PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a ne oldu

szr67
22-08-09, 15:59
http://img8.imageshack.us/img8/9513/17860581.png (http://img8.imageshack.us/i/17860581.png/)
Tarkan'a ne oldu
Yaptığı albümler ve verdiği konserlerle dünya çapında tanınan yıldızımız Megastar Tarkan, geçtiğimiz gece Ajda Pekkan'ın Harbiye Açıkhava konserinde sahneye çıktı. Ve hayranları Tarkan'ı görünce "Ne oldu Tarkan'a" diye sormaktan kendilerini alamadılar.
" A acayipsin" şarkısıyla dünya çapında ismini duyuran Tarkan, Süperstar Ajda Pekkan'ın Harbiye Açıkhava konserinde sahneye çıkarak birlikte düet yaptı.

Üç şarkıyı birlikte seslendiren Tarkan'ın sahnedeki haline dikkat edildiğinde MegaStar'ın eski yakışıklılığının kaybolduğu görüldü.

İşte oldukça kilo verdiği görülen yıldızın son hali...

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=25824&rid=2368
TARKAN'IN ESKİ FOTOĞRAFLARI
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=25825&rid=2368

KAYNAK
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/12329320.asp?gid=229

günışığım
22-08-09, 16:17
bencede eskisi kadar yakisikli degil

İZMİRLİ
kilo verdigini ve bunun ona yakışmadıgını biz fanlarıda defalarca söylemiştik...Ayrıca bence saçlarıda berbat olmuş...Hem bu saçları düzeltmesi lazım hemde acilen kilo alması...

redjingle
1.si insanların yakışıklılıkları veya güzellikleri hiçbir zaman kaybolmayacak olsa, Alain Dolen hala dünyaın en yakışıklısı olur, Sezen Aksu sahneye bikiniyle çıkar :) Falan filan...

2.si de nesini beğenmemişler ben anlamadı.Gayet yakışıklı.Hatta eski halleriyle kıyaslama yapılsa tartışılır yani.

3.sü de dolayısıyla bariz karalamak için yapılmış bir haber

Sadece saçlarına laf edilebilir bence de, başka bişey yok.Ama o da o kadar kötü değil.Değişik, dağınık bi imaj :)

denizmavisi
22-08-09, 16:29
saçları kötü olmuş bunu kabul ediyoruz biraz da kilo alsa iyi olur ama yakışıklılığına laf edilmesin lütfen

yasinenessahin
22-08-09, 16:44
saçları iğrenç bence gitdide imajını zedeliyor ortalardan kaybolup yeni düzgün bir imaj ve yepyeni süper bir albümle karşımıza çıkmalı bence ancak kendine böyle gelir

TheLastAirBender
22-08-09, 16:49
ya albümün cıkmasına daha çok var o zamana kadar sac baş her tür şekli degişicekdir emin olun şimdiden eleştirmenin bi manası yok ki :4::4::5::5::24:

trknmania
22-08-09, 16:50
saçlarına bayıldım ben,kıyafetine de bayıldım,kilosu da gayettttt yerinde bence...saçmalıyor bu gazeteciler yaa....

berkan
22-08-09, 17:43
harbiden çok kötüydü saclar flan ya zayıflıkta yakısmıo saten isallah bu tarzı fazla sürmez .

szr67
22-08-09, 19:43
saçlarda değişkenlik yok uzaması için kesilmiş o saçlar belli önler duruyor yerinde 1 ay sonra eski haline döner

Dark_blue
22-08-09, 19:45
her hafta farkli bi sac sekli :) beyenmeyenler bir hafta daha sabretsin :))

trknmania
22-08-09, 20:00
her hafta farkli bi sac sekli :) beyenmeyenler bir hafta daha sabretsin :))

peki yeni saçlarını çoook beğenen bir avuç insan ne yapsın:(((yaa kestirmesin saçlarınıı ben bayıldım yeni tarzına......:)sırf yeni saçlarına doya doya bakmak için bu gün bütün gazeteleri aldım..içindeki bütün resimleri kestim....çoook tatlı olmuş yaaaa:)

hilfa
22-08-09, 20:19
Gazeteciler karalamak için ellerinden geleni yapıyorlar :14:Tarkanım hala çok yakışıklı :10:saçlarına bayıldım çok hoş olmuş o güzel yüzünü kapatmasını hiç istemiyorum kilosuda yerinde bence :10:Tarkanımın kaşı gözü yeter herkesi satın almaya:10:

au13
22-08-09, 20:36
Hershey guzel eskisi gibi bu halide guzel ona hershey yakishiyor valla ama birazcik kilo alsa daha iyi olur bencede. konser cok harika olmush

au13
22-08-09, 20:42
peki yeni saçlarını çoook beğenen bir avuç insan ne yapsın:(((yaa kestirmesin saçlarınıı ben bayıldım yeni tarzına......:)sırf yeni saçlarına doya doya bakmak için bu gün bütün gazeteleri aldım..içindeki bütün resimleri kestim....çoook tatlı olmuş yaaaa:)

arkadashim gercekden sac modeli coooooooook guzel olmush yaaa :1:o sac modeli onu 19-20 yashlarinda gosteriyor bence oyle diyilmi???????

ecemaşkısı
22-08-09, 20:45
Bence de saçLarı hiç hoş oLmamış.. Yüzünü kapatıyo bence yüzünü hiç göremedm doğru düzgün. Bu imaj kesinLikLe bitmeLi ve kiLo aLmaLı bnce..:20:

trknmania
22-08-09, 20:49
arkadashim gercekden sac modeli coooooooook guzel olmush yaaa :1:o sac modeli onu 19-20 yashlarinda gosteriyor bence oyle diyilmi???????

aynen katılıyorum sana canımbravoresmen yeniden aşık oldum tarkanıma...o ne karizmaydı öyle yaa...bittim resmen...:10::10::10:bence asla uzatmamalı saçlarını:21::10::10:

au13
22-08-09, 21:06
aynen katılıyorum sana canımbravoresmen yeniden aşık oldum tarkanıma...o ne karizmaydı öyle yaa...bittim resmen...:10::10::10:bence asla uzatmamalı saçlarını:21::10::10:

evet evet canim benim :29::29::29:bencede uzatmamali ya ona kisa cok yakishiyooo

Shikidim_Shikidim
22-08-09, 21:07
Offf bu adam ne fanlarına ne de medyaya bi türlü yaranamıo....Daha ne yapsın? "kilo aldı", "göbek yaptı" die başının eti yendi (bence olağan üstü bi çabayla) kilo verdi(ki kilo vermenin kolay olmadığını hepimiz bilioruz).saçlarını kısacık kesti olmadı,uzattı yine olmadı,kıyafetlerini eleştirdik sade giyindi yine olmadı,hep aynı şarkılar dedik farklı şarkı yapınca yine eleştirdik:Dbu arada hangimiz saç modeline iğrenç denilmesini kaldırabilir?"çok kilo aldın" ya da "çok kilo verdin yakışmadı" lafını kaldırabilir? bişey yazarken lütfen bu kadar acımasız olmayın onun da insan olduğunu unutmayın.ne yaparsa yapsın ben Tarkan'ı sonuna kadar destekliorum.

TarkanColl
22-08-09, 21:16
Geçen gün tv'de Tarkan'ın "İkimizin Yerine" klibini izledim de, o günden bu güne çok değişti Tarkan. Ozamanki yakışıklılığı neyazık ki kalmadı. Benim hayran olduğum Tarkan Karma yıllarından önceki o saf, temiz, samimi ve sahici Tarkandı... Evet belki bazılarına göre Tarkan Karma'da parladı ama bence Tarkan Karma zamanı pik yaptı ve inişe geçti. Acı ama gerçek...:11:

Son günlerdeki imajını da nedense beğenemedim. Uzakdoğu çizgifilmlerindeki karakterlere mi benzemiş, EMOcu mu olmuş anlayamadım. Yaşına yakışmamış. Yıllardır bir sürü imaj yaptı ve her imajıda anında sokaklara yansıdı. İstanbul'da sokaklarda Tarkan'ın bu son imajı ile dolaşan genç delikanlılar varmı bilemiyorum ama ben yaşadığım şehirde daha rastlamadım...

ece**
22-08-09, 21:23
saçlar çok ama çok kötüü kazıtsa daha ii olurdu eminim !! emocu punkcı en sewmediim tiplere benzettim o saçlarrla...umarım yeni albüm çıkana kadar o saçlar bi şkil werilir adam gibi..tarkanın yakışıklılığna laf yok bikere gözleri yeter..hem yakışıklılık geçmez öyle giyimiyle kuşamıyla saçıyla başıyla renk katar kendine..ama bu wasat saçla açıkçası beğenmedim..

bounce
22-08-09, 21:44
bu haberin atındaki yorumları okumanızı tavsiye ederim.

mzbayrak
22-08-09, 21:51
soylenmeyen laf kalmadi be

trknmania
22-08-09, 21:57
Geçen gün tv'de Tarkan'ın "İkimizin Yerine" klibini izledim de, o günden bu güne çok değişti Tarkan. Ozamanki yakışıklılığı neyazık ki kalmadı. Benim hayran olduğum Tarkan Karma yıllarından önceki o saf, temiz, samimi ve sahici Tarkandı... Evet belki bazılarına göre Tarkan Karma'da parladı ama bence Tarkan Karma zamanı pik yaptı ve inişe geçti. Acı ama gerçek...:11:

Son günlerdeki imajını da nedense beğenemedim. Uzakdoğu çizgifilmlerindeki karakterlere mi benzemiş, EMOcu mu olmuş anlayamadım. Yaşına yakışmamış. Yıllardır bir sürü imaj yaptı ve her imajıda anında sokaklara yansıdı. İstanbul'da sokaklarda Tarkan'ın bu son imajı ile dolaşan genç delikanlılar varmı bilemiyorum ama ben yaşadığım şehirde daha rastlamadım...

ebru abla hiç katılmıyorum ben bu söylediklerine....tarkan eğer bu değişimin içine girmezse sıradan biri olarak kalırdı..onun gerçek bir megastar olmasının en büyük sebebi bu içine girdiği değişim rüzgarı bence....ben sonuna kadar destekliyorum bu konuda tarkanı...çünkü yeni bir nesil geliyor arkamızdan zevkleri farklı olan hayata farklı bakan...tarkan bu kitleye de hitab edebilmeli ve onların zevklerini de göz önüne almalı bence...

ece**
22-08-09, 21:57
bu haberin atındaki yorumları okumanızı tavsiye ederim.

**80 dogumlu insanların popstarıydı tarkan kendini turkıyeden ve turk ınsanından ustun tuttu amacı sadece para kazanmak olan bu insanın 10 yıldır hit olan bir parcası yok...popülarıtesını kaybettıgını herkes cok ıyı bılıyor

**Bir insan durduk yere kilo kaybediyorsa ya kanserdir ya da verem olmuştur. Tarkan neden bu kadar kilo verdi acaba?:13::13:

yaa bu insanların bence kafalarında beyin yok :13::13: çok sinirlendim yaa..hele o 10 yıldır hıtt şarkısı yok dien herife ne demelii..dünayalı mı acaba o nerde yaşıo anlamadımm:13::13: yok ya bu adam yaranamaz kimseye...isyan edip mesleği bıraksa yeri yani.. <!!!!

trknmania
22-08-09, 22:06
Tarkan yok oluyorsun yok! Hayranların gitgide senden uzaklaşıyor, anla artık.Ya kendine gel ya da yok olmaya mahkumsun! Yalnız benim yorumum saç modeline değil, o hiç önemli değil, Tarkan Dudu ile birlikte müzik anlamında yok oluş sürecine girdi ve maalesef bu süreç metamorfozla hızla devam ediyor.

bu nasıl bir mantık yaa.:16:..hangi hayranlar acaba gitgide tarkan dan uzaklaşıyor..daha doğrusu o insanlara hayran mı deniyor....yaa herkes müzikten anlamak zorunda değil ki...bari saçma yorumlar yazarak komik duruma düşmeyin:16:
ayrıca bu dünyada yok olmaya mahkum olan insanlar kendini geliştirmeyen ve yenilemeyen insanlardır....şükür ki tarkan geçmişine saplanıp kalan geri kafalı bir insan değil...

TarkanColl
22-08-09, 22:06
Bende yıllardır bazı geçeklere şiddetle karşı çıkıp hep Tarkan ne yaparsa savundum ama artık bizlerinde bazı gerçekleri söylememizin zamanı geldi.

Tarkan'ın iyiliğini istiyorsak eleştirmeliyizde.

Evet belki 20 yaşındakiler o saçları beğenebilir ama benim gibi 30lu yaşlarını aşmış ve Tarkan ile olgunlaşmış kişilere basit geliyor malesef... :16:

Ayrıca saçlarını öyle kestirmek kendini geliştirmek değildir bana göre. Bende geri kafalı değilim bu saçını beğenmedim diye... Gayet modernim.

trknmania
22-08-09, 22:13
Bende yıllardır bazı geçeklere şiddetle karşı çıkıp hep Tarkan ne yaparsa savundum ama artık bizlerinde bazı gerçekleri söylememizin zamanı geldi.

buna bende katılıyorum..
tabiki yanlış birşey yaptığında tarkanı ilk olarak biz sevenleri eleştirmeliyiz ki daha ileriye taşıyalım onu...

yeri geldiğinde bende çok sert eleştiriyorum tarkanı...körü körüne bağlanmak çok yanlış bence de...

ama değişim konusunda sonuna kadar destekliyorum onu...ve eminim yeni albümüyle birlikte çok farklı bir imajla karşımızda olucaktır..bu tarkanın doğasında var:)

sadece saçını kestirmek tabiki kendini geliştirmek anlamına gelmez...ama yıllar içinde tarkan müzik tarzında da değişikliklere gitti ve herkes bu değişimin de karşısında oldu çoğu zaman...bence bu kadar eskiye bağlı kalmamalı insanlar..değişim o kadar da korkunç birşey değil ki...

tabiki herkesin kendi fikridir ve kimse kimseyi fikirlerinden dolayı suçlayamaz..herkesin zevki farklı...

dumbledoor
22-08-09, 22:15
tarkan kaybol ortalarda git guzel bir traş olda gel ya 70 lik berberler yapmaz snn bu yaptırdıgın imajı ajdar die dalga geçecekler haberin yokya....Arkadaşlar tarkan aşırı kılo veriyo hasta olabilirmi ya:SSS

starzu
22-08-09, 22:16

Evet belki 20 yaşındakiler o saçları beğenebilir ama benim gibi 30lu yaşlarını aşmış ve Tarkan ile olgunlaşmış kişilere basit geliyor malesef... :16:

Ayrıca saçlarını öyle kestirmek kendini geliştirmek değildir bana göre. Bende geri kafalı değilim bu saçını beğenmedim diye... Gayet modernim.

peki ebru ne yapmalı ham 30 yaşları hamde20 yaşları memnun edemez galiba tarkan da bir orta yol arıyor bunun için de sık sık saçını deyiştirip nabız tutuyor olabilir:23:

