PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dejavu mu yaşayacağız!!LÜTFEN YAŞAMAYALIM

bounce
21-08-09, 22:56
SENE 2007
arkadaşlar 2007 yazı için TARKAN ın yeni albümü piyasada denildi daha sonra eylüle kayabilir denildi ve daha sonra TARKAN albümü ertelediğini söyledi ama albüm 25 ARALIK 2007 de piyasadaydı..benim için hayal kırıklığı olan-kimine göre çok iyi,zevk konusudur değişir kişiden kişiye-METAMORFOZ u piyasaya sundu..
ve o yaz TARKAN SİBEL CAN a ÇAKMAK ÇAKMAK şarkısını hediye etti.SİBEL CAN basına verdiği röpörtajlarda TARKANIN YENİ ALBÜMÜ ÇOK GÜZEL BOMBA GİBİ GELİYOR.BEN ÇOK BEĞENDİM gibi açıklamaları oldu....
AMA ÇIKAN SONUÇ METAMORFOZ DU.
ve SENE 2009
mayıs aylarında TARKAN ın yeni albümü piyasada denildi.daha sonra HAZİRAN ORTASI YA DA TEMMUZ BAŞINDA denildi.elazığ konseri öncesi OKULLAR AÇILINCA PİYASADA KESİN dedi...ve albüm yine ertelendi.
TARKAN SİBEL CAN a ÇANTADA KEKLİK şarkısını hediye etti ve gecen gün SİBEL CAN TARKAN ın yeni albümü için SEZENN AKSUYLA TARKAN BİRLİKTE ALBÜM YAPIYORLAR ÇOK GÜZEL OLUYOR BEN ONLARIN EMRİNE AMADEYİM dedi....
BU SÜRECİN SONU METAMORFOZ GİBİ Bİ ALBÜM OLMASIN...KALDIRAMAM BEN...
VARDIR Bİ BİLDİĞİ DİYORUM TARKANIN AMA BU ÇIKARACAĞI ALBÜM İLE TARKANIN KARİYERİNDE BİR DÖNÜM NOKTASI OLACAKTIR..YA STARLIĞA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK EVET TARKAN GERİ DÖNDÜ DİYECEĞİM(Z)
YA DA...........
DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM.....
CİHAN K.

trknmania
21-08-09, 23:01
ya da ..... ne?
tarkan bitti mi diyeceksin o zaman...
ayrıca ben metamorfozun kötü bir albüm olduğu fikrine tamamen karşıyım...çok sıkıldım artık bu mevzudan..bence harika bir albümdü...tabii herkesin kendi fikri ama artık önümüzdeki yeni albümlere bakalım..bırakalım metamorfozun artı ve eksilerini tartışmayı....

Zara
22-08-09, 02:11
bence Metmorfoz çok iyi bi albüm hiç kötü değıl niye öyle düşünuorsunuzki ben şahsen çok beğeniyorum bambaşka bi tarz yani albümdeki her bir şarkının kendine göre bi özelliği var şarkılari dikkale dinleseniz o özelliği göreceksiniz Tarkan bu albümüyla her kesten ayrı bir tarz yarattı...

özge
22-08-09, 03:25
Bencede metamorfoz güzel bir albümdü..Tarkanın hiç bir zaman hayal kırıklığı yaşayacağımız bir çalışması olmadı.bütün yaptıkları mükemmel bence..Eleştirdiğimiz yanlar tabiki olabilir ama Tarkanda birşeyin kötü olmasını istemez..O da elinden gelenin en iyisini bizler için yapmaya çalışıyor..

yiğit
07-09-09, 17:00
metamorfoz kötü albüm değildi diyoruz ama şunu da söylemeliyiz konserlerde o kadar belli oluyorki yeni şarkıların eski şarkılara benzemediği...
cihan haklı bu yapacağı albüm çok çok önemli...bununda farkındalar zaten merak etmeyin..
metamorfoz'un başarısız olduğunun farkındalar..kurtarmak için remixes yaptılar,akustik konser falan..farkındaysanız 2009 oldu hala metamorfoz ağırlıklı konserler.. çünkü tarkan kabul etmek istemiyor sevdirmeye çalışıyor insanlara..
taktik güzel..ama insanlar şu anda yeni albümü öle bi bekliyorlarki remix falan dinlemiyorlar..
herkes farkında yeni albümde herşeyin belli olacağının..
cihanın dediği gibi ya KUZU KUZU dönecek..yada bu albümde SALINA SALINA SİNSİCE fazla bilinmeden gidecek...

denizmavisi
07-09-09, 17:27
metamorfoz kötü albüm değildi diyoruz ama şunu da söylemeliyiz konserlerde o kadar belli oluyorki yeni şarkıların eski şarkılara benzemediği...
cihan haklı bu yapacağı albüm çok çok önemli...bununda farkındalar zaten merak etmeyin..
metamorfoz'un başarısız olduğunun farkındalar..kurtarmak için remixes yaptılar,akustik konser falan..farkındaysanız 2009 oldu hala metamorfoz ağırlıklı konserler.. çünkü tarkan kabul etmek istemiyor sevdirmeye çalışıyor insanlara..
taktik güzel..ama insanlar şu anda yeni albümü öle bi bekliyorlarki remix falan dinlemiyorlar..
herkes farkında yeni albümde herşeyin belli olacağının..
cihanın dediği gibi ya KUZU KUZU dönecek..yada bu albümde SALINA SALINA SİNSİCE fazla bilinmeden gidecek...

