PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın altında çalışmam

günışığım
11-08-09, 10:06
Tarkan'ın altında çalışmam

'O megastarsa ben ultrastarım' diyen Serdar Ortaç onun yapım şirketiyle çalışmamak için TRT'nin teklifini reddetti
Türk pop müziğinin beste fabrikatörü Serdar Ortaç ile ezeli rakibi Tarkan yine karşı karşıya geldi! TRT 1'de yayınlanan ve geçen yıl Sibel Can'ın sunduğu 'Sayısal Gece'nin bu yılki sunuculuğunu Eurovision'da ülkemizi temsil eden Hadise'nin yapması düşünülüyordu.

ÇEKİMLERE GİTMEDİ
Fakat teklif sürpriz bir şekilde Serdar Ortaç'a gitti. Yakışıklı popçu, teklifi büyük bir memnuniyetle kabul etti. Sonrasında ise çekimlere gitmedi ve işinden oldu. Herkes Ortaç'ın çekimlere neden gitmediğini merak ederken, gerçek ortaya çıktı. Meğer Serdar Ortaç, daha önce iç yapım olarak çekilen programı Tarkan'ın sahibi olduğu HİTT Prodüksiyon'un dış yapım olarak hazırlayacağını öğrenince şoke olmuş.

YERİNE ÖZCAN DENİZ
'O megastarsa ben ultrastarım' dediği Tarkan'ın şirketiyle çalışmayı gururuna yediremeyen Ortaç çareyi çekimlere katılmamakta bulmuş. TRT de ünlü şarkıcıyla yollarını ayırıp program için Özcan Deniz'le anlaşmış.

http://www.gunes.com/2009/08/11/magazin/m1.html

dandona
11-08-09, 11:01
tesek:30:urlerrrrrrr:29:!!!keep on:20::20::20:

tarkaseksüel
11-08-09, 12:44
yediremedı demekkı kendine kaprisli insan.....
bundan sonra özcansıyız :D:D
yenialbumundekı sarkılarguzel ama

istanbul 1453
11-08-09, 12:50
basının şişirmesi yine böyle bişey olmamıştır,çıkmicağı doğru olabilir ama bunları söyliceğini zannetmiiiyorum,bu arada yakışıklı görmesek bare :D

HakanÇelik
11-08-09, 13:46
O zaman Harbiye Açıkhava Konserlerine'de çıkmazdı. Basının uydurması...

dumbledoor
11-08-09, 14:32
özcan deniz - tarkan düett istiyoruzzzzz

günışığım
11-08-09, 14:58
gazeteciler ara acma mesaisi yapiyor galiba =)

erdem
11-08-09, 15:02
tabi tarkanın altında kalmayacak zaten kalmışş...

MassConfusion
11-08-09, 15:03
Yedirememiş :D:D:D

TheLastAirBender
11-08-09, 15:12
saçma haber yine basının uydurması tebrik ediyorum ve gelecek yeni haberleri dört gözle bekliyorum...:9::18:

trknmania
11-08-09, 15:37
biliyordum zaten bu adamın kompleksli olduğunu.yediremedi tabii tarkanın altında çalışmayı.:))

hilfa
11-08-09, 15:44
:13:basın yine abartmış bence başka bir neden vardır :13:yalan haberdir:13:

hayallerimolmasa
11-08-09, 18:34
inanmayın asparagas haberdir yine.... serdar ortaç'ta kaliteli bir sanatçıdır...

dudu_dilli
11-08-09, 19:38
Ben birşeyler derdim ama bir tarkan hayranı olduğum için serdar ortac kadar seviyesizliğe inemem benim o Japonstar'a diyecek çok sözüm var ama neyse haddimi aşmak istemiyorum , Yok şöyle yok böyle Bükemediğin eli öpeceksin kardesim Serdar ortaca Milletle telefon şakaları yapmayı biliyor Madem Popstarsın Neden Milletle şaka yapıpta Küfürler sayıyorsun unutmadık unutmayız bunları PopstarLığı bence git Sen tarkanın evine Çay içerek anlatsın Ama Tarkan Megastar 40 Fırın ekmek yemen lazım JaponStar belki bir gün... Ama nerde hahaha :):):)

kkirkyildiz
12-08-09, 01:01
haber eğer doğruysa o zaman harbiyedede çıkmasın böyle düşünüosa yoğun istek üzerine ajda ve serdar ortaç yeniden sahne alıcak harbieyede tarkana neden istek gelmedi onuda anlamış deilm umarım bi konser daha verir

pare pare
12-08-09, 12:10
Bencede basinin uydurmasi hem kiskananlar catlasin :D

ece**
12-08-09, 14:13
yalan haber belli basın şişirmiş yine. :)ticaret bu yaa işin içine kapris falan girmez bence...

