PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alın yazımdaki hanımı bekliyorum

badboyserkan
26-08-09, 00:38
http://img165.imageshack.us/img165/3051/gp528091.jpg (http://img165.imageshack.us/i/gp528091.jpg/)

Kuşkusuz gelişirken güzelleşebilen bir Serdar Ortaç.

En büyük ve zor hayallerinden biri de büyüdüğü gibi bir kalabalık ailesinin olması. Hayallerindeki kadını aramaktan vazgeçip, alın yazısındaki hanımı bekliyor.

Herkes merak ediyor, ben de soruyorum...!

Kalabalık bir ailede, köpekleriniz ve büyük annenizle mutlu bir çocukluk geçirdiniz. Yeni bir kalabalık aile yaratma fikri size çok mu uzak?
En büyük ve zor hayallerimden birisidir bu. İstemez olur muyum, hem de çok istiyorum. Biraz geç olsa da, Allah bilir zamanını diye düşünüyorum. Kardeşimin 1 yaşındaki yavrusunu seviyor ve mutlu oluyorum.

Bütün röportajlarınızda bir evlenilecek kadın modeliniz var ki herkesin hayalinde iyi-köyü bir prototip vardır. Peki nerede bu kadın?
Hayalimde ki kadını aramak yerine, alın yazımdaki hanımı bekliyorum artık.

-Her şeyi bir kenara bıraktığınızda, en Serdar (değil Ortaç) olduğunuz an nedir?

Evimde olduğum her dakika benim için özgürlük adına muhteşemdir.\

-15 yıldan bu yana Serdar Ortaç'taki en büyük gelişim nedir? Olgunluk tabii ki var. Peki, bu şarkılarda da mevcut mu?

Elbette bu olgunluk şarkılara yansımıştır. Eskiden rastgele yazılan şarkı sözleri yerini, iki kere düşünülerek yazılan sözlere bırakmıştır. Kolay kabul etmek yerine, en düzgün olanı yapmaya çalışmak önem kazanmıştır.

-İşinizde en titiz olduğunuz anlar ve süreçler nelerdir? Çalışması zor bir insan mısınız?

Çevremdekiler fazla detaycı olduğumu söylerler. Buna gerek olmadığını, daha rahat olmam gerektiğini öğütleyenler olmuştur. Ben doğru bildiğimi yapar ve ayrıntıları hayatın merkezi olarak görürüm. Bu bakımdan zor olabilir benimle çalışmak. Yolun sonunda kazandıklarımıza bakmak lazım. Hayat kimi haklı çıkartacak...

---> Sizce neden "Serdar mı? Tarkan mı , Kenan mı? " diye bir ayırım yapılıyor. Yani hepsi ayni kategoride başarılı olsa bunu da bütün sanatçılar kabul etse olmaz mı? Ya da Tarkan dinleyen Serdar dinleyemez mi?

Güzel bir düşünce tarzı bu. Birleştirici, hoşgörüsel ve diyalog yanlısı bir yaklaşım. Ancak, Formula yarışlarında bile 3 dev marka, Mercedes, Ferrari ,BMW birlikte yarışıp kupaya yürüyorlar.. Sonuçta günün kupasını, kazanan ekip kaldırıyor. Ve kürsünün en üst basamağında içiyor şampanyasını... Özetle, yarışmak güzeldir ve lezzetlidir. Sizlere keyifle sürülecek bir sürü araba verdik. Sizde zevkini çıkartmalısız.

-Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü bir bitirsem" diye hiç geldi mi aklınıza?

Mezun olsam fena olmazdı elbet. Ancak aldığım eğitim bana,yeterince rahat konuşacak bir İngilizce, iyi anlaşılabilir bir tarih bilgisi verdi.

-Şimdiye kadar en içinize sinen şarkınız hangisiydi?

Diğer sanatçılara verdikleriniz dâhil.
Bilsem ki, Padişah, Resim, Korkma kalbim sevdiğim şarkılarımdır.

-Sizi televizyon programlarında neredeyse hiç görmüyoruz. Sebebi nedir?

İnanın buna vaktim olmadı son senelerde. Yoksa özel bir tavır değil.
Şarkılarınızda, ritimlerinizde birbirine benzerlik olduğu kesin. Bu bir tarzınızın olduğunun kanıtı mı?
Bu aynı insan olduğumun kanıtı. Benzemeseydi o zaman yadırgardık.

-Elinize hangi enstrümanı yakıştırırdınız?
Piyano. Yaz yağmurunu sahnede piyanonun başında okumak güzel olurdu.

-Beste yapmasaydınız kimden şarkı alırdınız?
Halil Koçak, Ersay Üner gibi gençler iyi şarkılar yazıyorlar.

-En son izlediğiniz tiyatro oyunu?
Yaşar ne yaşar, ne yaşamaz.

-En son okuduğunuz kitap?
Secret

-En son yazdığınız şiirin adı?
Şarkı sözü yazıyorum daha çok. Resim

-En son ne zaman ve ne için ağladınız?
Evimde, Azeri şarkı "Perishan bir esqhi hara apardın "nı dinlerken.

-En çok neye gülersiniz?
Vokalistim Merih Ermakastar'a

-Hangi ürünün reklam yüzü olmak isterdiniz?
Telefon markaları veya içecek

EDA ATALAY/İSTANBUL
(GAZETEPORT ÖZEL / KÜLTÜR-SANAT)

TheLastAirBender
26-08-09, 01:19
teşekkürler haber için..:1:

Serdar Ortaç dan açıklamalar : Tarkan Hakkında sorulan sorulara işte böyle cevap verdii !!!!

Yıllarca kıskanıp durduk içimize yediremedik ama TARKAN ın bizden farklı bir havası oldu ve hep bizden farklı kulvarda yarıştı ve hiçbir zamanda rakibi olmadı O bir megastardı ve ona kimse ulaşamadı. kenan , ben ve mustafa , onun başarısını kıskandıgımız için çekiştirip durduk birazda reklam yaptık onun üzerinden ama olsun sonunda dogru yolu bulduguma inanıyorum ve itiraf etmek gerekirki onun gibisi bu ülkeye gelmeyecekdir ...

ZURRİYET GAZETESİ "17/2/2065"

hadi bakalım serdar 2065 e kadar beklerim ben umarım itiraf edersin o zamana kadar dört gözle beklicem :18::18::18::28:

Dark_blue
26-08-09, 01:41

Serdar Ortaç dan açıklamalar : Tarkan Hakkında sorulan sorulara işte böyle cevap verdii !!!!

Yıllarca kıskanıp durduk içimize yediremedik ama TARKAN ın bizden farklı bir havası oldu ve hep bizden farklı kulvarda yarıştı ve hiçbir zamanda rakibi olmadı O bir megastardı ve ona kimse ulaşamadı. kenan , ben ve mustafa , onun başarısını kıskandıgımız için çekiştirip durduk birazda reklam yaptık onun üzerinden ama olsun sonunda dogru yolu bulduguma inanıyorum ve itiraf etmek gerekirki onun gibisi bu ülkeye gelmeyecekdir ...

hadi bakalım serdar 2065 e kadar beklerim ben umarım itiraf edersin o zamana kadar dört gözle beklicem :18::18::18::28:

:)) güzel aciklama , yada tercüme :D

MEGAFUN
26-08-09, 01:43
:18::20:bncede ayrıca tarkan ferrari olsa serdar fln da serçe fln olur herhalde

inci tanesi
26-08-09, 01:55
:20: super bi tercuman sin thelastairbender :18:

günışığım
26-08-09, 03:04
o zaman serdar olsa olsa tosbaga yani w.vagen olur tarkan gazi fuller serdar kalir ole mal gibi =) kupayida herzamanki gibi tarkan kaldirir =)

denizmavisi
26-08-09, 03:39
hayatının kadınını daha çoook bekler parası,şöhreti olmasın bakalım kimse dönüp bakmaz yüzüne bi de hayatının kadınını arıyor bu tipsizlikle, gezip tozmadığı kız da kalmadı kim güvenir de evlenir bunun gibilerle yahu:7:

MassConfusion
26-08-09, 05:15

Serdar ortaç dan açıklamalar : Tarkan hakkında sorulan sorulara işte böyle cevap verdii !!!!

Yıllarca kıskanıp durduk içimize yediremedik ama tarkan ın bizden farklı bir havası oldu ve hep bizden farklı kulvarda yarıştı ve hiçbir zamanda rakibi olmadı o bir megastardı ve ona kimse ulaşamadı. Kenan , ben ve mustafa , onun başarısını kıskandıgımız için çekiştirip durduk birazda reklam yaptık onun üzerinden ama olsun sonunda dogru yolu bulduguma inanıyorum ve itiraf etmek gerekirki onun gibisi bu ülkeye gelmeyecekdir ...

Zurriyet gazetesi "17/2/2065"

:4::4::19::12:

tarkaseksüel
26-08-09, 06:34
gayet mantıklı bi açıklama yapmışş

*HiLaL*
26-08-09, 08:26
Bu sefer güzeL mantikLi adam gibi bir aciklama yapmi$ serdar, hakkini yemiyeLim..=))

Haber icin te$ekkürLer.:27:

hilfa
26-08-09, 09:55
dilerim aradığı ruh eşini bigün bulur:19:sonunda Tarkanımın aleyhinde konuşmamayı öğrenmiş :20:haber için teşekkürler Serkancıım:29:

ece**
26-08-09, 12:30
ferrari & doğan ( turk mercedes'i ) :D:D (TARKAN & serdar ) tabi şaka bi tarafa adam güzel demiş şimdi yani hakkını yemeyim..en azından tarkana yine laf atmamış konuşmasını öğrenmiş oda bişey ...

trknmania
26-08-09, 16:28

hehee bu da serdara kapak olsun:18::18::18::18::18:

siboss1992
26-08-09, 19:05
nihayet onunla ayni seviyeye gelemiyecegini anladi..

dudu_dilli
26-08-09, 20:27
bu acıklamaları serdar ortac mı yapmıs şaşırdım vallahi yani ilginc adam olmaya baslamıs serdar ortac ee artık serdarın hiper star ve Tarkancığımın MegaStar Olduğunu Öğrenmıs olmaki böyle acıklama yapmıs roportaj yapmıs hehehe

eskalen
26-08-09, 20:49
Ozellikler sardar ortac fanlari bu sozleri sinesine ceksin :)) Tesekkurler haber icin ;)

sally
28-08-09, 00:49
Nihayet sonunda Serdar ortac farkina varmis.Umarim bidaha Tarkan hakinda kötü seyler söylemez

sparrow
29-08-09, 18:09
serdar ortaçın hanım derken kastettiği 17 yaşında sarışın mavi gözlü bi kız olsa gerek:D

Pamela_beyazgul
04-09-09, 20:38
Serdarin boyle seyler dedigine inanamiyorum :)))) Demekki sonunda akilli olmus :)

sEçİl
05-09-09, 01:46
aferin serdar yaa bole yerını bıl canımızı ye yaaa=)))

serennn
06-09-09, 12:30

:18::18:süpersin yaa bu da serdar fanlarına kapak olsun walla..