PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Eurovision'da

tarkaseksüel
19-08-09, 09:41
Tarkan Eurovision'da

2010'da Norveç'te yapılacak olan şarkı yarışmasında ülkemizi Megastar'ın temsil etmesi kararlaştırıldı Geçtiğimiz yıl Hadise'nin 'Düm Tek Tek' isimli şarkısı ile 4. olduğu Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi bu yıl Tarkan temsil edecek. 2010 Eurovision Şarkı Yarışması için geçtiğimiz perşembe günü TRT yetkilileri ile prensipte anlaştığı belirtilen Tarkan, Eurovision'un yanı sıra TRT ile sıkı bir iş alışverişe girdi.

RESMİ DUYURU HAFTAYA
Norveç'te 2010 Mayıs ayında yapıyacak olan Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Tarkan, TRT ile önümüzdeki hafta el sıkışarak anlaşmalarını resmi olarak duyuracakları bildirildi. Tarkan ile TRT yetkilileri arasında ayrıca Eurovision dışında, TRT'nin önümüzdeki günlerde açmayı planladığı müzik kanalı için de program anlaşması sağlandı. Tarkan'ın ortak olduğu Hitt Prodüksiyon'un, TRT müzik kanalı için iki-üç program hazırlayacağı belirtildi

http://www.yeniasir.com.tr/HayatinIcinden/2009/08/19/tarkan_eurovisionda

MassConfusion
19-08-09, 10:11
Eğer Tarkan bu dediklerini yaparsa Tarkan ın bildiğimiz sanatçılardan bi ayrıcalığı kalmıyo ve Türkiye de değeri düşer bu arada Tarkan Eurovision a katılmıcam demişti...

redjingle
19-08-09, 10:27
İnşallah katılmaz ve inşallah yalandır bu haber.Ki bence yalandır.Çünkü özellikle de bu yılki yarışmada şunu gördüm ki, Eurovision kesinlikle hakedilen sonuçların alındığı bir yarışma değil.Müzikalite değerlendirmesinden başka her türlü değerlendirme var.TAm bir saçmalık.Bu yıl onu gördüm.Ve benim gözümde hiçbir saygınlığı yok.

Bi şekilde Tarkan öyle düşünmüyorsa ve bu haber bi şekilde doğruysa da, "şans" için dua etmekten başka çaremiz de yok :)

tarkaseksüel
19-08-09, 10:45
trt nın müzik kanalı için masıl bir açılış olacağı planlanıyordu
herşey hazırmış demekkı tarkanda karar kılmışlar o neysede
eurovision işi bence olmamalı çok yanlışş....

madheart44
19-08-09, 10:46
Yalan haber bunlar aldırmayın arkadaşlar...

TheLastAirBender
19-08-09, 11:01
Yalan haber yaaa sacmalıkk böyle bişey mümkün olamaz "eger olursa" lı bi cümle bile kurmak istemiyorum yani yok ihtimal vermiorum :18::28::18:

szr67
19-08-09, 11:05
doğruluk payı olma ihtimali yüksek tarkan trt ile anlaşma yaptı bi kaç yurt dışı ve televizyon program yapımı için eurovision konusundada anlaşma söz konusu olabilir.

zwolkan
19-08-09, 12:16
olmasınnnn

günışığım
19-08-09, 12:20
allah korusun

MARY JANE
19-08-09, 15:18
kalbim bunun yalan haber olduğuna inanmak istiyor. inşallah doğru değildir. adil bir yarışma değil. bence sadece kendini harcar. katılırsa en iyi sonucu alacağına tabiki gönülden inanıyorum ama yarışma da belli. ben kesinlikle katılmasını istemiyorum. duy sesimiz tarkan nolur...

TEVETOGLU
19-08-09, 16:14
Bence katılması iyi olur.Eğer haber doğruysa bu durumda Türkiye dışında yaşayan Tarkan fanlarına çok iş düşer.Oylar Tarkan'a.

TheLastAirBender
19-08-09, 16:19
ya oy vermek mesele degil zaten cıkarsa 1. olma ihtimali %90 avrupadaki ülkelerin hepsinden zaten en fazla oyu o alır ama bu tür dandik yarısmalara tarkanın degil youtube star ajdarın gitmesi gerek hiçbi ülke önem vermio siyasetin yapıldıgı bi yarışma oldu valla acırım tarkana eger katılırsa . işalla hemen cıkıp hiçbir zaman katılmicagını söyler kesin bi kanıt lazım artık..

