PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Ermeni

denizmavisi
21-08-09, 00:51
Ermeni Diasporasının Haber Sitesi Erkramas, Türk Mega Star Tarkan'ın Etnik Bir Hemşin Ermenisi Olduğunu İddia Etti.

Rusya'da yaşayan Ermeni diasporasının haber sitesi Erkramas, Türk mega star Tarkan'ın etnik bir Hemşin Ermenisi olduğunu iddia etti.

Haberde, Tarkan'ın Eurovision-2010 şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil edebileceği de belirtildi. Tarkan'ın Türkiye'de yaşayan etnik Hemşin Ermenisi olduğu iddia edilen yazıda, "Edindiğimiz bilgiye göre, Tarkan'ın kendisi Hemşin kökenli. Yani Türkiye'de zorla İslamlaştırılan Hemşin Ermeni etnosunun bir üyesi." iddiaları yer aldı.

SANATÇININ MENAJERİ: Tarkan EUROVİSİON'A KATILMAYACAK

Azeri APA ajansına konuşan Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş ise, sanatçının Eurovision-2010 yarışmasına katılacağıyla ilgili haberlerin doğru olmadığını belirtti. Ataş, "Tarkan'a bu yıl TRT'den böyle bir teklif gelmedi. Gerçi daha önceler böyle öneriler gelmişti, fakat Tarkan yeşil ışık yakmamıştı. Eğer bu yıl böyle teklif gelse biz geri çeviririz. Tarkan ayrıca gelecek yıllarda da bu müzik yarışmasına katılmayı düşünmüyor." dedi.

Kaynak:http://www.sondakika.com/haber-ermeniler-tarkan-ermeni-1741379/

Millet iyice kafayı yedi Tarkan'ı bir ermeni yapmadıkları kalmıştı onu da yaptılar maalesef:13:

ece**
21-08-09, 00:57
artık düşün şu adamın yakasından yetti be yalan yanlış saçma sapan başı sonu belli olmayan haberleriniz...:13::13::14:

starzu
21-08-09, 00:59
:9:tövbe tövbe bi ermeni olmamıştı onuda yaptılar:7:

asd1234
21-08-09, 01:03
Tarkan Ermeni olsa ne olur? Olmasa ne olur? O bugüne dek sesiyle,konserleriyle,albümleriyle gündeme gelmedi mi? Şimdi ne diye "Ermeniymiş zorla islamlaştırılan kollardanmış" falan fıstık haberler çıkarıyorlar?...

Aman yaa,yorum yapmaya bile değmez aslında.."Daha neler amanın daha neler" deyip susuyorum...[Gerçi Tarkan'ın konserde giydiği beyaz atlete mana bulunduktan sonra,ermeni olduğunun iddia edilmesi az bile!..]

**MegaStarkan**
21-08-09, 01:20
Tarkan'i gelen gecen kilifa koymaktan bikmadilar. Olsa da fark etmez...
Alevilik vardi ama anne tarafinda... duyumlar öyledi bi' ara. Ne kadar dogru bilmiyorum.

günışığım
21-08-09, 02:00
ne olursan ol yine gel hahahaha =)

bounce
21-08-09, 02:01
eeeeee yani.......ne olmuş
ermeni laz kürt türk .....
ırkçılık yapılmasa....

Dark_blue
21-08-09, 02:54
Hatirlarsaniz bundan öncede imza kampanyasi yalani vardii .........

trknmania
21-08-09, 03:19
ermeni ise tarkanı sevmeyecek miyiz yani....o bizim başımızın tacı yaa...ne olduğu hiç farketmez:)

kevser
21-08-09, 13:53
Allahımmm ne saçma bi haberr bu yaaaa:S

flores
21-08-09, 14:50
bu ermeniler hep boyle.onlari biz cok iyi taniyoruz.nerde yetenekli insan goruyorlar diyorlar ki o ermeni.Bizim de basimiza cok gelib boyle seyler.ona gore ben hic sasirmadim.

