PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 konu hakkinda düzeltme

bounce
19-08-09, 22:18
arkadaşlar ilk konu tarkanın 2010 eurovisiona gitme haberi ile alakalı..
bu haber tamamiyle yalandır..nerden mi biliyorum...HİTT MÜZİKten bana gelen cevabı aynen yazıyorum
BU HABER TAMAMEN YALANDIR TARKAN EUROVİSİONA KATILMAYACAKTIR....
benim anlamadığım ben HİTT E ulaşabiliyorsam gazeteciler daha kolay ulaşıyordur.bu haberin doğruluğunu HİTT i arayarak öğrenebilirlerdi ama bu daha kolaylarına geliyor sanırım..işte ülkemizin kalkınamamasını nedenlerinden biri de bu sanırım
TEMBELLİK.....
diğer düzeltme ise tarkanın single ı hakkında bu konuda ben susayım da CAN ŞENGÜN(tarkanın gitaristi) cevap versin
Tarkan albumu ve sarkilari acaip.Cok sevilecegine hic suphem yok.Ozan ile ilgili yazilanlar dogru bir kaynaktan degil.ayrica Sezen hnm da Tarkan da yapilan isten gayet memnun.Cok emek var....Yakinda.
BU DA 2.CEVABIDIR
Kaynak dogru degil derken sunu kastettim:
her yerde,neredeyse hergun bazi sacma ve abartili haberler cikmakta.hangisi ne kadar arastirilmis ,kim yazmis,haber kaynagi neresi bunlar genelde dusunulmuyor...bu sebepten dolayi yanlis anlamalar olmakta.oysa icimizden bazi samimi arkadaslar gercekten dogru bilgiler pesinde.Bu kisilerin basinda,muzik bilgisi ile,cevresi ile, ve de salt sevgisi ile Gorkie Musicolog gelmekte...Sizler bence onun haberlerini ciddiye alin...Bu esnada bizler de en iyi T.T.albumunu yapmaya calisalim.Hepinize sevgiler,
:) Can

ece**
19-08-09, 22:28
doğrudur walla...o haberlerin yalan olduu belliydi zaten..saolasın cihan ellerin dert görmesin daha güzel haberlere :))

hilfa
19-08-09, 22:42
:21::20:çok teşekkürler Cihancım :29:ohhh yaaaa iyiki yalan haber:20::21:

dudu_dilli
19-08-09, 22:43
tabikide katılmasın Şok oldum ya bu haberi duyunca nerden uyduruyorlar anlamıyorum ki ya cok rahatladım vallah anlatamam ya iyi oldu iyi

Zara
19-08-09, 22:55
çok teşekkürler çok sağ ol o kadar rahatladımkii ellerine sağlık yalan haber olduğuna çok sevindim:4::4::4:

denizmavisi
19-08-09, 23:05
yalan haberler olduğu bariz belliydi zaten:16: umarım albümün yakında geleceği haberi doğrudur beklemekten kök saldık valla:12:

starzu
19-08-09, 23:08
sağolasın cihan en büyül cihan bizim cihan içimize su serptinbravobravobravobravobravobravobravo

istanbul 1453
19-08-09, 23:26
bence burda eurovisiondan çok albümle ilgili haber daha can alıcı,bu konuya üzerine biraz daha düşelim,mesela önümüzdeki bayrama çıkabilirmi albüm bunun hakkında bi bilgi varmı acaba?

Mega_Star
20-08-09, 00:04
MTV ye katılsın bari

tarkaseksüel
20-08-09, 00:06
cihan rahatlattın bebenı valla sağlasın

sEçİl
20-08-09, 00:48
yaniii sacma hebr oldugu barız bellıydı yetkılı kısıden dymak daha ıı oldu paylaşım ıcın saol cıhan;)

MassConfusion
20-08-09, 11:23
Kardeşim Cihan valla çok rahatlattın bizi ya... :)

patriot_214
20-08-09, 12:39
Tarkan albumu ve sarkilari acaip.i

bu gercekten beni sevindirdi :)))))))