TarkanColl
22-08-09, 22:18
Ajda Pekkan Tarkan'ın 2 katı yaşında neredeyse. Ama yıllardır ben Ajda Pekkan'ı hiç çağının gerisinde veya ilerisinde görmedim. Ne sesi gitti ne görüntüsü gitti nede ününden birşeyler yitirdi. Örnek alınması gereken bir sanatçı... :20:bravo:29:

tara
22-08-09, 22:20
haklilar biraz malesef.saclar cok kotu olmus.elbiseler guzel ama vucudu okadar zayiflamis ki iyi durmiyor malesef uzerinde.heme yuzu okadar zayiflamis ki burnu falan cok goze geliyor .bence tarkan bunlari dikkate almali

ece**
22-08-09, 22:22
haklilar biraz malesef.saclar cok kotu olmus.elbiseler guzel ama vucudu okadar zayiflamis ki iyi durmiyor malesef uzerinde.heme yuzu okadar zayiflamis ki burnu falan cok goze geliyor .bence tarkan bunlari dikkate almali

burun konusunda bende katılıorum perçemi tam burnunun üzerinden kestiği için burun göze batmış..nese bunlar teferruat model değiştirince düzelcek şeler...sesi yeter..

**MegaStarkan**
22-08-09, 22:36
Güzel gözükmüyor olabilir, bende begenmedim... yasina uymuyor; belkide zamanla alisiriz daha henüz erken ama adam da herkes de kolay kolay olmayan karizma var ve bu herseyini örtüyor. Genclere bin basar bile...

flores
22-08-09, 23:16
yoooooooooooooook.(ama bencede saclari cok kotu)

tarkaseksüel
22-08-09, 23:33
saçlar iğrençç
antropoz da mı ne??

eLiF ..
22-08-09, 23:36
saçLaRını beğenmedim ama yinede yakışıkLı yha ((:

trknmania
22-08-09, 23:36
saçlar iğrençç
antropoz da mı ne??

yapma arkadaşım yaa daha o kadar yaşlanmadı tarkan:19::19:

bounce
23-08-09, 00:21

zamanında bunu çok söylemiştim(k)...BU NEDENLE DE TARKAN HAYRANLIĞIM SORGULANMIŞTI!
TARKAN ın biraz da düşüşte olmasının nedeni her yaptığı işe AT GÖZLÜĞÜYLE BAKMAK.TARKAN YAPMIŞSA DOĞRUDUR düşüncesi...
TARKANIN DA DEDİĞİ GİBİ BİZİM NAZARIMIZ ONA DOKUNMAZ EĞER BİZ YANLIŞ GÖRDÜĞÜMÜZÜ SÖYLEMEZSEK EN BÜYÜK KÖTÜLÜĞÜ BİZ TARKAN A YAPMIŞ OLURUZ...
BUGÜN EBRUNUN BUNU DEMESİ ÇOK İYİ...

denizmavisi
23-08-09, 01:00

Ebrucum hislerime tercüman olmuşsun valla sana sonuna kadar katılıyorum.Biz Tarkan ile büyüdük hep arkasında olduk ama her yaptığına da körü körüne bağlanıp mükemmel demememiz lazım. Dudu albümünden sonra bir düşüşe geçti belki herşeye fazlasıyla doyduğu içindir belki de yaşı ilerlediği içindir bilemiyorum ama eğer biz fanlarını biraz düşünüyorsa umarım bizim söylediklerimizi dikkate alır da bir an önce kendini toparlar herşeyine eskisi gibi özen gösterir ve de bomba gibi bir albümle geri döner. :22:

inci tanesi
23-08-09, 01:01
ya sacini birakin ,askim cidden cok zayiflamis ya bu kadari fazla ins yakinda ozune doner.Tontis yanaklar daha cok yakisiyo bitaneme benim

au13
23-08-09, 01:31
Arkadashlar Tarkan hayla turkiyenin tek megastari hayla konser salonlarini tiklim tiklim dolduruyor hayla birinci hayla cd leri satiyor ya.HEP 1CI OLDU HIC DUSHMEDIKI

starzu
23-08-09, 07:30
tarkanı eleştirmeyen yok zaten bizde eleştirelim tam olsun inanın benim bile içime sıkıntı geldi allah tarkana sabır versin:5:

dudu_dilli
23-08-09, 10:57
Arkadaslar size önceki mesajlarımda yazdığım gibi Tarkanın bu saç modeli cok kötü demiştim öyle değilmi bosu bosuna yazmıyorum ben buraya tarkanın bu saç modelini hemen değiştirmesi gerekiyor cok yaşlı gösteriyor kendimi birtanem benim offf hemen değiştir tarkannnnn amaa icindeki kalbini değil tani saçlarını değiştirrr

kevser
23-08-09, 15:34
bencede bu hali hiç iyi değil saçlarının düzelmesi lazım ve kilo alması lazım bi zayıflamaya başladı daha duramıyo adam:D

Shikidim_Shikidim
23-08-09, 15:54
Biraz uzun olcak umarım okursunuz
"Renklerin ustası olarak anılan büyük bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış. Büyük usta öğrencisini uğurlarken, yaptığı resmi şehrin en kalabalık meydanına koymasını ve yanına da kırmızı bir kalem bırakmasını, haktan beğenmedikleri yerlere çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmesini istemiş. Öğrenci bir kaç gün sonra resme bakmaya gittiğinde resmin çarpı işaretleri ile dopdolu olduğunu görmüş. Üzüntüyle ustasına gitmiş. Usta ressam öğrencisine, üzülmemesini ve yeniden resme devam etmesini önermiş. Öğrenci resmi yeniden yapmış. Usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş. Fakat bu kez resmin yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını ve yanına da insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmelerini rica eden bir yazı bırakmasını önermiş. Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş. Usta ressam, öğrencisine şöyle demiş; “İlkinde insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağnağı ile karşılaşabileceğini gördün. Hayatında resim yapmamış insanla dahi gelip senin resmini karaladı. İkincisinde onlardan yapıcı olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir. Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi. Emeğinin karşılığını, senin ne yaptığından haberi olmayan insanlardan alamazsın. Sakın emeğini bilmeyenlere sunma ve asla bilmeyenle tartışma.”
kısacası "Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur.Yıkmak, yaralamak için eleştirmek aciz ve beceriksiz insanların işidir."

trknmania
23-08-09, 16:32
"Renklerin ustası olarak anılan büyük bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış. Büyük usta öğrencisini uğurlarken, yaptığı resmi şehrin en kalabalık meydanına koymasını ve yanına da kırmızı bir kalem bırakmasını, haktan beğenmedikleri yerlere çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmesini istemiş. Öğrenci bir kaç gün sonra resme bakmaya gittiğinde resmin çarpı işaretleri ile dopdolu olduğunu görmüş. Üzüntüyle ustasına gitmiş. Usta ressam öğrencisine, üzülmemesini ve yeniden resme devam etmesini önermiş. Öğrenci resmi yeniden yapmış. Usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş. Fakat bu kez resmin yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını ve yanına da insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmelerini rica eden bir yazı bırakmasını önermiş. Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş. Usta ressam, öğrencisine şöyle demiş; “İlkinde insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağnağı ile karşılaşabileceğini gördün. Hayatında resim yapmamış insanla dahi gelip senin resmini karaladı. İkincisinde onlardan yapıcı olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir. Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi. Emeğinin karşılığını, senin ne yaptığından haberi olmayan insanlardan alamazsın. Sakın emeğini bilmeyenlere sunma ve asla bilmeyenle tartışma.”
kısacası "Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur.Yıkmak, yaralamak için eleştirmek aciz ve beceriksiz insanların işidir."

arkadaşım ne kadar güzel bir yazı bu yaa...gerçekten çok doğru..eleştirmek en kolay yol...

bence çok üstüne gidiyoruz tarkanın...tarkana birşey falan olduğu yok dün nasılsa bugün de öyle...onun da bizler gibi bir insan olduğunu unutuyoruz kimi zaman...eleştirelim derken yerden yere vuruyoruz tarkanı...

ben bile yazılanları okuyunca ne kadar üzülüyorum,birde tarkan bunları okusa kimbilir neler hisseder...bu kadar üstüne gitmemizin nedenini hiç anlamıyorum...

tamam tarkan 2009 yılında gerçekten eleştirmemize neden olucak çok şey yaptı:kendi albümüne ağırlık vereceğine gitti ona buna dağıttı şarkılarını,gereksiz yere birsürü konser verdi daha albüm yokken ortada,albüm yaza gelicek dedi gelmedi vs. bu konularda bende çok sert eleştirdim tarkanı..

ama iş saçına başına kıyafetine kilosuna gelince bence yapılan eleştirilerin dozu çok fazla...

TarkanColl
23-08-09, 16:37
Bence gerçek dost hatalarını arkadaşına söyleyendir. Her gördüğüne "muhteşem, harika" diyen kişi dostunu yanıltır, hatalarının üstüne hata eklemesine neden olur ve böylece düşmanlarına da gün doğar... Bu dalkavukluktan başka birşey değildir...

Biz söyleyelim Tarkan gerçekten muhteşem ötesi olsun ki, köşe yazarlarına yazacak birşey kalmasın...:20:

Vede keşke Tarkan yazdıklarımızı okusa... Oda bize hak verecektir...

enrique
23-08-09, 17:28
Burda tarkanı eleştirmemizin nedeni daha iyiye gitmesi içindir.Yoksa kimse zaten buraya tarkanı yıpratmak eleştirmek için üye olmaz.Şimdi tarkanın eleştirilcek yönlerine gelirsek;

1.Kılık Kıyafet (TRT Avazın açılışında giydiği o ayakkabıları tarkan gibi biri nasıl giyer anlamıyorum cidden,çocuk olsa giymez)

2.Saçları (Şıkıdım zamanındaki saçlarına geri dönsün 96 97 yılları,sakalını kessin)

3.Şarkı Seçimi (Herşeyi ben yaparım tribinden vazgeçsin,sezenden nazandan gerekirse başkalarından şarkı alsın eğer kendinde çok iyi şarkılar yoksa)

4.Durmadan sevgi aşk böcek çiçek mesajları vermesin,bu kadar ruh halini medayaya açmasın.

5.Sahne şovunu eskisi gibi bir kareografi haline soksun.Herkesin yaptığı gibi değil,daha ulaşılmaz olan bir şov.

Kanımca eskisi gibi olmalı,bu yeni halini hiç beğenmiyorum.Ozanı Çolakoğlunu dinlesin,gerekirse başka aranjörlerinde fikrini alsın.Ve en önemlisi burda yapılan eleştirileri dikkate alsın.

trknmania
23-08-09, 17:45
Burda tarkanı eleştirmemizin nedeni daha iyiye gitmesi içindir.Yoksa kimse zaten buraya tarkanı yıpratmak eleştirmek için üye olmaz.Şimdi tarkanın eleştirilcek yönlerine gelirsek;

1.Kılık Kıyafet (TRT Avazın açılışında giydiği o ayakkabıları tarkan gibi biri nasıl giyer anlamıyorum cidden,çocuk olsa giymez)

2.Saçları (Şıkıdım zamanındaki saçlarına geri dönsün 96 97 yılları,sakalını kessin)

3.Şarkı Seçimi (Herşeyi ben yaparım tribinden vazgeçsin,sezenden nazandan gerekirse başkalarından şarkı alsın eğer kendinde çok iyi şarkılar yoksa)

4.Durmadan sevgi aşk böcek çiçek mesajları vermesin,bu kadar ruh halini medayaya açmasın.

5.Sahne şovunu eskisi gibi bir kareografi haline soksun.Herkesin yaptığı gibi değil,daha ulaşılmaz olan bir şov.

Kanımca eskisi gibi olmalı,bu yeni halini hiç beğenmiyorum.Ozanı Çolakoğlunu dinlesin,gerekirse başka aranjörlerinde fikrini alsın.Ve en önemlisi burda yapılan eleştirileri dikkate alsın.

arkadaşlar bu konu başka yerlere gidiyor ama yaa...bu eleştirilerin çıkış noktası tarkanın harbiyedeki imajıydı...saçı kıyafeti ve kilosuydu...

ama iş şarkı seçimine sahne şovuna gelince zaten bu konudaki eleştirilerimi başka bir konunun altında yazmıştım bende..kesinlikle dansını yenilemeli içime fenalık geliyor aynı figürleri görmekten hazır albüm falan da yok bu sene bence acilen aynanın karşısına geçip yeni dans figürleri üretmeli kendisine..

ayrıca tabiki burada yapılan eleştiriler yapıcı eleştiriler...bizler onun fanlarıyız ve onun kötülüğünü isteyecek en son insanlarız bizler...

ama tarkanın yeni saç şeklini beğendim diye de onun kötülüğünü istediğimi ve ahmaklık yaptığımı düşünmüyorum...içimden gelen ne ise onu paylaştım sadece...çoğunluk beğenmedi diye bende kendi zevkimi belirtmeyecek miyim yanii..bu forumun amacı da farklı fikir ve görüşleri saygı çerçevesinde paylaşmak değil mi zaten...

KelebeQ
23-08-09, 18:40
yakışıklılıktan giden bişy yok. sorun tamamen uygulanan imajda.

TEVETOGLU
23-08-09, 19:14
Mutluysa benim için problem yok.

Shikidim_Shikidim
23-08-09, 19:17
Yazdıklarım yanlış anlaşıldı galiba.Benim lafım bilmediği işlere bile dil uzatan köşe yazarlarınadır.Ben "dalkavukluk yapalım" ya da "Tarkan'ı yıpratmak için eleştiriyorsunuz" demek istemedim ama iğrenç,çirkinleşmiş,yakışıklı değil gibi sözler hangimize söylense çok üzülürüz.Bu kadar acımasız olamaya gerek var mı? Tamam şarkılarını,imajını,sahnesini artık eskisi kadar iyi bulmayabilirsiniz ama bunu daha yapıcı şekilde belirtmek gerekmez mi?

the_answer3535
23-08-09, 20:41
kilo normal, saç çok kötü

eylül
23-08-09, 21:09
bence her şey çok süper hiç bi zaman kötü olmadı zaten saçlarıda çok yakışmış kilosuda...

trknmania
23-08-09, 21:41
bence her şey çok süper hiç bi zaman kötü olmadı zaten saçlarıda çok yakışmış kilosuda...

hele şükür benimle aynı fikirde olan biri çıktı yaa....

Zara
23-08-09, 22:16

yazdiğın yazığı okurken Tarkana ne kadar zor olduğunu hıssettım çok akıllı bi yazı yazmişsın canım teşekkürler sana! doğru saçları yakışmamış gerçekten ama Tarkan hiç düşüşte değil yakında yeni albümüyle yine dünyayı sallayacak o dili uzayan şarkıcılarıda dilleri öyle kesilecekki ama biraz sabretmek lazım çok az kaldı her şey yine yerine gelecek saçlar da tabiiki uzancak Inşallah

au13
23-08-09, 23:52

evet cok guzel yazi olmush hislerini cok guzel anlatmishsin.Aynen bende senin gibi dushunuyorum zaten Tarkan ne zaman yeni bishey yapsa hep insanlar eleshtiriyorlar ama sonra kendileride kabul ediyorlar. Zamanla bunada alishilacak. O her zaman en iyisini yapti ve bunun icinde 1ci zaten. yazi icin tum kalbimle tasekur ediyorum arkadashimbravobravobravo:29::29::10::20:

tarkantutkunu
24-08-09, 00:16
Tarkan bundan 20 sene sonra'da taklit edilen benzenilmeye çalışılan biri olucak diye düşünüyorum
bu saçlar'da abartıldıgı kadar kötü değil sonuçta orası sahne bir fön bir sprey yapıyor çıkıyor belki daha farklı şeyler kullanıyor ama orası sahne orda giyilen kıyafetler orda takılan aksesuarlar abartılı ayakkabılar bence dışarda günlük hayatta giyilicek şeyler değil ve Tarkan'da hiç öyle olmadı

Tarkan'ı eleştirebileceğiniz şeyler var
Tarkan'ın sahnedeki performansı mesela
ben hep canlı performans'ından memnun ayrıldım
o bana şarkıdaki duyguyu hep artardı
ama mesela son dönemler'de dans'ı bir hayli zayıfladı
Tarkan henüz 37 yaşında Tarkan 60 yaşında bir insan değil
yaşlandı deyip durmayın o sahne neleri gördü

Tarkan kendine bir dans grubu kurmalı
Türkiye'de bu kadar iyi dans eden biri yok
bunu acilen yapması gerekiyor
Tarkan'a dans etmek değişik figürler yapmak yakışıyor
ve Tarkan yine göbek atsın bazı şarkılarda atmasın demiyorum
ama bunu sık sık yapmasın artık sıktı baydı o devir geçti
hadi yaptı diye yapıyosada yaptıgının devamını getirsin
bu yönden eleştiriyorum Tarkan'ı

yoksa Tarkan hala seksi hala çok yakışıklı hala süper hitler çıkarabiliyor
hala güçlü ve hala Türkiye'nin en iyisi
bundan 20 yıl sonra onu idol olarak görenlerin sayısı binleri milyonları bulucak
hala öyle ama o zaman bunu çok rahat dillendirecekler

bir Kuzu Kuzu bir Şımarık bir Şıkıdım bir Kır Zincirlerini bir Dudu gibi harketli şarkılar
Türkiye'ye gelmedi gelmez
bir hareketli şarkının canlı performansı bu kadar mı keyif verir (Kuzu Kuzu) yapılmış en iyi Türkçe pop şarkısı

bir İnci Tanem-Kış Güneşi-Vazgeçemem-İkimizin Yerine-Gitti Gideli-Unutmamalı gibi slowlar
Türkiye'de çıkmazdı çıkmaz.

Tarkan bu şarkıları yazdıgı yorumladıgı için özel tip tabiki önemli yoksa
bu kadar kolay kabul görmezdi fakat oda bi yere kadardır.
bu şarkıları Tarkan'ı Tarkan yaptı

ben Metamorfoz'uda çok beğendim Arada Bir-İstanbul Ağlıyor-Pare Pare gibi şarkılar benim için hep özel olucaklar
orda yapılmış en büyük hata Tarkan'a hiç gitmiyecek bir alt yapı ile çıkılması oldu
bundan pişman oldu olmasa idi gidipte harbiyede yeniden düzenleyip bu şarkıları normal ensturmanlar ile yorumlamazdı

önümüzde ki albümde Tarkan'dan en büyük beklentim
seksi sözlü aşk içerik erotik sözlü şarkılar
slowlar'ında aşk acısını anlatan şarkılar
aşkın güzel yanlarını gösteren şarkılar
sahne'de keyfine göre dans eden değilde
çalışılmış hareketler 2 saat göbek atan değilde
dansçılarıyla kendisin yıllardır yaptıgı farkı hareketleri
düzeltip iyi bir performans
büyük bir sahne basit popcuları basit sahneleri değil
Tarkan----ne Yalın ne G.özen ne Musti nede Serdar
o Tarkan Tarkan hepsinden çok daha kabiliyetli çok daha önemlidir bu ülke için
bu kadar insan bir olmuş arkasında ise Tarkan onları mahcup etmesin
o bizim dünyaca ünlü tek starımız diyecek kadar ileri gitmiştir bu hayran kitlesi
onun için hep en iyisini düşünmüştür bu hayran kitlesi oda bizleri yabana atmasın
kimselerde utandırmasın ne kadar önemli oldugunu göstersin
önümüzdeki albümde

Hop hop Dilli Düdük Dedikodu gibi içinde sitemli bir Tarkan
pop idole güzel olsa bile üzerine tam olarak oturmayan şarkılar

Tarkan Tarkansa ölürüm sana ölürüm hişt zilli demeli

Tarkan'da girip burayı okuyorsa veya birileri iletiyorsa ne demek istediğimi çok iyi anlıyor.

