PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, Serdar'ın patronu olamadı

denizmavisi
06-08-09, 14:49
Serdar Ortaç ve Tarkan'ı bir araya getirecek proje iptal oldu. Ortaç, yapımcılığını Tarkan'ın şirketi Hitt Müzik'in üstleneceği "Sayısal Gece"
programını sunmaktan vazgeçti. İddiaya göre programı sunmaya hazırlanan Ortaç, basında çıkan "Tarkan, Serdar'ın patronu oldu" başlıklarından rahatsız oldu ve programı sunmama kararı aldı. Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş yaptığı açıklamada "Serdar Bey ile tarihlerimiz tutmadı. Kendisi ramazan ayından sonra programa başlamak istedi, ancak TRT programın ramazanda start
almasını istiyordu, bu yüzden iptal oldu" dedi.

Kaynak:Hürriyet

**MegaStarkan**
06-08-09, 14:50
Is konusunda bu kadar kompleksli oldugunu sanmiyorum...

trknmania
06-08-09, 14:53
Is konusunda bu kadar kompleksli oldugunu sanmiyorum...

tarkanın patronu olacağını düşünmek bile serdarı komplekse sokmaya yeter de artar bence:4::4::4::4:

pare pare
06-08-09, 17:29
Serdar noldu yaaa patronun Tarkan olucak sevinmelisen (...):D:D:D

ece**
06-08-09, 18:50
bence tek sorun paradır :D istedii parayı alamamışdır serdar yoksane haber yaparlarsa yapsnlar kabul ederdi gibi me gelio

dudu_dilli
06-08-09, 19:14
tarkanın patronu olacağını düşünmek bile serdarı komplekse sokmaya yeter de artar bence:4::4::4::4:

Ayyy Sözlerine katılmamak olmaz aynen öyle yani Ayyy Saten Serdar ortaçdan nefret ediyorum ben yani boşverin ne yaparsa yapsın onun yaptıkları ortada söze gerek yok yani , Tarkan Patronu olunca geri vitesSerdar Ortactan E nedemişler Bükemediğin eli öpüceksin serdar bey :17:

haluk seki
06-08-09, 20:08
Hayir serdar ortaç bey efendi böyle bir şey yapmaz sonuçta iş yani bu. Her ne kadar hande yenerle aralarindaki tartişmada haksiz gördüğüm için kizsamda bu ikisi arasinda bir problem beni ilgilendirmez
tarkan da serdar da akli başinda iki başarili sanatçi tarkan patronluk gibi bir şey düşünmemiştir.serdar da alinmamiştir yalan habere hayir

denizmavisi
06-08-09, 20:49
Serdar çok kompleksli ve kıskanç bi insan olduğu için haber doğru olabilir

tarkaseksüel
07-08-09, 00:36
bencede doğru olabilirr

MEGASTAR
07-08-09, 04:02
Bence Serdar basndaki haberlerdn rahatsiz filan olmamistr, gercektende tarihler uyusmamis olabilir

sEçİl
08-08-09, 19:54

:28::28::28::21:aynen ole ya süper bir yorum olmus tugcecım:41:

MassConfusion
10-08-09, 00:22
Komplenkse girdi :D