PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerika'da Tarkan'ın şarkıları çalıyormuş

Zara
30-08-09, 15:43
Amerika'da Tarkan'ın şarkıları çalıyormuş
http://img86.imageshack.us/img86/5112/sibelcamtarkan.jpg

Tarkan'ın İngilizce çıkardığı albümün başarılı olmadığı şeklindeki yorumlara karşılık Sibel Can, farklı bir değerlendirmede bulundu.

30 Ağustos 2009 / 00:33:54
Televizyon Gazetesi

Sibel Can, iyi dost oldukları Tarkan'a arka çıktı. Star TV'deki 'Aramızda Kalmasın' programının konuğu olan Sibel Can, "Tarkan'ı çok seviyorum onu. Çok özel, çok iyi kalpli, pırlanta kalpli, o kadar iyi bir insan ki" diye konuştu.

Camianın çok dışındaki bir kaç sanatçı yakınından birinin de Tarkan olduğunu ifade eden Sibel Can, "Yani o, bambaşka biri. Her zaman ona teşekkür ediyorum. Çok ilgilidir" açıklamasını yaptı.

Sibel Can, Amerika'ya gittiğinde, Tarkan'ın şarkılarının bir çok yerde çaldığına şahit olduğunu belirterek "Geçen yine gittiğimizde, dünyanın bir ucunda Tarkan çaldı. Bütün müzik marketlerde Tarkan'ın, Sezen Aksu'nun CD'leri var" dedi.

Yurtdışında başarılı işler yapabilmenin yolunun orada kalmak ve yaşamak olduğunu vurgulayan Sibel Can, "Tarkan ülkesini zaten çok seven biri. Buradan kopmasına imkan yok. İstese yapar" ifadesini kullandı.

Tarkan'ın yaptığı yabancı albümünü çok beğendiğini ve Amerika'daki hiç bir sanatçının Tarkan gibi o şarkıları yorumlayamayacağına dikkat çeken Sibel Can, "Gerçekten aslında çok güzeldi. Oradaki hiç bir sanatçı Tarkan'ın yorumunu yapamazdı. Çünkü bizdeki nüanslar da var. Onlara yaptırabilir misin diğerlerine? Yapsınlar hadi göreyim bakayım!" dedi.

Televizyon Gazetesi

hilfa
30-08-09, 17:27
bravodoğruları söylemişbravo bizim ülkemizde Tarkanımın kıymetini bilmiyorlar:6:
haber için teşekkürler Zara:29:

centrino
30-08-09, 17:31
Tarkanın bounce albümü tutmadı diye atıp tutuyolardı bizim millet ne anlar bounceden start the fire'den bizim millet anca ibrahim tatlıses yalnızım dostları dinler bizde eglence anlayışı gitgide bitiyor tarkan bize fazla bence tarkan istese türklerden çıkıp yabancı müziklerde beyonce'nin tahtını sallar.Biz kıymet bilmiyoruz hep eleştiri eleştiri ....

*HiLaL*
30-08-09, 17:56
TarkanIn KIymetini AmerikaLiLar biLe anLamI$ bir bizimkiLEr anLIyamadI yaaaa:16::16::13:

Sibel Can yine herzamanki gibi TARKANI güzeL bir Korumu$ sagOLsun dogruLarI söylemekten kaCInmyOrr :20:

denizmavisi
30-08-09, 18:22
o albüme yazık oldu zaten maalesef kıymet bilemediğimiz için kaynadı gitti Sibel'e katılıyorum çok doğru söylemişbravo

trknmania
30-08-09, 18:36
süper albümdü gerçektende ama bizim insanlarımız tarkanımın kıymetini hiiiç bilmiyolar yaaa:(((sinir oluyorum....biraz emeğe saygı duysalar keşke....

hermes
30-08-09, 22:50
Amerika'da kimse Tarkan'i tanmiyor maalesef... Sibel Can iyi niyetinden oyle konusmus.

TarkanIn KIymetini AmerikaLiLar biLe anLamI$ bir bizimkiLEr anLIyamadI yaaaa:16::16::13:

Sibel Can yine herzamanki gibi TARKANI güzeL bir Korumu$ sagOLsun dogruLarI söylemekten kaCInmyOrr :20:

trknmania
30-08-09, 23:05
Amerika'da kimse Tarkan'i tanmiyor maalesef... Sibel Can iyi niyetinden oyle konusmus.

