PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kahküllü tarkan!

badboyserkan
24-08-09, 18:23
http://img35.imageshack.us/img35/1551/100b5d26a15ca747b361a4a.jpg (http://img35.imageshack.us/i/100b5d26a15ca747b361a4a.jpg/)

TARKAN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HARBİYE AÇIKHAVA TİYATROSU'NDA KOSNER VEREN AJDA PEKKAN'LA BİRLİKTE DÜET YAPARAK İZLEYENLERE SÜRPRİZ YAPMIŞTI.

Yeni imajıyla büyük bir ilgi toplayan Tarkan bıraktığı kahkülleriyle eski imajlarından çok farklı bir görüntüye büründü. Tarkan, 2007'de piyasaya sürdüğü 'Metamorfoz' albümünde saçlarını çok kısa kestirip takım elbise giyerek çok konuşulmuştu. 2008'de Metamorfoz+Metamorfoz Remixes adlı albümünde Taylandlı balıkçıları örnek alan Tarkan, önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak yeni albümü için bu sefer kahkül bıraktı. Yeni imajıyla yine hayranlarını çok şaşırtan Tarkan, yine çok konuşulacak.

gecce

trknmania
24-08-09, 18:27
imajına laf yok yaa..bayıldım ben bu haline....kahkülüne kurman olurum tarkanııım yaa:10::10::10::10:

haber için teşekkürler serkan:)

TEVETOGLU
24-08-09, 18:42
'Tarkan, önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak yeni albümü için bu sefer kahkül bıraktı'.Cümlesi inşallah doğrudur.

WILDBOYS
24-08-09, 18:46
Yalan mı Doğrumu Bizi Heyecanlandırmak mı İstiyorlar Amaçları Ne Acaba Karar Versinler Artık Su Konuya Bir Açıklık Gelsin Artık (İptal Edilen Albüm Nasıl Çıkacak ? )

szr67
24-08-09, 19:13
Yakin bir zamanda piyasada olur album muhtemelen eylul basinda

eylül
24-08-09, 19:26
inşallah yha

dudu_dilli
24-08-09, 19:30
Yalan mı Doğrumu Bizi Heyecanlandırmak mı İstiyorlar Amaçları Ne Acaba Karar Versinler Artık Su Konuya Bir Açıklık Gelsin Artık (İptal Edilen Albüm Nasıl Çıkacak ? )

Sözlerine katılıyorum İptal edilen albüm nasıl cıkıyor ben hic anlamış değilim arkadaslar tarkanın dediğini söylüyorum televizyonda bu sene albüm felen yok arkadaslar yeni sac style hic hosuma gitmedi cok zayıflamıs ama kıyafeti süper

**MegaStarkan**
24-08-09, 19:58
Yazar Tarkan'i iyi takip eden biri... en azindan Metamorfoz remix'i ve imajini ayirt edebiliyor...
Ama umarim albüm hakkinda yanilir. Seneye yazin ciksin, tren gecti gibi artik. Diger yandan imaj degisimin nedenini ögrenmis olduk eger dogru ise.

trknmania
24-08-09, 20:00
Yazar Tarkan'i iyi takip eden biri... en azindan Metamorfoz remix'i ve imajini ayirt edebiliyor...
Ama umarim albüm hakkinda yanilir. Seneye yazin ciksin, tren gecti gibi artik. Diger yandan imaj degisimin nedenini ögrenmis olduk eger dogru ise.

bence de seneye yaz ayında çıkartsın....eylülde falan çıkartmaz inşallah allahım yaa:((((

eskalen
24-08-09, 20:20
Tarkan saclarini her daim degistirmiyor mu zaten! Bence yeni albumun belirtisi yeni sac yapimiyla ilgili degil..Sadece haber yapmak ve haberi bu yeni sac goruntusune baglamak icin soylenmis....album konusunda ise Tarkan her zaman ki gibi suskunlugunu koruyor...bu suskunluk boslugunda da bircok spekulasyonlar cikiyor...Tarkan zaten gecmisinden bu gune album cikartma donemlerinde ser verip sir vermez..Bu da bence kendi prensibi ya da ic gudusu....Belki hala belirsizlikler, beklemeler vardir her ne sebepse, uygun da gormuyordur konusmayi belki erkenden birsey soylemek istemiyordur ya da o havayi, kafasindaki o tarihi belirlemeye calisiyordur tam...Biraz empati yaparsak rahatlayabiliriz :)

hilfa
24-08-09, 22:45
Saçları yakışmış ama o güzelim gözlerini kapatıyor :5:albüm için artık geç değil mi?2010 yazı daha güzel olmaz mı?haber için teşekkürler Serkancım:29:

kartales26
24-08-09, 23:16
tarkan'ın artık yaşı geçiyor eskisi gibi 3-4 sene albüm arası yapamaz bence ne zaman albüm bittiyse o zaman çıkartmalı bende eskiden yazın çıkartmasından yanaydım 2010 yazıda tam ramazana denk geliyor o zamanda albüm tanıtımını istediği gibi yapamayabilir bence bu bayram veya bayramdan sonra çıkacak albüm bidahaki yazada single yapar onu çıkartır zaten önümüzdeki dönemlerde müzik piyasasında single ağırlık kazanacak sabırsızlıkla albümün çıkmasını bekliyorum

denizmavisi
24-08-09, 23:22
umarım albüm haberi doğrudur bir an önce çıksın artık yazı yakalayıp yakalamaması önemli değil bence önemli olan yaz dönemi hareketli parçaya klip çekilmesi o şekilde de albüm patlar o bakımdan eylül sonu gibi çıkarırsa çok iyi olur ümidim de var çünkü kendisi öyle söylemişti:23:

ece**
24-08-09, 23:39
saçlar çok kötü..bian önce deişmeli !! bence yaza kadar falan yok albüm.bunu yazan kişi yeni imajdan dolayı yenide albüm geleceğni düşündü bence...umarım çıkmaz da yaz albümü olur..

Dark_blue
25-08-09, 01:24
' Gün gibi ' ye bi klip cekse bari albüme kadar...

Ferya
25-08-09, 01:47
Yeni imaji yeni albüm demek mi aceba???

inci tanesi
25-08-09, 02:06
Ya niye hekes yaz,yaz diye tutturdu.Tarkani dinlemenin sezonu mu var?Kendi daha iyi bilir icine nezaman sinerse ozaman.Sabredelim arkadaslar.

*HiLaL*
25-08-09, 02:38
Yeni imaj yeni aLbüm demek diiL benCe.. cünkü TARKAN ne dedi, ben sIkILIyOrum degi$ikLikLerim SIk sIk oLuyOr dedii.. Yani sIKLm$ ve imaj degi$tirmi$tir benCe.. Ve bence sacLarI mükemmeL duruyOrr cok tatLI duruyor..

patriot_214
25-08-09, 16:04
Arkadaslar kahkül ne demek ?

ece**
25-08-09, 17:33
Arkadaslar kahkül ne demek ?

alnın üzerine düşen saça denio arkadaşım :) kızlar falan kestirir.erkekte de tarkandaki gibi olan ..perçemde dio bazıları

gülcan
25-08-09, 19:09
Hadi bakalım hayırlısı albümü merakla bekliyoruz sonbahar Tarkanla...
Saçları güzel olmuş her model yakışıyor ama ilk kahkül bıraktığı zaman daha iyiydi bence(Trt Konseri) şimdi arkasını kısalttı önü uzadı ayrıca o güzelim yeşil gözlerini de göremiyoruz onada isyanım var...

sally
25-08-09, 19:39
Albüm ? Bence yeni albüm Metamorfoz gibi Aralik da cikar

Pamela_beyazgul
25-08-09, 22:32
arkadaslar ne o kahkul anlayamadim :(((

trknmania
25-08-09, 23:05
arkadaslar ne o kahkul anlayamadim :(((

kahkül saçın ön tarafındaki uzun kısıma deniyor pamelacım:)

Pamela_beyazgul
25-08-09, 23:08
Tesekkurler trknmania :) simdi anladim. Ben cok begendim ama o kahkulu :)

trknmania
25-08-09, 23:11
Tesekkurler trknmania :) simdi anladim. Ben cok begendim ama o kahkulu :)

bişey değil canım:))bende çook beğendim bu saçlarını...çook yakışmış tarkanıma:))

patriot_214
25-08-09, 23:12
alnın üzerine düşen saça denio arkadaşım :) kızlar falan kestirir.erkekte de tarkandaki gibi olan ..perçemde dio bazıları

Cok tsk :))

siboss1992
26-08-09, 19:13
Sözlerine katılıyorum İptal edilen albüm nasıl cıkıyor ben hic anlamış değilim arkadaslar tarkanın dediğini söylüyorum televizyonda bu sene albüm felen yok arkadaslar yeni sac style hic hosuma gitmedi cok zayıflamıs ama kıyafeti süper

bende katiliyorum sana

MassConfusion
27-08-09, 02:35
Yeni albüm mü? dedi

sparrow
29-08-09, 18:10
çok kötü olmuş ya hiç beğenmedim

sEçİl
30-08-09, 02:17
ayy hiç acelesı yok Tmm cok ozledık!!!yenı tarkanı merak edıoruz sarkılarını, bu gecen surede yasadıklarına daır şarkı sozlerını, bomba konserlerını=)) ne zaman ıcıne sınıosa o zman yapsın bılır tarkanım ısını;)