tarkaaaaan seni cooooooox sevirem!:)))))))))))

dilay
21-08-09, 15:11
Normalde kim albüm çikarsa önce bi Tarkan'a taş atiyoki albümü satsin.! Bu modaya ermenilerde uydu ve bu ikinci çabalari ilkinde albüm tutmadi sanirsam :18: ama şimdiki iddali olsa gerek :18: artık ne diyeceklerini şaşırdılar yazık bunlara yaaa acıyorum, insan bu kadar mı aciz olur? :13:

erdem
21-08-09, 18:40
kötülemek için herşeyi yapıyorlar...

flores
21-08-09, 19:45
"tarkan ermeni "yakistirmasini gorunce bele insanin tukleri biz biz olur.
bir defa tarkandan soz dusmusdu.kavqa ediyorduk 2-3 kiz.onlar deyirdiki tarkanin neyini seviyorsun.o kadar eseblesmisdim ki dedimki tarkan ermeni olsa (iraq-iraq)bele ben onu severdim.sonra o kadar guldukki.

dudu_dilli
21-08-09, 20:06
Aynen katılıyorum cok saçma bir haber Eğer bu haberin tabikide doğru olmadığını hepimiz biliyoruz ama ermeni ise allah için her ermeni böyle olsun beeee baş tacım olur tarkanın benim başımın tacı olduğu gibi ben böyle bir insan görmedim abi ya Nedesem kiyafetsiz kalır

HURRICANE
21-08-09, 21:34
:):)Ne saçma bir yazı!Köken din olaylarıyla insan ayırımına hep karşı oldum ..haber doğru olsa ne yazar ki yani?Tarkan'ın kökeni ermeniymiş diye onu taşamı tutmamızı beklicekler bizden!?hey Allahım ya:)saçma haber olsunda taştan olsun zihniyeti serisine devam

MassConfusion
21-08-09, 23:51
Herşey Tarkan ın üstüne oynanıyor ya...

hilfa
22-08-09, 01:32
bi bunu dememişlerdi bu da oldu bakalım daha ne yalan haberler ile karşılaşacağız:14:

sEçİl
22-08-09, 02:58
konusmak ıcın konusanlardan nefret edıorum ya laf olsun torba dolsun:15:]

siboss1992
26-08-09, 19:34
dedikodu dedikodu kuru iftira...

*HiLaL*
26-08-09, 19:42
Ya bi gidin bi rahat durun artik bee rahat bIrakIn TARKANIMI artIk dü$ün yakasIndan..

gülcan
26-08-09, 19:48
Napalım yani Uyruğuna mı bakıp sevdik Ermeni diye sevgimizden mi vazgeçicez saçma bir haber..

ezel1710
27-08-09, 01:08
zaten tarkan almanya doumlu yani aylesi almanyadaydi zorlama gibi falan birseyler olsa ailesi türkiyeye dönmezdi.
inanmiyorum

MassConfusion
27-08-09, 02:33
Zaten öyle bişi olamaz bi ara da Tarkan ın adı ermenilerden özür diliyorum kampanyasında imzası var diye sitesinde duyuru yapmıştı ben değilim o diye...

sparrow
29-08-09, 18:12
sıradaki yalan gelsin lütfen..

inci tanesi
29-08-09, 20:55
Ya okadar sacma ki bu haber,komigime de gitti ya bukadari da Pessss yani

au13
30-08-09, 00:43
:13:ben hiiiiic shashirmadim Onlarin ishi bu.Onlar hep onun bunun malina sahip olmaya calishiyorlar. Eyer Tarkan ermeniyse neden ermenilere konser vermiyor??????? Neden ermenilere destek vermedi?????? Eyer oyle bir shey olsaydi Tarkan Azerbaycanda konser verirmiydi????? ALLAH ashkina boyle bir yalana KIM INANIR???? :14::16:Hem zaten tum dunya biliyor TARKANIN TUK OLDUGUNU