MEGASTARİX
19-08-09, 16:27
Tarkanin gitmesi süper olur ayrica eğer birinci olursa avrupadaki ünü dahada artacaktir

szr67
19-08-09, 17:00
tarkan için tehlike çanı bu yarışma katılsa iyi olur zincirleri kırar gibi görünsede kuzey ülke kardeşliğini unutmamak gerek.sağ komşu sola-sol komşu sağa veriyor.Tarkanın acılarının çocuğu gibi dönme ihtimalide olabilir baştan zafer çanlarının çalarakda giidebilir.sağı solu belli olmayan bi yarışma tarkan şıkıdım a benzeyen bir parçayla katılırsa tamamdır.

özge
19-08-09, 18:17
bu haber doğru olmasın diyee dua ediyorumm elimden başka bişey gelmiyor

badboyserkan
19-08-09, 18:34
Tarkan'dan Yazili veya Sozlu bir basin aciklamasi yapmadan inanmayin.Cunku hicbirsey daha kesin net degil. Buyuk Ihtimal asparagaz bir haber.

starzu
19-08-09, 18:36
eyer doğruysa sonuna kadar destek olmalıyız sonuçta herkez bu yarışmanın nasıl döndüyünü çok iyi biliyor HEP DESTEK TAM DESTEK:24::24::24:

Bamboo
19-08-09, 18:47
eğer katılırsa tam destek olurum ama işallah haber doğru değildir diorum yinede...offfff başıma ağrılar girdi hee...:11:

ece**
19-08-09, 22:06
bukadar siyaset içerikli bi yarışmaya katılmayacağnı sölemişti zaten tarkan...inşallahta yalan haberdir.hiç mi hiç istemiorum katılmasını.katılsa 1.olacağı kesin olan bi yarışmada sırf siyasi dolaplardan dolayı 1. olamazsa herkes tarkanın çok çok fazla üzerine gidicek we buda onun karıyerini riske atıcak ki herkeste elini kolunu açmış dört gözle bu fırsatı beklio eminmki ! tarkanı karalamak için çok güzel bi fırsat ellerine geçecek..tarkan yapıosa bi bildii wardır diemicem yanlış bi adım atmış olur çünkü.dilerim katılmaz... 1. ağızdan bi açıklama beklioruz..ha katılırsada hep destek tam destek bugünde yarında...
(ama niye bilmiyorum sanki busfeer gerçek habermiş gibi gelio.öyle hissettim :S )

MEGASTAR
20-08-09, 02:55
Tarkan tukurdugunu yaliyan bir isim deil, Tarkan bu programa inanmadigini soyledi, yani haber yalan haber

yandim
20-08-09, 03:24
I think we deserve a translation for good news any way tarkanclub posted the good news so we are very happy to know that Taekan will represent Turkey in Eurovision 2010
and good luck.

günışığım
20-08-09, 03:54
Sonuna kadar tam kostek !!!
Istemiyorumm neolur gitmesin =(
komsu komsuya verir oylari bizim dostumuz yok
eli bos doner tarkan
gitme ne olur gitme tarkan duy sesimi
dua ediyorum gitmesin die.

levent_taka61
20-08-09, 09:21
gitmesin ne eurovision u TARKAN ın adı bile kazanacağını biliyorum ama tarkan kimseyle yarışmasını kaldıramam TARKAN artık o devreleri geçti yakında popstarda juride yaparlar tarkanı bu kadar olmaz arkadaş bu güne yaptıkları biraz hayır biraz hatır dedik bu kadarıda bizi aşar TARKAN değil bu haberde yalan TARKAN 2 gün sonra çıkacak yalanlıyacak ve bitecek tarihe gömülecek bu haber

İZMİRLİ
20-08-09, 10:24
TARKAN eurovizyon hakkında daha önce defalarca neler düşündügünü söyledi...Kesinlikle uydurma bir haber!

hayallerimolmasa
20-08-09, 10:37
tarkan bu yarışmaya katılmaz,çünkü reklama ihtiyacı yok..:29:

Dark_blue
20-08-09, 14:00
arkadaslar tarkan hafta sonu filan magazin programlarinda görüntülenirse bu konuda da belki yorum yapabilir , denk gelen olursa paylasimlarini bekliyoruzz :)

rosebüşra
20-08-09, 15:29
tarkan inş. katılmaz bu yarışmaya :s katılırsada her türlü destekleriz de ülkelerin siyasi olarak yarıştıkları bu yarışmada tarkanın üstünde çok baskı kurarlar ve yıpranır gerek yok aslında ...

ösgee
20-08-09, 15:54
Tarkan'ın sahibi olduğu HİTT Müzik’in müdürü Sevtap Küçükkaralar haberi yalanlarken "Bu haber tamamen hatalı. Eurovision için geçtiğimiz yıllarda teklif aldık ama bu sene bir teklif almadık. Katılma durumu gibi bir konu söz konusu değil. Geçtiğimiz yıllarda teklif ediğinde kabul etmedik. Şu anda böyle bir teklif yok geldiğinde de düşünmüyoruz "dedi.

kaynak: eurovisiondream. ...

R4istLiN
20-08-09, 16:01
İŞTE HITT MUSIC AÇIKLAMASI * Tarkan'ın Eurovision 2010'da Türkiye'yi temsil edeceğine dair TRT'nin teklifini kabul ettiği haberi tamamen yanlıştır. Tarkan'a dair haberle alakalı Tarkan'ın sahibi olduğu Hitt Müzik'in Genel Müdürü Sevtap Küçükkaralar haberi resmi olarak yalanlarken "Bu haber tamamen hatalı. Eurovision için geçtiğimiz yıllarda teklif aldık ama bu sene bir teklif almadık. Katılma durumu gibi bir konu söz konusu değil. Geçtiğimiz yıllarda teklif ediğinde kabul etmedik. Şu anda böyle bir teklif yok, geldiğinde de düşünmüyoruz "dedi.

bravo

Dark_blue
20-08-09, 16:04
Tarkan'ın sahibi olduğu HİTT Müzik’in müdürü Sevtap Küçükkaralar haberi yalanlarken "Bu haber tamamen hatalı. Eurovision için geçtiğimiz yıllarda teklif aldık ama bu sene bir teklif almadık. Katılma durumu gibi bir konu söz konusu değil. Geçtiğimiz yıllarda teklif ediğinde kabul etmedik. Şu anda böyle bir teklif yok geldiğinde de düşünmüyoruz "dedi.

kaynak: eurovisiondream. ...

güzel haber :)))

firelord
20-08-09, 17:28
katılsa fena olmazdı ama katılmaması daha iyi.Teşkrler haber için

trknmania
20-08-09, 19:01
İŞTE HITT MUSIC AÇIKLAMASI * Tarkan'ın Eurovision 2010'da Türkiye'yi temsil edeceğine dair TRT'nin teklifini kabul ettiği haberi tamamen yanlıştır. Tarkan'a dair haberle alakalı Tarkan'ın sahibi olduğu Hitt Müzik'in Genel Müdürü Sevtap Küçükkaralar haberi resmi olarak yalanlarken "Bu haber tamamen hatalı. Eurovision için geçtiğimiz yıllarda teklif aldık ama bu sene bir teklif almadık. Katılma durumu gibi bir konu söz konusu değil. Geçtiğimiz yıllarda teklif ediğinde kabul etmedik. Şu anda böyle bir teklif yok, geldiğinde de düşünmüyoruz "dedi.

bravo

zaten çok saçmaydı dün yaşananlar ve çıkan haberler..tarkan yıllardır karşı olduğu bir organizasyona neden birden karar değiştirip katılmak istesin ki....

zelis
20-08-09, 22:54
katilmasin ya ihtiyaci yok bence zaten her yerde taniniyor
ben almanyada yasiyorum burda tarkani bilen cok
eurovisionun zaten müzikle bi alakasi yok

Bamboo
20-08-09, 23:18
çok şükür...

erdem
21-08-09, 18:35
fox tv de sabah haberinde söyledi inanamadım gözlerim ama sallıyorlar bence...

ece**
21-08-09, 22:30
fox tv de sabah haberinde söyledi inanamadım gözlerim ama sallıyorlar bence...

doğru haber deilmiş cnm zaten hıtt açıklama yaptı :29: