PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’in albümü neden çikmiyor?

Ferya
17-08-09, 01:39
Albümlerinde üst üste hayal kırıklığı yaşayan tarkan, bu sefer işi şansa bırakmak istemiyor anlaşılan.

Star olmak hiç kolay bir durum değil! Her ne olursa olsun, bu piyasada kalıcı olmak için üretmek gerekir. Üretmek, bir sanatçının en sancılı dönemidir. İster sinema yapın ister tiyatro, ister şarkı yapın hepsinde ortak hedef en iyiye ulaşmaktır. Korkulu bir dönemdir bu dönem; eğer işler istediğiniz gibi gitmiyorsa, yaptığınızı beğenmiyor içinize sinmiyorsa, maazallah bunalıma girersiniz.

Tam da bu noktada tarkan’dan bahsetmek istiyorum. Dünya starımız, aylardır stüdyoda harıl harıl çalışıyordu. Bu yaz yeni şarkılarını dinlemeyi bekliyorduk. Ozan Çolakoğlu’nun stüdyosu “Sarı Ev”de çalışan megastar, zaten stüdyoyu aylardır tek başına kapatmıştı. Normalde bir stüdyoda birden fazla şarkıcı çalışır, maliyetler de bu oranda düşer.

Sorun şu ki, yapılan hiçbir eser tarkan’ın içine sinmiyormuş. Hala çıkış yapacakları şarkıyı bile bulamamışlar. Şarkılar defalarca düzenlenip, değiştiriliyormuş, haliyle de işler bir türlü bitmek bilmiyormuş. Davulun sesi uzaktan ne kadar hoş geliyor değil mi? Hep konuşulur bu sanatçılar ne kadar rahat, bir elleri yağda bir elleri balda, yedikleri önünde yemedikleri arkada diye. Siz onu bir de tarkan’a sorun. Fakat hiçbir şey göründüğü gibi kolay değil. Büyük başın ağrısı da büyük oluyor.

Eski günlere güvenip kasadan yemeğe başlarsanız yandınız. Kimler yanmadı ki, kimler bitmedi ki… Örnekleri mevcut, hepimiz biliyoruz. Zaten bu durumdan sıkılan tarkan, tası tarağı toplayıp Amerika’ya kafa dinlemeye gitmiş bile. Albümlerinde üst üste hayal kırıklığı yaşayan tarkan, bu sefer işi şansa bırakmak istemiyor anlaşılan.

Kaynak:Ayakli Gazete.com

ece**
17-08-09, 01:44
hiçte üst üste hayal krıklıı falan yaşamadı ! abartmasın ! 2kere oldu belki ama tarkan gık deip kayda alınsa satar be...

trknmania
17-08-09, 01:46
tarkanın albümlerinin hiç biri hayal kırıklığı falan yaratmış değil öncelikle herkes bunu beynine iyice bir kazısın..ayrıca tarkan çıkış şarkısını bulamadı diye bitecek şarkıcılardan değildir..çünkü o bir SANATÇIDIR.ayrıca tatil tarkanımın da hakkı...sağlam kafa sağlam vücutta bulunur çünkü...

tarkanım şu yeni albümüyle bomba gibi dönünce neler yazıcak bu köşe yazarı tayfası çoook merak ediyorum gerçekten...

haber için teşekkürler:))

denizmavisi
17-08-09, 01:47
Tarkan her albümünde çok titizlenir niye bu kadar abartıyorlar ki bazıları gibi basit albüm yapmak istese her sene albüm çıkarır zaten

sally
19-08-09, 00:07
Basin yine abartmis Tarkanin her albümleri basariliydi come closer haric.

MassConfusion
19-08-09, 10:14
Bence hepsi başarılıydı... Yabancı albümde sadece tanıtım olmadı...

tarkantutkunu
19-08-09, 20:47
kusura bakma ama ben Tarkan'ın hayal kırıklıgı yaşadıgı bir albüm bilmiyorum
tek ayrıcalıgı Metamorfoz oldu içinde Arada Bir-Vay anam Vay-İstanbul Ağlıyor-Pare Pare gibi üst düzey şarkılar var bunları keşke elektro alt yapı değilde bilindik şekilde yayınlaydı o zaman daha fazla sevilirdi çünkü burası Türkiye

tarkaseksüel
20-08-09, 00:11
keşke onumuze sunulan bu şarkıları her halıyle dınleyebilsek
yada hiç sunulmamış şarkıları
kım bılır neler vardır nelerr

sEçİl
20-08-09, 00:46
tarkanın albümlerinin hiç biri hayal kırıklığı falan yaratmış değil öncelikle herkes bunu beynine iyice bir kazısın..ayrıca tarkan çıkış şarkısını bulamadı diye bitecek şarkıcılardan değildir..çünkü o bir SANATÇIDIR.ayrıca tatil tarkanımın da hakkı...sağlam kafa sağlam vücutta bulunur çünkü...

tarkanım şu yeni albümüyle bomba gibi dönünce neler yazıcak bu köşe yazarı tayfası çoook merak ediyorum gerçekten...

haber için teşekkürler:))

bence bulurlar yıne yazıcak bsey...!!!