PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan konserinde "Arda" Tezahurati

badboyserkan
05-08-09, 00:07
Konser, Tarkan'ın konseriydi. Ama en çok ilgiyi ARDA TURAN ÇEKTİ: Asıl star sensin Arda dediler, Arda kabul etmedi

http://img193.imageshack.us/img193/9610/ardaturankonserde3agust.jpg (http://img193.imageshack.us/i/ardaturankonserde3agust.jpg/)

Tarkan konserinde Galatasaraylı Arda Turan'ı görenler genç futbolcuya dokunmak için birbirleriyle yarıştı. Açıkhava tiyatrosu "Arda" tezahüratıyla inledi

Tarkan dün gece, beşinci Avea Harbiye Açıkhava Konserleri nin açılışını yaptı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan sanatçı, beyaz kostümü ve aksesuvarlarıyla dikkat çekti. Merdiven boşluklarının bile dolu olduğu konseri izleyenler arasında Galatasaraylı futbolcu Arda Turan da vardı.

İzleyiciler, Arda'ya dokunmak için birbirleriyle yarıştı. Konser alanına girer girmez büyük bir coşku ve ihtişamla karşılanan Arda Turan, gördüğü ilgiden dolayı koltuğuna ulaşmakta zorlandı.

Açıkhava tiyatrosu bir anda "Arda" sesleriyle inlemeye başladı. Stadyum heyecanı ve tezahüratlarıyla karşılanan ünlü sporcu, gördüğü sevgiden çok memnun kaldı. Hayranlarının mekânı inleten yoğun tezahüratlarından sonra yerine güçlükle ulaşıp oturan Turan, rahat ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti.

Tarkan konserinde gördüğü star ilgisinden hayli memnun kalan Turan gecede Tarkan'ın şarkılarına da oturduğu yerden eşlik etti.

Tarkan'ı popun starı, kendisini de yeşil sahaların starı ilan eden hayranlarının bu iltifatını kabul etmeyen Arda Turan "Bu yorum bence yanlış olur. Tarkan adını yurtdışında da duyuran ve tanınan bir isim. O bir star. Ama ben futbolda star değilim. Çünkü futbol hayatında neler olacağı hiç belli olmaz. Yarın bir bakarsınız ki artık sahalarda yoksunuz. Ama Tarkan, şarkılarıyla her zaman yaşar" dedi

Nethaber

hilfa
05-08-09, 00:11
konserde Ardaya abartılı bir ilgi vardı :13:tabiki de Tarkanım mükemmelll:10:teşekkürler Serkancım:29:

dudu_dilli
05-08-09, 00:12
Arda Turan'ı sevdim bak Şimdi helal olsun en doğru cevapları verdi Bu magazin muhabbetlerinin hic birini sevmiyorum ne kadar saçma ve ne kadar Tarkancığımı nasıl yerden yere vursak planlarını yapıyorlar artık dur demenin zamanı geldi Milletin İşi gücü yok Tarkanın memeleri ile uğraşıyor hey Allahım ya Ne kadar saçma bir dünyada yaşıyoruz Tarkanımı bırakın artık uğraşmayın yeter

Bounce21
05-08-09, 00:20
sasirmis bu millet ne diyelim :))

denizmavisi
05-08-09, 00:37
Arda da diğer ünlüler gibi Tarkan sayesinde reklamını yapmış oldu.

*HiLaL*
05-08-09, 00:43
ArdayI zaten cok seviyordum ama $imdi dahada katLandI ona oLan sevqim =)

the_answer3535
05-08-09, 18:30
tarkan türkiye nin en büyük starı tabiki arda da doğal olarak tarkan konserine gidecek :) yalnız arda nın tarkan üzerinden reklam yapmasına hiç ihtiyacı yok saçmalamayın

siboss1992
05-08-09, 18:34
dogru konusmus buna sevindim..

MassConfusion
10-08-09, 00:07
Acayip inlemişti Arda Harbiye den içeri girince...

flores
11-08-09, 09:23
tarkanin dostu bizimde dostumuz,dusmani bizim de dusmanimiz.:))))))))))))halal olsun Ardaya.!!!Ardani Azerbaycan- Turkiye macindadada beyenmisdim.saygili ve akilli .

dandona
11-08-09, 09:49
tesekkurlerrrrr