trknmania
24-08-09, 01:29
Tarkan bundan 20 sene sonra'da taklit edilen benzenilmeye çalışılan biri olucak diye düşünüyorum
bu saçlar'da abartıldıgı kadar kötü değil sonuçta orası sahne bir fön bir sprey yapıyor çıkıyor belki daha farklı şeyler kullanıyor ama orası sahne orda giyilen kıyafetler orda takılan aksesuarlar abartılı ayakkabılar bence dışarda günlük hayatta giyilicek şeyler değil ve Tarkan'da hiç öyle olmadı

bundan 20 yıl sonra onu idol olarak görenlerin sayısı binleri milyonları bulucak

bir Kuzu Kuzu bir Şımarık bir Şıkıdım bir Kır Zincirlerini bir Dudu gibi harketli şarkılar
bir hareketli şarkının canlı performansı bu kadar mı keyif verir (Kuzu Kuzu) yapılmış en iyi Türkçe pop şarkısı

bir İnci Tanem-Kış Güneşi-Vazgeçemem-İkimizin Yerine-Gitti Gideli-Unutmamalı gibi slowlar

ben Metamorfoz'uda çok beğendim Arada Bir-İstanbul Ağlıyor-Pare Pare gibi şarkılar benim için hep özel olucaklar
orda yapılmış en büyük hata Tarkan'a hiç gitmiyecek bir alt yapı ile çıkılması oldu
bundan pişman oldu olmasa idi gidipte harbiyede yeniden düzenleyip bu şarkıları normal ensturmanlar ile yorumlamazdı

o bizim dünyaca ünlü tek starımız diyecek kadar ileri gitmiştir bu hayran kitlesi
onun için hep en iyisini düşünmüştür bu hayran kitlesi oda bizleri yabana atmasın
önümüzdeki albümde

Tarkan'da girip burayı okuyorsa veya birileri iletiyorsa ne demek istediğimi çok iyi anlıyor.

bende bunu anlatmaya çalışıyorum işte ben demiyorum ki tarkanı hiç eleştirmeyelim,o dokunulmazdır vs..kesinlikle böyle bişey demiyorum..sadece beğendiğim şeyleri savunmanın derdindeyim...zaten beğenmediğim şeyleri eleştiriyorum bende...ama sanki ben tarkanı pohpohluyomuşum gibi bi hava yarattı arkadaşlar...

ozgee
24-08-09, 01:43
böylesine unutulmaz bi düette bu sekilde anılmamalıydı tarkan sacına daha fazla özen göstermesi gerekirdi bencede

sEçİl
24-08-09, 02:02
ya tarkanım ya farkını hıssettır bunların agzına sakız olma su sacları bır hale sokk bırde bomba gıbı bır album beklıoruzz yaaa mıllete sarkı werıp patlatıosun sen duruosun hala yaaaa ayrıca sarap gıb yıllandıkca gzellesıo ama bıraz kılo alması lazım bırde su saclar benı mahwettı yaaaa:(

eylül
24-08-09, 02:23

önümüzdeki albümde

her şeyi çok güzel sölemişsinde bence dans grubu kurması yanlış olur Tarkan ı hep yalnız tanıdık bildik bi grup Tarkan a yakışmaz bence... diğer sölediklerine katılıyorum ama:20:

Tugcee
24-08-09, 09:25
ya verdinmi asiri kilo verioo yakismio cok kilo vermekkk soluoruzzz ona ama dinlemioki :( neyse toplar bi sekilde kendini en iyisini o bilir yine muhtesem bi sekilde cikicaktir karsimiza bn eminim bunaaa her zaman yakisikli her haliyle muthiss insann sevioruzz senii

hayallerimolmasa
24-08-09, 11:03
:13:haberin yorumcuları çok ağır ve haksız eleştirilerde ve hatta ağır ithamlarda bulunmuşlar,:7:ben de bir kaç yorum yazarak onları bombardımana tuttum..tarkan yeri dolmayacak bir megastar kıymetini bilmiyorlar...bravo

yandim
25-08-09, 08:03
nothing more than gossips which I don't like at all .so the perfect word here is((ignore))
so when I read something I knew before or I don't like my usuall respond would be thank you..I don't care about the whole matter.

Pamela_beyazgul
25-08-09, 22:40
Bence cok yakisikli. Saclarida fena degil, Bu imaji yapmamisti daha once, zaten Tarkan her imaji deneyor :) Ben hepsini seviyorum. Onu imaji icin degil kendisine hayraniz dimi

trkntrkn89
26-08-09, 14:27
sadece saçmı sahne kıyafetleride çok kötü,ben özellikle 2006-2007 yıllarındaki o giyim tarzını çok seviyorum o ateşli gömlekler gitti gömlek kıravat geri geldi...

trkntrkn89
26-08-09, 14:29
sadece saçmı sahne kıyafetleride çok kötü,ben özellikle 2006-2007 yıllarındaki o giyim tarzını çok seviyorum o ateşli gömlekler gitti gömlek kıravat geri geldi...işallah düzelir...

siboss1992
26-08-09, 19:07
suanki saclari bencede o kadar guzel degil.. ama bence
album cikinca süper bi imaj gelicek o yuzden suan pek önem vermiyolar