PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovision'a gitmek Tarkan'ın sonu olur

trknmania
22-08-09, 19:20
TRT yöneticilerinin, mayıs 2010’da Norveç’te yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’ye birincilik getirme şansı en yüksek şarkıcı olan Tarkan’a teklifte bulunması ne kadar doğalsa, Tarkan’ın bu teklifi değil, kabul etmesi, “Hele bir düşüneyim” demesi de o kadar anormaldir...
Çünkü Tarkan, oraları çoktan aşmış, “Megastar” unvanını kazanmış biri...
Tarkan, Eurovision’a katılıp, birinci olursa, bu elbette ki, ona ciddi yararlar sağlar...
Tarkan’ın yıldızı daha da parlar...
Eurovision birinciliği Tarkan için aralık duran dünyanın kapılarını ardına kadar açar...
Peki ya tersi olursa?
Tarkan, Eurovision’da kendisinden beklenen tek derece olan birinciliği elde edemezse?
İşte o zaman Tarkan’ın sonu olur...
“Dünyanın kapıları bana bu kez ardına kadar açılacak” derken, açılmış kapılar bile bir bir kapanır gider...
Gerçi Tarkan, TRT’den her yıl teklif aldığını, Eurovision’un daha çok genç şarkıcıların katılması gereken bir yarışma olduğunu düşünüp kabul etmediğini, bu yıl ise TRT’den teklif dahi almadığını açıkladı, ama olsun...
Ben yine de “şeytanın avukatlığı”na soyunup Tarkan’a, Eurovision’a katılmamakla kendisi için en doğru olan kararı verdiğini bir kez daha vurgulayayım.
Çünkü şov dünyası bu, hiç belli olmaz...
Bu dünyada sanatçılara gaz verip, onları dolduruşa getiren çoktur.
Hiç belli olmaz, bir bakarsınız birileri aklına girip, Tarkan’ı Eurovision’a katılmama kararından döndürebilir!

KAYNAK:ALİ EYÜBOĞLU-MİLLİYET GAZETESİ-22 AĞUSTOS CUMARTESİ

TheLastAirBender
22-08-09, 19:30
güzel yazı olmus zaten tarkan gitmez bunların hepsini biliyor oda..:20::20:

Dark_blue
22-08-09, 19:47
Samimi bi yazi olmus.

ece**
22-08-09, 21:26
zaten katılıpta ii bi dereceye giremezse ki tarkandan beklenen 1ncilik olucaktır buda kariyerini oldukça zedeler..tarkan çok zeki bi adam bunu hepmizden çok düşünüodur..zaten o alacağnı aldı artık,megastar oldu...katılmıcakta yıllar geçsede :))

trknmania
22-08-09, 23:26
bence de yaa herhalde bu işin sonuçlarının tarkan da farkındadır en az bizim kadar...megastarın böyle acemi bir yarışmada yarışması fazlasıyla mantık dışı bir olay bence...düşsünler artık tarkanımın yakasından yaaa...

*HiLaL*
22-08-09, 23:27
DoqruLarI demi$.. zaten TARKAN katILmaz yanii bunu biLiyOrLar ;)

tarkaseksüel
22-08-09, 23:32
güzel yazıı tambnım düşündüğü gibi

sally
23-08-09, 01:15
Dogru söylemis Tarkan katilmasina gerek yok

au13
23-08-09, 02:33
bencede yalan bu haberi yalniz tarkan kendisi soylerse inanirim olamaz boyle bishey. O bu yarishmayi sevmediyini siyasi buldugunu soyluyordu hep ya inshALLAH gitmez ya

trknmania
23-08-09, 02:55
bencede yalan bu haberi yalniz tarkan kendisi soylerse inanirim olamaz boyle bishey. O bu yarishmayi sevmediyini siyasi buldugunu soyluyordu hep ya inshALLAH gitmez ya

gitmez canım benim merak etme sen...:)))insan bile bile kendini ateşe atar mı hiç...

Tar-Khan
23-08-09, 03:10
zaten katılıpta ii bi dereceye giremezse ki tarkandan beklenen 1ncilik olucaktır buda kariyerini oldukça zedeler..tarkan çok zeki bi adam bunu hepmizden çok düşünüodur..zaten o alacağnı aldı artık,megastar oldu...katılmıcakta yıllar geçsede :))

sanmiyorum...
ne kötü sarkilar ve kötü performace veren sanatcilar kazandi...
bu yarisma cok politikaca yaklasiliyor...
avrupada sirf türkler yasiyor ...
karsilikli adaletli olsa her yarismada türkiye en üstlerde olurdu...

MassConfusion
23-08-09, 03:40
Bencede haklı bi yazı olmuş...

dudu_dilli
23-08-09, 11:05
Bende bu yarışmaya katılmak istediğin tarkanın ağızından duymak istiyorum ama istediğim tek şey onun bu yarışmada ne işi olması asla kabul etmemesi milyon dolarlar verse gitmemesi ne işi var cok düşük seviye insanlar yaaa yani burdaki mor ve ötesi ile TARKANIMI Bir tutmak mı oluyor bu bakın cok saçma öyle değilmi !! Ya tarkan giderse vee ikinci olursa dünyası başına yıkılır öyle mi yıkılır ki magazincilere malzeme olur maleseff o yüzden tarkancığımın bunları düsünmesi gerek saten ben acıkcası hic inanmıyorum bulamadılar keklicek adammmm MEGASTARA Yükleniyorlarr eee meyve veren ağac taşlanır dostlarr

kevser
23-08-09, 15:32
çok doğru söylemiş Tarkanın böyle şeylere ihtiyacı yokki

ece**
24-08-09, 01:03
sanmiyorum...
ne kötü sarkilar ve kötü performace veren sanatcilar kazandi...
bu yarisma cok politikaca yaklasiliyor...
avrupada sirf türkler yasiyor ...
karsilikli adaletli olsa her yarismada türkiye en üstlerde olurdu...

zaten bende politik dolaplar oldduu için öle dedim cnm..bunlar olmasa tarkan hawada karada 1. ki:29:

eylül
29-08-09, 04:01
yarışma adaletli olsa hiç durmazdı şimdiye kadar girmişti birincliği çoktan almıştı Tarkan ama yarışmada adalet die bişey yokki Tarkan çok zeki biri böle şeyleri bizden daha ii biliodur zaten girmez böle yarışmalara

gülcan
29-08-09, 13:42
Bencede katılmasın hiç gerek yok O yarışmada zaten beğenilen şarkılar değil ülkeler arasında yaşanan siyasi olaylar öne çıkıyor Üçüncü ya da ikinci olup gelicek Tarkan sonra herkes başlıycak Tarkan'ın üstüne gitmeye bence hiç mi hiç gerek yok başkası katılsın...

sparrow
29-08-09, 18:04
gitmesin ya ne işi var:D bence giderse 1. olamama ihtimali daha yüksek..ilk 3e girer ama 1. olabileceğini sanmıyorum..kuzey kuzeye verir bizde tarkan olsa bile bakakalırız