PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Rusça Biliyor mu?

sally
21-08-09, 20:26
Hayranları Rusça Öğrenme Sözü Veren Tarkan'ın, Bunu Gerçekleştirip Gerçekleştiremediğini Merak Ediyor.

Türk mega star şarkıcı Tarkan Rusya'ya özel çıkarma yapacak. Şarkıcı sonbaharda Rusya'ya gelerek "Doğu'nun Prensi" konser programıyla Rus hayranlarıyla buluşacak. 2008 Haziran'da gerçekleştirdiği Moskova konserinde hayranlarına Rusça öğrenme sözü veren Tarkan'ın, bunu gerçekleştirip gerçekleştiremediği merak ediliyor.

Tarkan'ın Rusya'nın üç ayrı kentinde konser vereceği belirtildi. Bunlar arasında Yekaterinburg (18 Kasım), St.Petersburg (20 Kasım) ve Moskova (21 Kasım) kentleri yer alıyor. Moskova'da Tarkan, hayranlarıyla Crocus City Hall konser salonunda buluşacak.

Rus basını "Doğu'nun Prensi" programını duyururken Tarkan'ı sanat dolu övgülerle anlattı. Tarkan'n şarkılarında güney denizinin, güneşinin ve gizemli Şark dünyasının saklı olduğunu kaydeden Rus basını, "Tarkan uzun süredir Rusya'da çok sevilen bir sanatçı." ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCE RUSÇA ÖĞRENECEĞİ SÖZÜNÜ VERMİŞTİ

Tarkan, geçtiğimiz yıl Haziran'da Moskova'da büyük bir konser veren mega star Tarkan en kısa zamanda Rusça öğrenmek istediğini söylemişti. Rus Komsomolskaya Pravda gazetesine özel demeç veren Tarkan, Rusya'yı ve Rus hayranlarını çok sevdiğini kaydederek, Rusya'ya bir daha gelişinde Rusça öğrenerek geleceği sözünü de vermişti. Rus hayranlarına sevgisini göstermek için öğrendiği bir kaç cümleyi konserde ifade ettiğine değinen Tarkan, "Konserde "Ya vas lyublyu" (ben sizi seviyorum) sözlerini bir kaç kez tekrarladım. Rusça öğreneceğim! Söz veriyorum, bir daha geldiğimde Rusçayı artık konuşuyor olacağım!" demişti

Kaynak: haberler.com

ece**
21-08-09, 22:25
bence derdini anlatacak kadar öğrenmiştir çat pat yani..tam anlamıyla rusça öğrenmemiştir..

trknmania
21-08-09, 22:28
zaten 1 2 kelime öğrenmesi,rus hayranlarının gönlünü almaya yeter de artar bile:))

MassConfusion
21-08-09, 23:51
Rusya onun 2. memleketi :D Bence bilmesi gerek...

Ferya
18-10-09, 22:54
Cat pat biliyordur.

fatihvefatih
19-10-09, 01:36
Rusya onun 2. memleketi :D Bence bilmesi gerek...

Çok haklısın dostum, sana katılıyorum, Rusya Tarkan'ın ikinci memleketi, Rusça bilmesi gerek..

tarkaseksüel
19-10-09, 11:54
reklamda konuşsa cat pat rusça yeer onaaa

MEGASTAR
19-10-09, 15:13
ztn 2 senede rusca ogrenmesini de beklemiyelim, biraz abartili olur

cansu06
19-10-09, 16:48
hayranlarına verdiği sözü tutmak adına bi kaç kelime öğrenmiştir

eLiF
19-10-09, 19:19
bi kaç kelime öğrenmiştir heralde :)

Yakisikli89
19-10-09, 19:58
Öyle kolay degil ki ..
Tarkan'in dillere yönelik kabiliyetini bilmiyorum ama ögrenmis olabilir. evet :)

Ama zor oldugunu inandigim icin, belkide 'ah tarkan vah tarkan bir söz'ünü yerine getiremedin tarkan' dememeleri icin bir sarkisini rusca yorumluyabilir. Tek bir alternatif düsünce. ama ne kadar dogru olma payi var bilemiyecegim tabi :22: