PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arto'dan Veryansin !

badboyserkan
15-08-09, 18:43
ARTO'DAN SALVO!..

Vehbi Dinçcan yazdı..

http://img193.imageshack.us/img193/1122/icanloaxt.jpg (http://img193.imageshack.us/i/icanloaxt.jpg/) http://img195.imageshack.us/img195/9292/atkk7neww.jpg (http://img195.imageshack.us/i/atkk7neww.jpg/)

Arto uzun zamandır susuyordu. Susmaktan sıkılmış ki, Başta,Bülent Ersoy’un şu cenin olayını dolamış diline...’İnsan yüzüne nasıl cenin sürer iyyy korkunç bir şey... Güzelleşmek uğruna, gençleşmek uğruna bu yapılan korkunçluktur. Yarın cahil kadınlar, düşük yapınca cenin parçalarını yüzlerine sürerlerse ne olacak? Bu olayı ağzımıza bile almamamız lazım. Çok ayıp valla’’...Arto, Bülent Ersoy ve ceninle kalmamış ardından Demet Akalına ve Serdar Ortaç’a da vermiş veriştirmiş... ’Demet star mı? Hadi oradan canım ne starı...Yaşadığı hayat yüzünden İbrahim Kutluay onu şutlamıştı?İyi ki şutlamış... Türkiye’nin tek starı vardır o’da Tarkan’dır. Serdar onuncu sıradadır. Her şarkı sözü yazan star mı olurmuş’ Arto çoşmuş bi kere... Daha neler,neler... Arto’nun bir birinden değişik salvoları bu Pazar TRT 1 de, ’Magazin Özel’ de gündeme gelecek...Ben devamını merakla bekliyorum size de tavsiye ederim.

Bir salvo da Armağan’dan Bülent’e

Armağan Çağlayan; Bülent Ersoy’la, bir yarışmada tanışmıştı.

Sonra, bu tanışma evlilikle son buldu. Şaşalı evliliğin ardından ayrılık geldi. Armağan Çağlayan anlaşıldığı gibi gündemde kalmak ve sahnelerde boy göstermek için yapmıştı bu evliliği... Sonra, bir takım kaçamaklar ve biten bir ilişki...

Bakıyorum da, Armağan program, program gezip Bülent Ersoy’u anlatıyor.

Olmadık yerlerde, olmadık söylemler... Evlilik ne kadar kötü gitse de, bırakın evliliği sevgililik bile, bitince böyle olmadık yerlerde, olmadık konuşmalar yapmak, şayet sanatçı isen üzerinde hoş durmaz ki bırak sanatçıyı kimsede durmuyor zaten...

Efendim, ’Kadınca kararınca’ programından sonra mikrofonları görünce başlamış konuşmaya, Pop Star Armağan... Yemek yapmazmış Bülent... İçinden gelirse girermiş mutfağa o da beceremeyince dağıtır çıkarmış...Başarılı değilmiş mutfakta... Bir bardak su bile istememiş Armağan hazretleri, Bülent Hanım’dan... E, be oğlum bence sen iyi bir ev kadını ile evlenmen gerekirdi. Bülent,mutfak kadınımı? Hayatını biliyordun , reklamını iyi yapıyorsun yine de Bülent üzerinden ha!

Vehbi Dinçcan /Güneş Gazetesi
Sacitaslan

trknmania
15-08-09, 18:50
Türkiye’nin tek starı vardır o’da Tarkan’dır. Serdar onuncu sıradadır. Her şarkı sözü yazan star mı olurmuş

:4:valla doğru söze ne denir ki..adam haklı ..türkiye de 1 tane star var o da tabiki:54::35::52::30::35::48::17::17:
paylaşım için teşekkürler serkan

ecemaşkısı
15-08-09, 19:08
:4:valla doğru söze ne denir ki..adam haklı ..türkiye de 1 tane star var o da tabiki:54::35::52::30::35::48::17::17:
paylaşım için teşekkürler serkan

Ayneeen !

Ama Armağan ÇağLayan deiLdi o ..:D Armağan Uzun'du :18:

flores
15-08-09, 19:16
tarkan bu resimde cok yakisikli cikmisss.

*HiLaL*
15-08-09, 19:43
ArtO ne derse hep dogruLarI diyOr heLaL oLsun, kimseye yag cekmiyOr =)) sEviyOrum aRtOyu benn ya =))
TEK STAR TARKAN :))))) süper demi$$ ...
Bu arada Resimde harika cIkmI$ TarKAn'mmmm
Haber icin te$ekkürLerr

eskalen
15-08-09, 19:51
iste Halkimizin Stari En cok sarki sozu yazan ve Agzina sakiz yapacak sarki ne kadar cok kim yaparsa o star oluyor! Boyle bir sey yoktur yani...Starlik cok sarki sozu yazip ona buna dagitrmak degildir...Star kelimesinin tek basina bir anlam ifade etmedigini dusunuyorum..Alt kollari var bu star olmanin...O alt kollar tamamlanirsa yani kiside o ozellikler varsa (ki dogustan gelen olan ozellik de olabilir) tam star denilir...Zaten gunumuzde bircok fan kuluplerden tutan da sarkicilarin kendini ego olarak tatmin etmeleri icin star kelimesini kendisine itfa eden cok sanatci ve insanlar var...Bir tek Tarkan o sifati en cok haken bir Turk pop sanatcisidir ve onun fan kulubundeki yani bizlerin en cok star demesi en dogrudur...

starzu
15-08-09, 20:34
starstarstarstarMEGASTARKAAANNdahası yok başkası yoook :13:o tek o bir tane star ismi bir tek ona yakışıyor:1:

dudu_dilli
15-08-09, 20:35
Artoda bir insan saygı duymak gerek aslında olaya bakarsan , onuda dinlemek gerekir die düşünüyorum bence , tabikide bazı olayları medya gereğinden fazla abartmıyorda değil yani Ama doğru söze ne denir ki türkiyede tek star tarkandır pardon megastar Tarkandır serdar ortac onuncu sırada olduğu gerçekten cok iyi tespit etmiş haklı bence

sally
15-08-09, 23:03
Arto dogru söylemis

kevser
16-08-09, 00:23
saygılar sevgiler arto:D

tarkaseksüel
16-08-09, 01:05
hemen arto fan club açıyorum :D:D:D:D

trknmania
16-08-09, 01:06

2. üye de ben olurum valla süper olurr:)))

pare pare
16-08-09, 01:33
Paylaşım için teşekkürler serkan

:20:Katiliyorum

tarkantutkunu
16-08-09, 02:51
Arto'nun demesiyle değil

Tarkan türk sanatçı olarak sesi'ni yurt dışına duyurmuş
bu sınırlar içinde yapılmış en etkili ingilizce albüm'ü yapabilmiş
türkçe şarkı'larını yabancı insan'ların diline dolayabilmiş
mimikleriyle sesiyle okuyuş tarzıyla hareketliyle
bu ülkede idol olmuş biridir.

gün gelecek Tarkan için hep birlikte üzülerekler
sayfa sayfa manşetler atıcaklar ama ne zaman
o olmadıgı zaman onun değerini bilin

bounce
16-08-09, 03:35
güzel dedikodu yapıyor.
tarkan konusunda haklı ama.

yandim
16-08-09, 06:55
thankssssssssssssssssssss . iDON'T uNdErStAnD

yasinenessahin
16-08-09, 15:09
tarkan ve diğerleriyle ilgili söylediği herşeyi kendim söylemiş kabul ediyorum bu adam benim tercümanım yaa :D

Zara
16-08-09, 16:03
artık itiraf etme zamanı geldi bence:4: Tarkan Türkıyenin tek Megasatarı Tarkan gibi yada onun yerini almaya çalışanlar boşuna uğaşıyorlar ha!!
söyleyin bakalım Tarkandan başka hangi popstarın sesi her türlü ağır şarkıların söylemeye dayanırki serdarınmı yada o mustafanınmı yoook Allah Tarkana başka hiç kimsede yok olan her şeyi vermiş serdarda musatafada artık yerini bilsin Tarkan en büyük yıldız başkalar ona sadece uzakdan bakabilirler o yıldız hiç bi zama sönmez...

ece**
17-08-09, 20:06

:18::18: ooo iyi olur yaa walla . çok güzel düşündün :4::18: çok dobra adam ben hiç sewmiodum bu artoyu ya ama bu tarkan sewgisinden dolayı sewiorum artıkın :36:

MassConfusion
19-08-09, 10:21
Arto yu Harbiye konserinde görmüştüm :) Dediği doğru ben Serdar Ortaç ın şarkılarını seviyorum mesela ama müziğin alt yapısı hep aynı müzik aynı sözler değişik... Yazın Clup lerde sadece benim şarkım çalınsın diyenlerden...

günışığım
19-08-09, 12:22
evet bir tane star var oda Tarkan doru diyor artocuk =)