PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aysu baceoğlu'nun sifir insan özlemi

sally
09-08-09, 16:12
Şu sıralar ailesiyle Çeşme'de tatil yapan güzel manken Aysu Baceoğlu, yalnızlığın tadını çıkarıyor. Mega Magazin'e tatil planlarını anlatan güzel manken, Çeşme'den sonra Güney Fransa ve Güney Afrika'ya gideceğini söyledi. Daha önce magazin camiasından ünlü birileriyle birlikte olmuş kişileri hayatına sokmama kararı alan güzel manken, "Bundan sonra sıfır insan arayacağım" diye konuştu. Çıkaracağı yeni albüm için hazırlandığını da belirten Aysu Baceoğlu, Sezen Aksu, tarkan, Serdar Ortaç, Nazan Öncel ve Gülşen'den birer parça aldığını ve albümünün adını "Beşi Bir Yerde" koyacağını dile getirdi.

Kaynak ayakli gazete

trknmania
09-08-09, 16:27
ilginç:)tarkanla aysu baceoğlu'nun kız kardeşinin beraber çekilmiş fotoğrafları vardı...demek kardeşi vasıtasıyla tarkanla tanışıp şarkıyı kapmış....helal valla...ama şarkıyı hakkını veererek söyleyebileceğinden şüpheliyim açıkçası..sonra yazık olmasın gül gibi tarkan şarkısına:(

haber için teşekkürler arkadaşım:)))

dudu_dilli
09-08-09, 16:34
Kral tv yeni malzeme çıktı desene parası olan şarkıcı oluyor bu devirde , hiç hoş değil Allahım O bayanın Sesi iğrenc e tabi parası olan konuşur bu devirde yani , para versen dinlemem aysu bacaoğlunu :):)

ozangüney
09-08-09, 18:09
tarkan nil özalpa da vermiş bi şarkı artık herkese veriyo şarkısnı hadi emir yeni çıktı efendi birinede benziyo ona verebeilir sibel can zaten hakeden birisi hadi nil özalpta akadaşın peki aysu baceoğlu ne yaa hep skandal yaratark ünlü olan birisi yazık tarkan inş haber yalandır

trknmania
09-08-09, 18:14
tarkan nil özalpa da vermiş bi şarkı artık herkese veriyo şarkısnı hadi emir yeni çıktı efendi birinede benziyo ona verebeilir sibel can zaten hakeden birisi hadi nil özalpta akadaşın peki aysu baceoğlu ne yaa hep skandal yaratark ünlü olan birisi yazık tarkan inş haber yalandır

nil özalp'in albümü ağustosta çıkacaktı...daha bir ses seda yok:)çok merak ediyorum tarkanın nil'e verdiği şarkıyı...:21:

asd1234
09-08-09, 21:36
Umarım Tarkan şarkı vermemiştir.Onun şarkılarını başkasının okumasına kulağım pek alışamıyor çünkü,hele Aysu Baceoğlu'nun okumasına kulaklarım ne tepki verir düşünmek istemiyorum..

ozangüney
09-08-09, 21:47
nil özalp'in albümü ağustosta çıkacaktı...daha bir ses seda yok:)çok merak ediyorum tarkanın nil'e verdiği şarkıyı...:21:

bende ama basında haberler çıkmıştı hatırlarsan albüm serdar ortaça emanet diye belkide tarkanın şarkısını çıkış parçası yapmaz bilee

**MegaStarkan**
09-08-09, 21:51
Önyargili olmamak icin bi' sarkisini dinledim YouTube'dan... Tarkan'in sarki verme ihtimali umarim cok düsüktür. Eger vermisse kendisi eski Tarkan devri artik bitti signalleri bize vermekte...

trknmania
09-08-09, 22:28
Önyargili olmamak icin bi' sarkisini dinledim YouTube'dan... Tarkan'in sarki verme ihtimali umarim cok düsüktür. Eger vermisse kendisi eski Tarkan devri artik bitti signalleri bize vermekte...

işte buna aynen katılıyorum..tarkan eğer gerçekten aysuya şarkı verdiyse bu tarkanı oldukça aşağı çeker...tamam yeni albüm çıkarıcak insanlar tabiki desteklenmeli büyük isimler tarafından ama bu kadarı çook fazla...şarkı verilirken yetenekli ve yeteneksiz insanların ayırımı çok iyi yapılmalı ki şarkı başarılı olsun...

Ferya
09-08-09, 22:31
Umarim sarki vermemistir,cünkü aysu b. da tarkan sarkisi söyleyecek ses yok.Yani sarkiya yazik :5:

eskalen
09-08-09, 23:04
Ayse yapma yazik etme o sarkiya diyorum...Tarkan artik kendine calismiyor, bunun sinyalleri veriyorda bence.....Her zaman tek gecilir ama kendini starliigini cilalayamafi gitti ama sarki vermeye gelince ona buna dur durak bilmiyor!!! Eskiden bu kadar sarki vermesi varmiydi? Belki var ya su metamorfoz'u cikarticana sibel can'a murat boz'a emir'e verdigin sarkiilari kendin okusan cok daha iyi olurdu be Tarkan diyenler bile olabilir..CoK Normal! Artik olgunlastim fazlasiyla oturdum tahtima simdi sarki dagitma zamani mi diyor kendine ya da tahtimi baskalarina devretme gibisinden? Tarkan'in yerini kimse alamaz ama ona buna sarki vermesi artik eski devrim gecti gitti bitti demektir...Cunku Tarkan bir Serdar ortac degil veya bir baskasi degil ki ona buna beste dagitsin versin durmadan....Gerek yok herkese birseyler verme mecrubiyetinde mi muzik adina?Yani Tarkan kendine calis gani gani kendine calis...Yildizini parlat starliligini cilala diyorum...Ne Diyorlar; 1-2-3-4 tamam (bu kadar sarki) inan ki katlanamam durumu yani :)

MassConfusion
10-08-09, 00:28
Aysu Baceoğlu damı ya pf...

asd1234
10-08-09, 00:55
Özellikle eskalen'in yazdıklarını okuduktan sonra aklıma bir şey takıldı,Tarkan Metamorfoz'u ve bu yaz çıkmasını beklediğimiz albümü erteleme sebebi olarak "Şarkıların içine sinmesi gerektiğini,çok titiz olduğunu" belirtmedi mi? Aysu Baceoğlu gibi şarkıcılara şarkılarını vermektense kendi albümüne yoğunlaşsa,albümü için titizlik yapmaya vakit ayırsa,şarkılarını içine sindirse de biz de onun albümüne,albüm için düzenleyeceği turnelere v.s. etkinliklere vaktinde kavuşsak,mutlu olsak iyi olmaz mı? Hadi Sibel Can'ı çok seviyor,Sibel Can da iyi okuyor şarkıyı,ona şarkı veriyor tamam. Hadi Murat Boz vokalistiydi,Emir genç yetenek, onların desteklemesi gerektiğini düşünmüş olabilir ona da tamam, ama Aysu Baceoğlu'na şarkı vermek de nedir?

Tarkan'ın şarkıları ondan başka kimseye yakışmıyor ; herkesin söyleyeceği basit şarkılar yapmak da sanırım Tarkan gibi bir Megastar'a yakışmaz..

tarkaseksüel
10-08-09, 11:13
albümün ismi güzel hoşuma gitii

madheart44
10-08-09, 11:56
Böle bi kadına değil şarkı günahımı bile vermezdim...

HakanÇelik
10-08-09, 13:58
Aysu Baceoğlu, Tarkan şarkısını ancak rüyasında görür. Yalandır !!!

kevser
10-08-09, 16:58
kabus mu bu yaaa?? bu kadın o şarkıyı okumaz ancak eziyet eder şarkıya

ece**
10-08-09, 18:37
Özellikle eskalen'in yazdıklarını okuduktan sonra aklıma bir şey takıldı,Tarkan Metamorfoz'u ve bu yaz çıkmasını beklediğimiz albümü erteleme sebebi olarak "Şarkıların içine sinmesi gerektiğini,çok titiz olduğunu" belirtmedi mi? Aysu Baceoğlu gibi şarkıcılara şarkılarını vermektense kendi albümüne yoğunlaşsa,albümü için titizlik yapmaya vakit ayırsa,şarkılarını içine sindirse de biz de onun albümüne,albüm için düzenleyeceği turnelere v.s. etkinliklere vaktinde kavuşsak,mutlu olsak iyi olmaz mı? Hadi Sibel Can'ı çok seviyor,Sibel Can da iyi okuyor şarkıyı,ona şarkı veriyor tamam. Hadi Murat Boz vokalistiydi,Emir genç yetenek, onların desteklemesi gerektiğini düşünmüş olabilir ona da tamam, ama Aysu Baceoğlu'na şarkı vermek de nedir?

Tarkan'ın şarkıları ondan başka kimseye yakışmıyor ; herkesin söyleyeceği basit şarkılar yapmak da sanırım Tarkan gibi bir Megastar'a yakışmaz..

her kelimesine harfi harfine katılıorum senin..düşündüklerime tercüman olmuşssun teşekkür ederim.. :) ama tarkan artık çok fazlasıyla şaşırttığı için beni wea bizi şarkı wermesinede şaşırmadım hiç açıkçası eger ki doğru haberse...yanlış yapıo çok yanlış yapıyo hemde bence silkelenip kendine gelmesi lazım artık biran önce...

bounce
10-08-09, 20:31
haberler bölümü için herhangi birinin koskaca bir röportajında TARKAN ın adı sadece 1 cümlede gecince buraya koymak mı gerek.
bence çok yanlış.
bu tamamen aysu baceoğlu denilen şahsiyetin haberi.TARKAN la uzaktan yakından alakası yok.
bu benim şahsi fikrimdir biraz daha seçici olalım haberler bölümü için.
mesela türkiyeye bi sanatçı geliyor kendisiyle röportaj yapılıyor haliyle türk müziğinin starı TARKAN ı bilip bilmediklerini soruyorlar.
evet yada hayır diyorlar.hemen o röportajı buraya yapıştırmak bence yanlış!

Yakisikli89
10-08-09, 20:46
Reklam amacli Tarkan'in ismini kullanmis olabilir.
Ama eger dogruysa bu haber...
Tarkan'i anlamis degilim.
Simdi onun albümüylede ilgilenir :-)

Kendi albümüne odaklan tarkan ya..

Hüli 82
10-08-09, 20:53
umarim haber yalandir aysu b. rüyasinda görür tarkanin sarkisini söyledini haber icin tsk sallycim

sEçİl
11-08-09, 02:11
ayy bir o eksıktı ya ne alaka inş wermemıstır cooooook gereksız bır destek olur :(

Ferya
17-08-09, 01:57
haberler bölümü için herhangi birinin koskaca bir röportajında TARKAN ın adı sadece 1 cümlede gecince buraya koymak mı gerek.
bence çok yanlış.
bu tamamen aysu baceoğlu denilen şahsiyetin haberi.TARKAN la uzaktan yakından alakası yok.
bu benim şahsi fikrimdir biraz daha seçici olalım haberler bölümü için.
mesela türkiyeye bi sanatçı geliyor kendisiyle röportaj yapılıyor haliyle türk müziğinin starı TARKAN ı bilip bilmediklerini soruyorlar.
evet yada hayır diyorlar.hemen o röportajı buraya yapıştırmak bence yanlış!

Tabiki Tarkanla ilgili uzaktan yakindan ilgili haberler burda yazilacak!Burda zaten her konu acanin konusuna göre degil,konuyu acan kisiye göre yaziliyor.Kimse kizmasin kusura bakmayin ama öyle.

trkn_sry
22-08-11, 19:07

Dinlemeye bile gerek yok ben bu ismi ilk defa duydum =D

seyma_tt
04-09-11, 14:30

Ben de ilk defa duydum ve bi sarkısını dinledim. Berbat..

..BTT..
04-09-11, 15:13

Bende ilk defa duydum ve katılıyorum.. :))

secil.06
04-09-11, 22:26
sevemedim sevmeyecem de Aysu baceoğlu o dizilerde boy göstermeye devam etsin