PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : albüm tarihi

trkntrkn89
13-08-09, 12:15
Tarkan yine koca bi yazı boş geçti,ortadada zaten bi tek m.sandal var...
Sibel Cana verdiği şarkıda bence çook kötü,yani tarkan kendi albümümden verdim demiş,iyiki koymamış o şarkıyı...

Benim en büyük endişem tarkanın yeni albümünü ramazanda çıkarması,metamorfozuda tam savaş dönemi çıkarmıştı..yani illa gelcekse albüm en uygun zaman bi dahaki yaz..

Tabi tarkan bu, türkiyeye bomba yağsa yinede albüm çıkarır....:4:

ozangüney
13-08-09, 12:31
mustafa sandalın şarkısnın izmirde arabalarda bir kere bile çalındığını popüler meknlarda adından bir kere bile söz edildiğini ve çok fanatik musti hayranıyım diyen bir arkımın daha karizma albümünden haberi olmadığını bile bile mustafa sandalın albümünün tuttuğuna inanmam ama sibel canın şarkısını sakakta yürürken insanlar kendileri söylüyo trafikte bangır bangır o şarkı cafelerde istek şarkılarda en çok istenen şarkı durumunda radyolardada en çok o çalıyo ve bence bu şarkıyı tarkan okusaydı dahada popüler olurdu haa bu arada bir hatırlatma mustinin 2007 albümü devamı var hatırlarsanız yalını özgünü gökhan özeni bile geçememişti ve devamı varla metamorfozu karşılaştırdğımızda metamorfoz toplamda 500 bini bulurken devamı var 100 binde kaldı

trknmania
13-08-09, 12:31
arkadaşım ben çantada keklik için söylediklerine katlmıyorum.tarkan eğer bu şarkıyı albümüne koysaydı müziğini değiştirip kendisine yakışan bir tarzda söylerdi ve bu şarkıyı yılın hit'i yapardı.bundan hiç şüphem yok....
ayrıca tarkan bence ramazanda albüm çıkartmaz bu albüm işi önümüzdeki yaza kadar uzar bence...
ayrıca bu konuyu çoook fazla tartıştık forumda..bence artık bırakalım peşini...tarkan zaten en uygun zamanı bilir..o zaman da bomba gibi hitlerle döner gerii:4::4:
yine de fikirlerini bizlerle paylaştığın için teşekkürler:41:

haluk seki
13-08-09, 17:00
yaa lütfen bence sibel can çantada keklik tuttu ona laf yok ben sibel can fan clubtenim sibele laf yok

denizmavisi
13-08-09, 17:10
çantada keklik şarkısı fantazi türünde ve sibele de çok yakıştı şarkıları türüne göre değerlendirelim bence hem Tarkan büyük ihtimalle bu şarkıyı zaten albümüne almazdı umarım kendi albümü ölürüm sana albümü gibi olur yoksa sırf yeni tarz yaratacam diye metamorfoz gibi hüsran bi albüm gelir

trknmania
13-08-09, 17:16
çantada keklik şarkısı fantazi türünde ve sibele de çok yakıştı şarkıları türüne göre değerlendirelim bence hem Tarkan büyük ihtimalle bu şarkıyı zaten albümüne almazdı umarım kendi albümü ölürüm sana albümü gibi olur yoksa sırf yeni tarz yaratacam diye metamorfoz gibi hüsran bi albüm gelir

:13::13::13:metamorfoz hiç de hüsran yaratan bir albüm değildi bence...çok da güzeldi..hala büyük bir zevk alarak dinliyorum metamorfozu...

pare pare
13-08-09, 17:18
Eskiden hep yazda cikarirdi TARKAN Albumlerini . . . Simdi noldu ona yaaa :S

trknmania
13-08-09, 17:20
Eskiden hep yazda cikarirdi TARKAN Albumlerini . . . Simdi noldu ona yaaa :S

metamorfoz geçirdi bence:18::18::18:

kevser
13-08-09, 19:16
bencede metamorfoz gibi bi albüm çıkaracaksa ben uzun bi süre daha beklemeye razıyım metamorfoz güzel bi albümdü ama tarkan için yeterli olmayan bi albümdü o yüzden öyle bi albüm çıkarmalı ki herkes iştee buuu demeli:D

dudu_dilli
13-08-09, 19:39
Arkadasım sözlerine katılıyorum tarkancığım iyikide çantada keklik şarkısını koymamış gerçekten sibel can okuyunca tabiki ona yakışıyor söylemek ama tarkana daha iyi bir şarkı yakısır öyle değilmi arkadaşlar tarkan evet bu sene boş geçti ama ne projelere ne çalışmalara imza attı bunları bilmiyorsun sen sanırım galiba o yüzden tarkanım ne yapacağı çok iyi bilen bir insan keyfine bak tarkancığım ne zaman albüm yaparsa bende ozaman alacağımm

bounce
13-08-09, 20:30
bu seneki albümlerde iyi.MUSTAFA SANDAL ve KENAN DOĞULU nun albümleri de gayet başarılı.
TARKAN beklettiyse vardır bi hikmeti.zaten KARMA ve ÖLÜRÜM SANA albümleri 4 sene arayla gelmedi mi.yeni albümü de 2.5 sene arayla gelecek.

istanbul 1453
13-08-09, 20:57
mustafanın albümüne laf yokda, kenanın albümünü zorlasanda dinleyemiyosn,çok sıkıyo şarkılar.Bu arada albüm okullar açılınca çıkar bence ve inş slow bi şarkıyla çıkar tarkan

trkntrkn89
15-08-09, 21:25
sibel cana bişey dediğim yok ama o şarkı tarkana yakışmaz,bunun yurtdışı tarafınıda düşünmek lazım binlerce kişinin önüne daha neler amanın daha neler die mi çıkcak,ayrıca izimiri bilmem ama ist. da musti baya tuttu bence şarkılar çok güzel ama ben tarkanla kıyaslamıorum tarkan boru sesi çıkarsa daha çok satar

belki yine ocak 1 de falan çıkarır:D....

tarkaseksüel
16-08-09, 01:08
musti nin guzelşarkısıvarsa eğer o da sadece demo dur.
ortada kımse olmadığı için mecburen meydanda mustıye kaldı albumu guzel olduğundan değil
sibele gelınce bence sevmemiştim şarkıyı pek ama yenı yenı ısınıyorum...

tarkaseksüel
16-08-09, 01:10
sibel cana bişey dediğim yok ama o şarkı tarkana yakışmaz,bunun yurtdışı tarafınıda düşünmek lazım binlerce kişinin önüne daha neler amanın daha neler die mi çıkcak,ayrıca izimiri bilmem ama ist. da musti baya tuttu bence şarkılar çok güzel ama ben tarkanla kıyaslamıorum tarkan boru sesi çıkarsa daha çok satar

belki yine ocak 1 de falan çıkarır:D....o şarkı sozlerı sibele gore uyarlanmıştır..
çakmak çakmakda oyleydı çünkü

emrepulcu
16-08-09, 05:29
:13::13::13:metamorfoz hiç de hüsran yaratan bir albüm değildi bence...çok da güzeldi..hala büyük bir zevk alarak dinliyorum metamorfozu...
aynen katılıyorum arkadaşım,millet tutturmuş metamorfoz fiyasko bilmemne,millet ondan mı konserlerini dolduruyor bu albümdeki şarkılarını sölerken deliler gibi hepbir ağızdan eşlik ediyor,tarkana kulp takmak onu haksız eleştirmek milletin takıntısı olmuş...onca korsana ve hemen hemen herkesin evine internet girmesine rağmen albümü en çok satan albüm olması başarı değil de ne acaba,şu dönemde aacayipsini,duduyu,ölürüm sanayı çıkarsa onlarda 500 600 bin satardı veya arada biri o dönemlerde çıkarsaydı o da 3 4 milyyon satardı emin olun buna.... 2 milyon 3 milyon satışları artık yalan oldu bu korsan ve internet muhabbetinden sonra.artık satışa göre değerlendirmek çok saçma konser yoğunluğuna göre değerlendireceksin TARKANIN konserleri diğerlerine göre pahalı olmasına rağmen full o yüzden fazla söze gerek yok..sıkıldım artık bu haksız muhbbetlerden...