PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ardadan tarkan yorumu

ozangüney
09-08-09, 14:59
Tarkan konserinde Galatasaraylı Arda Turan'ı görenler genç futbolcuya dokunmak için birbirleriyle yarıştı. Açıkhava tiyatrosu "Arda" tezahüratıyla inledi
Pop müzik şarkıcısı Tarkan dün gece, beşinci "Avea Harbiye Açıkhava Konserleri" nin açılışını yaptı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan sanatçı, beyaz kostümü ve aksesuvarlarıyla dikkat çekti. Merdiven boşluklarının bile dolu olduğu konseri izleyenler arasında Galatasaraylı futbolcu Arda Turan da vardı. İzleyiciler, Arda'ya dokunmak için birbirleriyle yarıştı. Konser alanına girer girmez büyük bir coşku ve ihtişamla karşılanan Arda Turan, gördüğü ilgiden dolayı koltuğuna ulaşmakta zorlandı. Açıkhava tiyatrosu bir anda "Arda" sesleriyle inlemeye başladı. Stadyum heyecanı ve tezahüratlarıyla karşılanan ünlü sporcu, gördüğü sevgiden çok memnun kaldı. Hayranlarının mekânı inleten yoğun tezahüratlarından sonra yerine güçlükle ulaşıp oturan Turan, rahat ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Tarkan konserinde gördüğü star ilgisinden hayli memnun kalan Turan gecede Tarkan'ın şarkılarına da oturduğu yerden eşlik etti.
'STAR DEĞİLİM'
Tarkan'ı popun starı, kendisini de yeşil sahaların starı ilan eden hayranlarının bu iltifatını kabul etmeyen Arda Turan "Bu yorum bence yanlış olur. Tarkan adını yurtdışında da duyuran ve tanınan bir isim. O bir star. Ama ben futbolda star değilim. Çünkü futbol hayatında neler olacağı hiç belli olmaz. Yarın bir bakarsınız ki artık sahalarda yoksunuz. Ama Tarkan, şarkılarıyla her zaman yaşar" dedi.

Yayın tarihi: 09 Ağustos 2009 - Pazar
Web adresi: /Yasam/2009/08/03/tarkan_konserinde_arda_tezahurati
Tüm hakları saklıdır.
Copyright © 2003-2009, TURKUVAZ GAZETE DERGİ BASIM A.Ş.

trknmania
09-08-09, 15:23
okumuştum bunu gazetede:)teşekkürler buraya eklediğin için:)

ozangüney
09-08-09, 15:39
önemli değilll :D

dudu_dilli
09-08-09, 16:39
Bu haber daha önceden yayınlanmıştı artık bence avea konseri hakkında konu açmasak iyi olur ( kendimce fikrim ) Lütfen Kızmayın, bir sürü aynı konu üzerinde konu açıyoruz bitirelim bence bu konuyu eğer Konser hakkında yeni yeni resimler yada videolar bulursanız ekleyin arda turan konusu 4 kez konu oldu abartı değilmi sizce ?

ozangüney
09-08-09, 18:05
ben forumda sadece konsere geldiği haberlerini okudum tarkanla ilgili yorumunu görmediğim için konuyu açtım ;);)

MassConfusion
10-08-09, 00:26
Doğru söze ne gerek... :D

pare pare
10-08-09, 00:56
Hakiketi soylemis zaten Arda . . .

erdem
10-08-09, 14:23
doğru demiş helal olsun ardaya...

Yakisikli89
10-08-09, 20:38
Tarkan sarkilariyla her zaman yasar.
Cok güzel söylemis bunu. Katilmamak elde degil :-)

sEçİl
11-08-09, 02:05
efendi adam bu arda ya ee nede olsa galatasaraylı=)))aynen katılıorum kendısine =)

ece**
13-08-09, 23:08
galatasaraya dair herşeyden nefret ediorummmm :)) warsa yoksa beşiktaşım:) ama ardaya tarkan hakkındaki düşüncelerinden dolayı sonsuz teşekkürler we saygılar :) doğru söze şapka çıkarılır ;)

trknmania
13-08-09, 23:19
galatasaraya dair herşeyden nefret ediorummmm :)) warsa yoksa beşiktaşım:)

öyle deme ececim yaa galatasaray ve beşiktaş kardeş takımlar:)her zaman desteklerler birbirlerini özellikle de fener maçlarında:))):21:arda da bizden yanii:20::20: