PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a Yastik

badboyserkan
06-08-09, 14:14
TARKAN'A YASTIK

Sali gunu yayimlanan Tarkan yazimdan sonra herkes birbirinin meme uclarinin buyuklugunu- kucuklugunu hakkinda konusa dursun, konserin yankilari bitmiyor. Isin enterasani yazimdaki hicbir seye itiraz eden yok. Ama konser bitince havada ucusan yer minderleri konusunda herkes sikayetci. Oyle ya oturmaniz icin verilen minderleri konserde sahneye atan bile oldu ! Bir tanesi de benim arkadasimin kafasina geldi . Yumusacik minderler hizli atilinca tas etkisi yapiyor. Simdi caz festivalinde de ayni minderler var ama boyle bir sahneyle karsilasmadim. Konserde Tarkan'la gobek attiktan sonra neden hayatimizin asil merkezi olan siddete donuluyor onu anlayamıyorum !

(HaberTurk- Oben BUDAK)

trknmania
06-08-09, 14:18
allahım şu insanlar konser izleme adabını bir türlü öğrenemediler gitti....konser gibi eğlenceli bir etkinliğe şiddeti neden karıştırıyosun be insanoğluu....bu arada haber için teşekkürler serkancım:)

**MegaStarkan**
06-08-09, 14:47
Tüm bilgileri bir yaziya toplayamiyan yazarlardan... tane tane yaziyor. Bakalim yarin ne gelicek ;)
Tesekkürler haber icin.

bounce
06-08-09, 17:27
bizlerde konser izleme kültürü yok gercekten.

pare pare
06-08-09, 17:33
kim bilir belkide Serdarin adamlaridir konseri iptal ettirmek istiyorlar :D Ola bilir bence . . .

ece**
06-08-09, 18:48
türkiye ya burası izlenen adam megastar dahi olsa bu terbiyesizlkten wazgeçmeyecek bizim insanımız...maçta da aynıııı konserde de aynııııı !!! :S

kevser
06-08-09, 19:51
bu adam hasta bence

ekrem
06-08-09, 20:03
zamanında su şişeleride atılmıştı insanlar tarkanla iyi yada kötü küçükde olsa bi anısı olsun istiyo sanırım sevgiden kaynaklanan bişiy bence

eskalen
06-08-09, 20:19
Minderler havada ucustu dogru Herkeste kafasina gelmesin diye havaya bakip bakip durdu...Ama bazi minderler konser alaninin disindan atildi gordum..Bu cok garip...Bazilari sahneye geldi ama tarkan aldiris etmedi...Gercekten bir nevi "kiro" konser izlemeyi bilmeyen insanlar var...Harbiye'de bunun olmasi olumsuz bir sey...Herkeste minder atanlara tepki gosterdi...Malesef "apache" genclik suruyle var!!!

dudu_dilli
06-08-09, 20:56
O Nedir ki Bırakın yastığı tarkancığıma Su Şişeleri atmışı hatta bursada gözlerimin önünde ama biz önde olarak hayranları olarak O su Şişe atanları Konserden Çıkardık güzellikle , Ve bizim I love you tarkan seslerimiz yankılandı o Şişe atanlara kadar yankılandı ve tarkan yarım saat sonra çıkınca O şişe atanlar binbir pişman bir şekilde masum masum konseri Çok uzaklardan izlediler hiç üzülmüyorum cefasını çektiler biz paşa paşa tarkanımızı izledik

Hüli 82
06-08-09, 21:07
hayret birsey daha neler duycaz haber inin tesekürler

tarkaseksüel
07-08-09, 00:50
içimizdekı sevgıyı demekkı boylegosterıyoruzz:D

sEçİl
07-08-09, 02:38
ewet ya çok kotu bır goruntuydu berbattı hatta sahneye geldıkce yastık benım yuregım hopladı ınce we hafıf olmasına ragmen hzlı gelınce can yakabılırdı yanı hem adamın konserıne gdıosunuz adam sızı mısss gıbı eglendrıo snra yapılan terbyeszlıge bak yaaa göruntu kırlılıgydı baska bsey degıl yani:16::13:

günışığım
07-08-09, 03:18
Keske kendi kafasina gelseydi o yastik =)

MassConfusion
10-08-09, 00:08
Yaptıkları terbiyesizlik...