Bence tarkan acilen amerika'yı da turne takvimine katmalı..yoksa bu gidişle hakikaten Amerika rüyalar şehri olucak tarkanım için....bir an önce oradaki insanlarla buluşmalı bence...orada hiç tanınmadığını düşünmüyorum ben..ama az tanındığı bir gerçek ne yazık ki:6:

**MegaStarkan**
30-08-09, 23:39
Come Closer albümü Amerikada cikmadi... ya Türklerin yogun oldugu bölgede yada tesadüfen bir hayran'in mekanin denk gelmis... eski albümler vardir ama, Sezen Aksu'nunda.

MassConfusion
31-08-09, 00:21
Diğer ülkelerde Tarkan a sahip çıkılıyor bizim burda yerden yere vuruyorlar...

ece**
31-08-09, 00:45
ne güzel de demiş... bizim insanımız kıymet bilmio ki !! adam boşuna kaçıp kaçıp oralara gitmiodu...

au13
31-08-09, 00:49
Tabiiki Tarkan Amerikadada taniniyor bashka yerlerdede. Turkiyeye gelen tum yabanci unluler Tarkani taniyorlar. Hem ingilizce albumude cok guzel olmushdu super bi albumdu. Sibel de ayni Tarkan gibi cok samimi ve bunun icinde dorulari soylemish:10: TESHEKURLEEER:1:

inci tanesi
31-08-09, 01:05
Ya gercekten de diger ulekerde Turkiye deyince herkes Tarkan diyo :13: bu abarti deil gercek.Mesela ben Bulgaristanda yasiyorum burda nerdeyse herkes Tarkanimi biliyo :8: ,Kuzenim Fransada yasiyo orda her milletten insan var ve "kime turkum diyosam Tarkan diyolar" diyo :22: .Nedense turkiye de Tarkan deyince cou insan sadece bitame camur atiyo :7:

sparrow
31-08-09, 01:21
gitsin amerikada kalıversin nolcak ya tanıtsın orda turnelere falan çıksın tv programlarına çıksın..ya ne bilim bi jimmy fallona yada conan o'brien a çıksada izlesek fenamı olur..öyle öyle tanıtsa kendini

MEGASTAR
31-08-09, 07:52
Sarki yapip dinleyicilerle paylasmak bugunku kadar ucuz olmasaydi (youtube vasitasyla) TArkan in Come Closer albumu dunya çapinda satis rekorlari kirardi, bugunlerde o kadar çok Yeni sarki ve sarkicilar çikiyorki , dinleyici kimi dinleyecegini sasiriyor....

Yakisikli89
31-08-09, 12:15
Come Closer albümü Amerikada cikmadi... ya Türklerin yogun oldugu bölgede yada tesadüfen bir hayran'in mekanin denk gelmis... eski albümler vardir ama, Sezen Aksu'nunda.

Katiliyorum sana Kenan.
Tarkan'in sarkilari amerikada radyolarda calmadigi sürece, ne yazikki ne kadar promosyon ederse etsin, bosuna gider.

tarkaseksüel
31-08-09, 14:09
biraz yağlama var sankı

gülcan
31-08-09, 14:20
Bence Sibel Can Türkiye'de kimsenin kabullenemediği gerçekleri dile getirmiş...

erdem
31-08-09, 14:45
helall sibel ee işte bu yüzden seviyorum onuu...

Hüli 82
31-08-09, 16:21
Sibel can dogru söylemis haber icin tsk

pare pare
31-08-09, 17:26
COMECLOSER albumunun bene cok ozel yeri var

kevser
31-08-09, 17:35
come closer çok güzel bi albümdü zaten ne tarkan ne de dinleyici bildi kıymetini

Pamela_beyazgul
04-09-09, 21:02
tesekkurler Zara!!! Evet guzel konusmus Sebal Can.

Mega_Star
04-09-09, 21:23
türk pop müziği gitgide kötüleşiyor zaten. ama tarka nın hala değerini bilmiorlar

sEçİl
05-09-09, 01:37
tarkanım daha napsın yaaa yıllardır bıkmadan usanmadan dınlıoruz sarkılarını come closer de süperdı ewet bır yanlıs promosyon sonucu bole oldu bnce bız sewıoruz ama=)yabancı ulkelerdede en cok tanınan bırı sıbel gercekten gzel konusmusss dogruları solemışş!

siboss1992
05-09-09, 21:02
duysun ingilizce albumu tutmadi diyenler !!

Tugcee
11-09-09, 08:23
eet ya amerikada kimse tanimior ki tarkani herkese bn tanitiorummm :20:

muck muck
11-09-09, 09:34
sibel de biraz atmış canım..almanya yada afrika deseydi neyse derdim de,amerika yok..
amerikada tarkani taniyan cok az,genel amerikalılar cdcinin önünden geçerken tarkan cdsi gördüyse(ki 100 de 90 görmüştür)bu kim yahu deyip geçmiştir..satın alma tenezüllü bile göstermemiştir...