PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumdaki sorunlar

TarkanColl
03-09-09, 23:50
Forumda son 2 gün çeşitli sorunlar yaşanmaktadır... Hosting firmamızı inandırmak amacı ile,

Lütfen forumla ilgili yaşadığınız sorunları bu başlık altına yazarmısınız...

trknmania
04-09-09, 00:09
tabii yazarız ebru ablacım...forumumuz 2 gündür yeni açılan konuları göstermiyor.sohbet bölümünde 2 gün önce yazılan mesajlar duruyor hala...yazdığımız yeni mesajlar gözükmüyor...kısacası 2 gün öncesinde takılı kaldı forumumuz:(((

umarım bir an önce hallolur sorun ne ise:((

hilfa
04-09-09, 00:24
:6:hergün hatta öyle zaman oluyor ki forumla güne başlıyorum ama son 2 gündür giremiyorum sorun benim net te zannettim ama diğer forum dan arkadaşlarda aynı sorunu yaşıyorlarmış Ebrucum:6:

trknmania
04-09-09, 01:09
bende hergün mutlaka giriyorum... ama iki gündür hiçbirşey yapamıyoruz forumda:((çook can sıkıcı bir durumla karşı karşıyayızz.....biri bizi kurtarsın lütfeeennnn:(

bounce
04-09-09, 01:36
:6:hergün hatta öyle zaman oluyor ki forumla güne başlıyorum ama son 2 gündür giremiyorum sorun benim net te zannettim ama diğer forum dan arkadaşlarda aynı sorunu yaşıyorlarmış ebrucum:6:

bende öyle saniyordum
o kadar çok şey indiriyorum makale v.s v.s....
Bilgisayar kafayi yedi diye düşünüyordum..
Sorunum şu:
-siteye giremiyorum 4 -5 kez deniyorum olmuyor....
Biraz önce yine aynisi oldu.
00.35 (4 eylül 2009) de siteye girdim ancak 10 dakika önce siteye ulaşilamiyordu...

denizmavisi
04-09-09, 01:53
evet 2 gün öncede takılı kalmış güncellenemiyor inşallah en kısa sürede sitemiz düzelir

cansu06
04-09-09, 02:28
siteye giremiyorum açıldığı zamanda yeni mesajları göremiyorum

sEçİl
04-09-09, 03:47
bende şımdı farkettım yenı konulara yazdıgım cewaplar gozukmuyor sıteye gırıs cıkıslarda problem yok ama

Flavia Svein
04-09-09, 06:56
:41: Ben forum için en iyi dilek

gülcan
04-09-09, 09:15
son 3-4 gündür foruma girerken açılmıyor uzun süre bekliyorum sonra belki açılıyor açıldıysada konuşma bölümünde aynı dünkü konuşmalar duruyor,sonra yazdığım yorumlar bir bakıyorum yok silinmiş, tekrar yazıyorum.inşallah sorun biran önce hallolur..

jetaime
04-09-09, 10:53
bende dun bir kac kere denedim
bana mesaj geliyoki benim giris kodu yanlis vallah sasirdim
ve 20 dakika sonra girdim en sonda

sonra ben yeni mesjalari goremiyorum

ama bir sey soylemek istiyorum
forum cok guzelmis

ece**
04-09-09, 11:50
bazen siteye giremiorum,bin türlü zorluğu aştıktan sonrada; ya yazdığım msj yok oluo yada açtığım konu yok oluo..geçen anketlerde aynı konuyu 3 kere açmak zorunda kaldım..çünkü,açtım sanarken aslında yok olmuş açtığım konu...ve forum da sohbette 2 gün önce konuşulanlarla karşılaşıorum hep.bende ilk başta kendi bilgisayrımda sorun war sanmıştım...çok sinir bozucu bi durumla karşı karşıyayız şuanda..kurtarın bizi bian önce '! (lütfenn)

jetaime
04-09-09, 13:22
bu ne yaaa bende bir ofrum var fransiz bir forum
ama boyle bir sorun olmuyoki

bu forum icin oduyormusunuz ?

Zara
04-09-09, 16:09
bendede son 2gün içinde foruma girmem çok zor oldu...
ben laptopumda bir sorun var diye düşünmüştüm ama hepimizde yaşanmiş aynı şeyler
bu problemi acilen halletmek lazım lütfen bi şey yapın

dudu_dilli
04-09-09, 19:10
buraya yazdığım mesajlar ücünce denememde gösteriyor ebru ablam

TarkanColl
04-09-09, 19:34
buraya yazdığım mesajlar ücünce denememde gösteriyor ebru ablam

Hala aynı sorunlar var mı?

dudu_dilli
04-09-09, 20:16
hayır ablam denedim yok sorun tesekkür ederim

trknmania
05-09-09, 18:03
Hala aynı sorunlar var mı?

artık hiçbir sorun yok allaha şükür:)))teşekkürler ebru abla:)