kesinlikle katılıyorum yeni albüm çok önem taşıyor bekleyip göreceğiz

eskalen
07-09-09, 18:02
Bizlerin hemen eskiye basvurmamizda ustmuze yok! Tarkani hemen niye eskiyle karsilastiriyoruz ki? Tamam eski sarkilari, eski tarzi vs. falan guzeldi..Eskiyi iyi seylerle anmak cok guzel bir sey..Ama simidiki durumuyle karsilastirmanin ne manasi var ki? Durmadan yapilan bu oluyor...Tarkani gidipte eski tarzini sarkilarini ,cikarttigi ( Metemorfoz) albumuyle ve cikartacagi yeni albumle kiyaslamak tam bir sig dusunce bence...Eski gecmiste, eski devirde kaldi...Su an cikaracagi yeni albumu eskisi gibi olmali yoksa tutmaz demek kor bir yaklasim olur...Belki cikaracagi yeni album eskisinden daha iyi olacak kim bilir? Ayrica Tarkani eski tarziyla, sarkilariyla karsilastirmak soyle demek oluyor artik; eski halin cok guzeldi ama simdiki pek degil, idare eder sarkilar idare eder ama nolurrr Tarkan eskiye don o daha iyiydi...Bu demek oluyor ki yenilige acik degiliz..Soyle dusunulurse daha dogru olur; Yeni ve farkli bir sey yapmali..Illa eski guzeldi eskisi gibi olmali diye diretmenin anlami yok...Tabi bu Tarkanin bilecegi is, kendi zihninde yeni bir seyler yapmaliyim demeli karma albumu zamani gibi degil ama eskiye benzemek degil eskil haline donmek demek degil bu...Biz her ne dersek diyelim sanatcinin kendi dusuncesinde bitecek bir is bu...Metamorfoz cok yanki, cok etki uyandirmamis olabilir ama bi bole bir album cikartti diye eski halleri, sarkilari, albumleri daha guzeldi ole album cikarsaydin demek "kiyas" yapmaktan oteye gitmez ve faydasi da hic yok..( Bu arada gidipte yeni album icin ve klip icin bir sanatcinin kafasina sapka takmasi yenilik yani farklilik degildir. Sonra boyle bu kadar basit algilanmasin da!) Yenlilik ve farkliligin ne demek oldugu Karma albumuyle goruldu...Karma albumu ciktiginda biz baktik Tarkan farkli eskisi gibimiydi degildi!!! Animsama olarak, o eski yad edilebilir..Ama surekli eskiye dem vurmak, bir sonuc getirmez...Yeni bir sey yapsin, kendine ozgu bir sey yapsin Tarkan, bu albumde beklenti yuksek bu da gercek! Olcut ve fayda olarak eski gunlerin diyarlarini degil yeni, aklimiza gelmeyen diyarlari kesfetmeli sanatcida! Bakiniz Karma albumU cikarken biz Tarkanin uzun sacli, ellerinde zilleriyle kuzukuzu dansi yapacagini ongorduk mu?? Hayir!! Iste diyorum ya bu sanatcinin yani Tarkan'in bilecegi ve YENIDEN FARKEDEGI bir is! Son soz: "Eskiyle kalirsan yenilige kisir olursun"

jetaime
07-09-09, 18:51
insallah guzel bir album cikartcak
cok bekliyoruzzzz yaaaa

dudu_dilli
07-09-09, 19:14
Ya neden bu metamorfoz albümünü neden beğenilmiyor anlam veremiyorum Tarkan kendi kalbinden yazmıs sözleri bir anda cıkmıs bunu roportaj verirken söylemişti , istanbul Ağlıyor ,pare pare çat kapı , vay anam vay bu şarkılar gerçekten eski albümler kadar değerli olmalı cünkü cok iyi söylüyor sözleri cok anlamlı

ece**
08-09-09, 17:21
bence gayet güzel bi albümdü..ya adı üstünde "metamorfoz" dendi bu albüme..b değişim istedi we yaptı kötüde olmadı.ha bu değişikliği yapmasydı ben çok eminim ki bu seferde diecektik "..ee tarkan yıllardır hep aynı tarz oynama şıkıdım şıkıdım dedi kuzu kuzu gitti olacaktı adı.." iyikide yaptı denedi we gördü..oldu yada olmadı bu herkesin kendi kişisel düşüncesi..zewk meselesi..bencede eski albümleri kadar değildi ama bi "pare pare" benim hayatımda en özel şarkılardan biri oldu..bende diliorum ki yine "karma"gibi bi albümle gelsin,tadından dinlenmesin,herkes tarkandan konuşsun,konserleri olay olsun..anladık ki "metamorfoz" gibi bi albüm gitmedi tarkana...

gülcan
08-09-09, 18:52
Tarkan her zaman işini çok iyi yapan biri oldu.Eminim bu albümde DİĞERLERİ gibi harika olucak.