PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan Örnek bir Davranış !

dudu_dilli
05-08-09, 01:21
Tarkan'dan Babalara Kızlarınızı Okutun, Geleceklerini Ellerinden AlmayınPop Müziği sanatçısı Tarkan Tevetoğlu, Doğu ve Güneydoğu'daki babalardan kız çocuklarını okula göndermek için biraz daha hoşgörülü olmalarını istedi.
Konser yorgunluğunu atmak için Kızıldeniz'e tatil yapmaya giden Tarkan Atatürk Havalimanı'nda ünlü isimlerin; Van, Ağrı, Iğdır, Antakya, Mardin, Şanlıurfa ve Gaziantep'te onarılma planına alınan köy okullarındaki çocukları çektikleri fotoğraflarından oluşan sergiyi gezdi.

Doğu ve Güneydoğu'daki çocukların eğitimi için neler yapılması gerektiği sorusuna ünlü şarkıcı, ''Ben her türlü destek olmaya çalışıyorum. Yaptığımı söylemeyi çok sevmiyorum, yapılacaklar çok önemli. Bence maddi imkanı olan herkesin oradaki çocukları okutması lazım. Özellikle okula gönderilmeyen çok kız çocuğu var. Oradaki babalar biraz daha kız çocuklarını okula göndermek için hoşgörülü olmalı. Geleceklerini ellerinden almamalılar. Bir de gelecek aylarda Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı ile bazı projelerde yer almayı düşünüyorum. Oradaki eğitime yönelik bir takım projelerde birlikte yürüyeceğiz. Konserler verip, bağış toplayacağız, okullar açacağız.'' cevabını verdi
Sadece tatil için Mısır'a gittiğini vurgulayan Tarkan, ''Mısır'a yüzmeye gidiyorum gidiyorum. Kızıldeniz'e gidiyorum. Dalmaya, yüzmeye gidiyorum. Doğayı, denizaltını çok seviyorum. Birçok kez daldım. Sertifika için bir kez gittim. Biraz disiplin gerekiyor; sabah saat 06.00'da kalkacaksın.'' ifadesini kullandı.

Kaynak http://www.haberler.com/tarkan-dan-babalara-kizlarinizi-okutun-haberi/

*HiLaL*
05-08-09, 01:34
VardI sanIRIm bu haber canIm.. ama yinede te$ekkürLer hatirlattiqin icin:29::29:

siboss1992
05-08-09, 18:37
böyle güzel projelerde bulunmasi beni gururlandiriyor..

MassConfusion
10-08-09, 00:11
Tarkan bir çok proje imza atıp sesini farklı biçimde tekrar dünya ya duyurucak...