PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Harbiye Açık Hava Tarkan Konseri

MassConfusion
20-08-09, 11:48
1 ağustos ta Bursa dan İstanbul a Tarkan konserine gittim... Daha önceden Önder abinin sayesinde Tarkan ın yanında çalışan biriyle tanıştım ve bana Tarkan la tanışmam konusunda yardımcı olucaklarını söyledi... Ben bu haberi duyunca dururmuyum yerimde oynamaya başladım :) Saat 5 civarı beni aradılar ve Gökhan gel dediler :) Beni içeri alırlarken biraz problem oldu ama genede girdim daha sonra bana kulis kapısının önünde bekle biz seni çağırcaz dediler iki üç dk bekledim ve gelebilirsin dediler... İçeri girdim karşımda TaRKaN o an kendimden geçtim ilk defa onu karşımda görünce şaşırdım... Merhaba dedim merhaba dedi Tarkan...

Tarkan : Nasılsın ?

Ben: Teşekkürler siz nasılsınız.

Tarkan: Teşekkür ederim.

Ben o an kendimde değildim o kadar konuşcak şeyleri kafamda hazırladım ama konuşamadım :)

Tarkan : Hayırdır neden susuyorsun.(gülerek)

Ben: Konuşamıyorum.

Tarkan:Neden (gülerek)

Ben : İlk defa sizi karşımda görüyorum hergün sizin şarkılarınızı dinliyorum. Harika şarkılarınız var hepsi aklımda sanki hepsi benim için yazılmış şarkılar.

Tarkan:Teşekkürler (gülerek)

Ben: Çok iyi ve mütevazi biriniz...

Tarkan: Teşekkürler (gülerek)

Ben: Resim çekinebilirmiyiz...

Tarkan : Elbette

Daha sonra resim çekindik ve...

Tarkan : Artık benim hazırlanmam gerek..

Ben:Tamam herşey için çok teşekkür ederim... Bu konser benim için hiç unutulmucak ve hep sizin hayranınız olarak kalıcam dedim

Daha sonra bana güldü ve sarıldı :) ve mutlu son ayrıldık ordayken o kadar mutluydum ki anlatmaya ne benim dilim varır nede kelimeler yeter o kadar mütevazi ve o kadar harika bi insan ki Hayranı olduğumuz için çok şanslıyız umarım daha büyük başarılara imza atar ve bizim tüylerimizi diken diken etmeye devam eder... Çıkışta Harun,Ebru abla,Serpil abla 1 2 kişi daha vardı ama tam olarak hatırlamıyorum bir hatıra resmi çekindik.. Ve konser Unutulmaz bi konser oldu. Herşey için bana destek olanlara çok ama çok teşekkür ediyorum..:4::4::4:

gülcan
25-08-09, 19:34
Çok güzel çok sevindim senin adına herkese nasip olur inşallah teşekkürler anını paylaştığın için..

trknmania
25-08-09, 19:38
allahım bende istiyorum yaaaa!!!!!ne kadar şanslı bir insansın arkadaşım sen yaa.....çook sevindim senin adına...

Dark_blue
25-08-09, 20:00
Vayy süper , sevindim adina , duygularini paylastigin icin tsk :)

Rumeli59
25-08-09, 22:30
Gökhancim seninle tanistigini icin cok memnum oldum ve adina cok sevindim:-)

**MegaStarkan**
25-08-09, 23:41
Cok istiyordun duymustum, hayirli olsun senin adina sevindim (:

ece**
26-08-09, 12:51
okurken kendimi yerine koydum yaa ..oof yaaa nekadar şanslısınn :((( inş bigün banada kısmet olur..en çok istediim şey bu yaa :(( çok sewindim senin adına

MassConfusion
04-09-09, 00:29
Arkadaşlar çok teşekkür ederim... Ebru abla Seninle tanıştığım için çok mutluyum :) umarım başka bir konserde tekrar beraber oluruz...

hilfa
04-09-09, 01:51
:20:harikasın Gökhancım çok sevindimm :20:konser sonrası konuştuk dışarı çıkınca görememiştim seni üzülmüştüm ama bu haberle çok mutlu oldummm:21:

cansu06
04-09-09, 02:42
off çok şanslısın=D

sEçİl
04-09-09, 03:11
ayyyyy süpermiş ama bnde kendımı bır an yerıne koydum aglamaktan konusmazdım heralde yaa çok ama çok şanslısın inş bır gun bende onu gorucemmmmmm=)sarılıcam aglıcammm falan=)