımız tarkan zarar wermek asla we asla olamaz aksıne onu sewgımızle motıwe etmek ısterız onun yanında oldugumuzu cok sewdıgımızı onun ıcın 1 kaç dkıklaık br durum bu ama bızım ıcın hayatımızın anlamı gıbı bsey cogumuz bunu hayal ederek kafamızı yastıga koyuyoruzz ınsallah bır gun hepımız amacımıza ulasırız tarkanımza sesımızı duyururuz....:8::27:

tarkaseksüel
07-09-09, 12:28
ben hep şöylediyorum tarkan hayranlarını hiç sallamıyor
konser oncesı iki öpüp okşuyor sonrada yolluyor
biz< ona bu kadar değer verırken bunun karşılıksız kalması anlamsız....

onursamed
07-09-09, 15:41
bende sen gibi kaç senedir burdayım senin görüşlerinede katılıyorum.herkesin tarkanla birlikte fotolarını görünce kızıyorum artık...

scorpioness
07-09-09, 15:55
Kimsenin kırılmasına ve gücenmesine gerek yok Tarkancoll olarak üyelerimizi Tarkan'la görüştürmek için zaman zaman kendimizden taviz vererek her imkanı sağladık ,buna hitt ekibinden ilgililerde yardımcı oldu.. ama durumlar her zaman al gülüm ver gülüm çerçevesinde gelişmiyor tabii, sizleri mutlu edebilmek için yaşanan zorlukları çeken bilir ama yine de sizlere yansıtmadan aynen devam ediyoruz.Ancak Tarkan'ın ve ekibinin profesyonel anlamda hayranlarla ilgili çalışmaları yürütmeleri gerektiğini algıladıkları zaman hepimiz refaha ereceğiz o yüzden serzenişlerinizi yönetime değil HİTT'e belirtin derim.

gülcan
07-09-09, 16:09
ben hep şöylediyorum tarkan hayranlarını hiç sallamıyor
konser oncesı iki öpüp okşuyor sonrada yolluyor
biz< ona bu kadar değer verırken bunun karşılıksız kalması anlamsız....

Bence Tarkan'a bu kadar yüklenmek haksızlık belki de Hitt'e söylenenlerden, bizim ya da Tarkancoll'un yaptığı girişimlerden haberi bile yok.. Çalışanlaeın umursamazlığı mı ne bende anlamadım.
Ayrıca çok moralim bozuluyor biz Tarkan'ı mutlu etmek için birşeyler yapmak istiyoruz ama kimse oralı olmuyor!!! İşte bu yapılan haksızlık. Artık birilerinin bize yardım etmesi arkamızda durması gerkiyor ! Ama Kim ?

denizmavisi
07-09-09, 17:43
Tarkan'ın herşeyden haberi olduğuna eminim hiç hatayı Hitt'e yüklemeyin hayranlarıyla en az ilgilenen hatta bazen hiç ilgilenmeyen Tarkan bizleri önemseyip en azından senede 1 kere toplansa ne güzel olurdu benimde hiç tanışma fırsatım olmadı inş bi gün nasip olur Tarkan'a burdan serzenişte bulunuyorum değerli zamanını abuk sabuk fetivalmiş, özel konsermiş oralarda harcıyacağına 1 kere olsun seni bu kadar çok seven hayranlarınla bir araya gel lütfen bu kadarına hakkımız olduğunu düşünüyorum

ösgee
07-09-09, 18:14
Tarkan'ın ve ekibinin profesyonel anlamda hayranlarla ilgili çalışmaları yürütmeleri gerektiğini algıladıkları zaman hepimiz refaha ereceğiz o yüzden serzenişlerinizi yönetime değil HİTT'e belirtin derim.
' bravo:20:

eskalen
07-09-09, 18:31
Benden bir oneri

Bakiniz sevgili Tarkancoll'lar, herkesin amaci Tarkan ile tanismak...Tarkan genis bir kitleye sahip oldugundan ve bircok fan sitesi bulundugundan cok genis bir aga sahip.. hangi biriyle ugrassin...Tabi bizim sitemiz 1 numara...Ama farklilasmak acisindan farkliligimizi bir fan forumu olan kalitemizi yuksetlemiyiz, gostermeliyiz...Aslinda olay bence Tarkan ile bir dogum gunu partisi ayarlamak ya da hitt'e kartpostal, mail yollamak degil..Forumda bir keresinde "ic iletisim" yok...Cogu insan birbirini tanimiyor...Bu kadar iyi, olgun kisiler yani bircok tarkan fan bir sitede guncel olarak hep varken internetten kaliyor cogu gorusmeler ya da konser arkadasligiyla kaliyor...Oncelikle biz kendi aramizda butunlugu saglamayiliz ve onemlisi farkindaligi saglamaliyiz...Hitt'e mail atmak bir seyi degistirmez ve degistirmeyecekte...Onca fan sitesi varken neden kendimiz onlardan ayristirmayalim farkli aktivitelerle...Adem kuvvetli (Tarkanin masoru) bile karsilikli konusurken bunu sunmustu bana: siz toplanip niye birseyler yapmiyorsunuz diye? Bakiniz gulben ergen, yildiz tilbe, serdar ortac fanlari, demet akalin fanlari normalde kendi aralarinda bulusuyorlar...(Karsilastirma saymayin sadece ornek ) Fakat Tarkandan direk boyle beraberce bir parti duzenleyelim demek asiri olur daha da fazlasi hayal diyelim yani! Once kendi aramizda ve sitemizde halletmemiz gereken seyler var bence...Bence forumdan sadece samimi 3-5 kisiyi taniyorum...Sonra dusunun Tarkan ile bir parti yapilsa ne kadar kim kimi taniyabilecek? Oldu diyelim parti herkes Tarkan icin orda olacak?? Kimse kimin icin degil!! Dikkatiniz cekiyorum yine bir sanal iletisimde olarak kalan bir haberlesme var aramizda...Gercege dokmek lazim bu cogunlugu..Tarkanin forumu bilmesi onemli ki zaten bildigi icin bizde uzerine gitmeliyiz...Hitt den bir sey beklememeliyiz...Bu ipleri hep onlarin eline atmaktir...Halbu ki en cok isi biz goguslemeliyiz...Belki bu dusunce ve fikirlerim ucuk geliyor ama bole giderse hep bole kalir...Ben Tarkanla tanismadim demek olmamali cumle, biz beraber kendi aramizda hic bulusamadik olmali! Forumumuz muhtesemm cogu diger sanatcilarin forumundan,sitesinden bile harika...Ama niye kendi aramizda bir butunluk yok ben senelerdir bulustugum o 3-5 arkadasa bunlari soyluyorum..Destegi hitt den degil kendi aramizda saglamalyiz..Biz gucumuzu gosterirsek Tarkan'in ekibi farkeder ordan da Tarkan'a sicrar..Zaten farkindaligimiz var ama gucumuzu kendi icsel butunlugumuzu kanitlamak gerek...Tarkanla iletisimden cok bizim kendi aramizda cok sIkI iletisim var mi? Bunlari sormak gerek...Cozum fikirlerI geliyor aklima ama iste internetten yorumlarla olmaz..(Yine "iletisim" karsimiza cikiyor ama "yuz yuze iletisim") Ben,Tarkan ile bulusmaktan cok kendi aramizda bulusmaktan yanayim...Aramizda Tarkandan baska bircok ortak yanlarimiz olmali!! Bunlar benim dusuncelerim, herkes istedigini ekleyip cikarmakta ozgur...

dudu_dilli
07-09-09, 19:06
:20: Hepinize teşekkür ederim Açtığım konu ile ilgilendiğiniz icin , tarkan biraz daha fanlarını düşünmeli die düşünüyorum , Ellerinizden Öperim :10:

trknmania
07-09-09, 19:28
Benden bir oneri

Bakiniz sevgili Tarkancoll'lar, herkesin amaci Tarkan ile tanismak...Tarkan genis bir kitleye sahip oldugundan ve bircok fan sitesi bulundugundan cok genis bir aga sahip.. hangi biriyle ugrassin...Tabi bizim sitemiz 1 numara...Ama farklilasmak acisindan farkliligimizi bir fan forumu olan kalitemizi yuksetlemiyiz, gostermeliyiz...Aslinda olay bence Tarkan ile bir dogum gunu partisi ayarlamak ya da hitt'e kartpostal, mail yollamak degil..Forumda bir keresinde "ic iletisim" yok...Cogu insan birbirini tanimiyor...Bu kadar iyi, olgun kisiler yani bircok tarkan fan bir sitede guncel olarak hep varken internetten kaliyor cogu gorusmeler ya da konser arkadasligiyla kaliyor...Oncelikle biz kendi aramizda butunlugu saglamayiliz ve onemlisi farkindaligi saglamaliyiz...Hitt'e mail atmak bir seyi degistirmez ve degistirmeyecekte...Onca fan sitesi varken neden kendimiz onlardan ayristirmayalim farkli aktivitelerle...Adem kuvvetli (Tarkanin masoru) bile karsilikli konusurken bunu sunmustu bana: siz toplanip niye birseyler yapmiyorsunuz diye? Bakiniz gulben ergen, yildiz tilbe, serdar ortac fanlari, demet akalin fanlari normalde kendi aralarinda bulusuyorlar...(Karsilastirma saymayin sadece ornek ) Fakat Tarkandan direk boyle beraberce bir parti duzenleyelim demek asiri olur daha da fazlasi hayal diyelim yani! Once kendi aramizda ve sitemizde halletmemiz gereken seyler var bence...Bence forumdan sadece samimi 3-5 kisiyi taniyorum...Sonra dusunun Tarkan ile bir parti yapilsa ne kadar kim kimi taniyabilecek? Oldu diyelim parti herkes Tarkan icin orda olacak?? Kimse kimin icin degil!! Dikkatiniz cekiyorum yine bir sanal iletisimde olarak kalan bir haberlesme var aramizda...Gercege dokmek lazim bu cogunlugu..Tarkanin forumu bilmesi onemli ki zaten bildigi icin bizde uzerine gitmeliyiz...Hitt den bir sey beklememeliyiz...Bu ipleri hep onlarin eline atmaktir...Halbu ki en cok isi biz goguslemeliyiz...Belki bu dusunce ve fikirlerim ucuk geliyor ama bole giderse hep bole kalir...Ben Tarkanla tanismadim demek olmamali cumle, biz beraber kendi aramizda hic bulusamadik olmali! Forumumuz muhtesemm cogu diger sanatcilarin forumundan,sitesinden bile harika...Ama niye kendi aramizda bir butunluk yok ben senelerdir bulustugum o 3-5 arkadasa bunlari soyluyorum..Destegi hitt den degil kendi aramizda saglamalyiz..Biz gucumuzu gosterirsek Tarkan'in ekibi farkeder ordan da Tarkan'a sicrar..Zaten farkindaligimiz var ama gucumuzu kendi icsel butunlugumuzu kanitlamak gerek...Tarkanla iletisimden cok bizim kendi aramizda cok sIkI iletisim var mi? Bunlari sormak gerek...Cozum fikirlerI geliyor aklima ama iste internetten yorumlarla olmaz..(Yine "iletisim" karsimiza cikiyor ama "yuz yuze iletisim") Ben,Tarkan ile bulusmaktan cok kendi aramizda bulusmaktan yanayim...Aramizda Tarkandan baska bircok ortak yanlarimiz olmali!! Bunlar benim dusuncelerim, herkes istedigini ekleyip cikarmakta ozgur...

bu söylediklerine sonuna kadar katılıyorum gökhan daha biz kendi bütünlüğümüzü sağlamış değiliz ne yazık ki...organize olamıyoruz hiçbir şekilde ne yazık ki:(

hilfa
08-09-09, 00:05
Benden bir oneri

çok haklısın Gökhancım biz Ankara grubu olarak bi başlangıç yapmayı düşünüyoruz bayram sonrası bakalım kaç kişi katılacak:19:

hilfa
08-09-09, 00:09
Arkadaslar Ben Dudu Dilli: Bu foruma kayıt olmanın anlamı Benim gibi Bütün tarkan hayranları ile tanışmak icn buradayım ,Tarkan ile tanışmak icn geldim , gerçekten bu Tarkancoll sitesi artık hayatımın bir parçası halinde geldi , Her gün Acaba Tarkan Hakkında yeni ve anlamlı konular açıldımı ve Tarkanın yaklaşan doğum günü hakkında ne gibi bir projeler yapılacak cok merak ediyorum. Aslında Bir ümidim var Burda ki Tarkancoll sahibinden Zor bişey olacak Burda herkez konserlere katılıyor Cok güzel cok mutlu oluyorum Ama neden bende tanışamıyorum die düşünüyorum Aslında bende bir eksik mi var diye kara kara düşünüp duruyorum. Herkez tarkan ile tanıştı bir tek ben kaldım die düşünüyorum Kimse burda elimden tutmuyor yani kimim ki tutsun sonuçta burda ki Tarkancol Sahibi kaç bin kis ile uğraşıyor sonuçta Haklılar yani Ama Konser günü geldiğinde En ufak bir Yanıt bekliyorum Bursa Konserinde buluşmak istiyorum herkez ile Çok Güzel olacağından gerçekten eminim Ben Tarkancoll Fan clup Sitesini cok seviyorum

:41: TARKAN FAN Clup :41:

Saygılarımla Dudu Dilli

Canım bitanem benim ben inanıyorum emin ol onunla tanışacaksın belki şimdi imkansız gibi geliyor ama görüceksin Bursa da olmazsa Ankara da..

sEçİl
08-09-09, 02:40
ewet bu da bır problem esasında bn 1 agustos konser sonrasındakı resmlerı gorunce hem cok uzuldum hem cok mutlu oldum mesela forumdan arkadaslar bır arada gtmıstı bn konserde tektımm ıleıtısm kopuklugu olmasa farklı bır gun gecrebılırdım kendı adıma yanı neden bır baslangıc yapmıoruz istanbuldakı funlar bır araya gelmıoruzzz bayram snrası bır organızasyon yapılabılır aslında....

prenses_elaa
08-09-09, 03:37
kesinlikle katılıyoru ama arkan böyle bir şey yapsa o zaman en başta benimle konuşmaı gerekir

ece**
08-09-09, 17:08
çok haklısın Gökhancım biz Ankara grubu olarak bi başlangıç yapmayı düşünüyoruz bayram sonrası bakalım kaç kişi katılacak:19:

eskalen'e sonuna kadar katılıorum we; hakkaten serpil ablacım ankara içi bi buluşma ayarlayalım bi pazar gününe we söz werelim gerçekten buluşalım.herkes kendi şehrinde bi bütünlük sağlasın..

dudu_dilli
08-09-09, 19:25
Valla arkadaslar ben bursada guccin die birini tanıyorum baska kimseyi tanımıyorum Herkez kendi kafasına göre iş yapıyor kimse kimseye destek cıkmıyor bir gün Bursa tarkan fanları toplantı yapalım buluşalım diyorum

**MegaStarkan**
08-09-09, 20:43
Fan Bulusmasi |

Sosyal gruplarda bu konu hakkinda her sehir kendince tartisabilir. Hersey net bir sekil alirsa, duyurular bölümünde son kez henüz grup'a dahil olmayan üyelere de duyurulur. Ayri bir platform sunulmus... fakat degerlendirilmiyor yeterince. Ilk bulusmayi organize eden üye, basarili olursa ve devamini getirirse kendi sehirinin temsilcisi olur. Ayri bir rütbe ve renk konusu yönetim arasinda tartisilabilinir, sehir temsilcilerin forumda göze batmasi icin. Böylece daha da dikkate alinir fakat bir baslangic yapilmasi gerek büyük sehirlerde. Istanbul, Izmir, Ankara gibi büyük sehirlerde yasamis olsaydim organize ederdim... sonucta cok is degil. Alt üstü bir haberlesme özel mesaj, sosyal grup veya msn yoluyla olucak ve aksam üstü bir bulusma. Yeni tercübe, yeni yüzler, yeni cevre. Forumumuz da kaliteli üyelerin olduguna eminim, kimse bu tür bulusmalardan endise etmesin.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

dudu_dilli
08-09-09, 20:51
Bursalı Arkadaslarım MegaStarkan Abimizi Duydunuz Lütfen dikkate alınız , Bursadan arkadaslarımız varsa Bursa grubu açmıştım lütfen oraya yazınız ki birbimizle haberleşelim arkadaslar msn adresim yazıyor stn bursadan arkadaslar lütfen ricam olur

[ BuRSaLı TaRKaN HaYRaNLaRı ] Bu gruba üye olan arkadaslar Lütfen dikkate alalım konu içinde illettim sizlere bakınız lütfen

MassConfusion
08-09-09, 21:08
Ebru abla çok haklısın ama bunu sadece senin Hitte bildirmenle olmaz gibime geliyor. Hepimiz olabildiğince Hitti aramamız gerek ve baskı yapmamız gerek bilmiyorum yanlış düşünüyorda olabilirim...

StaR
08-09-09, 22:03
Herşeyden önce hayranlar arasında bir buluşma, yüz yüze bir görüşme gerçekleşmeli! Zaten bu gerçekleştikten sonra gerisi gerçekten gelir arkadaşlar merak etmeyin. Benim görüşüm bu ne derseniz deyin.

starzu
09-11-09, 17:24
hitt yönetimi niye böyle kapı duvar ben anlamıyorum deyil biz hayranlar bazı sanatçılar bile ona ulaşamamaktan dertli uygar ateşi aşamadıklarını tarkanla kimseyi görüştürmediyi söyleniyor bunun bir sebebi olmalı tarkan hayarları bu kadar mahrum bırakılmamalı
ya diyer sanatçılarımıza bakıyorum ne güzel iç içeler aile gibi olmuşlar bizde böyle boynumuz bükük bekliyoruz ebruyuda anlıyorum zor bir iş yapıyor ona ulaşmaya çalışıyor ama zaman zaman kırılıp inciniyor sanırım altı ay kadar önceydi o kadar incindiki çocuğu gibi sevgiyle büyüttüyü siteyi bile kapatmayı düşündü biliyorum yazdıklarım ne uygar ateşe ne hitt yönetimine nede tarkana ulaşır ama kim bilir bir umut işte:15:

fatihvefatih
09-11-09, 17:35
Tarkan'ın herşeyden haberi olduğuna eminim hiç hatayı Hitt'e yüklemeyin hayranlarıyla en az ilgilenen hatta bazen hiç ilgilenmeyen Tarkan bizleri önemseyip en azından senede 1 kere toplansa ne güzel olurdu benimde hiç tanışma fırsatım olmadı inş bi gün nasip olur Tarkan'a burdan serzenişte bulunuyorum değerli zamanını abuk sabuk fetivalmiş, özel konsermiş oralarda harcıyacağına 1 kere olsun seni bu kadar çok seven hayranlarınla bir araya gel lütfen bu kadarına hakkımız olduğunu düşünüyorum

Bu konudaki en doğru cümleleri ardarda sıralamışsın Denizmavisi. Evet kimse kusura bakmasın Tarkan'ın olan bitenden haberi var, kimse suçu Hitt Müzik'e atmasın, Denizmavisi'ninde dediği gibi abuk-sabuk üniversite konserlerine, özel konserlere çıkacağına değerli zamanını onu asıl hak eden fanlarına ayırsa daha güzel olurdu!!

fatihvefatih
09-11-09, 17:38
hitt yönetimi niye böyle kapı duvar ben anlamıyorum deyil biz hayranlar bazı sanatçılar bile ona ulaşamamaktan dertli uygar ateşi aşamadıklarını tarkanla kimseyi görüştürmediyi söyleniyor bunun bir sebebi olmalı tarkan hayarları bu kadar mahrum bırakılmamalı
ya diyer sanatçılarımıza bakıyorum ne güzel iç içeler aile gibi olmuşlar bizde böyle boynumuz bükük bekliyoruz ebruyuda anlıyorum zor bir iş yapıyor ona ulaşmaya çalışıyor ama zaman zaman kırılıp inciniyor sanırım altı ay kadar önceydi o kadar incindiki çocuğu gibi sevgiyle büyüttüyü siteyi bile kapatmayı düşündü biliyorum yazdıklarım ne uygar ateşe ne hitt yönetimine nede tarkana ulaşır ama kim bilir bir umut işte:15:

Tarkan'ın bir an önce Uygar ATEŞ denen adamdan kurtulması lazım. Ben son yıllardaki başarısızlıkların sebebininde bu adam olduğunu düşünüyorum açıkçası!!