deliyurek
12-08-09, 14:35
basın yine ortalığı karıştırmış ,tarkan on numara adam illa ki bi yorum yaptıracaklar adama

ecemaşkısı
12-08-09, 15:02
" Serdar Ortaç ile ezeli rakibi Tarkan "

Çok saçma ya :D Tarkan rakipsiz .. ezeLi rakipmiş :4:

Hüli 82
12-08-09, 19:40
basinin yine uydurmasidir

siboss1992
13-08-09, 01:23
bende böle birsey dedigni düsünemiyorum..
resmen tarkani kiskandigni sölemis olurdu

badboyserkan
15-08-09, 18:30
BASIN, MEDYA ve KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Bazı gazete ve internet sitelerinde SERDAR ORTAÇ’ ın TARKAN ile ilgili olarak “TARKAN’IN ALTINDA ÇALIŞMAM başlığı altında “ O mega starsa, ben ultra starım ” şeklinde açıklamalarda bulunduğu yönünde haberler yer almıştır.

“O megastarsa ben ultrastarım diyen Serdar Ortaç , Tarkan’ın yapım şirketiyle çalışmamak için TRT’nin teklifini reddetti” şeklindeki haberlerin hiçbir gerçeklik payı olmadığı gibi, ONUN MEGASTARLIĞI FALAN KALMADI, BENİM ŞARKILARIM GENÇLERİ BÜYÜLÜYOR gibi sözlerde hiçbir şekilde müvekkilim Serdar Ortaç tarafından söylenmiş sözler değildir.

Serdar Ortaç' ın menajerlik şirketi, TRT yetkilileri ile Sayısal Gece adlı programın sunuculuğu için görüşmüş ancak şartlarda anlaşılamaması nedeniyle taraflar arasında mutabakat sağlanamamıştır.Bahsedildiği gibi Serdar Ortaç’ın çekimlere gitmemesi söz konusu değildir!

Söz konusu haberlerin tamamı gerçek dışı olup , asılsız haberlerdir.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

SERDAR ORTAÇ
Vekili
Avukat AYDIN KURBAN

(Serdar Ortac.com.tr)

trknmania
15-08-09, 18:35
BASIN, MEDYA ve KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Bazı gazete ve internet sitelerinde SERDAR ORTAÇ’ ın TARKAN ile ilgili olarak “TARKAN’IN ALTINDA ÇALIŞMAM başlığı altında “ O mega starsa, ben ultra starım ” şeklinde açıklamalarda bulunduğu yönünde haberler yer almıştır.

“O megastarsa ben ultrastarım diyen Serdar Ortaç , Tarkan’ın yapım şirketiyle çalışmamak için TRT’nin teklifini reddetti” şeklindeki haberlerin hiçbir gerçeklik payı olmadığı gibi, ONUN MEGASTARLIĞI FALAN KALMADI, BENİM ŞARKILARIM GENÇLERİ BÜYÜLÜYOR gibi sözlerde hiçbir şekilde müvekkilim Serdar Ortaç tarafından söylenmiş sözler değildir.

Serdar Ortaç' ın menajerlik şirketi, TRT yetkilileri ile Sayısal Gece adlı programın sunuculuğu için görüşmüş ancak şartlarda anlaşılamaması nedeniyle taraflar arasında mutabakat sağlanamamıştır.Bahsedildiği gibi Serdar Ortaç’ın çekimlere gitmemesi söz konusu değildir!

Söz konusu haberlerin tamamı gerçek dışı olup , asılsız haberlerdir.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

SERDAR ORTAÇ
Vekili
Avukat AYDIN KURBAN

(Serdar Ortac.com.tr)

paylaşım için teşekkürler serkan....eğer herhangi bir açıklama yapılmasaydı bu konuda, serdar ortaç hep kompleksli biri olarak kalacaktı aklımda:))

denizmavisi
15-08-09, 18:36
o megastarsa ben ultrastarım lafını zamanında kameraların önünde söylemişti onun için hiç inkar etmesin serdar ama diğerlerini dememiş olabilir zaten altında çalışmam demiş olsa harbiye konserlerine çıkmazdı yani yalan haberdir