PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : harbiye mp3

tarkaseksüel
07-08-09, 00:43
arkadaslar elınde tarkanın harbıyede solediğişarkıların mp3 şeklınde olanı varmı ama şarkılar yarım olmasın..... Artık nekadar olursa elınde olanlar buraya koysun

sukranuzal
07-08-09, 15:33
telefonuma kaydetmiştim bütün şarkıları ama malesef konserden sonra telefonum bozuldu servise göndermek zorunda kaldım. bende çok üzülüyorum şarkıların gittiğine :(

tarkaseksüel
08-08-09, 01:08
telefonuma kaydetmiştim bütün şarkıları ama malesef konserden sonra telefonum bozuldu servise göndermek zorunda kaldım. bende çok üzülüyorum şarkıların gittiğine :(kaddere bak yaw neyse olsun buluruz elbettt

trknmania
08-08-09, 02:10
telefonuma kaydetmiştim bütün şarkıları ama malesef konserden sonra telefonum bozuldu servise göndermek zorunda kaldım. bende çok üzülüyorum şarkıların gittiğine :(

aaa çok üzüldüm canım senin adınaa:(((inşallah videolar kaybolmamıştııırr....

dudu_dilli
08-08-09, 02:47

Kadere bak ya çok ilginc ve çok üzücü kimse senin yerinde olmak istemez + Konser şarkılarının toplayıpta mp3 haline getirildiğini ilk defa tarkancollde duyuyorum tarkancollde ilkleri yaşıyoruz desene :)

tarkaseksüel
08-08-09, 11:30
kimsede yok galiba....:s

pare pare
08-08-09, 12:23
Olursa Hemde UNUT BENI sarkisinin mp3 kimde varsa paylashsin lutfen !